Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 2011/09/30. Gruvėsiai ir (nežinau)

Go down 
AutoriusPranešimas
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

2011/09/30. Gruvėsiai ir (nežinau) Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2011/09/30. Gruvėsiai ir (nežinau)   2011/09/30. Gruvėsiai ir (nežinau) EmptyPen. 09 30, 2011 10:00 pm

Šiandien, kaip kasdien, susitikau su Edvardu po pamokų. (jis mano labai geras draugas)
Prie mūsų prisijungė kaimynė Rasa. Trise nuėjome prie buvusios žydų šventyklos, ir pirmą kartą gyvenime, mes įėjome į visų.
Dvelkė keistas kvapas, tie griuvėsiai labai baugino. Nebijojau kokių nors vaiduoklių ir panašiai, bet bijojau bomžų, kurie bent jau buvo čia įsitaisę.
Laiptais užlipome į antrą aukštą, o ten radome du, į kambarį panašius dalykus.
Kaip nekeista, ten mėtėsi drabužiai, seni čiužiniai. Visi kažko išsigandome ir sprukome iš ten. Nėjome namo, ar dar kur nors, pasilikome šalia pastato.
Kas dar labiau mane stebino - Edvardo nuotaika kažko buvo labai gera. Užlipome ant šalimais esančio kalno, atsisėdome ant žolės. Edvardas mane apsikabino. WTF???
Kas jam pasidarė? Jis elgėsi su manim nepaprastai pagarbiai. Ta pagarba nebuvo tokia, kaip gero draugo. Buvo kitokia. Bet, man būtų labai juokinga, jeigu jis man prisipažintų, kad „myli“ mane. Gal jau kur ir minėjau - netikiu meile. Ypač, kai tau vos 14 ar 15.
Akimirką buvau pamaniusi, kad jis bando mane pabučiuoti, tikriausiai, taip ir buvo.
Bet, kaip man reaguot, kai vienas geriausių draugų taip elgiasi? Aišku, būtų blogai, jeigu jis elgtųsi priešingai, bet šiuo atveju man tai labai keista. LOL. Juokinga man. Net nežinau kodėl. Gal būt jis dar labai vaikiškas, gal būt brendimas daro savo, bet man tokių norų nėra, todėl man tai nepriimtina, ypač iš labai gero draugo.

Taigi, prasėdėją ten pora valandų žingsniavome namo šunkeliais, užsukome į parduotuvę ledų, ir nužingsniavome visi namo. O aš taip ir likau užsimąsčiusi.
Atgal į viršų Go down
 
2011/09/30. Gruvėsiai ir (nežinau)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» 2011/09/27
» 01.01.2011
» 09.05.2011
» 2011/11/27 - Slegiantys prisiminimai.
» 25.09.2011

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: Naktibaldos dienoraštis-
Pereiti į: