Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 2011/11/27 - Slegiantys prisiminimai.

Go down 
AutoriusPranešimas
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

2011/11/27 - Slegiantys prisiminimai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2011/11/27 - Slegiantys prisiminimai.   2011/11/27 - Slegiantys prisiminimai. EmptySk. 11 27, 2011 11:45 pm

Vis prisimenu ir prisimenu, kaip mirė Jurgitėlė... Kam tas asilas karolis, kuris net nevertas, kad jo vardas būtų rašomas didžiąja raide, Ją nužudė. Jau beveik metai, kaip Jurgita yra angelėlis. O aš vis nesusitaikau, kad žmogus, su kuriuo praleidau šviesiausias gyvenimo dienas, žuvo.

Pamenu, kai per visus šventus, ant Kapelio su Justina buvau... Širdyje kažkas atsivėrė, net fiziškai tai jaučiau. Klūpant ir skęstant ašarose prisiminiau fragmentus iš tų dienų, kai buvome kartu. O paminklą pabučiavus tai, kas atsivėrė, netrukus užsivėrė. Tada užkankinau save klausimais, kodėl Jos vietoje ne aš?

Kaltinu save. Diena iš dienos. Jeigu tą nelemtą dieną būčiau su Ja susitikusi, Ji dar ir šiandien džiugintų mane savo nuoširdžia šypsena.

Paaiškinkit kaip nors, kodėl tai atsitiko mano angelėliui?
Atgal į viršų Go down
 
2011/11/27 - Slegiantys prisiminimai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» 09.05.2011
» 2011-08-29
» 2011/09/30. Gruvėsiai ir (nežinau)
» 2011/09/27
» 26.10.2011

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: Naktibaldos dienoraštis-
Pereiti į: