Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.   Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. EmptyŠt. 06 16, 2012 11:14 pm

Ji žaidė,vaidino,melavo. Ji niekad neatskleidė savo tikrojo veido. Ji nenorėjo,kad žmonės ją pažintų,nes ji bijojo. Mergina bijojo,kad jie-žmonės,kuriuos ji laikė draugais-nebenorės su ja bendrauti,kai žinos tiesą apie ją.

Ir štai atėjo tokia diena. Visi nuo jos nusisuko,net geriausi draugai,kurie visad kartojo,kad ji - nuostabi mergina ir,kad jie visada ją palaikys. Jie melavo jai,nes ji melavo jiems,nors nei viena barikadų pusė nežinojo apie kito apgavystes,tik nujautė.

"Tina,laikykis,juk dar yra žmonių kuriems tu rūpi."-kartojo ji sau daugybę kartų pati pradėdama tikėti dar vienu melu.Tina buvo per daug giliai įklimpusi į melo duobę ir ji jau niekad nebeatskirs kur tiesa,o kur dar vienas eilinis melas.

Rudaplaukė pažvelgė į save veidrodyje ir vėl parklupusi pradėjo verkti. Ji panikavo. Ką ji dabar darys? Kas vyks kitą dieną? Kaip žmonės į ją žiūrės po tiek apgavysčių? Tinai nebuvo svarbu tai,kad ji jausis vieniša ir,kad neturės draugų. Merginai tebuvo svarbu jos reputacija.

Ji buvo kalė,kokių reta. Ji žemindavo ir tyčiojosi iš kitų negalvodama apie jų jausmus. O visi ją gerbė ir jai pataikavo,nes neturėjo kitos išeities. Ją visad buvo apsupę jos lygio žmonės ir pataikūnai.O ji tuo mėgavosi ir jautėsi kaip princesė. Bet visos pasakos turi pabaigas.

O kur visi tavo draugai dabar,mažute? Žinai,kiekviena mergina norėjo būti tokia kaip tu. Kiekviena,tik ne aš. Ir aš tuo didžiuojuosi. Žinai,kodėl? O gi todėl,kad aš turiu tikrus draugus,kurie niekada manęs nepaliks ir man to užtenka.

Juk galėjai eiti tuo pačiu keliu su manimi.Galėjai,bet tu pasirinkai kelią,kurio pabaigą nujautei ir tu dabar kenti.

Ir aš neužjaučiu tavęs. Tu pilnai to nusipelnei.

O dabar eik nusiplauk nubėgusį makiažą ir užsidėjusi dirbtinę šypseną galvok kaip pataisyti tai ką pridirbai.

----
Žinau,sumaišyta du stiliai-pradžioje rašiau trečiu asmeniu,gale antru ir tai atrodo nekaip. Tiesiog kitaip neišėjo.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.   Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. EmptyPen. 06 22, 2012 7:58 pm

mergiška paaugliška paistalonė, bet kaip tokiam tipui parašei puikiai. kurk serialus.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.   Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. EmptyŠt. 06 23, 2012 6:25 pm

Hellis, tu jau man keli įtarimą.

Šiaip gerai parašei, bet reiktų viską kažkaip sutvarkyti ir užbaigti, net tie tarpai mane truputį nervino. Atrodo taip, lyg čia būtum prirašiusi frazes, o ne tekstą.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.   Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. EmptyŠt. 06 23, 2012 7:56 pm

kokį dar įtarimą ? :D atsiprašau už floodą, ta proga dar ką nors pakomentuosiu. Va, po taškų ir kablelių ne visur dedi tarpus.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.   Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. EmptySk. 06 24, 2012 12:58 am

Va tokį, kad tau ant gyvenimo nusišikt. Ir kad tuoj paleisi kraują. 'DD
Atgal į viršų Go down
Gee
Ezopas
Ezopas
Gee


Pranešimų skaičius : 19
Prisijungė : 2010-12-14

Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.   Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. EmptySk. 06 24, 2012 3:24 pm

Ne mano stilius. Paaugliškos meilės seilės? Ar kas rimčiau? Neįžvelgiu nieko patrauklaus apie pačią mintelę už šio trumpo kūrinuko.

Rašymmo stilius neblogas ir lengvai skaitosi (nors kableliai erzinančiai suspausti tarp raidžių), taigi lauksiu naujų darbų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.   Mintys mintelės,žodžiai žodeliai. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mintys mintelės,žodžiai žodeliai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kai kankina liūdnos mintys
» Tai tik mintys, laukiančios kelionės.
» Mintys apie... viską iš eilės
» mano mintys, perpintos juoko ir ašarų
» Post Scriptum arba Vienkartinės mintys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Novelės-
Pereiti į: