Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nori išgirsti mane rašant?

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? EmptyPen. 04 20, 2012 7:13 pm

Labas. Atrodo šitaip reikia pradėti. Nuo PASISVEIKINIMO. Aprašymai nėra mano "stichija". Nemoku rašyt tų nesąmonių. Bet...
Taigi, vadinuosi aš Laima. Man 13 metų, esu devintokė, nors turėčiau būti aštuntokė ar septintokė. Taip atsitiko dėl to, kad daržely buvo LABAI nuobodu ir pradėjau eit į šūlę penkių metų. Buvau labai protinga, todėl priėmė. Taigi, mėgstu ramybę. Esu tyli ir nemoku plepėti, tik su pažįstamais draugais jau pradedu šnekėt.
Bet jei sutinku už save tylesnį žmogų, tai pradedu malt nesąmones. Esu iš to "klausytojo tipo" žmonių, kurie gali klausyt kitų ir netart nė žodžio ir jei nebūtų aplink žmonių, tai tikrai neičiau iš proto dėl to, kad reik būtinai kam nors išsiplepėt [kitų tipų žmonėms taip būna, negali nusėdėt vietoj su kuo nors nepašnekėję]. Dažnai nejaukiai pasijuntu taip netardama nė žodžio, bet nežinau ką sakyt... Pastaruoju metu tai ėmė užknist. Pvz.: noriu ką nors mokytojai pasakyt [aš su Regina dažnai plepam su mokytojais 'D], jau žodį kitą pasakau, Regina ant viršaus kai pradeda kažką malt... Ir šiaip. Po to būnu irzli, ant kitų išsirėkiu, pradedu bėdavotis. Žodžiu... Patinka stebėti dangų ir dangaus kūnus [debesis, saulę, mėnulį, žvaigždes]. Mano vaizduotė tokia laki, kad kartais net apsiašaroju. Kartais užeina tokių minčių apie gyvenimą, mirtį ir pan. stuff, tai net buvau rimtai apsiverkus. Žvengiau ir verkiau. Dabar kai prisimenu, tai taip kvailai skamba, bet buvo visai faina. 'D Dievinu naktį, nes ji tokia paslaptinga... Mėgstu vadovauti, esu arši. Dabar jums kilo klausimas, taip? Aš esu tyli, bet arši? Kažkas nesusieina? Jo, tokia jau aš. Kartais man net pačiai keista. Kartais galiu pasmaugt žmogų, o kartais apima tokios švelnumo akimirkos, taip noriu kokį draugą apkabint ir labai nusimenu, jei jis nenori... Moku išlaikyti paslaptis, ne, ką aš čia, paslaptis taip užkonservuoju, kad neklausk. Man viena draugė tiek jų pripasakojo ir aš jas visas išlaikiau iki tol, kol ji pati visas išpasakojo, be aš tada vis tiek niekam to nepasakojau. Pati esu paslaptinga, šūlėj mane kartais apima toks neaiškus jausmas, kad rodos, jog padaryčiau bet ką ir tada jau pasidarau labai drąsi, nors tokia nesu. Vieną kartą šūlėj su visais bernais sveikinausi, tai draugės labai stebėjosi. "Laima, kas tau čia dabar?" ir panašios replikos. Pf... Man patinka gotai ir jų stilius, klausausi tamsios muzikos, kaip juodasis metalas [mėgst. grupės: Evanescence], deathrock, patinka ir šviesesnė muzika, kaip punkrokas [mėgst. grupės: Green Day, Nine Days, Simple Plan]. Esu tinginė, labai tingiu kažką daryti, bet mokausi gerai ir tikriausiai man tai pavyksta, nes greitai gaudausi ir visada čytinu kai yra galimybė [man rodos, visi taip daro]. Kažkodėl pastaruoju metu labai noriu patirti skausmą, bet nežinau kodėl. Turbūt vėl mano kūno išsimislijimai. Kad ir kaip ten būtų, malonu su visais susipažinti. :]

P.S. pamiršau pasakyti, kad man labai patinka rašyti laiškus. Ranka rašyti ir siųsti paštu, ne elektroninius. 'DD Kai kas čia esantis gali tai paliudyti. Tokias "paklodes" parašau, kad kai tėtis pamato, tai sako, kokius aš čia romanus rašau. 'D


Paskutinį kartą redagavo Raudonasis Liūtas, Antr. 11 06, 2012 1:25 am. Redaguota 17 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peliūkštė.
Ezopas
Ezopas
Peliūkštė.


Pranešimų skaičius : 35
Prisijungė : 2012-02-11
Amžius : 30
Miestas : Sostinė.
Tikras vardas : Loreta

Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? EmptyŠt. 04 21, 2012 1:34 pm

Sveika,aš Loreta,malonu :)
Būdas mūsų panašus :)
Atgal į viršų Go down
http://fuera-dolor.blogspot.com
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? EmptyŠt. 04 21, 2012 8:02 pm

Ir man ;]
O, liux.. .DDD



Paskutinį kartą redagavo Raudonasis Liūtas, Sk. 11 04, 2012 3:35 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? EmptySk. 04 22, 2012 5:49 pm

Vat ir sužinojau apie tave daugiau, nors beveik nebereikėjo [daug ką jau pasakius buvai ;D]. Nebežinau ką pasakyti tad... Sveika ;)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? EmptyPir. 04 23, 2012 10:41 pm

Nu labas. Ko nebeatrašai? Aš šnd tau rašiau! .DDD


Paskutinį kartą redagavo Raudonasis Liūtas, Sk. 11 04, 2012 3:36 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? EmptyPen. 11 02, 2012 10:11 pm

Žaidėm su drauge tokį žaidimą: "tipo" tu pasakoji nepažįstamam žmogui kokia yra tavo draugė. Tai va jinai apie mane parašė štai ką:
Laima - linksma (kartais be jokios paaiškinamos priežasties), labai gera draugė, kuriai gali išsipasakot, su kuria gali pasidergt iš bernų, pvz.: photoshopo. ;D Jinai už mane šiek tiek žemesnė, nuostabiais ilgais tamsiais rudais plaukais [man labai patinka tos įmantrios šukuosenos, kurias nešioja Laima ;)], rudomis akimis. Ji mėgsta šaltas spalvas kaip mėlyna, juoda, violetinė... Rengiasi normaliai, kartais stiliovai, kartais šiaip sau [iš šito žvengiau... 'DD]. Ji labai gražiai piešia, klausosi kietos muzikos ;D [iš šito irgi 'DD]. Kaip ir aš įsimyli pirmą pasitaikiusį duxą (bx). ;D


Jei norit žinot ką aš apie ją parašiau, tai va, prašom:
Regina - ji draugiška, linksma, plepi, neilgais šviesiai rudais plaukais ir mėlynomis su kažkokiu xuj pariši kokio atspalvio akimis. Jinai puikiai tinka jei nori turėt gerą draugę. Su ja galima smagiai pasipliurpt ir ji žino kokį melejoną žaidimų. Ji mėgsta klausyt muzikos, rengiasi gražiais skarmalais ir mėgsta gotų stilių, bet netampa gote. O kodėl - man ir pačiai klausimas...
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? EmptyPen. 11 02, 2012 11:41 pm

13 metų. Velnio tuzinas.
Man šie metai buvo nei tokie, nei tokie. Keistoki.

Na, šiaip ar taip. Malonu susipažinti, aš Skaistė. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? EmptySk. 11 04, 2012 2:17 pm

Taip, 13. Dievinu šį skaičių. Jei yra galimybė, visur jį kišu.
Ir man malonu. :]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nori išgirsti mane rašant? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nori išgirsti mane rašant?   Nori išgirsti mane rašant? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nori išgirsti mane rašant?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Naktibalda nori susipazinti.
» Išgirsk mane
» Mane valdo macro režimas ^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: