Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Naktibalda nori susipazinti.

Go down 
+2
mintyse
naktibalda
6 posters
AutoriusPranešimas
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 08 26, 2011 10:04 pm

Sveiki, forumieciai!

Taigi. Trumpai pristatysiu save. As cia esu naujoke, todel smagu butu pazinti jus :)
Taigi taigi. As visada esu paskendes savo mintyse, kiek keistoko mastymo ir poziurio i pasauli zmogus. Beje, dar nieko nesuprantu, kas aplink mane dedasi. Jauna esu. Tik keturiolikos su puse. Tevai mane Ruta pavadino. Vardu nesiskundziu. Turiu pilnameti broli, kuris gyvena Anglijoje. Turiu pekinu veisles kalyte vardu Bara.

Lankau Dzukijos pagrindine mokykla, 9a klase. Pernai buvo 9b, taciau viena klase isskalde. Tuoj rugsejis, todel nezinau ko tiketis, kai klaseje apie 10 nauju zmoniu. Kazkaip, priprate visi esam vienas prie kito, ir pufffffffff, isivelia kazkokie nauji zmones. Taip taip. Esu intraverte, ir man begales draugu nereikia. Daug turiu pazistamu, bet turiu tik viena drauge. Pacia paciausia. Ai, nukrypau nuo temos. Kaip visada. (muhaha). Taigi. Baigsiu sioje mokykloje 10 klasiu, ir keliausiu i Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija. Ten, baigus visas 12 klasiu, zadu stoti i psichologija. Daug kas sako, kad esu gabi sioje srityje. O ir paciai prie sirdies. : ) Vos nepamirsau. Siais metais baigiau muzikos mokykla, pianina. Groti pamegau dar labiau, po baigimo.

Man patinka vaikscioti vienai, arba su drauge Greta, kai lija. Dar patinka sedeti vienai, ir delioti savo mintis i vieta. Labai labai patinka rasyti. Rasau eilerascius, ar siaip, visokias rasliavas, ilgas, arba trumpas. Groju, dainuoju, kuriu dainas, arba eilerascius verciu dainomis. Dar vienas mano mylimas uzsiemimas, tai - fotografija. Rugsejo pradzioje pirksiu nauja fotika. Tai man labai daug ka reiskia. (hmm. net keista). Dar begalo dievinu Alinos Orlovos muzika. (begalobegalobegalooo.)

Nekenciu uodu, dulkiu siurblio garso, spirguciu, kur ant cepelinu buna, degradacijos, ir siaip, blogio.

Pati kartais esu linksma, kartais nebe. Ne karta esu nustebinusi zmones, kai visa diena bunu linksma, o per keleta akimirku uzsinoriu buti viena, ir tampu tyli, galiausiai pasisalinu. Thmm. Ka padarysi. Tokia jau esu. Siaip, zmones priimu tokius, kokie jie yra, nors jie mane priima ivairiai. Gyvenu Alytuje, ir man patinka sis miestas. O siaip, visada visur jauciuosi keista.
Anksciau pinigus isleisdavau greitai, kad neturedavau kapeiku net obuoliui nusipirkti. Dabar, kai teko pataupyti ant fotoaparato, ismokau neisleisti visu savo pinigu is karto.

Dar ketinu jums pateikti savo issamia informacija apie save. :D
Ugis - 161 cm. (nesu auksta, taciau mama praaugti jau spejau. ;D)
Batu dydis - 38.
Plauku spalva - juoda.
Dalykai, kuriu Ruta nesupranta - matematika, fizika, chemija.
Sirdies reikalai - sveikata nesiskundziu, o meile, taip pat kaip ir dievu - netikiu.
Mintys yra suprantamesnes nei zodziai.

Dar, esu naktibalda. Einu miegoti kokia 3 val. ryto, nors jeigu reiketu nueiti anksciau (kad ir 1 val.) tai neuzmigciau. O keliuosi tada, kada reikia. Kai reikia i mokykla, tai 7, kai atostogos - 9, ar 10.

Tai tiek. Siaip, nemanau, kad esu kam nors idomi, tiesiog, siaip, kurdama sia tema bandau suprasti, kas esu, ir zinoma, noriu susipazinti su Jumis. ballon
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 08 26, 2011 10:08 pm

Sveika, naktibalda! : >

Papasakojai daug apie tai, kokia aplinka Tave supa, bet gal paminėk ir tai, kas Tave domina, ką labiau mėgsti ir ko negali pakęsti? : >

O šiaip, geros integracijos! panda
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 08 26, 2011 10:29 pm

Labas, Vakar :)
As vis kazka praleidziu... hmm
Na, minejau, kad megstu rasyti, groti, fotografuoti, bet taip pat, megstu knygas su Prasme, psichologinius filmus, pieniska sokolada, megstu buti gamtoje. Patinka nuosirdus ir atvirti zmones, ir pati tokia as esu. Megstu krepsini (ne zaisti, nes nemoku, o ziureti.) Patinka diskutuoti prasmingomis temomis. Myliu sunis. Na, ir kates patinka. Keista, bet taukia vorai. Daznas ju bijo, kiek pastebejau.
Bet. Nekenciu eiliu, ir kosmaru.
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 08 26, 2011 10:35 pm

Tu man patinki. aww
Esi geras vaikas. Keep it up. ;]
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 08 26, 2011 10:44 pm

Vorai!!! Vyy. Aš jų net 5 auginau!
Smagu susipažinti, Rūta.
^^
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 08 26, 2011 10:55 pm

Šokanti Geiša, na, malonu, kad patinku. Siaip, nemanau, kad geras vaikas esu, greiciau, trenktas vaikas. ;D
Neutron, as, deja, nei vieno voriuko neturiu, tevai isprotetu. Taciau ateityje, kai pati atrasiu save (jei atrasiu), ir kai nebebusiu nuo teveliu priklausoma, bent viena toki padareli namuose turesiu :) Man taip pat malonu susipazinti. :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 08 26, 2011 11:02 pm

Ai. Aš tai neoficialiai auginau. Tiesiog turėjau kambarį, sujungtą su palėpe, dėl to lubos buvo labai aukštai ir mama negalėjo nukrapštyti vorų. Bet aš juos matydavau, daviau jiems vardus. Sveikindavausi... :D
Beje mano vardas Skaistė Emilija. Arba Emilija Skaistė. Kaip patogiau!
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 08 26, 2011 11:38 pm

Kaip tapai trenkta? Įdomu net pasidarė smile
Ir nesijaudink, tau tik keturiolika, užaugsi ir suprasi, kad ieškot savęs nereikia - visada esi su savimi dummy
Va. Ką mėgsti žaisti?
Atgal į viršų Go down
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Plunksna


Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Agnė

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyŠt. 08 27, 2011 9:39 am

Sveika!

Aš Agnė. Tavo blogio samprata labai sutampa su mano ;D Tai kokia muzika tavo mėgstamiausia? Ir kokį fotoaparatą pirksi? :)) (aš irgi neseniai nusipirkau, bet vis dar neatpratau žiūrinėti įvairius modelius visur, kur pamatau :P)
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptySk. 08 28, 2011 11:04 am

Šokanti Geiša, na, trenkta tokia ir tiek ;D Nezinau net, kaip cia paaiskint, ar koki pavyzdi duot :D
Plunksna, malonu susipazinti :) Na, minejau, kad dievinu Alina Orlova. Taigi, labiausiai ir patinka d.poezija. :) Dar neapsisprendziau, manau, Nikon arba Canon. :) Galvoju apie Canon eos 1100d :)
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptySk. 08 28, 2011 11:25 am

Beje, jei kas sugalvotu paziureti, kaip as atrodau, galite pamatyte mane cia:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptySk. 08 28, 2011 10:17 pm

Meiliakas!
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Plunksna
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Plunksna


Pranešimų skaičius : 244
Prisijungė : 2011-04-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Agnė

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPir. 08 29, 2011 9:22 am

oho, baltai pavydžiu dėl fotoaparato :) man irgi patinka dainuojamoji poezija! Ir rudos akys laaabai gražu :}
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPir. 08 29, 2011 10:02 pm

Neuron, aciuu :) Nors, nemanau, kad tokia esu :D
Plunksna, jo, as pati sau pavydziu, net netikiu, kad tik dienu klausimas, kada nusipirksiu ta daikta ;D , man irgi patinka mano akys, del to, kad rudos :D
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPir. 04 02, 2012 11:14 pm

Trololol...
Zdarike, naktibaldčka. (sun)
Matau senai naujinta temūškė...
Nieko, tuoj viskas bus čiki piki. (Tikiuosi)
So... Nemaičiau aš tos tavo nuotraukikės, so gal įkelsi another? (smile)
Kadangi ašai BIG nolifer, gali kai kurių mano frazikių nesuprast, bet tikiuos susikalbėsim... (one BIG sun)
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyKv. 04 05, 2012 9:56 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
štai ir aš. :)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 04 06, 2012 12:06 am

Pikckiškis... :DD
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptyPen. 04 06, 2012 4:46 pm

Mažutė, bet miela :)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. EmptySk. 04 08, 2012 7:19 pm

Bet pikta. :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naktibalda nori susipazinti. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibalda nori susipazinti.   Naktibalda nori susipazinti. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Naktibalda nori susipazinti.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Nori išgirsti mane rašant?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: