Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mane valdo macro režimas ^^

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Saptashati*
Ezopas
Ezopas
Saptashati*


Pranešimų skaičius : 7
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 25

Mane valdo macro režimas ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mane valdo macro režimas ^^   Mane valdo macro režimas ^^ EmptyPen. 01 07, 2011 9:59 pm

Geraai, topic'o pavadinimas pusėtinas atitinka temą, bet neesmė. Aaš esu pradedančioji fotografė, todėėl *mąsto ką pasakyti* todėėl nelabai turiu ką nerealaus parodyti, beeet, visuomet galima kažko tikėtis.
Tai va taip kažkaip hmm.

1. Saaamana :3
Spoiler:

2. Jūs net neįsivaizduojat, kokie jie maži. Maždaug trečdalis mano mažylio nago. Bet aš vis vien juos myyliu xDD
Spoiler:

3. Šitas toks.. Nelabai. Bet jis permatomas! (permatomumas yay).
Spoiler:

4. Čia nebūti niekas ypatingis labai.
Spoiler:

5. Prancūziškas katis prie prancūziškos mašinos uostantis prancūzišką orą ir gyvenantis Prancūzijoje (vo kaip keistai pasakiau net baugu darosi. Kraupas o.o)
Spoiler:

6. Dar viena labai nejauki minkšta grybės forma.
Spoiler:

7. Kaatis mano kažką pamatė :3
Spoiler:

8. O čia katis medžioja objektyvą. Geraai, fokusas biškį (aha. Biškį D:) nukrypo taip sakant.
Spoiler:

9. Grybamanijakams.
Spoiler:

10. Čia fotkinta prieš 2~3 metus su muiline >.> Bet man vis vien patinka kažkaip.
Spoiler:

11. O šita niekuo neypatinga, bet aš ją mėgstu todėl, kad taai yra pirmoji normali foto su nauju fotiku ;D
Spoiler:

Tai šį kart gal tiek. Taip va. Nemoku užbaigti kažkaip xDD
Atgal į viršų Go down
spirit
Ezopas
Ezopas
spirit


Pranešimų skaičius : 44
Prisijungė : 2010-10-18
Amžius : 30
Miestas : Alytus
Tikras vardas : Sandra

Mane valdo macro režimas ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mane valdo macro režimas ^^   Mane valdo macro režimas ^^ EmptyPen. 01 07, 2011 10:15 pm

Labiausiai patiko toji, kur katinas ir susiliejus tokia, gerai atrodo, nieko, kad suvėlei fokusavimą, man kaip tik patinka tokios savotiškos. Kitos? Nesu makro mėgėja, pripažinsiu, šito įpročio atsisakiau senokai. Labiausiai žavi portretai!
Atgal į viršų Go down
Saptashati*
Ezopas
Ezopas
Saptashati*


Pranešimų skaičius : 7
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 25

Mane valdo macro režimas ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mane valdo macro režimas ^^   Mane valdo macro režimas ^^ EmptyŠt. 01 08, 2011 12:28 pm

Yay, kad fokusavimo klaidos būna gerai xDD Dažniaausiai.
O dėl portretų, tai aš irgi pritariu, kai gerai nufotografuota ir išreikšta idėja, būna toks grožis, kad nusišauti norisi aukštielnikam ir paslėpti savo nuotraukas giliai giliai po lova, bet men dar ne tokio lygio, kad imčiau fotkinti žmones, apsirengusius kitokia spalva, negu žaliai xD
Geraai, kažką suvėliau again. Baisu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mane valdo macro režimas ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mane valdo macro režimas ^^   Mane valdo macro režimas ^^ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mane valdo macro režimas ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Išgirsk mane
» Nori išgirsti mane rašant?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kiti talentai :: Fotografija-
Pereiti į: