Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Be pavadinimo.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Be pavadinimo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Be pavadinimo.   Be pavadinimo. EmptyPen. 07 29, 2011 12:02 pm

Stoviu aš čia ir jaučiu dvelkiantį ir stingdantį šaltį, keliaujantį nuo marmuro. Ir viskas atrodo taip, lyg būtų netikra.
Naktis buvo nerami, o man, vaikui, tai buvo tikrai neįprastas dalykas. Galbūt ta šviečianti lempelė pusseserės kambaryje neleido sudėti bluosto, o gal paprasčiausiai svetima vieta mane baugino. Ilgėjausi namų, nors tai tebuvo viena naktis kitoje vietoje, aš vis tiek ilgėjausi namų.
Atėjus rytui mano nerimas išgaravo. Prisiminiau, kodėl esu čia, pas Laurą. Juk jos gimtadienis ir mūsų laukia kelionė į zoologijos sodą. Bet iki kelionės buvo dar marios laiko, juk viso labo tebuvo maždaug 7 valandos ryto. Aišku, nekantrumas darė savo. Mudvi su Laura išbėgome į lauką, pasisupti. Kadangi buvo gegužės mėnuo, ore tvyrojo alyvų ir obelų žiedų kvapas. Viskas buvo kaip pasakoj! Aišku, vaikiškoje pasakoje. Bėgiojome ir dūkome, nusidaužėme kelius, bet iš mūsų gerklių sklido laimės šūksniai ir mergaitiški cypimai, mums tada niekas nerūpėjo! Laikas slinko greitai ir pusseserės mama šaukė mus pareiti namo, pavalgyti pietų ir persirengti.
Mūsų pietų valgymas ilgai netruko- pora nuryjimų ir lėkštė tuščia. Atrodė, kuo greičiau suvalgysim tai, kas lėkštėje, tuo greičiau nuvažiuosime. Numovėme greitai į kambarį ir persirengusios dar žaidėme pripučiamu kamuoliu. Buvome kaip ant adatų pasodintos. Išgirdau skambutį į laidinį dėdės telefoną ir mane nukrėtė šiurpas. Buvau pratusi, kad mama pakeičia nuomonę ir liepia grįžti namo. Bet aš taip norėjau pamatyti liūtus!.. Kadangi vis dar girdėjau tylų murmėjimą už uždarytų durų, nusiraminau. Gal ne mama? Gal tiesiog dėdei skambina iš darbo? Neilgai trukus, dėdė pabeldė į duris ir liūdnai mane nužvelgęs tarė:
- Niekur nevažiuosime.
Tai daug pykčio tada manyje atsirado! Pamaniau, kad tai tikrai mamos darbas.
Tik tada dėdė tyliai pridūrė, kad Laura negirdėtų:
- Senelis mirė..

Stoviu aš čia ir jaučiu dvelkiantį ir stingdantį šaltį, keliaujantį nuo marmuro. 9 metai praėjo, o Tu, seneli, taip ir nematei, kaip aš ėjau į trečią klasę..
Atgal į viršų Go down
Moniccutia
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Moniccutia


Pranešimų skaičius : 174
Prisijungė : 2010-10-06
Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Meda

Be pavadinimo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.   Be pavadinimo. EmptyPen. 07 29, 2011 3:00 pm

Liūdna, bet gražu.
Tikrai verta dėmesio kūrinukas. Žinoma, yra nenušlifuotų vietų, bet gi gražu!. :)
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Be pavadinimo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.   Be pavadinimo. EmptyPen. 07 29, 2011 3:02 pm

Teko koncentruotis ties tuo, kad nebūtų per ilgas. Reikėjo 100 žodžių, o čia virš 300. : /
Bet kadangi tai pirma mano rimta novelė, manau, visai neblogas blynas. :> Ačiū už nuomonę!
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Be pavadinimo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.   Be pavadinimo. EmptyPir. 08 01, 2011 1:05 pm

o, patiko. tik aš taip vaikiškai kvailai jautri šitai temai..
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Be pavadinimo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.   Be pavadinimo. EmptyAntr. 08 02, 2011 9:21 am

Aš vis atsimenu, kaip prieš klasę skaitant man pačiai balsas užlūžo, kai kurie bendraklasiai irgi susigraudino. Nežinau, nemanau, kad tai kvailas vaikiškas jautrumas. Tiesiog visus mirtis sukrečia skirtingai. Kadangi tai buvo mano vienintelis senelis, su kuriuo bendravau, tai buvo skaudžiausias įvykis.
Atgal į viršų Go down
Iev.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Iev.


Pranešimų skaičius : 220
Prisijungė : 2011-07-04
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Ieva

Be pavadinimo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.   Be pavadinimo. EmptyTr. 08 03, 2011 12:02 am

Aš turėjau taip pat vienintelį senelį, ir jį labai mylėjau. Žinau, kad šitie žodžiai atsibodę - bet aš tave pilnumoj suprantu. Labai skaudu yra netekti artimo žmogaus, su kuriuo praleidi daug laiko arba, nors ir jo daug kartu nepraleidi, o esi labai artimas.
hug toks savas tekstas. : ) graudus.
Atgal į viršų Go down
http://teens.forumlt.com/
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Be pavadinimo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.   Be pavadinimo. EmptyTr. 08 03, 2011 11:02 am

Ieva, ačiū, vis tiek. :>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Be pavadinimo. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.   Be pavadinimo. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Be pavadinimo.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pavadinimo nėra.
» Nežinai dainos pavadinimo?
» Istorija kuri neturi pavadinimo

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Novelės-
Pereiti į: