Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 2012 - 04 - 25

Go down 
AutoriusPranešimas
pūkius
Ezopas
Ezopas
pūkius


Pranešimų skaičius : 32
Prisijungė : 2012-04-15

2012 - 04 - 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2012 - 04 - 25   2012 - 04 - 25 EmptyTr. 04 25, 2012 4:43 pm

2012 - 04 - 25 Tumblr_m2mc1t1IuQ1qga8sxo1_500_large
Šiandien buvo bloga nuotaika . Atrodo mokykloje manęs visi vengė , jeigu atsisukdavau jų veidai buvo pastoviai suraukti . Viena iš mano geriausių draugių atstūmė , nes paprašaiu jos tušinuko arba kažkokios kitos rašančios priemonės . Ir tik dėl to ?!?! Bet ši diena nesibaigė taip nuriai kaip aš maniau .
Verkdama įsėdau į kažkokį autobusą . Net nepažiūrėjau koks jis . Autobuse visi į mane žiūrėjo kaip į kažkokią keistuolę : visa šlapia , verkiau ir kažką rašiau be perstojo telefone . Pati nesupratau ką . Taigi likau autobuse pati viena . Vairuotojas liepė išlipti , nes stotelių nebėra . Aš išlipau , baisu . Lietus jau kiauriai mane nuprausė . Be abėjo šalta . Plonas paltukas ir sunki kuprinė . Nesulaikydama savo ašarų bėgau kažkur , nežinojau kur , nes nebuvau čia ankščiau buvusi . Pribėgau krūmus . Išsigandau , nes beveik į juos įbėgau , o aplinkui buvo labai tylu . Už krūmų pamačiau netoliese esantį mišką . Mišką ?! Taip , jį . Iškart atsidusau , nes tai buvo vienintelė mano palaima . Bėgdama ir nesustodama pagaliau pribėgau tą mišką . Vaje , tos pušys tikrai buvo aukštos . Ižengiau į šlapią mišką . Labai ramino paukščių balsai . Viskas buvo nebesvaru . Nei skambantis telefonas , nei kažkokie žmonės . Atsisėdau šalia medžio . Atsikvėpiau ir įkvėpiau žviežaus lietaus kvapo . Nežinau , jaučiausi kaip apsvaigusi todėl ir kvepėjo lietus . Išjungiau telefonui garsą . Ir sedėdama kažko laukiau . Prabuvusi pusę valandos ėmiau ruošti pamokas . Tie žmonės kurie praėjo juokėsi . Iš ašarų ir pykčio parodžiau vidurinį pirštą . Anie tylėdami nuėjo . Šlapios knygos , sąsiuviniai . Apsiniaukė , nesigaudžiau kiek dabar valandų tad nusprenžiau , kad jau temsta Bijojau ką pasakys mama , esu šlapia ir aplipusi sąmanomis . Ir fuj sliekas prikibęs man ant nugaros ! Grįžusi su tinkamu autobusu pavargusi atrakinau duris . Ačiū Dieviu , mamos nebuvo ! Pasidžiovusi drabužius ir užsikaitusi arbatos juokiausi . Žiūrėdama į vieną tašką , nežinau kodėl . Grįžo mama . Nieko nesuprato išskyrus padžiautus drabužius . Viską papasokojau mamai , ji juokėsi taip pat . Ačiū Dievui , jai buvo gera nuotaika . Daugiau dienoje nieko nevyko , sedėjau prie kompiuterio .
P.S.:
Atgal į viršų Go down
 
2012 - 04 - 25
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» 2012-05-06
» 2012-04-24
» 24.03.2012
» 2012-04-12
» 2012.04.11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: Pūkiaus dienoraštis-
Pereiti į: