Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 2012-04-24

Go down 
AutoriusPranešimas
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

2012-04-24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2012-04-24   2012-04-24 EmptyAntr. 04 24, 2012 9:05 pm

https://youtu.be/d9NF2edxy-M

Šiandien įvyko...hmmm... nieko. Gero. Blogų dalykų pilna aplinkui,kaip pavyzdžiui-šiandien buvau vaikų taikinys ar pinjada ar dar kažkas,nes jie mane gaudė ir bandė pargriaut. Aš pasislėpiau garaže,mašinos bagažinėje.Ten pragulėjau gerą valandą,o tada sugalvojau,kad per garažą lengvai galima grįžti namo,tad grįžau.

Ta taigi. Dar vienas blogas dalykas. Buvau susitarusi susitikti su viena pažįstama. Žodžiu,klampojau,klampojau iki susitartos vietos. Nuėjau. Laukiau dešimt minučių. Tada išsitraukiu telefoną,kuriame viena neperskaityta žinutė atsiusta prieš dvidešimt minučių. Suprise,suprise-ji parašė,kad negali. Susinervinau ir pusvalandį keikiau save mintyse beklausydama melancholiškos muzikos.

Hmm! Dar vienas. Prarandu drauges. Ir aš netikiu tuo pasakymu,kad jei prarandi draugą,tai reiškia,kad jis nebuvo tikras. Ne. Draugus tu prarandi,nes nemokėjai jų išsaugoti. Kaip dabar aš. Bet aš net nežinau ką darau blogai.

Vienintelis dalykas,kurį darysiu dabar-tiesiog plauksiu pasroviui.Ir nebesistengsiu.Nes pavargau.
Atgal į viršų Go down
 
2012-04-24
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» 24.03.2012
» 2012-04-12
» 2012.04.11
» 18-04-2012
» 2012-05-06

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: Skraidančio Delfino dienoraštis-
Pereiti į: