Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Būsimosios profesijos

Go down 
+22
Gee
Plieninė magnolija
Raudonasis Liūtas
Dream.
ramona
Maybe
DISPLAYNAME
Šokanti Geiša
nebūtina galvoti
Evelina.
mintyse
naktibalda
fake magic
ember.
Niūnė
BATWOMAN
rašanti.
liga
konstanta
M.
wanderlust
WaWa
26 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptySk. 06 24, 2012 4:22 pm

Buvo minčių apie viską. Daugumai manau taip būna. Mąsčiau apie režisūrą (tuo metu lankiau teatrą), kosmetologiją, norėjau būti visažiste, po to planavau studijuoti gryną chemiją, tada perėjau prie biochemijos, na, o dabar esu apsistojusi ties molekuline biologija. Ją žadu studijuoti Vilniaus universitete, o įgijus bakalaurą, dirbti laboratorijoje. Tikiuos planai išsipildys.. claping
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptySk. 06 24, 2012 11:55 pm

Mano draugė baigė molekulinę biologiją. Dirba laboratorijoj, bet ne tiesiogiai su tuo, ką baigė, o su dokumentais, galima sakyti "sekretorka". Tai jeigu tikrai planuoji kažką su laboratorijom, darbo daugiau užsieny būtų nei Lietuvoj. Lietuvoje yra tik dvi normalios firmos su normaliom laboratorijom. Galbūt kiek užvedžiau ant kelio. Nežinau, skamba pesimistiškai, bet toks gyvenimas. (:
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyPir. 06 25, 2012 11:05 am

šiuo metu, ir jau gan ilgu metu, nenoriu iš vis turėti jokios profesijos, baigt mokyklą ir... ką žinau. įsirengt taborą. platint padangas
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyTr. 07 18, 2012 3:13 pm

big bad wolf rašo:
Mano draugė baigė molekulinę biologiją. Dirba laboratorijoj, bet ne tiesiogiai su tuo, ką baigė, o su dokumentais, galima sakyti "sekretorka". Tai jeigu tikrai planuoji kažką su laboratorijom, darbo daugiau užsieny būtų nei Lietuvoj. Lietuvoje yra tik dvi normalios firmos su normaliom laboratorijom. Galbūt kiek užvedžiau ant kelio. Nežinau, skamba pesimistiškai, bet toks gyvenimas. (:

Mano mama baigė molekulinę biologiją, ko gero daugiau nei trisdešimt metų dirba medicinos biologe miesto ligoninėj. Niekada gyvenime negirdėjau, kad ji skųstusi pasirinkusi blogą darbą. Dažnai pasako, kad molekulinės biologijos reikšmė dabartiniame gyvenime tik didės, nes dabar kuo toliau tuo greičiau atsiranda naujų šios srities žinių ir pan. ir reikia kvalifikuotų darbuotojų. Jau kas kas bet pačia plačiausia prasme medicina yra tokia tvirta darbo sritis, kad net ir Lietuvoj dėl įsidarbinimo neturėtų skaudėti galvos. Gaila, kad pati jos nesirinksiu...
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyTr. 07 18, 2012 4:58 pm

Matai, tavo mama gi ne ką tik iškepta studentė. O dabar šių laikų realijos tokios, kad niekas "tiesiai iš universiteto" imti nenori. Aš nė kiek nesiginčiju, jog molekulinė biologija yra svarbus mokslas. Tai tikrai įdomi ir svarbi, o ateityje, kaip pati sakei, dar ir svarbesnė būsianti, specialybė ir ateities profesija. Juk į tai įeina ir darbas su vėžio ląstelėmis, ieškant vaistų ir kiti svarbūs dalykai. Aš tiesiog pakomentavau, su kokia situacija gali susidurti studentas, ką tik tai baigęs. Tiesa, jei stojama po to į magistrą ir iš karto pasirenkama tarkim koks Termofischer Scientific, kaip praktikos vieta (nors, tiesa, nedaug ten priima), tai ateitis šviesi. Darbo daug tokiose specialybėse ir pastangų tikrai reikia. :)
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyŠt. 07 21, 2012 8:04 pm

Viskas gerai. Aš tiesiog išsigandau, kad net ir šitoj srity žmogui į užsienį siūlai važiuot ;D Tai tiesiai po universiteto tarkim jeigu kalbam apie molekulinę biologiją niekas ir neįdarbina kaip biologės. Galbūt tavo draugė, kuri dabar dirba su dokumentais ir dirbs kurį laiką su jais, bet po to ten įsitvirtinus, per tam tikrus kursus ir pan. prasimušus pasieks tai, kur ji pagal savo universitetinį baigimą ir turėtų būti. Čia jau šanso reikalas seka... Mano mama irgi iš pradžių dirbo paprasčiausia felčere...

Kita bėda yra su įstojimu į universitetus tokiose srityse. Kiek aš girdžiu gandų, į mediciną įstoja tik tikri šimtukininkai taip sakant, o dauguma kitų - pažįstamų pažįstami ir dar su nemenkais kyšiais... Kita vertus, sako ir kad į mediciną nestoja tiek daug, kiek turėtų/galėtų, tad konkurencija lyg ir neturėtų būti tokia didelė...
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyŠt. 07 21, 2012 11:40 pm

Medicina yra medicina. Pažįstu žmonių, kurie ir nebūdami šimtukininkais ten įstojo ir be jokių kyšių. Dėl molekulinės biologijos, tai taipogi nereikia turėti šimtukų. Čia nuraminu, taip sakant. :) Tačiau reikia mėgti biologiją, tikrai tikrai ją mėgti, nes bus sunku išsilaikyti. Kaip ir bet kurioje kitoje specialybėje, nes žinau pagal save ir kitų išpažintis - pirmą semestrą visuomet aplanko abejonės ar ten įstojai, ar tikrai "paveši" ir pan, nes reikia laiko, norint prisitaikyti prie universitetinės/koleginės sistemos. :)

Na, žodžiu, svarbiausia nebijot dėl nieko ir jei tikit, jog galit įstot į vieną ar kitą specialybę, ir labai labai ten norit, stokit. Nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti iš anksto. Šimtukininkų vienam kurse būna vienas kitas, ką patirtis jau parodė, taip kad įstoja ir "paprasti mirtingieji". :)))
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyTr. 08 01, 2012 12:46 am

Šiaip mano manymu, nors man dar toli iki studentės, sunkiausi yra 2-ieji metai, nes 1-ieji būna lengvesni, o po jų prasideda sunkusis darbas visi tie semestrai, koliai, laborai ir kiti š..., o visi (dažniausiai visi) būna atsipūtę ir galvoja, kad bus lengva ir kitais metais, o kai jau užgriūva ta mokslų lavina visi tik susigaudo, kad jau įklimpę kai reikalas ir tada jau dirba pluša devintą prakaitą braukdami kol galiausiai su visokiom skolom išsikapsto.
O dėl medicinos ir tos biologijos mėgimo tai čia yra labai rimtas reikalas ir reikia tikrai gerai išmanyt ir mėgt tai ką darai. Nežinau ką čia pripaistaliojau, nes man tokius dalykus suprast dar toli š... plaukt, bet visgi greit teks pradėt mąstyt apie ateitį. Gi šį rugsėjį aš jau būsiu 9-okė, o 10-oje klasėje jau reikia rinktis dalykus. Reikia sukt smegenėles ir apsispręst su kuo siesiu savo ateitį.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyTr. 08 01, 2012 1:39 am

Pirmieji metai tikrai nebūna itin lengvi. "Visi tie semestrai, koliai, laborai ir kiti š" būna ir pačiais pirmais metais. ;) Man netgi pirmam kurse atrodė, jog numirsiu po visais tais namų darbais ir laiko neturėjimu niekam kitam. Žinoma priklauso nuo specialybės, tačiau pirmais metais (o tiksliau gal pirmą semestrą) reikia stengtis "persimesti" į universitetinį mokymąsi ir apskritai savarankiškumą, nes universitetas - ne mokykla. Niekas tau nieko aiškiai nenurodys, o jei nepaklausi - nepaaiškins. Dėstytas išdėstys medžiagą ir išeis pro duris. Jei bijai klaust per paskaitas ar seminarus kažko, tavo bėdos, kad per egzaminą to nežinojai. :D Antrais metais, o ir antrą pirmų metų semestrą lengviau ta prasme, jog jau žinai maždaug, kada kur daugiau laiko praleisti besimokant, kaip pasiplanuot laisvalaikį ir pan. Jau ir visa sistema daugmaž aiški. Ir kai sakau, jog niekas nieko ant lėkštutės nepaduos universitete, tai nereiškia, jog dėstytojai, tai kažkokie beširdžiai žmogeliai. Ne, toli nuo to. Visi (na, 95 proc.) mano dėstytojų yra pasiruošę bet kada padėti, pakreipti reikiama linkme, jei tik paprašysi. Vienas didžiulis skirtumas jų nuo mokytojų - jie su tavimi bendrauja taip, lyg su jaunesniu kolega (kas tu, iš tiesų, ir esi), o ne kaip su mokiniu, vaiku. Automatiškai todėl ir nori, jog į viską žiūrėtum rimtai. Turbūt pirmais metais kiekvienam studentui reikia suvokti, jog universitetas, tai vieta, kur mokaisi sau, o ne kažkam kitam. Ir namų darbus darai sau, ne dėstytojui (kai mokykloje darydavom, nes liepdavo mokytojai).

Tai tiek iš mano patirties kraitelės. Būtų įdomu išgirsti daugiau apie vidinę virtuvę iš tų, kurie studijuoja užsienyje. ;)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyTr. 08 01, 2012 1:49 am

Įdomu kur tu mokais, nes pvz. mano brolis su sese yra studentai ir kai pradeda pasakot apie savo dėstytojus, tai tikraii WAU būna. Kai kurie, iš pasiklausymų, tokie pusė velnio atrodo, bet kiti tai su tokiais pričiūdais, kad jau mokėk paklaust. 'D
Aš dabar labai susidomėjusi univerais ir studijom tiek Lietuvoj, tiek užsieny, nes geriau pagalvojus aš nežinau kur man eit. Labai noriu į America ir vis suku galvą ką tokio pasirinkt, kad galėčiau ten prasmukt. Žinoma, būtinai kalbą reik mokėt, o tos man einasi, bet reikia ko nors daugiau ir aš neturiu nei rožinio, nei žalio supratimo ko būtent reikia.
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyTr. 08 01, 2012 8:54 pm

Na ką, įstojau į genetiką (:
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyPen. 08 03, 2012 5:16 pm

Sveikinu. (: O ką jūs ten darot? Darot klonus? 'DD
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyPen. 08 03, 2012 7:18 pm

Sveikinu, Kornelija :)
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyŠt. 08 04, 2012 2:10 pm

Dėkui, dėkui (hug)
Labai džiaugiuosi, kad pavyko įlysti ten, kur visa širdimi norėjau (happy)

P.S. dėl klonų, tai labai abejoju :DDD
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyŠt. 08 04, 2012 3:05 pm

Tikiuosi, kad studijomis nenusivilsi ir viskas bus puiku! Džiugu, kai žmonėms sekasi. ^^
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 EmptyTr. 08 08, 2012 1:18 am

Neužtenka vien nenusivilt. Reik ir dirbt. ;] Sėkmės didžiulės tau.

P.S. ane? Hm... Kodėl ne? Visad maniau, kad genetika, tai kažkas tokio su klonais ir visokių naujų rūšių išvedimu. Ir genetiškai modifikuotais produktais.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Būsimosios profesijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Būsimosios profesijos   Būsimosios profesijos - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Būsimosios profesijos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: