Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Flood'o kambarys

Go down 
+38
Raudonasis Liūtas
pūkius
Dita
naktibalda
fake magic
BATWOMAN
Plunksna
Maybe
nebūtina galvoti
Hellis
mintyse
Rudeniniai lietūs.
Diamond
Linulka
Lapė.
Karštas šokoladas
Tania
rašanti.
Ji
Varlytė
M.
Ita Irisas
laurac
liga
spirit
ramona
konstanta
cloudmaker
Šokanti Geiša
WaWa
Evergreen
laba diena
endi
K.
Sabrina
wanderlust
Plieninė magnolija
Piktas Pūkis ~
42 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next
AutoriusPranešimas
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyŠt. 01 07, 2012 10:37 pm

Hey :D
vis dar naujus švenčiat, kad taip tuščia? :D
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyPir. 01 09, 2012 12:06 am

Buvau velnioniškai užsiėmusi. Reikėjo mat tėvynėn grįžti. Na bet trečiadienį skrendu atgal, tai vėl imsiu čia vaidentis. Va, ir prie rašymo vėl prisėdau...
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyPir. 01 09, 2012 6:07 pm

Na, aš čia praktiškai žalia, tai galima paklausiu? Ar UK išvykai studijuoti, ar gyvenai ten ir seniau? :)
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 12:10 am

Išvykau studijuoti ir studentauti. :))
Nesigailiu nė trupučio. Na, draugai, šeima, viskas tvarkoj, ilgiuosi kaip reikiant. Bet visa kita... Kaip tas filmukas youtubėj klausia, "Ar verta tapti studentu Lietuvoje?" ir čia pat atsako "Neverta". :)))
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 2:56 pm

Aš ir nemanau, kad verta :P Pati jau užpildžiau UCAS xD Tai dėl to ir klausiu. Įdomu kaip tiems, kas jau ten sekasi :D
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 3:46 pm

oo, kur bandai stot? kokį major subject pasirinkai?
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 3:56 pm

Bandau į St. Andrews, Edinburg, Glasgow (nors nerimauju dėl glasgow akcento. prisikaičiau, kad jis ten baisokas XD) , Aberdeen ir dar kažkokį su painiu pavadinimu Stra-smth (pasiėmiau tik dėl skaičiaus ir gero rate'ingo lentelėj).
Dalykas- Economics and Management arba Business and economics.
O, tu iš Dundee :D ką studijuoji (nes spėju, kad studijuoji)?
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 4:31 pm

ewww ekonomika, jau aš prisižiūrėjau kaip čia mano draugai kankinasi su šituo dalyku.
bet šiaip gali nesigąsdint dėl tų akcentų, visi sako atseit dundonian yra žiauriai blogas dialektas, bet iš tikro nieko čia baisaus nėra ir viską įmanoma suprast.
o aš english&film joint degree turiu.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 6:10 pm

o aš studijuoju lietuvoj ir kankinuos su idiotiška švietimo sistema, kad ją kur galas. nieko nesakau, dėstytojai VU faini dauguma, esmė yra tame visiškame idiote švietimo ministre ir jo nesąmonėse bei pačioj švietimo sistemoj, kurią aš vadinu 'sovietiniu kalimu'. turbūt nė nereikia sakyti, kad kai tik pabaigsiu BA, šoksiu į užsienį MA studint.
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 7:30 pm

Ramone, na čia kaip kam turbūt. Man ekonomika gal ir nelabai fascinating dalykas studijuoti atrodo (jaučiu, laukia DAUG finansų ir accounting mokslų), bet užtat tokio pobūdžio darbo norėčiau :)
Na, jei rimtai, tai aš ne tiek nesuprasti bijau, kiek pati pasigauti siaubingą akcentą XD
Jau turi degree? MA ar BA rinkais (aš taip gerai ir nesuprantu kuo BŪTENT jie skiriasi...kiek skaičiau, tai atrodo kad visiškai niekuo)? Ar Magistrą žadi studijuoti ar dirbti ruošies (jau dirbi?)?

Ewigkeit, aš būtent todėl Lietuvije studijuoti nenoriu. Negana to, kad baigus darbo perspektyvos nekokios ir požiūris į "demokratiją" ir žmogų čia iškreiptas, tai dar ir švietimo programos - tikra kankynė. Kur į užsienį būtent žadi lėkti?
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 8:47 pm

pirmam kurse aš, fresher'ė :))
ir mano yra MA english&film, bet čia grynai skirtumas tik tas, kad vieni univerai rašo BA, o kiti MA.
šiaip aš nežinau nei ką rytoj darysiu su savo gyenimu, tai taip toli išvis neplanuoju. nors darbą tai tikrai noriu susirast šalia studijų, nes labai jau nepatinka man iš mamos pinigų prašyt kai galėčiau pati normaliai išsilaikyt save. bet dar nepasisekė niekur įsitaisyt.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 9:53 pm

O tai užsienyje galima tiesiai į MA stot? :o wtf. kaip čia dabar. ar ten MA reiškia kažką kitą nei Master in Arts?

o aš lėksiu į Vokietiją greičiausiai. bandysiu rudenį išlėkt į erasmusą, kad apsiuostyt teritoriją, o po to matysiu. ;]
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 10, 2012 10:46 pm

Na ne, pavyzdžiui St. Andrews visų kursų buvo po du variantus- BA ir MA. Aš pasirinkau MA. Dėl viso pikto xD
Aš tai irgi planuoju ieškotis darbo. Kažkaip nesmagu visiškai iš tėvų gyventi, kai jau esi studentas... Na bet kiek suprantu, po studijų į LT grįžti nežadi? :D

Ewigkeit, MA Škotijoje- tai ne Magistras. Tai tas pats, kas BA tik vadinasi kitaip (taip ir nesuprantu, kam jų abiejų reikia...)
Uu, Vokeitija neblogai :)
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyTr. 01 11, 2012 5:56 am

bent jau mano kurso mano univere tai tik taip ir buvo galima rinktis. o kas po studijų bus neįsivaizduoju, taigi sakau, kad taip toli neplanuoju.
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyTr. 01 11, 2012 3:50 pm

Matyt nuo uni priklauso. Na aišku :)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyTr. 01 11, 2012 3:52 pm

aš irgi galvojau apie užsienį, tačiau dėl kategoriško tėvų pareiškimo likau studijuoti Lietuvoje. Gailiuosi, tik dėl mokslo kokybės, nes ji tikrai nėra tokia, kokios bent jau minimaliai tikėjausi. Bet mažai imu į galvą dėl to, nes esu aktyvi visuomeninės veiklos dalyvė, priklausau trims organizacijoms, vienai politinei partijai. Pavasarį turėčiau gauti tarptautinį gido pažymėjimą, o vasaros sezonu dirbti gide. Mano nuomone, jei esi veiklus susikursi sąlygas ir Lietuvoje, o jei tik sėdėsi tai ir užsienis nepadės. :)
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyTr. 01 11, 2012 7:21 pm

Na, čia jau labiau priklauso nuo to, kokios sąlygos tau reikalingos. Yra dauuugybė dalykų, kuriuose LT prasimušti pačiam labai sunku be pažinčių ir pan. Bet kam pasiseka, tai gerai :) o šiaip užsienyje smagiau vien dėl kitokių žmonių. Lietuviai dauguma tokie burbekliai :D


Paskutinį kartą redagavo Evergreen, Kv. 01 12, 2012 4:44 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyTr. 01 11, 2012 9:52 pm

Na pavyzdžiui aš studijuoju turizmą, su šia sritimi Lietuvoje vienas iš liūdniausių reikalų, nes tai mažai išvystyta sritis, o ir ne taip jau super ir yra ką pas mus vystyti. Bet kai nori gali įsitvirtinti. Nors esu tik pirmakursė, jau turėjau darbo pokalbį ir greičiausiai būčiau gavusi jį, tačiau nepavyko suderinti su mokslais, nes mokausi vf dieniniame. O vasarą turėčiau dirbti gide, jau susitvarkiau visus dokumentus tarptautiniam gido pažymėjimui gauti, nes tai reikalinga mano darbui.
Aš asmeniškai nematau skirtumo žmonėse. Tiek ten tiek čia yra visokių. Tiesiog jei neatsirenki ir nematai socialių, šaunių žmogeliukų nereiškia, kad jie yra tik užsienyje. Juokingi man tokie pareiškimai, kad užsienyje kitokie žmonės. Kad ir ta pati Didžioji Britanija, kas ten emigruoja dažniausiai, juodadarbiai vos baigę ar net nebaigę vidurinės besivaikantys greitų pinigų. :)
O kad lietuvių tarpe paplitęs burbeklizmas tai faktas. Ir juokingiausia, kad dažniausiai tie, kurie burba nė piršto nepajudino (-a), kad pakeistu situaciją :D
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyKv. 01 12, 2012 4:43 pm

Matai, aš turiu galvoje ne profesijas, o tikslus. Vienam užtenka dirbti neblogoje įmonėje, kitas tuo nepasitenkina. Faktas tas, kad darbo rinka ir pačių profesijų paklausa labai skiriasi skirtingose šalyse. Profesijos, reikalingos užsienyje, Lietuvoje dažnai nulio vietoj, nes paprasčiausiai nėra čia ką su jomis veikti. O jei ir yra, tai atlyginimas ne toks, kokio norisi. Apie tai būtent ir kalbu.
O man juokinga, kai žmonės sako, kad visur visi vienodi :P šiaip nenuneigsi, kad visur visokių yra ir atsirenki su kuo bendrauji, bet faktas tas, kad Lietuva skirtingomis kultūromis nepasižymi. O kad ten emigruoja dažniausiai juodadarbiai neturi nieko bendra. Į Lietuvą irgi prieš keletą metų imigruodavo nemažai kinų darbininkų. na ir kas? Yra tam tikri sluoksniai visuomenėje ir jie yra visur. Jei jau stoji į universitetą, reiškias neplanuoji stoti į "juodadarbių" gretas.
Matai, pripažįsti, kad lietuviai turi polinkį į burbėjimą :D Visos tautos šiek tiek skitingos ir tai jaučiasi. Pavyzdžiui dažnai chat'ini kokiam international chat'e ir iškart gali atspėti kur britas, kur amerikietis, kur korėjietis, o kur lietuvis :D bet pasimato tai tik tada, kai ilgiau pabendrauji... O kas dėl nurbėjimo ir nieko nedarymo-irgi lietuvių bruožas. pažiūrėk, kas darosi Egipte, Graikojoje, Ispanijoje, Amerikoje, kai "veržiami diržai". ten protestai, riaušės ir pan, lietuviai tik paburba ir tuo užsibagia. Net tas nedidelis Seimo langų išdaužymas buvo kažkas out of charcter x)
Be to čia jau nuo požiūro daug priklauso. Kai kuriuos Lietuva tiesiog smaugia, o kai kuriems čia gera. Visi skirtingi. Nematau čia nieko blogo [You must be registered and logged in to see this image.]

(įsismaginau rašydama [You must be registered and logged in to see this image.])
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyKv. 01 12, 2012 6:39 pm

Na čia vėlgi požiūrio reikalas. Aš pati asmeniškai pažįstu daug jaunų iki 30metų žmonių, kurie būdami paprasti studentai sugebėjo realizuoti save ir savo idėjas Lietuvoje. Dabar jie dirba prestižinėse įmonėse, aišku ne sekretorės ar kurjerio darbą, universitetuose, tik todėl, kad savo laiku nesnaudė ir tai visai nebuvo dėduliu ir tėtuliku užtarimas. Tai gi su profesijomis yra ir čia ką veikti jei tik nori. Kad ir mano draugas vos 23metų, tačiau jis jau turi savo smulkų verslą, kurį vis plečia ir sugeba iš jo išgyventi. Jo tėvai paprasti žmonės nesėdintis aukštai, bet kaip matai jis pasiekė savo. :))) Sutinku su faktu, kad užsienyje galimynės kitos, bet kad Lietuvoje jų nėra manęs neįtikinsi... Suprantu Raseiniuose gal ir yra tokia situaciją kaip tu nupasakojai, vis dėl to tai provincijos miesteliukas, bet ne visoje Lietuvoje.
Visur visi vienodi vartojau norėdama pasakyti, kad visur pilna įvairių žmonių ir negali teigti, kad visi italai karštakošiai, o britai snobai. Tai stereotipai ir jie juokingi. Aš nuolat bendrauju su skirtingų tautų atstovais ir galiu pasakyti visi skirtingi ir klijuoti etiketę yra beprasmišką. Ir tie patys lietuviai, bamba tie, kurie nieko nedaro, o tie, kurie siekia ir turi tikslą gyvenime negirsi tai darant. Bet vienam stojančiam į universitetą užsienyje tenka minimum du juodadarbiai emigrantai. Tai gi... :)
Egipte vyko revoliucija ir tai nieko bendro neturi su krizėmis Graikijoje ar Ispanijoje, juk ten žmonės kovoja su diktatūra. Lietuviai irgi ne taip jau seniai kovojo su SSRS, prisimink istoriją. :))) Be to visa eurozona merdėja ir jei blogiausiams spėjimams pasitvirtinus eurozona žlugs Lietuva mažiau nukentės, nes turi savo valiutą. Tai gi patariu apsvarstyti ir tai. O finansinė krizė dabar visame pasaulyje, prognozuojama, kad JAV praras savo kaip lyderės poziciją pasaulyje. Kadangi Lietuva maža šalis ji yra priklausoma nuo didžiųjų ir kad ją paveikė krizė taip pat nėra ko stebėtis.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyKv. 01 12, 2012 7:06 pm

Brigita, tie, kurie prasimušė kur dažniausiai sukasi? Versle. Tai tik viena sritis. Aš irgi pažįstu žmonių, kurie neblogus versliukus susukę, o dar net trisdešimt metų nepasiekę. O kur dėtis žmogui baigusiam, tarkim, molekulinę biologiją? ar biochemiją? Tokie tik laboratorijose dirbti gali, o jų tėvynėje mažoka, dargi ir ką tik baigusius nenoriai priima. Tas pats ir su manimi, studijuojančia anglų filologiją. Aš nebent galiu aukštumų siekti žurnalistikos srity, eit į studentų laikraščio redakciją dirbti, bet verslo iš lingvistikos ir literatūros nesusuksi čia. Jei bandysi - privers nuleisti rankas biurokratiniai reikalai. Už kiekvieną popierėlį reikia mokėti, už kiekvieną norimą pasistatyti knygų lentyną knygyne - reikia tvarkyti dokumentus ir mokėti. Žodžiu, nėra taip viskas paprasta, kaip atrodo, o prasimuša tik veikliausi, turintys pinigų, laaaaabai didžiulių verslo ir vadybos sugebėjimų. ;))
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyKv. 01 12, 2012 8:56 pm

Aš ir nesakau, kad jų NĖRA, aš sakau, kad jų MAŽIAU. Iškilti įmanoma, bet taip DAUG sunkiau ir vistiek užsienyje yra KITAIP, nebent dirbtum tarptautinėje įmanėje/organizacijoje. Nekalbu apie Raseinius. Pažįstu pakankamai žmonių ir mačiau pakankamai. Negyvenu po akmeniu [You must be registered and logged in to see this image.]
Man atrodo, kad pati stereotipais remiesi daugiau negu aš :P "juodadarbiai"? Ką bendro turi juodadarbiai su studentais? Praktiškai nieko. Koks mano reikalas, jei kažkas atvyksta ten dirbti? Nuo to išsilavinimo ar gyvenimo kokybė šalyje nesumažėja...
Esmė ne žmonių characteryje. Ne snobiškumas, karštakoširkumas ar kas nors kita, o būtent POŽIŪRIS. Manau nebandysi teigti, kad visuomenė Lietuvoje yra tokia pati ar panaši, kaip visam pasauly. Užaugę tam tikroje visuomenėje, žmonės gyvena pagal kitokias taisykles, turi kitokį mąstymą ir požiūrį. Čia ir yra pagrindinis skirtumas, kuris mane lietuviuose masina. Įsikalimas, kad Lietuva- puiki šalis, viskas čia ok ir visi turi taip manyti. Vat pavyzdžiui man nepatinka ši šalis. Ar tai jau reiškia, kad būtinai kažkas blogai su mano gyvenimu? Ar aš turiu turėti blogas sąlygas dabar, ar turi nesugebėti prasimušti čia? Anaiptol. Esu tikra, kad puikiai apsisukčiau ir čia, bet ten mane traukia. Jau tas nuolatinis susitaikymas- na, nepatinka man mokslo kokybė, bet nieko, pakentėsiu, pasimokysiu, vis tiek kažko pasieksiu. Galima siekti DAUGIAU. Bet vėlgi, čia oportunisto požiūris, perfekcionisto net. Kitiems atrodo kitaip. Čia kaip vienam gera vilkėti raudoną megztuką, bet kitas norės mėlyno. Ne todėl, kad raudonas kažkoks labai blogas, bet todėl ,kad jis netraukia, o vat mėlynasis-tai, ko nori.
Jie kovojo, nes jų valdžia jiems nepatiko. Žinau, kad su krize tai neturi nieko bendro, istoriją ir pasaulio įvykius žinau :P egiptą paminėjau atskirai nuo gr ir isp, galbūt tik neaiškiai parašiau (ir neturėjau omeny vien krizės, politinius neramumus taip pat). Esmė tame, kad Lietuviai per visą savo gyvavimą kovojo iki nepriklausomybės, dažniausiai būtent dėl jos. Kai ją gavo, characterio nelabai liko. Vienintelis dalykas, kur lietuviai laaaabai aktyviai reiškiasi- tai visa ta pedofilijos byla.
O kas stebisi? Mane stebina ne pati ekonominė situacija-kvaila būtų sakyti, kad jos galėjo nebūti ar pan. mane stebina žmonių požiūris. Aplinkui visi skundžiasi, bet veiksmų nesiima. Čia- lietuvių bruožas. Vėlgi, nesakau, kad visų, bet daugumos. Aišku, pilna šalių, kur mąstymas panašus, bet ekonomiškai stiprios arba senas demoktratines tradicijas turinčios valstybės, o tiksliau jų gyventojai, reaguoja kitaip. O LTU valstybės (o valstybė- tai piliečiai) požiūris į žmogų juokingas. Ir čia- ne politikų ar ko nors kaltė, o pačių rinkėjų. Nelabai politikai išspusisę visuomenę turim. Daugėja pensininkų, kurie, deja, dažniausia vissiškai nesigaudo politikoje.
Ir dar kartą kartoju, nesakau, kad tai tinka visiems lietuviams. Visai ne. Yra tikrai išskirtinių, fainų žmonių.
Bet aš žiauriai, žiauriai nemėgstu žmonių, kurie vos išgirdę, jog "kitur geriau negu Lietuvoje" tuoj pat aiškina, kad visai ne, visur taip pat ir bleh bleh bleh. Na juokinga. Jiems gal pakanka to, ką Lietuva siūlo. Man ne. Ne mano problemos, ką mano jie, tai kokdėl tiek daug žmonių apsiputoja kai užgaunamas jų patriotiškumo jausmas?...
Jei kada esi bent praėjusi europos didmiesčio gatvėmis (praha, paryžius, nesvarbu) negalėjei nepastebėti, kad atmosfera kitokia.
Mano tekstai vis ilgėja, reikia ramintis [You must be registered and logged in to see this image.] arba įsitaiyti blog'ą.


Ewigkeit
, ah, pagalba fronte :D
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyKv. 01 12, 2012 9:26 pm

Tai kad aš niekam nepadedu, aš prisijungiau tik būtent prasimušimo tema. :)) Iš dalies sutinku su kai kuriais ir Brigitos, ir tavo argumentais. O labiausiai sutinku su nemirtinguoju visų laikų posakiu - dėl skonio nepasiginčysi, kaip ir dėl vietos. Vienam geriau vienoj vietoj, kitam - kitoj. Svarbiausia atrasti tą šalį, tą vietą, kur jaustumeis puikiai, o tada jau - jokių problemų. :))
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyKv. 01 12, 2012 9:52 pm

Nereikia suprasti tiesiogiai :) tiesiog pagalba paremti argumentą :)
Būtent. Kiek žmonių, tiek nuomonių :)
Atgal į viršų Go down
Dita
Ezopas
Ezopas
Dita


Pranešimų skaičius : 25
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 27
Miestas : Aš iš Krekenavos. o tu?
Tikras vardas : Ju-Dita.

Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 EmptyAntr. 01 31, 2012 9:11 pm

Um... Laba :D ką tik čia visiškai atsitiktinai atsidūriau ir bandau suprast ką čia reikia daryt ir spėkit kaip man sekasi? :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood'o kambarys - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 20 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 2034Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: