Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Flood'o kambarys

Go down 
+38
Raudonasis Liūtas
pūkius
Dita
naktibalda
fake magic
BATWOMAN
Plunksna
Maybe
nebūtina galvoti
Hellis
mintyse
Rudeniniai lietūs.
Diamond
Linulka
Lapė.
Karštas šokoladas
Tania
rašanti.
Ji
Varlytė
M.
Ita Irisas
laurac
liga
spirit
ramona
konstanta
cloudmaker
Šokanti Geiša
WaWa
Evergreen
laba diena
endi
K.
Sabrina
wanderlust
Plieninė magnolija
Piktas Pūkis ~
42 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next
AutoriusPranešimas
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyŠt. 11 03, 2012 4:10 pm

Man irgi taip visada, todėl suprantu, ką turi omeny. Dėl to ir stengiuosi nestovėti vienoj vietoj gyvenime, o vis keistis ar keisti vietą. Juokinga, kai bijantys kaitos žmonės pradeda prikišinėti, jog žmogui keistis nevalia. : )
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyŠt. 11 03, 2012 4:22 pm

Man irgi juokinga. Pamenu, kai ruošiausi tranzuoti pirmą kartą buvo mano amžiaus žmonių, kurie tiesiai pareiškė, kad iš Italijos jau tikrai negrįšiu, vien dėl to, jog esu blondinė panelė ir tranzuoju be vaikino palydos, bet grįžau pilna įspūdžių, užsikaifavusi nuo patirtų nuotykių ir žmonių gerumo. Tada jaučiausi kaip iš kokio budistų vienuolyno grįžusi ir jau po mėnesio vėl susikroviau daiktus naujiems nuotykiams Vengrijoje ir nors tikėjausi Kroatijoje, aplinkybės susiklostė taip, kad antrą kartą tą pačią vasarą atsidūriau Venecijoje. Gyvenimas tuo ir nepakartojamas, kai keliauji, nežinai kur ir kokiomis aplinkybėmis atsidursi. :D Kelionės ir vietų keitimas nori, nenori keičia žmonės, plečia akiratį, net gi keičia mentalitetą. Tiesiog svarbu būti atviriems mus supančiam pasauliui.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyŠt. 11 03, 2012 5:03 pm

Pritariu šimtu procentų. O sėdėti užsidarius kambary ar vienoj šaly, net nebandyti kažko naujo patirti yra mažų mažiausiai buka. Žinoma, yra tų pavojų (o kurgi jų nėra?), tačiau leisti, kad baimės stabdytų progresą negalima. Jei žmonės nebūtų rizikavę per amžius visose srityse, kažin ar dabar žmonija taip toli būtų pažengus. (:
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyŠt. 11 03, 2012 5:31 pm

Būtent, dažnai pasiginčiju su žmonėmis dėl to, nes man tiesiog nesuprantamas sėdėjimas vienoje vietoje ir po to pamačius juodaodį ar azijietį žiūrėjimas lyg nemačius žmogaus :) Čia labai tiktu pasakymas "Gyvenimas prasideda ten, kur baigiasi tavo komforto zona". Leisti baimėms laimėti kvaila, nes tada niekada nepatirsi gyvenimo džiaugsmo. O ir asmenybes labai skiriasi, požiūriu, gyvenimo būdu. Kiek teko bendrauti su žmonėmis mačiusiais ir nemačiuiais pasaulio tai tarp jų žiojėja didžiulė skirtumo praraja. Žinoma, visur yra išimčių, bet vis dėl to skirtumas jaučiasi. :)
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyPir. 11 05, 2012 8:40 pm

Sveiki visi!
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyPir. 11 05, 2012 8:40 pm

Labuka
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyPir. 11 05, 2012 8:52 pm

Kuom gi užsiimate, MeRiečiai? Lapute kūmute, kaipgi sekasi Tau?
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyPir. 11 05, 2012 9:03 pm

O, pakeitei nick'ą. :]
Užsiimu namų darbais. Juos darau jau nuo 18 h ir dar nepadariau. Ak, tas internetas...
Šitas mane prajuokino:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyPir. 11 05, 2012 9:21 pm

Pakeičiau raidę. Aš vis dar negaliu patikėti, jog vos per pusvalandį sugebėjau pasimokyti fizikai ir t e i s i n g a i išspręsti net 12 užduočių! Dabar namuose iškėlusi smakrą sau laiminga vaikščioju ir galvoju, kaipgi rytoj per pirmą pamoką sugebėsiu su vis dar snūduriuojančia smegenų sistema išspręsti septynis uždavinius.. Žiūrėsim, kaip ten bus. Belieka tik gerai išsimiegoti. O, linksmas toks!:D
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyPir. 11 05, 2012 9:36 pm

Sveiki sveiki. Matau, kad ne viena su užduotimis kamuojuos. Man ryt reikės auditorijoj vedančiąją diskusiją daryt apie vieną iš Thomas Hardy eilėraščių. Nes nieko nėra geriau už eilėraščio mėsinėjimą angliškai. :D
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyPir. 11 05, 2012 9:42 pm

Sveika, Migle. Oho, linkiu didžiausios sėkmės Tau!:)
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyPir. 11 05, 2012 10:25 pm

Prireiks. Įdomu, kaip kiti studentai sutiks mano mintis. Kol kas toks vaizdas, kad pusė ten sėdinčiųjų nelabai mėgsta poeziją ar rodo norą ja domėtis. Tokią auditoriją sudominti sunkiausia. :/
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyAntr. 11 06, 2012 5:52 pm

Aš tikiu, jog tu pasirodei puikiai! Manau, jog tavo charizma privertė visus sėdėti klusniai ir klausytis. Papasakok, kaip sekėsi!

Štai mane kankina nemiga. Miegu po 2-3 valandas per parą, jaučiuosi pavargusi, skauda galvą ir net... Kaulus. Mokymosi procesas užknisa, tačiau jis dar ilgokai užtruks. (:

Kaip kitiems sekasi?
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyAntr. 11 06, 2012 6:58 pm

Sekėsi gerai. Greitai ir aiškiai išdėsčiau savo mintis ir pastebėjimus, eilėraščio analizę, dėstytojai patiko. :) Dabar laukia Yeats kritinis tekstas ketvirtadieniui. Ir vėl diskusijos vedimas. Tik dabar jau žinau, kaip tiksliai tai darysiu. Šnekėti apie literatūrą man patinka. :)

O kad miegi tik tiek, tai labai negerai - nualinsi organizmą ir dar pasigausi kokį biesą. Negi tikrai nėra tiek laiko? O galbūt turi veiklų, kurios nėra pakankamai svarbios ir jos užima per daug laiko? Žiūrėk savęs, nes, patikėk manim, sveikata - svarbiausia.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyAntr. 11 06, 2012 7:16 pm

Šaunuolė! Norėčiau ir aš turėti tokio užsidegimo. Galbūt ir turiu, bet nežinau ar galėčiau pašvęsti savo gyvenimą eilėraščių ir kūrinių analizėms. Ar visuomet žinojai kur studijuosi, kur stosi ir ar esi užtikrinta, jog tikrai gausi darbą pagal specialybę?
Man greitai reikės rinktis lygius ir aš visiškai nenumanau ką pasirinkti. Visi dalykai sekasi maždaug taip pat gerai. Traukia prie žurnalistikos arba prie medicinos, o tai visiškai skirtingi dalykai ir bijau padaryti klaidą. Damn it.

Man sunku užmigti naktimis. Gal esi mačiusi "Fight club"? Ten pagrindinis veikėjas ilgai tysodavo lovoje ir niekaip negalėjo užmigti. Man tas pats. Guliu, užsimerkiu, skaičiuoju aveles, skaičiuoju iki šimto, bandau save apgaudinėti ir pan. Bet taip prasivartau iki kokių 4 ryto ir vėliau kažkada smingu ir keliuosi 6ą. Gal praeis. :/
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyAntr. 11 06, 2012 7:43 pm

Nepraeis, jei rinksiesi mediciną, šitam reikalui reikia visiško atsidavimo. Žinau, nes užaugino du tokie.
Man asmeniškai padėjo apsispręsti (tarp biochemijos ir diplomatijos) bandymai įsivaizduoti save tose darbo aplinkose - pradėjus dirbti, po metų, po penkerių, po dešimties, t.t... Galiausiai nusprendžiau, kad visą gyvenimą sėdėt laboratorijoj - ne man.
Gal padės...
Pasirinksi kryptį - žinosi, kuriuos dalykus imti, o tada bus dar truputis laiko pagalvoti. Be to, kiek pamenu, galima iš pradžių pakeisti tuos lygius, jei nelimpa.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyAntr. 11 06, 2012 7:46 pm

Na, aš niekada nemėgau literatūros kūrinių analizių. Ir dabar nelabai mėgstu. Man tai mėsinėjimas. Manau daugelis rašančių žino, jog tikrai nesėdi prie kiekvieno žodžio, galvodami jiems kitokias reikšmes. Man visuomet literatūra buvo, visų pirma, jausmai ir jų išraiška. O jei kas nors kūriniuose randa kažką - tai to žmogaus subjektyvi nuomonė, todėl negali egzistuoti universalios analizės. Tačiau kadangi taip reikalauja paskaitos ir dėstytojai, tai tenka tą daryti. Might as well enjoy it then. Bet visą gyvenimą to daryti tikrai nenoriu ir nežadu.

O žinoti, ką studijuosiu, tai tikrai pakankamai ilgai žinojau. Visuomet buvau gabi kalboms ir jos man patiko, todėl, kad studijuojama sritis bus lingvistika ir literatūra žinojau užtikrintai jau turbūt septintoj ar aštuntoj klasėj. Niekur kitur savęs nelabai įsivaizduoju. Na, dar man patinka psichologija, tačiau tik tuomet, kuomet ji nagrinėjama per rašymo mediumą. Ir interjero dizainas. Bet pastarasis greičiau aistra nei realus noras. O dėl darbo mes nesame kiekvienas užtikrintas, jog gausime tokį, kokio tikimės. Gyveni ir pamatai, kas iš to išeina. Šiaip pirmiausia reikia turėt viziją, ką nori daryti, kas tau patinka, o visa kita jau kažkaip susidėlios. Anglų filologai kažkaip darbų stygium nelabai ir skundžiasi. Rasti vietelę galima. :)

Aš manau, kad tau į tuos du iš pažiūros skirtingus dalykus reikėtų pažvelgti per kiek kitokią prizmę. Ką tie du dalykai turi panašaus tarpusavyje? Ar tai darbas su visuomene? Ar tai kažkokiu būdu padėjimas žmonėms? Apmąstyk, kokie aspektai tave labiausiai traukia apskritai tose specialybėse ir gyvenime, tada galbūt suprasi kur link tau reikia eiti. :)

O, nemiga. Galbūt jaudinies dėl kažko labai? Gal kirba daug idėjų mintyse? Pabandyk prieš miegą išgerti ramunėlių arba melisos arbatos. Jei po kiek laiko nemiga nepraeis tikrai patariu kreiptis bent jau į vaistininką dėl kažkokių stipresnių preparatų. Nes fizinė žala kūnui čia dar nieko, tačiau labiausiai kenčia smegenys ir nervai, o kai pakrinka nervai - jų jau nebeatstatysi atgal į buvusią poziciją. Kas po to atsiliepia depresija, nervinimusi dėl menkniekių, irzlumu. Žodžiu, vardan ateities kūrybos ir sveiko proto bandyk su tuo kovot. :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyAntr. 11 06, 2012 7:59 pm

Na, medicinoje tai labiau save matau knisantis su dantimis, breketais ir t.t. Kitaip sakant - odontologija. Nebijočiau nei kraujo, manau, jog sugebėčiau tvarkytis net ir pačioje nemaloniausiose situacijose. Galbūt todėl, jog mano dantys pačios nėra idealūs. Tvarkausi juos visą gyvenimą - nervų traukimas, šaknų tvarkymas, protezavimas, plombos, dantų rovimas, plokštelė, dantų apnašų nuėmimas ir t.t. Kai jau viską išbandžiau, ne tik nustojau bijoti vizito pas dantistę, bet ir pati pamaniau, jog norėčiau kitiems suteikti gražią šypseną. Na, bent jau žinočiau, kad gaučiau darbo ir kokiais karjeros laiptais kopčiau. Deja, taip pat ir net dar labiau traukia žurnalistika. Manau, kad man patiktų vesti radijo laidas, renginius, suktis TV pasaulyje ir būti žinoma. Deja, ta ateitis tokia miglota, o sėkmė gali išslysti iš rankų ir galbūt viso to nepavyks pasiekti. Geriausiu atveju, sėdėsiu bulvariniame žurnale (ar tinklapyje) ir aprašinėsiu skandalus bei purvus, ko labiausiai nenoriu daryti.
Norėčiau dirbti su žmonėmis. Tiesiog būti naudingu visuomenės piliečiu.

O jaudinuosi? Na, tik dėl pažymių. Jie nėra labai prasti, netgi sakyčiau geri, bet NE TOBULI. Tėtis labai pyksta, jog nukritau iš pirmos vietos į antrą, nes susirgau. :D
Idėjų kažkokių taip pat neturiu. Nebent daug dainuoju mintyse ir naktį. Nejučia. Tai trukdo miegoti. :D
Depresija, irzlumas, nervinimasis dėl menkniekių man jau senai būdingas. Gal nemoku planuoti savo laiko ir dėl to man nesiseka, net nežinau.
Kaip sakau "Shit happens".

Išsiplėčiau! Persiprašau.
Gal paliksiu šią temą vertingesnėms diskusijoms.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyAntr. 11 06, 2012 11:43 pm

Peržvelgiau savo nuotraukas ir dabar galvoju: rodyt save ar nerodyt...?
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyTr. 11 07, 2012 7:22 am

Aišku, kad rodyk!
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyKv. 11 08, 2012 9:06 pm

Labas vakaras,
Kaip gyvuojate Meriečiai? :)
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyKv. 11 08, 2012 10:36 pm

Sveika, Brigita! Aš gyvenu labai gerai, naktį eisiu gultis geromis nuotaikomis dėl taip greitai atlėkusio savaitgalio! O kaip pati gyvuoji? Kiti Meriečiai?:)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyKv. 11 08, 2012 11:07 pm

High five maniškis savaitgalis taip pat prasidėjo šiandien!! Aš po truputuką ką tik įkėliau naują įrašą iš kelionių nuotykių į savo blogą ir jau imu gyventi artėjančios kelionės nuotaikomis :)
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyKv. 11 08, 2012 11:32 pm

That awkward moment, kai sužinai, jog tave kabinęs vaikinas yra dėstytojas. : |
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 EmptyKv. 11 08, 2012 11:39 pm

Shit happens sometimes :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood'o kambarys - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 27 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 2734Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: