Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Stilius Apranga Mada

Go down 
+12
nebūtina galvoti
liga
Lapė.
mintyse
Diūtė
wanderlust
WaWa
Thunder
konstanta
Viskozė
Ida
Plieninė magnolija
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Stilius Apranga Mada   - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   - Page 2 EmptyAntr. 03 27, 2012 8:20 pm

Leiskite man pabrėžti, jog "kūdas" turėtų būti keičiamas žodžiu "lieknas". Tačiau yra galimybė, jog esu neteisi. Šis stilius ir jo savoka taip pat priklauso nuo to ar tu matai save veidrodyje liekną, kaip anoreksiką arba liekną, su plokščiu pilvu.
Turiu gelbėjimosi ratą, pripažįstu. Tačiau timpas nešioju, o kartu su jomis - tunikas. Tačiau nelygumus paslėpiu diržais, o mano kojos, kurios greičiau yra Beyonces kojų formos (tikrai ne šakaliukai) atrodo visai gerai.

Žodžiu, svarbu, kad tiktų. O kas jas nešioti gali, o kas ne, ne visi gali teisingai nuspręsti.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Stilius Apranga Mada   - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   - Page 2 EmptyTr. 03 28, 2012 8:51 pm

Neutron. rašo:
Leiskite man pabrėžti, jog "kūdas" turėtų būti keičiamas žodžiu "lieknas". Tačiau yra galimybė, jog esu neteisi. Šis stilius ir jo savoka taip pat priklauso nuo to ar tu matai save veidrodyje liekną, kaip anoreksiką arba liekną, su plokščiu pilvu.
Turiu gelbėjimosi ratą, pripažįstu. Tačiau timpas nešioju, o kartu su jomis - tunikas. Tačiau nelygumus paslėpiu diržais, o mano kojos, kurios greičiau yra Beyonces kojų formos (tikrai ne šakaliukai) atrodo visai gerai.

Žodžiu, svarbu, kad tiktų. O kas jas nešioti gali, o kas ne, ne visi gali teisingai nuspręsti.

Kai žmogus slepia savo trūkumus, tai gerai. Bet kai storos merginos, kurios sveria daugiau nei 70kg, tai vaje vaje kaip atrodo su trumpais sijonais. Reik tik slėpti tūkumus, ir tada bus viskas ok ;)
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Stilius Apranga Mada   - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   - Page 2 EmptyKv. 07 19, 2012 3:39 pm

Blaaaaahhhhh... Paskaičiau dabar jūsų susirašinėjimus ir panorau plika būt, nes kaip tik dabar prie kompiuterio sėdžiu su... džinsinėm tympom :DDD Bet kadangi taip vaikštau namie, tai gal dar nieko.. ;DD

O eidama kur nors, kur bus svetimų žmonių (tie nervus ėdantys darbininkai mūsų namuose nesiskaito...) maunuosi džinsus. Nebent labai tingiu timpas vilktis žemėn, tada užsimaunu kokią tuniką ar ilgesnę maikutę. Šiaip, negalėčiau išeiti į gatvę po timpų ir maikutės kokios, neuždengiančios mano šlykštaus pilvo... Nes kaip ir Skaistė (man iš tiesų net blogiau, nei jai) turiu tų nelemtų gelbėjimosi ratų.>_<
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Stilius Apranga Mada   - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   - Page 2 EmptyTr. 08 01, 2012 12:57 am

Aš manau, kad timpos nėra jau labai blogas dalykas, nors kai matau mokykloj jas nešiojant be jokių tunikų, tai man kažkodėl suka vidurius. Aš pati blogai jaučiuosi būdama su timpom jei mano šiknos nesliepia koks papildomas drabužėlis, kad ir ilgesni marškinėliai ar tunika. Neįsivaizduoju kaip klasiokės ištveria su neuždengtom subinėm ir tik po timpom vaikščiot po šulę. Kažkaip net šiurpas nukrato vien pagalvojus apie tai. Bet jei jau patinka kai kam taip nešiot, tegu, gi nesipyksim ir negriausim pasaulio dėl to, kad žmogus nori parodyt šikną visiems.

O mano mėgstamiausia apranga - džinsai, kokia bliuskikė ir megztinis, bet dabar labai pasinešiau ant švarkų (ant jų galių prisisegt Dream. padovanotą driežiuką [You must be registered and logged in to see this image.]). Batai tai turi būt patogūs, bet panešioju ir trinančias basutes, nes kartais reik parodyt grožį. 'D Su Laura (sesė) Facebook'e pažiūrėjom šukuosenų, tai dabar pasigavom šukuosenų karštinę, kas antrą dieną man Laura padaro vis kitokią šukuoseną. Daug tokių "jėgiškų" šukuosenų Laura nemoka padaryt, bet pasižiūrom per Youtube'ą ir viskas būnas čiki piki, tik žiek, kad plaukų nepritrūktum 'DD. Bet mano ilgi, viskas gerai bus. (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stilius Apranga Mada   - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Stilius Apranga Mada
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Stilius

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: