Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Stilius Apranga Mada

Go down 
+12
nebūtina galvoti
liga
Lapė.
mintyse
Diūtė
wanderlust
WaWa
Thunder
konstanta
Viskozė
Ida
Plieninė magnolija
16 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyPir. 08 09, 2010 10:21 pm

Kaip formuojate savo stilių, kaip mėgstate rengtis? Ar aklai sekate
madą? Ar esat "įsirėminę" kokiam nors stiliuje?
Atgal į viršų Go down
Ida
Herodotas
Herodotas
Ida


Pranešimų skaičius : 58
Prisijungė : 2010-08-08
Amžius : 31
Miestas : Kaunas

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyPir. 08 09, 2010 11:35 pm

Jei namuose tai patogiai, laisvai, pvz.: sportinė apranga. Į miestą važiuojant ar į mokyklą dažniausiai džinsai, kokia nors palaidinė (arba marškinėliai) ir bliuzonas. Vienu žodžiu, nieko ypatingo.
Aklai neseku madų, bet sezono pradžioj pasižiūriu kokiam žurnale, kas madinga, BET... viskas kas madoj, nelabai įperkama.
Stiliaus kaip ir neturiu. Mėgstu eksperimentuot su stiliais, bet kol kas apsistojau ties savo stilium.
Atgal į viršų Go down
Viskozė
Ezopas
Ezopas
Viskozė


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2010-07-28
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Emilija

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyAntr. 08 10, 2010 9:16 am

Aš taip pat savo stiliuj, nesu įsirėminus. Mados neseku, greičiau priešingai - nuo jos sprunku;D Šiu metu truputį pankuoju, bet panke manęs pavadint visgi negalima.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyAntr. 08 10, 2010 10:07 am

Savo stiliaus niekaip negalėčiau įvarrdinti, nes jis kartais svyruoja, bet dažniausiai renguosi elegantiškesniais rūbais. Nemėgstu džinsų. Visada prisižiūriu ir mados, bet ją jau įkomponuoju į savo mėgstamą garderobą. Nenešioju to, aks madinga, bet man ne prie širdies.
O šiaip mano apranga dažniausiai - sijonai, suknutės, tunikos ir tympos.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Thunder
Dantė
Dantė
Thunder


Pranešimų skaičius : 122
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 28
Miestas : Vilnius.
Tikras vardas : Monika

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyTr. 08 11, 2010 9:50 pm

Namie rengiuosi kaip nors paprasčiau, bet kai einu į mokyklą, ar miestą, tai juodos kelnės, juoda maikė, juodas švarkelis, kerzai ir t.t. Madų tikrai neseku, rengiuos kaip noriu.
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyAntr. 08 31, 2010 6:13 pm

Madų ne tik, kad neseku, bet ir nemėgstu. Nervina kai jau visos draugės šneka apie būsimą pirkimą kažko kas "ant bangos". Knisa ir kai ateini į parduotuvę pavyzdžiui džinsų ir pardavėjos "Šitos dabar madingos". Taip ir noris pasakyt "O aš ieškau to kas nebūtų madinga" ;DD

Neturiu savo stiliaus, spintoje ir paprasta suknelė ir aladino kelnės ir šiek tiek kerziški batai. Pastaruoju metu pamėgau tai, kas truputėlį išsiskiria - minėtosios aladino kelnės, nusipirkau ir aladininius džinsus. Dažniausiai velkuosi bliuzoniuką, sportbačius ir šiaip laisvą aprangą. Nelabai mėgstu sijonus su suknelėmis, neturiu nė vienų aukštakulnių.

Jeigu tai įeina į stilių, kosmetikos nevartoju visai. Išskyrus galbūt dideles šventes, bet ir tai minimaliai ;}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyAntr. 08 31, 2010 6:18 pm

Na, mano stilius turbūt romantiškas ir laisvas. Kartais mėgstu apsirengti džinsiukus, marškinėlius, megztinuką prasegtą ir užsidėti sportbatukus. O kartais apsirengiu moteriškiau, elegantiškiau. Todėl pas mane galima rasti viskuo. Nuo inkariukų (tiesa, tų naujos kartos, netikros odos or smth ;D) iki aukštakulnių. ;D
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyAntr. 08 31, 2010 9:30 pm

Kažkokio ypatingo stiliaus neturiu, nemėgstu savęs sprausti į vieno stiliaus rėmus. Kadangi turiu pakankamai normalias moteriškas kūno linijas, nemėgstu jų slėpti po tunikomis bei laisvais drabužiais. Beveik visada renkuosi labiau aptemptus, išryškinančius kūno linijas drabužius. Jei kalbant apie aprangos stilių, tai rengiuosi moteriškai, negaliu pakęsti, kai mergina atrodo, kaip vaikinas. (Neskaitant, kad turiu tokių draugių :DD). Labai mėgstu oficialų stilių, klasikinius kostiumėlius, švarkelius ir tt., nors pati pakolkas retai taip rengiuosi. Mano spintoje pilna įvairiausių modelių suknelių bei sijonų. Galima sakyti tai pagrindinė mano apranga. Batai, taip batai yra mano silpnybė beveik visą vasarą pravaikščiojau su aukštakulniais, tik dabar kai labai nutrynė einu su kedais.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyTr. 02 16, 2011 6:31 pm

As seku madas, bet ne tai kaip isprotejus....
Atgal į viršų Go down
Diūtė
Herodotas
Herodotas
Diūtė


Pranešimų skaičius : 57
Prisijungė : 2010-08-28
Amžius : 27
Miestas : O raktą duoti?
Tikras vardas : Goda

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyTr. 05 18, 2011 9:50 pm

Stiliaus jokio neturiu tiesiog rengiuosi kas patinka ir ar man taip patogu būti.
Žinoma kartais paskaitau kas dabar madinga, bet taip nesirenkčiau, nes nežinia kiek dar merginų pagal tą madą rengsis tuo metu tai nebus jokio įspūdžio, kad visos vos ne vienodai atrodys.Žinoma kartais paekspermentuoju su apranga, bet grįžtu vis prie tos kuria rengiuosi ir kuri man patinka.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyTr. 05 18, 2011 10:04 pm

Man tai kartais juokinga stebėti vienodu stiliumi apsirengusius žmones. Vilniuje dabar pilna panelių su nertais batais iki blauzdos vidurio. Nors yra jų įvairiausių spalvų, bet vis tiek - kai pusė miesto taip vaikšto tai yra neįdomu. Arba staiga visos vaikšto su juodom netikros odos striukėm. O tragedija yra kai apsirengia puspaltį, apsiauna skeitšiūzais ir nešasi rankinę, kuri netinka stiliumi nei prie puspalčio, nei prie skeitšiūzų.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyTr. 05 18, 2011 10:11 pm

Man tai dabartinė timpų mada atrodo klaiki... Puse Šiaulių merginų dabar taip vaikšto. Timpos ir marškinėliai arba tiunika iki pusės užpakalio. Siaubas.
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyŠt. 08 27, 2011 10:24 pm

Kuriu save pati. Žinau, kas man tinka, kas patinka ir kas nėra įprasta.
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyŠt. 08 27, 2011 10:45 pm

Plieninė magnolija rašo:
Man tai dabartinė timpų mada atrodo klaiki... Puse Šiaulių merginų dabar taip vaikšto. Timpos ir marškinėliai arba tiunika iki pusės užpakalio. Siaubas.

Pritariu. Ne tik Šiaulių ir Klaipėdoj tai labai paplito. Aš iš draugių kiekvieną kartą tyčiojuos, sakydama, kad be kelnių vaikšto ;D O tos didžiosios fyfos tai visai... ištiesinti plaukai, kožanka, iš po jos lendanti maikutė, timpos ir tik batai galbūt skirias. Ir tašė juoda dažniausiai. Ir vaikšto pusė mokyklos tokių pat. Nei čia juoktis, nei čia verkt... ;D
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyŠt. 08 27, 2011 11:08 pm

Ei, juk tai gana patogu!
Jei tunikos gražios, tada dar ir prabangu.
Tss.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptySk. 08 28, 2011 10:43 am

Na kas dėl tunikų - tai jas kaip ir visus drabužius reikia mokėti nešioti. Aš nematau nieko baisaus, jei tunika graži ir normalaus ilgio, tympos prie kažko priderintos ir mergina yra plona. Bet vai kai jau su tympom vaikšto didesnių gabaritų žmonės, man tiesiog būna jų gaila. Ir tiek.

Tympos šiaip yra kelnės.;D Bent ant etiketės rašo. O su jom ir ne taip karšta ir patogiau. Bet vėlgi reikia mokėti nešioti.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptySk. 08 28, 2011 11:05 am

Aš tai pati nešioju timpes, languotas, paplėšytas, raštuotas, įvairias. Prie jų renkuosi ilgesnius marškinius, marškinėlius, megztinius, tunikas. : > Bet kas liečia dabartines 'paneles', kurios renkasi timpes su trumpom maikutėm.. klaiku, tikrai. : /
Dar truputį ne į temą, bet šiandien mano akys sudegė: eina paauglė, su mini sijonu, trumpa striuke su kailiu, ir pro šonus lenda pilvo lašinukai. : DD ajajai, kas dedas šiam pasaulėly.
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptySk. 08 28, 2011 11:19 am

Na bet panelė be kompleksų užtat yra, su tuo ją ir sveikinu.:D

Pati šiaip timpių turiu, bet labai retai nešioju, ir tai su su šortukais ar suknelėm, o ne tunikom. Apskritai mėgstu tokius laisvesnius, didesnių dydžių drabužius. Ne, tikrai neprijaučiu hiphoperiams ar kažką... Tiesiog man taip patogu. Aš pridusčiau, jeigu tektų nešioti aptemptus drabužius.:D
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptySk. 08 28, 2011 1:57 pm

Citata :
Tympos šiaip yra kelnės.;D Bent ant etiketės rašo.
Kai tik buvo prasidėjusi tų timpkinių kelnių era, draugė man sako „Bet čia kelnės. Ant etiketės buvo parašyta“. Nu tai jeigu pagal etiketę tik eina nustatyt, reikia čia paslėpt užpakalį ar ne, tai... ;D

O beje yra dviejų rūšių timpos. Vienos tos dabar atsiradusios timpkinės kelnės, o kitos tos tokios nugaros pusėj kaip pėdkelnės, kur ir ilgos ir šiek tiek žemiau kelių būna.

Tas pėdkelnines turiu ir aš. Ir jos labai geras daiktas, nes žiemą pvz. einant su sijonu ir pėdkelnėm gali būti per šalta tai ir užsidedi jas. Taip pat vieną ilgesnę, užpakalį dengiančią bliuskutę nešioju su tokiom timpkėm. O ir šiaip jas galim po džinsais užsidėt, jeigu ypač šalta žiema būna. Vat jos tai tikrai geras daiktas.

Bet aš kalbu apie timpkines kelnes. Na gerai, sutinku jos kelnės, tačiau tokios aptemptos, tokios... na nežinau kaip jums, bet man noris kad panos užsidėtų bent jau kažką ilgesnio iš bliuskučių tada, nes atrodo kaip su pėdkelnėm pamiršusios sijoną ;D



O kalbant apie atskirus drabužius, kaip jums šio vasaro sezono gan išpopuliarėjęs drabužis - ta išvien kaip kombinezonas einanti bliuskutė su [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptySk. 08 28, 2011 6:28 pm

Pati kažin ar tokius nešiočiau, bet šiaip atrodo gana gražiai. Tik vėlgi - prie tam tikros figūros. Turi būti ypatingai plona ir aukšta.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
nebūtina galvoti
Dantė
Dantė
nebūtina galvoti


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-08-27
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Edita

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptySk. 08 28, 2011 6:36 pm

rengiuosi taip, kaip man patinka, turbūt negalėčiau savęs priskirti prie jokio stiliaus. tiesiog pasakysiu: rengiuosi paprastai, bet dievinu alternatyvias detales :>
populiariausi mano spintoj turbūt languoti marškiniai, ryškios spalvos pėdkelnės/kelnės, džinsai, šortai, džemperiai... iš aksesuarų mėgstu pakabukus, kartais apyrankes žiedus ;3
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptySk. 08 28, 2011 7:53 pm

Neturiu stiliaus man atrodo. Kadangi kiekvieną kartą apsirengiu vis kitokiu stilium - pagal nuotaiką. Timpos man negražios, labai retai jas deduosi, nes juodos nuobodokos, o spalvotas labai sunku derinti. Apskritai esu turbūt išranki, nors turiu labai aiškius norus: D Tiesiog alpstu dėl tokių mielų, pastelinių spalvų drabužėlių, atrodančių kaip iš pasakų knygų. Taip pat labai mėgstų nėrinius. mint Jei galėčiau pirkčiau vien sukneles, nors visai neseniai jų nemėgau. Gražiausi batai man aukštakulniai, bet dažnai su jais nepavaikščiosi..
Ypatingai mėgstų knistis vintage parduotuvėse. Tiesiog nuostabus jausmas, kai randi nuostabią suknelę iš 60-ųjų.
Įkvėpimo semiuosi iš lookbook.nu ir chictopia.com, dažnai iš to ką pamatau gatvėje ir man patinka. Kartais užsiimti mados reikalais smagu, o kartais nusibosta. Tada deduosi plėšytus džinsus ir veidrodinius akinius xD Vis šioks toks stilius. Turbūt mano stiliaus esmė ta, kad stengiuosi niekada nelikti be stiliaus.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptySk. 08 28, 2011 8:37 pm

Ši vasara buvo kaip niekada aktyvi, todėl įpratau dėvėti daugiau tai kas patogu, nei gražu. Dabar dažniausia mano apranga džinsai, balta trikotažinė maikutė ant šleikų, vietoje megztuko baltinukai (toks american movies style) ir sportiniai bateliai. Taip pat vėl balta maikutyė ant šleiku, trumpas džinsinis sijonas ir ir balti sporbačiai (toks teniso mergaitės stilius). Jei noriu atrodyti labiau mergaitiškai sporbačius iškeičiu į paprastus batelius be kulno, kurie dera prie visiškai visko ir yra nesveikai patogus. Dabartinį savo stilių galėčiau pavadinti sportišku, iš dalies norėtųsi keisti stilių į labiau moteriškesnį, bet su mano nuolatiniu lakstymų patogumas pirmoje vietoje, o grožis antroje.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyAntr. 08 30, 2011 10:28 pm

visu pirma tai aš dievinu kurti išvaizdą, ir viską kas su ja susieję, gal ir skamba gėjiškai, bet prie to aš sėdžiu nes man patinka. visu pirma mano plaukai. neatsimenu nuo kelių metų juos pradėjau dažyti, ir neatspėsiu spalvos kuri būtų po šitiek dažymų. dažniausiai naudoju loreal dažus, jeigu čia tame esmė, tiesiog namie kelios dežutės atsargų tu dažų, atspalvis vienas iš šviesiausių, gerai paima, ataugusias šaknis reik nudažyt, nes su šaknim jau nepapisi proto "natūralūs" , o kai paklausia ar dažei, atsakymas taip - skambėtų tikrai gėjiškai, tuo labiau kad iškart priliptų "peroksidinis" ir pan. nors šiaip su tais plaukais kartais peržengiu šviesiai geltoną ribą ir pasinešu ant kokių žalių/raudonų sruogų ir pan. dabar mano plaukai visiškai tolygiai šviesūs nes neseniai dažiau. dėl aprangos, tai sakyčiau ji nei tų poserių sk8, nei fyfinų,nei paprasta kur "dėjau ką rengiuos" , šiek tiek neformali sakyčiau, nu šiaip aš drabužiais nelabai rūpinuos, tiesiog juos mėgstu, tai mano gyvenimo būdas ir taip įrėžia džinsuose skylių, ir pats jų esu prisidaręs, nu žodžiu šaip žaidžiu su tais drabužiais, kartais pasitikiu močiutės siuvimo sugebėjimais ir duodu jai kažką padaryti, nu ir gaunas kažkokia nsmn , pavadinimu "mano stiliaus apranga" , batai batai batai, nu šiaip nesu lb išrankus, kerzų 2 poras turiu, kažkokius 'inkariukus' neaiškaus dydžio ir amžiaus, šiaip kedus patogius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   EmptyAntr. 03 27, 2012 7:44 pm

WaWa rašo:
Plieninė magnolija rašo:
Man tai dabartinė timpų mada atrodo klaiki... Puse Šiaulių merginų dabar taip vaikšto. Timpos ir marškinėliai arba tiunika iki pusės užpakalio. Siaubas.

Pritariu. Ne tik Šiaulių ir Klaipėdoj tai labai paplito. Aš iš draugių kiekvieną kartą tyčiojuos, sakydama, kad be kelnių vaikšto ;D O tos didžiosios fyfos tai visai... ištiesinti plaukai, kožanka, iš po jos lendanti maikutė, timpos ir tik batai galbūt skirias. Ir tašė juoda dažniausiai. Ir vaikšto pusė mokyklos tokių pat. Nei čia juoktis, nei čia verkt... ;D

Man irgi šlykštu, kai vaikšto su tom timpom. Ypač jei dar trumpom tunikom. O jei dar storos tai.... baisu. bet jei žmogus kūdas, tai prašom. Kaip tik skaičiau kažkokiam žurnale, kad timpos tinka tik kūdiem žmonėm. Nu aš kūda, net labai, bet kažkaip tų timpų vienų nenešioju. Net timpų tokių, storesnių neturiu. Man labaiu patinka spalvotos pėdkelnės.
Kadangi daug keliauju, esu shopoholikė. Kai Vokietijoj pamatai geras, labai geras kainas, imi viską pirkti. Grįžtu namo, o kaip kurie rūbai per dideli. Tenka laukti kol paaugsiu. Šiaip seku madą, perku kas madinga, bet tik kas man patinka. Atskiro stiliaus kaip ir neturiu. Rengiuosi kas ant bangos ir kas man iš tos bangos patinka :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stilius Apranga Mada   Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilius Apranga Mada    Stilius Apranga Mada   Empty

Atgal į viršų Go down
 
Stilius Apranga Mada
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Stilius

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: