Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kelionės

Go down 
+7
Lempoškė
fake magic
konstanta
Viskozė
wanderlust
Ida
Plieninė magnolija
11 posters
AutoriusPranešimas
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kelionės   Kelionės EmptyPir. 08 09, 2010 10:16 pm

Mėgstate keliauti? Kokiose šalyse teko pabūvoti, o kokias svajojate aplankyti?
Pasidalinkime savo įspūdžiais iš kelionių ((:
Atgal į viršų Go down
Ida
Herodotas
Herodotas
Ida


Pranešimų skaičius : 58
Prisijungė : 2010-08-08
Amžius : 31
Miestas : Kaunas

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyPir. 08 09, 2010 11:31 pm

Teko būti kokius 4 kartus Čekijoje, porą kartų Slovakijoje, kartą Austrijoje, porą kartų Latvijoje, daug daug kartų Lenkijoje. Toliau dar nepavyko išvažiuot, nors norėčiau pamatyti Egiptą, Ispaniją, Italiją (ypač Romoje esantį kolizieju, kol jis dar nesugriuvo), Londoną ir, žinoma, svajoju, kad mano galutinė stotelė bus Los Andželas. Norėčiau bent jau koją ten įkelt.
Labiausiai man patiko Austrija. Kažkiek panaši į Vokietiją (iš mamos pasakojimų). Gražūs miesteliai, tvarkinga šalis. Su mielu noru apsilankyčiau ten dar kartą.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyPir. 08 09, 2010 11:49 pm

Mėgstu keliaut. Ar tai užsienio šalis, ar Lietuvos kitas miestas/miestelis/kaimas. Esu žygeivė ir keliautoja iš prigimties. Išleistuves net norėjau iškeist į kelionę į užsienį, tačiau nespėjau pateikt šio noro ir viskas nuplaukė.

Esu buvusi Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Turkijoje. Iš šių šalių labiausiai patiko Čekija. Dievinu senamiesčius, tad Prahos senamiestis buvo mano mylimiausia kelionės dalis. Ypač dėl to, kad gyvenom pačioj jo šerdy. Turkija nepatiko. Na, tas miestelis Sinopas dar visai nieko, tačiau Stambulas ir kiti dideli miestai - nė už ką. Ir apskritai, gamta labai geltona, žalios spalvos mažokai, kultūra man nepatinka ir architektūra pasirodė keistoka, nes daug namų iš išorės išdėti toms miniatiūrinėm, kaip aš vadinu, vonios plytelėm. Haha. Jaunimas, su kuriuo bendravau, tai pasirodė labai faini, tačiau tik jie, nes kai mieste važiavau metro, tai vyrai kažkokie net už užpakalio bandė pagraibyt. ;xxx Latvija ir Estija saviakės, man ten antra Lietuva. Ypač patiko Latvijos miestelis Soulkraste, nes paplūdimys tuščias ir gražutis. ((:

Jei bus pinigėlių, laiko ir norinčių kartu skristi žmonių, ateinančią žiemą norėčiau į Berlyną. Jau planavau šią vasarą, tačiau planai sugriuvo. Berlyne vilioja mane visas Mitte rajonas ir kiti rajonai, kur vyrauja bohemiškas miesto gyvenimas. Dar labai noriu į Berlyno Tiergarten nueit. Ahhh.. ;O

O šiaip, tai daug kur norėčiau. Mano viena iš svajonių yra per gyvenimą aplankyt bent jau visas Europos šalis. Hah. Šiaip jei eilės tvarka, tai labai norėčiau į Paryžių, vėliau į Sankt Peterburgą, Vieną, Gėtinburgą, Škotiją ratu apsukt, Islandijoj pabūvot... Žinoma, vilioja ir Graikija bei Italija, bet tik dėl Atėnų ir Romos, nes pietų šalių ir kultūrų nemėgstu. Tad manęs į Ispaniją neišvežtumėt. : DD
Atgal į viršų Go down
Viskozė
Ezopas
Ezopas
Viskozė


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2010-07-28
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Emilija

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyAntr. 08 10, 2010 9:11 am

Labai mėgstu. Noriu pamatyti daug. Daug daug Pasaulio. Bet pirmiausia, norėčiau pažinti Lietuvą, nenoriu veržtis svetur nepažinus savo krašto. Jau buvau Čekijoj, Estijoj, Latvijoj ir Lenkijoj, bet didelio įspūdžio jos man nepaliko... Šiaip, labai labai begalobekrašto noriu į taize. Ir į kelias šalis kurios mane tikrai labai žavi. Tikiuosi pavyks jas aplankyt:)
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyAntr. 08 10, 2010 10:17 am

Iš esmės esu keliavusi nedaug. Pabuvojau Latvijoj, Lenkijoj, Šveicarijoj, Italijoj, Prancūzijoj, Norvegijoj, Švedijoj. Neskaičiuosiu pravažuotų valstybių, kuriose išlpusi buvau tik degalinėje arba tūlike.;DD Labiasiai,žinoma, įstrigo Norvegija. Kalnai, fjordai... Pasaka. Ir dar nekaršta.;DD

Jau seniai svajoju apie netolimus kraštus, kuriuose dar nebvau ir baisiai knieti nuvykti. Paryžius (buvau tik pietų Prancūzijoje: Monake, Nicoje, Kanuose), Londonas, Venecija♥.
O jeigu jau taip rimčiau ir toliau: Indija, Japonija, Tailandas.

O dabar jau svajoju apie Filadelfija dėl Hario Poterios parko.;DDDDD Juokai juokais, bet šiaip į Ameriką gamtos norėčiau nuskrist pažiūrėt, o užsukt ten tai būtų roooojus. Bet čia jau drabliuko savajonės, kurioms kažin ar lemta išsipildyti.;]


Paskutinį kartą redagavo konstanta, Kv. 07 14, 2011 4:50 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyAntr. 08 10, 2010 8:52 pm

Hah, visko tikriausiai neišvardinsiu ir ką nors tikrai pamiršiu.:) Manau, kad vaikystė puikus metas keliauti, nes tada yra per akis laisvo laiko ir keliaujant kaupiama gyvenimui reikalinga patirtis. Suaugus keliauti jau sunkiau, nes yra darbų ir atsiranda norų pinigus išleisti kitur. Aišku, daug kas šiuo klausimu priklauso nuo tėvų požiūrio į keliones.
Mano aplankytos šalys: Prancūzija, Italija, Graikija, Vokietija, Austrija, UK, Čekija, Lenkija, Rusija, Latvija, Estija, Suomija, Švedija, Norvegija, Turkija, Egiptas ir labai džiaugiuosi pagaliau galėdama pridėti prie sąrašo USA;D
Vis dėlto iš visų matytų valstybių, galima daugelį išmesti - nebus didelio praradimo:DD Manau užtenka aplankyti po vieną šalį kiekviename žemyne, kad bendari susidarytum vaizdą apie pasaulį. Nes pvz. visa europa yra panaši. Vienintelė nuostabi šalis yra Norvegija. Oslas gražiausias miestas iš visų mano matytų (tikrai VISŲ), todėl visiem siūlau aplankyti šią brangią šalį.:)
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Lempoškė
Herodotas
Herodotas
Lempoškė


Pranešimų skaičius : 64
Prisijungė : 2010-07-27
Tikras vardas : Monika Cecilija

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyŠt. 08 14, 2010 9:44 pm

Taip... Keliauti mėgstu net ir ekstremaliom sąlygom, tokiom kaip trys dienos autobuse, kai lauke 30 ir daugiau laipsnių šilumos.
Bet būtent dėl tokių kelionių esu aplankius daugybę šalių, bent jau kaip mano amžiaus žmogui.
Tad... Čekija(keliskart), Danija, Lenkija(daaaug kartų), Vokietija(kelissyk), Šveicarija, Prancūziją (Lionas per nacionalinę šventę su gausiais fejerverkais), Ispanija, Italija, Makedonija, Slovakija(keliskart), Vengrija(keliskart)... Gal dar kažką praleidau... Nors abejoju.

Visos kelionės buvo puikios. Labiausiai įsiminė kelionė į Makedoniją. Miestelis, kuriame mes gyvenome nuostabiai ir įstabiai gražus. Taip pat Ispanija paliko didelį įspūdį, būtent dėl savo dvasios, kurią mums leido pajusti.

Atgal į viršų Go down
Julieta
Dantė
Dantė
Julieta


Pranešimų skaičius : 112
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 34
Miestas : Trakai-Vilnius
Tikras vardas : Eglė

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyŠt. 08 28, 2010 11:24 am

Esu buvusi Lenkijoje, Latvijoje ir Estijoje :) Iš šių trijų šalių galbūt labiausiai patiko Estijoj. Žmonės pasirodė labai draugiški. Pavaikščiojus po Talino senamiestį galima pavalgyti nemokamai. Riešutus dalina vos ne ant kiekvieno kampo :D

O labai norėčiau kur nors į kalnus :D Svajonių šalis Japonija, bet nuo mažens noriu prie Niogaros krioklio ar šiaip pamatyti kokį nors krioklį....
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyPir. 11 15, 2010 7:21 pm

Buvau Šveicarijoje (du kartus), Estijoje, Lenkijoje, Italijoje, Egipte, Turkijoje, Vokietijoje (tris kartus).
Mažiausiai patiko Turkijoje. Labai nemėgstu karščio ir poilsinių kelionių. O Turkijoje mažai ką yra pamatyti. Ir dar tas lipšnumas vietinių... to labailabailabai nemėgstu. Egipte bent jau yra ką pamatyti, tas Karalių slėnis, piramidės...
Labiausiai patiko Vokietijoje. Kaip aš myliu tą šalį, negaliu. Penktoj klasėj kai nuvažiavau su mokykla į Vokietiją, taip ir palikau ten dalelę savęs. Kai pirmąkart įkėlliau koją į Berlyną, jis pasiliko mano širdutėje. Ir vokiečiai man kaip žmonės labai patiko- tvarkingi, mandagūs, draugiški. O jau vokiečių kalba... glosto ausį.
Dar visai Šveicarijoje patiko. Pamenu, kai išlipau iš traukinio stotyje, pažvelgiau pro langą ir kažkaip dangaus nematau. Vis ėjau artyn, kol kalnas visu didingumu, visa balta viršūne išdygo priešaky. Buvau tiesiog priblokšta, tai paliko man didelį įspūdį. O šiaip... Ten gatves plauna.O.o
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyAntr. 11 16, 2010 5:43 pm

liga rašo:
Buvau Šveicarijoje (du kartus), Estijoje, Lenkijoje, Italijoje, Egipte, Turkijoje, Vokietijoje (tris kartus).
Mažiausiai patiko Turkijoje. Labai nemėgstu karščio ir poilsinių kelionių. O Turkijoje mažai ką yra pamatyti. Ir dar tas lipšnumas vietinių... to labailabailabai nemėgstu. Egipte bent jau yra ką pamatyti, tas Karalių slėnis, piramidės...
Labiausiai patiko Vokietijoje. Kaip aš myliu tą šalį, negaliu. Penktoj klasėj kai nuvažiavau su mokykla į Vokietiją, taip ir palikau ten dalelę savęs. Kai pirmąkart įkėlliau koją į Berlyną, jis pasiliko mano širdutėje. Ir vokiečiai man kaip žmonės labai patiko- tvarkingi, mandagūs, draugiški. O jau vokiečių kalba... glosto ausį.
Dar visai Šveicarijoje patiko. Pamenu, kai išlipau iš traukinio stotyje, pažvelgiau pro langą ir kažkaip dangaus nematau. Vis ėjau artyn, kol kalnas visu didingumu, visa balta viršūne išdygo priešaky. Buvau tiesiog priblokšta, tai paliko man didelį įspūdį. O šiaip... Ten gatves plauna.O.o

Ne tik Vokietijoje gatves plauna, bet ir Šiauliuose, ne kartą mačiau. Nebe naujiena tai. :DDD

Jei į temą vėl Kalėdoms skrisiu į Vokietijąhappy
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyAntr. 11 16, 2010 7:39 pm

Plienine magnolija -> Ne Vokietijoj, o Šveicarijoj.(: Na gal ir ne naujiena, bet dar niekada nemačiau, kad Vilniuj gatves plautų.:D Bliam, kaip pavydžiu tau, aš vėl į Vokietiją noriu...
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyAntr. 11 16, 2010 9:25 pm

aš kaip ir.. ach, taigi teks atskleisti savo paslaptingąjį amžių - 18. ir jau beveik įpusėjus dvyliktai klasei nesu tikra, ko noriu. gal apply'insiu į uk univerus, gal ne. o jei ne, mama irgi labai pritaria, kuprinė ant pečių - ir kur nors. tiesiog turėčiau gap year kelionėms. ir keliaut mėgstu, aišku. bet labai toli nebuvau. nors, iš esmės, pirma reik apsižvalgyt savo kieme :)
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyPen. 12 23, 2011 2:40 pm

mėgstu keliauti. : )) pati buvau porą kartu egzotiškame Egipte, Ispanijoje, Sardinijoje, JAV ir kaimyninėse šalyse : )) geriausia kelionėje tai yra keliaujant į tą šalį ar į objektą sakysim. Smagu žvalgytis pro langą : DD
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės EmptyTr. 06 19, 2013 3:09 pm

Kelionės, ta tema, kuria galiu kalbėti per visą naktį ir nesustoti :D Pirmoji  ilgesnė kelionė, kurią pamenu buvo į Prancūziją per Vokietiją, Belgiją ir Nyderlandus. Nuo būtent šios kelionės susirgau kelionių virusų visam gyvenimui. Paauglystėje pusmetį teko mokytis ir gyventi Berlyne, daug kas tuo metu man ten patiko, nors šiuo metu Vokietijos tikrai nesirinkčiau kaip tos šalies, kurioje norėčiau gyventi.
Iki praeitos vasaros daugiausia keliaudavau su šeima arba mokyklos ekskursijomis, visada viską suplanavus iš anksto, tačiau praeitą vasarą kai netikėtai netekau darbo sėdėjome su draugais bare ir galvojome kaip padaryti šią vasarą ypatingą, nesėdint nuobodžiuose Šiauliuose ar jau per gerklę lendančioje Palangoje. Taip gimė idėja keliauti autostopu į Veneciją. Per savaitę pasiruošus, iškeliavome. Visa kelionė truko dvi savaites, jos metu aplankytos 6 valstybės ir  išleisti tik 30 eurų. Manau, kad daugiau niekada nepagerinsiu tokio rekordo :D Antrą kartą keliavau autostopu tą pačią vasarą su savo vaikinu. Iš Budapešto norėjome nuvykti į Kroatiją, tačiau laimės dėka antra kartą, po mažiau nei mėnesio atsidūriau Venecijoje :D
Šiuo metu iš viso esu aplankiusi apie 14 šalių. Budapeštą laikau savo atraisiais namais, nes per pastaruosius metus ten buvau dažnas svečias. O jau šį penktadienį visai vasarai iškeliauju į Rumuniją.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelionės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionės   Kelionės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kelionės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tai tik mintys, laukiančios kelionės.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: