Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rašyti ar ne?

Go down 
+8
WaWa
konstanta
K.
endi
Sabrina
Plieninė magnolija
Hellis
wanderlust
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Rašyti ar ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? - Page 2 EmptyPir. 10 29, 2012 4:40 pm

Pagalvojau, kad pasinaudosiu istorijos vadovėliais, dar apie Romą turiu galybę knygų... Na, žiūrėsim, kaip man čia gausis :D
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Rašyti ar ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? - Page 2 EmptyPir. 10 29, 2012 4:44 pm

Aš tai stengiuosi nerašyti apie tai, ko neišmanau. Istorijos vadovėliai visko neparodys, reiktų perskaityti daugybę medžiagos, pačiai jos ieškoti, rinkti, nagrinėti, įsigilinti į tuometines madas, gyvenimo būdo bruožus ir t.t. Net jei ir pavyks aprašyti kažkokias detales tiksliai, pasitelkiant dabartį, tai kažkur vistiek gali padaryti klaidų. Žinoma, bandyti visuomet gali. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
DrawThePain
Dantė
Dantė
DrawThePain


Pranešimų skaičius : 128
Prisijungė : 2012-10-29

Rašyti ar ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? - Page 2 EmptyPir. 10 29, 2012 4:46 pm

Lape, mano nuomone žmogiška daryti klaidas. Geriau daryti jas dabar ir po to taisytis, nei iš vis nieko nebandyti ir po to gailėtis. Nes tik mokydamasis iš savo klaidų tvirtai galėsi įsitvirtinti : )
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Rašyti ar ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? - Page 2 EmptyPir. 10 29, 2012 4:49 pm

Visiškai sutinku su tavo nuomone. Tik sakau, jog pirma reiktų išsinagrinėti tai, apie ką bus rašoma. Esu skaičiusi tikrai daug knygų, kūrinių ir paauglių parašytų apysakų. Jau spėjau susipažinti su dažnai daromomis klaidomis ir panašiai, tad tiesiog noriu perspėti. Pavyzdžiui, kad nerašytų, jog "Mergina pasiėmė tušinuką ir pradėjo rašyti ant seno pergamento" veiksmo scenoje, kuri vyko kokiame XVIII a.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Rašyti ar ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? - Page 2 EmptyPir. 10 29, 2012 5:01 pm

Skaiste - dabar visai mane supainiojai.. :D Na, dar pažiūrėsiu, rašysiu, ar ne. Reiks išklausyt direktoriaus ir lietuvių mokytojos nuomones.. :)
O dėl tos merginos su tušinuku ir pergamentu.. :D Tikrai šitaip nerašyčiau. Tikriausiai esminė mano klaida būtų pastovus rašymas su plunksna bet kokioje epochoje :DD
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Rašyti ar ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? - Page 2 EmptyPir. 10 29, 2012 11:04 pm

Tokio tipo kūrinys tikrai reikalauja didelio pasiruošimo. Aš rašydama antro pasaulinio karo tematika, net ir perėjus visas istorijos pamokas ir perskaičius daug to meto žmonių memuarų ir biografijų, vis tiek atrasdavau daug klaidų tai šen, tai ten. O čia netgi kelios epochos... Tačiau prieš tave plyti bibliotekos ir visagalis internetas, tad jei myli šią idėją, tikrai žinai tikslą ir tai, ką nori tuo pasakyti, joks vadinamasis 'research' nebus baisus. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rašyti ar ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Rašyti ar ne?
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Kūrybinis flūdas-
Pereiti į: