Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rašyti ar ne?

Go down 
+8
WaWa
konstanta
K.
endi
Sabrina
Plieninė magnolija
Hellis
wanderlust
12 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 08 02, 2010 10:07 pm

Daugeliui rašančiųjų, kilus idėjai, pirma pagalvoja: ar verta pradėti rašyti, jei ši idėja pasirodys nepatraukli kažkam ir niekas mano kūrinio neskaitys?

Ši tema skirta tiems, kurie turi galvoje idėją naujam kūriniui, tačiau nežino ar atras jam skaitytojų. Trumpai aprašykite pačią idėją ir mes visi draugiškai patarsime, ką jums daryti. (:
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 08 23, 2010 2:29 pm

O man asmeniškai atrodo, kad jeigu abejojat tai tikrai rašykit, nes niekas neįkas, kad ir susilauksit daug kritikos, jokio skirtumo, rašykit toliau. Bent vienas iš šimto bus pavykęs, svarbu rašyti rašyti ir dar kart rašyti. taip atsiranda tobulėjimas.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 08 23, 2010 7:36 pm

Tai va man kaip tik ir prireikė
tokios temos. Nežinau rašyti ar ne. Pateikiu trumpą siužetą ir laukiu jūsų nuomonės ((:






Trumpas siužetas:


Jauna moteris plaukianti kruiziniu laivu
slepia didžiules paslaptis. Niekam iš keleivių apie savo gyvenimą nepasakojusi,
vieną vėlų vakarą ji nusprendžia palikti šį pasaulį. Mįslinga moters mirtis
sukelia sąmyšį tarp kruizo keleivių, laukiančių keistosios istorijos atomazgos.
Galiausiai vakare išėjęs pakvėpuoti grynu oru jaunas architektas randa dailiu
rankraštį, kuris slėpė visą mirusios moters gyvenimą, paslaptis ir net mįslingą
mirtį... Tik ar jis išdrįs atskleisti svetimas paslaptis?
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 08 23, 2010 7:44 pm

Aš, asmeniškai, skaityčiau. Idėja tikrai įdomi. (:
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 08 23, 2010 8:03 pm


Beabejo viskas priklauso ir nuo to, kaip pateiksi viską, kaip išplėtosi ir pan. Bet žinant tavo kūrybą, aš irgi skaityčiau:) užuodžiu detektyvą ;)
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPen. 08 27, 2010 2:27 pm

Patarkit man :)
dabar aš mąstau, kad ar man taisyti tą kūrinį ar ištrinti.
nes sakau, man reikia viską permąstyti, pergalvoti, ir man jis dabar toks nepatinka.
Aplamai. :)
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPen. 08 27, 2010 2:40 pm

Manau, kad atidėk, pailsėk, apmąstyk, bet netrink. Juk kurybos procesas visad ilgas ir jame pilna kliūčių, tiesiog nereikia pasiduoti. (:
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPen. 08 27, 2010 2:41 pm

aš tiesiog manau, kad jį reikia taisyti labai :)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPen. 08 27, 2010 2:45 pm

Pritariu PyFai geriau atidėk rašymą, kuriam laikui, bet netrink. Nes kūrybinis procesas labai ilgas. Kad ir aš pati dabar rašau istorija kurios kūrybinis procesas su pertraukomis trunka jau tris metus.
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPen. 08 27, 2010 2:47 pm

Oho!
Na gerai, ačiū. :)
Atidėsiu tą istoriją, galbūt viską pakeisiu kada. :)
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptySk. 01 16, 2011 12:45 pm

Aš pradėjau dabar taisyti savo pirmąją istoriją. Ji gana banali ir vietomis gal siužetas nukvailėja juodai.;DDDD Bėt kažkodėl ji man labai brangi, turbūt dėl to, kad pirmoji. Žodžiu aš dabar galvoju - dėt ją čia ar ne? Padėkit apsispręst.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptySk. 01 16, 2011 1:14 pm

Tu apie "Geltonąsias supynes" (nepamenu gerai pavadinimo ;D)?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptySk. 01 16, 2011 1:38 pm

ahaa.;DDD Apie tas pačias.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptySk. 01 16, 2011 3:21 pm

Manau, kad dėk. (:
Kai pati bandžiau taisyt ankstesnius kūrinius, tai mečiau, kad ir kokie jie brangūs pasirodė. : D
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptySk. 05 01, 2011 3:34 pm

Kilo daug visokių idėjų rašyti steampunk stiliaus kūrinį. Pagrindinė idėja ir siužeto linija kaip ir yra, tik dar reiktų pasiieškot papildomos literatūros apie viktorijos stilių ir laikus, garo variklių principą ir panašiai.

Bet aš nebaigiau "Šnabždančio krištolo", kurį parašyti taip pat noriu.

Ką daryti?
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptySk. 05 01, 2011 3:48 pm

Vienu metu man buvo steampunk manija, todėl aš, be abejo, skaityčiau ir seilėčiaus. Nežinau, ką ir patarti - man pačiai nesiseka rašyti dviejų kūrinių vienu metu, tačiau galbūt tu esi kitoks žmogus. Svarbiausia, kad tie du kūriniai nesusimaišytų. Šiaip galbūt gali darbuotis prie Šnabždančio krištolo ir lėtai, ramiai rinkti reikiamą informaciją naujam kūriniui, dar vis kažką parašinėti, o kai baigsi Šnabždantį krištolą, jau galėsi imtis rimtai naujo. Ech, aš tiksliai nė nežinau, ką ir patarti.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyTr. 06 15, 2011 3:43 pm

Aš rašau gal 6 kūrinius vienu metu. Kiekvienam kyla skirtingas įkvėpimas, kurį atskirai gali ir panaudoti. Siūlau tau imtis naujos veiklos (Viktorijos laikų stilius ir garo mašinos yra tikrai geras pasirinkimas), bet nepamiršti "Šnabždančio krištolo".
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyŠt. 03 24, 2012 8:52 pm

Sveiki, esu pradejusi rasyti istorija ( i sasiuvini) taciau kai perskaitau isties tobulai parasytas istorijas, saviskes cia pradeti rasyti nenoriu, nes... manau kad maniske yra banali, apie merginos gyvenima... kiti turi tokias puikias idejas, o mano banali... nezinau ar kam bus idomu skaityti, juk ten rasau kaip ji gyvena, na o po to manau bus kazkas, kas suintriguotu... ar verta bandyti? hide
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyŠt. 03 24, 2012 9:23 pm

Žinoma, kad bandyti yra verta!
O kitiems tereikia tave padrąsinti ir kartu pataisyti, kad tobulėtum. Būtent tam šis forumas ir skirtas - kūrybingiems žmonėms, kurie vienas kitą veda į dar didingesnį kūrybingumą ir savęs lavinimą. ^^
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyŠt. 03 24, 2012 9:41 pm

Okey.... bandysiu kažką rašyti... pc
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyTr. 10 24, 2012 2:22 pm

Taip! Siūlau rašyti, taip lavinsite save, sudominsite kitus, tobulėsite, rasite naują pomėgį.
Atgal į viršų Go down
DrawThePain
Dantė
Dantė
DrawThePain


Pranešimų skaičius : 128
Prisijungė : 2012-10-29

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 10 29, 2012 1:40 pm

Sveiki, tai va esu pradėjus rašyti tokią istoriją, net nežinau prie kokio žanro ją priskirti , čia kažkas tarp romano/trilerio ir detektyvo. tai jei yra norinčių , galėčiau patalpinti 2 neilgus jos gabaliukus ir jei atsirastų skaitančių, tuomet ir naujausią parašytą gabaliuką įdėčiau ? :)
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 10 29, 2012 1:41 pm

Kelk :))
Kaip Lukas rašė, kiekvienas kūrinys randa savo skaitytoją :))
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 10 29, 2012 4:09 pm

Sumąsčiau pradėti kurti tokį pusiau istorinį pasakojimą. Jo pagrininė veikėja būtų mergina, keliaujanti po epochas ir sutinkanti to meto žymiausias asmenybes.
Mintis sunki, daug jėgų reikėtų įdėti, bet norėjau paklaust, ar verta pradėti tokiam amžiuj, kaip mano? Nebūsiu dar per daug užsibrėžusi?
Atgal į viršų Go down
DrawThePain
Dantė
Dantė
DrawThePain


Pranešimų skaičius : 128
Prisijungė : 2012-10-29

Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? EmptyPir. 10 29, 2012 4:29 pm

Bandyti visada verta :) tik pirmiausiai manau pasiskaityk apie tuometinius amžius, tradicijas, vieną kitą kūrinį iš tų laikų arba tuos laikus perskaityk, tada lengviau susigyvensi su savo kūriniu :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rašyti ar ne? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašyti ar ne?   Rašyti ar ne? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Rašyti ar ne?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Kūrybinis flūdas-
Pereiti į: