Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Facebook'inės istorijos

Go down 
+9
Pė'—
Lapė.
liga
Maybe
Plieninė magnolija
Raudonasis Liūtas
wanderlust
Šokanti Geiša
Skraidantis Delfinas
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyKv. 11 15, 2012 5:03 pm

Vienos facebook'inės istorijos pavyzdys: (rašo 17 metų mergina)

"Taigi kaip kiekvieną pirmadienį atsibudau 7:00 ir pradėjau ruoštis į mokykla..Nuvažiavau su autobusu į mokykla ten sutikau savo vaikina Emiliju,Ir geriausia drauge Juste... Nuėjome i matematikos kabinetą....Nuskambėjo skambutis...Mokytoja p
asakė ,kad Greta (Mono priešė)Gavo 10 aš atsistojau ir pasakiau:Kodėl ne aš ???!!!!!!!!!!! O klasiokai pasakė kodėl visada tu ?Buvo gėda...Pasibaigė pamokos ėjau namo ir tada mane užpuolė vyras!!!!!!!!Ir jis......Nori tesinio like 3 like ir tesinis ....."

Trumputė tokia. Ką manot? :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyKv. 11 15, 2012 6:02 pm

O džyyyyyzzz... Someone is genius!!!
Neturiu komentarų.. ://

P.S. Mano anglų kalba netobula. I know it :/
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyŠt. 11 17, 2012 6:36 pm

Ar tikrai rašanti mergina yra septyniolikos?o.O
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyŠt. 11 17, 2012 7:53 pm

Na, taip. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyŠt. 11 17, 2012 9:36 pm

Kažkaip sunku patikėti...:D Ji tikrai tarkim... nenusprendė sumeluot amžiaus ar kažkas tokio? Na, tebūnie.
Jos rašliavos kažkaip nesinori komentuot.:D
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyŠt. 11 17, 2012 9:43 pm

Galbūt. Man jokio skirtumo. Aš jau nebeskiriu vienuolikametės su tona oranžinės pudros ant veido nuo tikrosios septyniolikametės.
Svarbiausia pats šios istorijos parašymo faktas. Tiesiog eilinis nusivylimas ir tiek. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyŠt. 11 17, 2012 10:07 pm

Taip, tokių istorijų šiame socialiniame tinkle apstu. Nemeluosiu, teko ir man nemažai kartų vedamai savo smalsumo paskaitinėti porą ištraukėlių iš skirtingų puslapių. Taipogi neneigsiu, jog dauguma jų yra tiesiog paprastos, pilnos klaidų ir neįdomaus siužeto istorijos. Neteisiu tų merginų, kurios rašo tas istorijas, nes dauguma jų yra mano metų ar kiek jaunesnės ir galbūt dar nėra įgudusios visoje šioje rašybos srityje. Jos kuria savo pačių malonumui, dažnai tapatindamos save su tų istorijų herojėmis. Čia galbūt labai panašu į tuos įvaorius žvaigždžių rpg forumus, kuomet išsirenki gražų veidą, turi pinigų ir linksminiesi. Argi dauguma jų ne tokio siužeto? "Mano vardas Gabrielė. Man 17ka. Turiu gražų namą Vilniuje, esu turtinga. Gyvenu su tečiu ir sese, nes mano motina paliko mane kai aš buvau 2metų. Turiu vaikina Karolį, jis yra labai gražus ir jo man pavydi visos mokyklos merginos. Visi sako, jog aš graži, tačiau tuo netikiu. Turiu ilgus rudus plaukus ir žalias akis, esu plona." šis a la aprašymas, įžanga ar kažkas panašaus buvo rastas kažkokiame paauglių puslapyje. Argi nesakiau? Tačiau vistiek gerbiu visus žmones, kurie bando kurti. Nesvarbu ar išeina tai jiems ar ne, bet jie vistiek rašo. Manau, jog ankščiau ar vėliau "ilgaplaukių ir turtingų gabrielių su gražiais vaikinais" era baigsis. Džiugu, jog Facebook'o tinklalapyje galima rasti ir gerų ir įdomių istorijų!
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptySk. 11 18, 2012 6:27 pm

Man tokie kūrinukai kaip kad įkėlė Lapė yra... Na net nežinau. Nesuprantančių, kad tik apsidergia, paauglių išmislai. Toks jausmas lyg jie keltų savo dienoraštį, o ne kūrinį. "Atsikėliau, nusiprausiau ir apsirengiau. Mama nesikėlė, pasiuntė von, išėjau. Mokykole mane sužalojo, nelaiminga grįžau namo. Tada mane vėl užsipuolė mama blah blah blah..." Oj. Gal per daug kūrybingai sukūriau pavyzdį... Oj, ir klaidų nepadariau! Šakės, bloga istorija, reik su klaidom...
D:
Atgal į viršų Go down
Night Shadow
Ezopas
Ezopas
Night Shadow


Pranešimų skaičius : 3
Prisijungė : 2014-05-24

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyPir. 06 02, 2014 7:42 pm

Aš esu radusi keletą normalių facebook puslapių su visai neblogomis istorijomis be jokių CV įžangų ar visiškai banalių siužetų. 
Nesu prieš žmones kurie dedasi fantastiškais rašytojais, bet tokių žmonių kūrinius dažniausiai praleidžiu net nepamėginusi skaityti.
Atgal į viršų Go down
AuRevoir
Ezopas
Ezopas
AuRevoir


Pranešimų skaičius : 26
Prisijungė : 2013-04-15
Amžius : 27
Tikras vardas : Akvilė

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyTr. 06 11, 2014 7:10 pm

Labai retai skaitau tas istorijas Facebook'e. Visų pirma - nepatogu. Antra - yra vienetai gerų istorijų, kurias būtų galima skaityti be noro išsidurti akis nuo gramatinių ir kitų klaidų. Ir kartais erzina tas 'rašytojų' per didelis pasitikėjimas savimi.
Atgal į viršų Go down
http://tsgsapaliones.blogspot.com/
Moni
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 1
Prisijungė : 2014-07-22
Amžius : 24
Tikras vardas : Milita

Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 EmptyAntr. 07 22, 2014 11:18 pm

Aš rašau kelias istorijas facebook'ui . Man vos 14 ir jūs gal būt pagalvojot " oh... dar viena išprotėjusi paauglė rašanti apie savo nelaimingą meilę..." . Na, aš stengiuosi tokia nebūti. Šiuo metu rašau istoriją apie anoreksiją ir narkotikus. Šią istoriją dar tik pradėjau rašyti ir prie šių temų dar nepriėjau, tačiau jos yra mano planuose. Noriu perteikti tas emocijas, parodyti anoreksiją ir narkomaniją iš visų pusių. Noriu įrodyti kad nei vienas dalykas nėra nei gerai, nei gražu. Natai įrodyti noriu labiau sau, o ne kitiems. Skaitau straipsnius apie šias ligas, žiūrau video. Nemanau, kad istorija labai gera,  tačiau ji bent ne eilinė istorija apie nelaimingą paauglės meilė. Iš neturėjimo kur kelti - pasirinkau facebook'ą. Nesakau kad sulaukiu labai daug skaitytojų, tačiau, kažkada rašiau blogą, kuris nebuvo perskaitytas nei vieno žmogaus, tad nusprendžiau, jog keli facebook'iečiai yra geriau negu nieko :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Facebook'inės istorijos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nickų atsiradimo istorijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Kūrybinis flūdas-
Pereiti į: