Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Facebook'inės istorijos

Go down 
+9
Pė'—
Lapė.
liga
Maybe
Plieninė magnolija
Raudonasis Liūtas
wanderlust
Šokanti Geiša
Skraidantis Delfinas
13 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyTr. 05 02, 2012 6:25 pm

Taigi,istorijų rašymas tarp paauglių yra labai paplitęs. Iš pradžių buvo normalu-susikuri savo internetinį dienoraštį ir ten rašai. Bet dabar istorijos paplito ir Facebook tinklalapyje.

Ką apie jas manote? Gal pavyko kažką rasti normalaus?

Nes mano nuomone-ten nėra nei vienos geros istorijos. Visos vienodos,su milijardais klaidų,banalia idėja ir panašiai.Ir baisiausia tai,kad tos istorijos būna pripažintos Facebook'o lankytojų(aišku-paauglių),nors dedu nukirst galvą,kad ten baisiau už mano gyvenimą.Negi kiti paaugliai nebe sugeba atskirti geros kūrybos nuo šlamšto? ;//
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyTr. 05 02, 2012 8:17 pm

Gal gali patalpinti bent kelias nuorodas? Nes apie tokį dalyką girdžiu pirmą kartą. :)
Atgal į viršų Go down
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyKv. 05 03, 2012 5:48 pm

Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyKv. 05 03, 2012 8:07 pm

Istorijos ir tiek, minčių išraiškos, kuriose logikos reikia ieškoti su padidinamuoju stiklu. Tačiau geriau taip negu visai nebandyt, nors... galima ginčytis - galbūt geriau visai ne, jeigu taip. Liūdina tik tiek, kad tokios istorijos susilaukia daugiau skaitytojų nei knygos, kurios tikrai vertos praleisto laiko jas skaitant.
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyPen. 05 04, 2012 3:51 pm

O varge... Tik tiek tegaliu pasakyti. O varge...
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyPen. 05 04, 2012 10:36 pm

Kad tas peisbukas (mes taip jį vadinam, o vienos klasiokės tėtis jį vadina fakebuku .DD) išvis nesąmonė gryna. Klasiokės per pamokas jame sėdi, o aš net nežinau ką ten veikt. O dar talpint istorijas.... Jei jau tie žmogai TIKRAI būtų tokie pasinešę ant rašymo, neitų į kažkokį fakebuką, kuriame vien tik lopai sėdi.. Taip ir atsirand visokios ligos (nuo fakebuko ir ilgo tupėjimo prie jo). NU žauru. Baisūs dalykai baisioj žmonijoj... (kelintą kartą aš tą frazę kartoju? o.O)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyŠt. 05 05, 2012 10:14 am

Na aš pačiame facebook nematau nieko blogo, nes pati asmeniškai dingus jam prarasčiau daug kontaktų, ypač pažįstamų užsieniečių.
O istorijos tai jooo. Esu tolerantiška, bet čia tikrų tikriausias bullshit. Na vienintelis dalykas ko linkėčiau ten besirenkančioms atrasti gerus kūrybos puslapius (kad ir MeRą :D). Dar viskas būtų nieko tokio baisaus, bet kad jos ir įsivaizduoja save geriausiomis pasaulyje rašytojomis... Vargelis... :D
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyAntr. 05 08, 2012 12:05 am

Nu gal privalumas tas, kad tu vyresnė, o pvz. mano klasiokės (žymei jaunesnės) biški jau nupuša nuo to fb. Ir dar vienas dalykas, kad biški lievai žinutės tam fb rašos...
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyAntr. 05 08, 2012 12:45 am

Na čia priklauso kaip į jį žiūrėsi, kad pasaulis kraustosi dėl jo iš proto tai sutinku, bet nėra viskas vien tik blogis :D Vat juk jį net kaip užrašų knygelę virtualią aš naudoju :D O žinutės ir kiti reikalai tiktai skonio reikalas ;)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyAntr. 05 08, 2012 7:29 pm

Skonio... Kai kas nors taip parašo, tai kžkodėl prieš akis iškyla vaizdas, kaip žmogus žinutę arba kokį laišką valgo ir mėgaujas... .DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyAntr. 05 08, 2012 8:21 pm

Tos istorijos tokios banalios. Kartą tokio vieno puslapio fb'e pasisavino mano draugės istoriją, nors ji neleido kelti. O jei norit tą istoriją paskaityti, tai čia per kitą tinklapį.
http://www.point.lt/blog/192535/tamsa-1
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyŠt. 05 12, 2012 8:38 pm

O jeeeetau... Paskaitai tokias istorijas ir taip suima juokas... Tada aš, rašydama čia, jaučiuosi, lyg būčiau antra J.K. Rowling (aišku, fakbuke.. :DDD O MeRoj arba realybėj, tai ne :DDDD)
Kažkada bandžiau skaityti, bet neišlaikė nervai nuo gramatinių, stiliaus ir kitokių klaidų gausybės. Taip norėtųsi vieną kartą išrėžti tiesą kuriai nors apsvaigusiai "rašytojai", bet bijau, kad po to užės negyvai...
Nors šiaip, prieš visą tai nieko blogo neturiu.. Tiesiog man kyla didžiulė nuostaba, kaip tie žmonės gali taip žemintis???
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyTr. 08 01, 2012 1:17 am

Galbūt dėmesio trūkumas. Ale kas žino? Geriau jie pasinertų į tikrai jiems prieinamesnę veiklą, nei apsijuoktų ir darytų iš musės dramblį stengdamiesi ką nors sužavėti tomis banaliomis rašliavomis. Nors jei tikrai jiems tai patinka, negali smerkt žmonių dėl to, kad nori pasišaipyt iš savęs įsivaizduodami kažin ką. Tegul, argi jums trukdo?
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptySk. 08 12, 2012 7:09 pm

Man baisios ne pačios istorijos, o jų komentarai. Negalima tokių istorijų girt, kas čia dabar! Aš nesuprantu tų skaitytojų - ar jos tikrai tokios, švelniai tariant, keistokos, kad neįžvelgia trūkumų, ar jos čia kažkaip bando pataikaut to facebook puslapio administratorėms? Vietoj to, kad pasakytų, kas negerai, duotų patarimų, paskatintų, kad autorė visai nenusimintų, skaitytojos viena po kitos "įdomu", "patinka", "tęsinio", "gražu", "tu talentinga".
Žodžiu, šitą visą reikalą galima apibūdinti taip: "nesibaigianti, nesusekama įvykių seka ir be galo yspudingos lietuvių gramatikos žinios o skiriba, pribloškenti".
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptySk. 08 12, 2012 9:46 pm

Man tai nusispjaut. Žmonės daro ką nori, tačiau kartu bjauriuosi tomis romantikos iškreiptomis istorijomis, kai dvylikamečių hormonai užvaldo protus ir likusias kūno dalis. Kartą pati pabandžiau sukurti facebook'inę istoriją, kuri būtų kitokesnė nei jų. Na, tai buvo siaubo/mistikos parodija, bet bent jau be One Direction ar kitokio brūdo nesąmonių. Gal praeis ši mada rašyti facebook'e. :/
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Pė'—
Ezopas
Ezopas
Pė'—


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2012-08-04
Amžius : 29
Tikras vardas : Tėvų duotas ir užtušuotas

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptySk. 08 12, 2012 10:35 pm

Primityvus mąstymas.

Tačiau primityvus mąstymas ir rašančiųjų, ir skaitančiųjų, ir apkalbančiųjų.

(gaila, bet priklausau apkalbančiosioms)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyPir. 08 13, 2012 10:34 pm

Baisiau už facebook'ines istorijas yra tik jų komentarai. Neseniai skaičiau tokį visišką bullshit'ą, kuris buvo "pribloškentis", bet kai paskaičiau komentarus, tai akys, man rods, išvirto. Pats pirmas komentaras štai toks: "KAI KIETUMELIO!!! :OOO". Sakau, čia jau ŽIAURU....
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyAntr. 08 14, 2012 2:01 pm

Va va, o aš, kažkada (užėjus proto užtemimui... ) perskaičiau vieną istoriją (beveik visą). Paėmė nerealus juokas dėl gramatinių klaidų, bet ką jau padarysi, jei žmogus toks.. Ir tada ėmiausi komentarų. Vienas iš jų: "eina sau, tu tikraj turi talenta. isivaizduoju lyg skaityciau tikra knyga" (netaisyta, nors netvirtinu, jog parašyta buvo lygiai taip), o kitas irgi: "tu rasai geriau nei visi rasytojai". Tada man buvo trauma, nes, mano nuomone, prieš tą kūrinį maniškiai atrodė gana normaliai... Bet ką gi, jie žmonės be dalelės smegenų, ne mano problemos :))) Aišku, nesakau to apie visus, gal kiti kūriniai ir neblogi. Tiesa, tokių dar neužtikau.....
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyTr. 08 15, 2012 12:38 am

Va va, sakau, komentarai yra patys žiauriausi. Jau perskaitęs facebook'inę nesąmonę gauni traumą, bet kai paskaitai komentarus, tai išvis su durų rankena gali nusišaut...
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyTr. 08 15, 2012 6:07 pm

Na, paaugliškos istorijos rado savo skaitytojų ratą. Iš to, manau, išaugama - toliau ims į rankas meilės romanus, o juos paskaičius... na, dažniausiai skirtumas ne toks jau ir didelis, spausdintos knygos parašytos kiek brandesniu tonu.

Manau, neteisinga užsipulti komentatores, jos tik išreiškia džiaugsmą galėdamos savo naujas paaugliukiškas patirtis susieti su lengvai prieinamu paskrebentu tekstu. Suprantama, nes tokio amžiaus mergaitės didžiąją laiko dalį praleidžia mokykloje, kur duodami skaityti tekstai paprasčiausiai nebesudomina šiuolaikinio vaiko. Paauglio, persiprašau. Be to, jaučiamas nuolatinis poreikis pritapti, būti pastebėtam, nelikti išstumtam iš bendraamžių rato. Vieni pasiduoda spaudimui ir ieško alternatyvų inteligentiškesnėse knygose, o kiti bado išgyventi čia ir dabar. Tiek, kad šiuolaikinėje kultūroje priimtas hedonizmas. "Aš prasiblaškiau, problemos nėra, kol apie ją negalvoju".
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyPen. 11 09, 2012 5:48 pm

Ehhh... Jaučiuosi blogai, bet aš jus visus (visas??) išdaviau. Pradėjau vienam puslapiui rašyti istoriją su BTR. Gal kažkiek man ir gėda į facebook'ą kelti savo istorijas, bet norėjosi vieną kartą parodyti, koks yra normalios istorijos minimumas... :// Nepyyyykit labai ;DDD Bet kitaip negalėjau.
Na, o jei kas norės, galėsiu tą istoriją įkelt ir čia ;) Tada nebus tiek blogai man ant širdies. ;DDD Maybe.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyPen. 11 09, 2012 6:42 pm

BTR?
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyPen. 11 09, 2012 6:58 pm

Big Time Rush. Tokia grupė, dėl kurios aš išėjau iš proto.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyPen. 11 09, 2012 7:25 pm

Na, niekada nemaniau, jog tai yra rimta kūryba, bet jei tau patinka - rašyk.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos EmptyPen. 11 09, 2012 7:26 pm

Aš nelaikau to kūryba išsvis (na, beveik), bet tiesiog norėjosi parašinėti kažką atsipalaidavimui, tai pirma mintis buvo rašyti apie tą grupę. Taip ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Facebook'inės istorijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Facebook'inės istorijos   Facebook'inės istorijos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Facebook'inės istorijos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nickų atsiradimo istorijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Kūrybinis flūdas-
Pereiti į: