Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Dalelė manęs.

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
zuikis.`
Ezopas
Ezopas
zuikis.`


Pranešimų skaičius : 6
Prisijungė : 2012-04-22
Amžius : 25

Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyTr. 04 25, 2012 8:30 pm

Taigi, nelabai aš moku kurti aprašymus, tad tiesiog pateiksiu keletą faktų, svajonių ir spėlionių. ^^


♥ Mano vardas Gabrielė, bet taip į mane kreipiasi tik giminės ir mokytojai. Draugai mane vadina Gabe, Gabi, Gab ir visomis kitomis pravardėmis, kurios tik šauna jiems į galvą. Manau, palyginus su čia esančiais nariais, aš esu tikrai jauna. (: Gyvenu Klaipėdoje ir myliu šį miestą. Viską, nuo senamiesčio, Danės, garsų, sklindančių iš uosto iki pačių žmonių. ;}
♥ Esu menininkė. Ne tokia, kokius įsivaizduoja paprasti žmonės. Esu kitokia. Tiesą sakant, esu svajotoja ir labai labai myliu meną. Visokį. Dievinu fotografiją, mėgstu tuo užsiimti.. nors, tiesą sakant, neturiu nei doro fotoaparato, nei jokių žinių. ;] Taip pat ir dailę. Mėgstu įsivaizduoti, ką nupieščiau, jeigu mokėčiau piešti. Į galvą šauna keisčiausi paveikslai, kurių, deja, negaliu realizuoti, nes niekuomet nesimokiau dailės. Na, o labiausiai myliu muziką. Tai jau senai tapo mano gyvenimo dalimi. Pradėsiu nuo to, kad lankau meno mokyklą. Tiksliau, Eduardo Balsio menų gimnaziją. Ir aš dievinu šią mokyklą. Nekeisčiau jos į jokią kitą, ir ne tik dėl to, kad bijau pokyčių. Tiesiog mano mokykla mane priima tokią, kokia esu. Jie supranta, kad svarbiausia ne matematika ar rusų kalba. Man patinka, kad vyksta daug įvairių renginių, kuriuose skatinami dalyvauti ir patys mokiniai, kad vyksta daug koncertų.. o aš pati groju. Fleita ir pianinu. Tiesa, klasikinę muziką mėgstu ne taip, kaip šiuolaikinę. Klausytis klasikos nemėgstu, bet man patinka mėginti išreikšti save per muziką, garsus. Klausydamasi aš radau naują užsiėmimą - bandau pagal muziką sukurti istoriją. Ypač pagal kūrinius, kuriuos girdžiu ne pirmą kartą. :}}
♥ Turiu geriausią draugę. Vieną. Mes esame geriausiomis draugėmis trejus metus, bet aš ją pažįstu daugiau negu pusę gyvenimo. Vertinu ją taip labai, kaip savo šeimos narius. Ji visiškai mane supranta, kada reikia palaiko, kada reikia neleidžia mano kaprizams ir polinkiui skųstis stiprėti. Galiu jai papasakoti viską.. ir pasakoju. Daugiau negu mamai, tėčiui ar dar kam nors iš šeimos.
♥ Taipogi, be muzikos ir geriausios draugės aš turiu svajonę. Ne vieną, bet aš ją turiu. Žadu pakeisti pasaulį. Nežinau kaip, nežinau kada, bet aš žinau, kad padarysiu ką nors, dėl ko viskas pasikeis. Jau senokai nusprendžiau, kad negyvensiu Lietuvoje. Galbūt elgiuosi kaip savanaudė, bėgu nuo problemos, bet aš tikiu, kad atsiras koks nors žmogus, kuris sukurs tą valstybę, dėl kurios visi kovojo. Dėl kurios niekas mūsų šalyje nebedejuos. :} Taip pat turiu vieną.. tikriausiai nerealią svajonę, bet turiu. Noriu parašyti knygą, pati pastatyti filmą pagal ją ir dar jame suvaidinti. :}
♥ Mėgstu skaityti, darau tai nuo penkerių. Skaitau viską, nuo pačios populiariausios literatūros iki įvairių įdomesnių, prasmingesnių kūrinių. Taip nuo skaitymo prasidėjo ir rašymas. Nežinau, kaip tiksliai tai įvyko, bet ėmiau mėginti kažką kurti penktoje klasėje.
♥Penktadienius kartu su savo dviem draugėm leidžiu vienoje kavinėje - Cafe kubu. Dievinu tuos vakarus, kai gali tiesiog sėdėti su kavos puodeliu rankose ir kalbėtis. ;] Mes tokį užsiėmimą atradom neseniai - žiemą. Vasarą greičiausiai to nebeliks, vasarą mes gersim šaltą kavą lauke ir kalbėsimės sėdėdamos ant suoliukų, žiūrėdamos į Danę.
♥ Apie mano charakterį. Esu kiek išlepinta. Tikrai savanaudiška ir gana didelė tinginė. Čia blogosios mano savybės. Šiaip esu visai draugiška, mėgstanti juoktis bei šypsotis asmenybė.
O va ties tuo ir sustosiu. Kol kas išsisėmiau, bet tikiuosi, kad nepatingėsit perskaityti to, ką sukūriau, gal netgi ko nors paklausit. :}
Atgal į viršų Go down
pūkius
Ezopas
Ezopas
pūkius


Pranešimų skaičius : 32
Prisijungė : 2012-04-15

Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyKv. 04 26, 2012 2:47 pm

Citata :
♥ Taipogi, be muzikos ir geriausios draugės aš turiu svajonę. Ne vieną,
bet aš ją turiu. Žadu pakeisti pasaulį. Nežinau kaip, nežinau kada, bet
aš žinau, kad padarysiu ką nors, dėl ko viskas pasikeis. Jau senokai
nusprendžiau, kad negyvensiu Lietuvoje. Galbūt elgiuosi kaip savanaudė,
bėgu nuo problemos, bet aš tikiu, kad atsiras koks nors žmogus, kuris
sukurs tą valstybę, dėl kurios visi kovojo. Dėl kurios niekas mūsų
šalyje nebedejuos. :} Taip pat turiu vieną.. tikriausiai nerealią
svajonę, bet turiu. Noriu parašyti knygą, pati pastatyti filmą pagal ją
ir dar jame suvaidinti. :}
Žiauriai panašu , o iš tikro labai fainas aprašymas ! O jeigu ir ne paslaptis , kiek tau metų ? Gal įmestum nuotraukėlę ?
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyKv. 04 26, 2012 4:56 pm

Labas, Gabriele iš Klaipėdos. ballon
Šis forumas gali tapti vieta, kurioje nesijausi kitokia. aww
Atgal į viršų Go down
zuikis.`
Ezopas
Ezopas
zuikis.`


Pranešimų skaičius : 6
Prisijungė : 2012-04-22
Amžius : 25

Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyKv. 04 26, 2012 5:35 pm

Pūkiau, dėkoju, na, šiaip jau tai man trylika, už mėnesio su trupučiu bus keturiolika. (: O va dėl nuotraukos tikriausiai nieko nebus, nes nemėgstu fotografuotis. ;D Nors šiaip jau tai artėja vasara, pagaliau galėsiu nusimesti tuos klaikius storus megztinius, tada gal ir įkelsiu kokią gražesnę nuotrauką. ;D
Šokanti Geiša, dėkoju, labai malonu. :}


Šiek tiek kvailokai jaučiuosi į žmones kreipdamasi jų slapyvardžiais, bet, atleiskit, vardų nežinau. [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
pūkius
Ezopas
Ezopas
pūkius


Pranešimų skaičius : 32
Prisijungė : 2012-04-15

Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyPen. 04 27, 2012 12:55 pm

Aš Roberta .
Atgal į viršų Go down
zuikis.`
Ezopas
Ezopas
zuikis.`


Pranešimų skaičius : 6
Prisijungė : 2012-04-22
Amžius : 25

Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyŠt. 04 28, 2012 1:03 pm

Ačiū, žinosiu. [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyPir. 06 25, 2012 11:00 am

betrūksta tik gale pridėti sakinį

"p.s. myliu vienaragius"

rožinis aprašymas baisiai, matyt kaip ir tu pati, nieko blogo, toks amžius, toks žmogus, ne mano problemos.

pagal aprašymą jau dabar matosi kad visai gerai dėlioji sakinius, teksto daug , o skaityt neprailgo.

ai beje taip ir nesupratau kuo tave žavi Klaipėda, nes ten mano akimis nyku.

taaaai va, labas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyPir. 06 25, 2012 9:25 pm

Sveikutė. Pagaliau ne aš viena tokia jauna būsiu. Turi benraamžę - mane :D Aš gyvenu Kaune, bet kai būnu Klaipėdoj vis grožiuosi ja, gražus uostamiestis. Kai skaičiau tavo aprašymą, pamačiau, kad turime kažko bendro, esi įdomus žmogutis. Taigi, sveika atvykusi ir lauksiu tavo kūrinukų :)
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. EmptyAntr. 06 26, 2012 12:28 am

"Esu menininkė. Ne tokia, kokius įsivaizduoja paprasti žmonės. Esu kitokia. Tiesą sakant, esu svajotoja ir labai labai myliu meną."

atsiprašau, bet žiauriai prajuokinai. o kaip, man įdomu, menininkus įsivaizduoja "paprasti" žmonės?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dalelė manęs. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dalelė manęs.   Dalelė manęs. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dalelė manęs.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Nepalik manęs
» neišbrauk manęs iš pavasario dangaus.
» Grįžau, nors manęs čia niekas nepasigedo. Ir gerai...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: