Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Antrosios pusės

Go down 
+21
naktibalda
Lapė.
Šokanti Geiša
BATWOMAN
mintyse
K.
WaWa
konstanta
Plieninė magnolija
Niūnė
liga
Karštas šokoladas
Tania
rašanti.
Lemon.*
Piktas Pūkis ~
Sausainis!
Liv
wanderlust
GiraffeLove
fake magic
25 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Antrosios pusės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 3 EmptyŠt. 10 01, 2011 1:20 pm

Na taip, bet čia ne eilinis mėnuo, tai mėnuo, kuris sudaro metus.. :)
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Antrosios pusės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 3 EmptyŠt. 10 01, 2011 1:59 pm

Bus dar ypatingesnis. : >
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Antrosios pusės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 3 EmptyŠt. 10 01, 2011 9:10 pm

Mintyse rašo:
blue. rašo:
Mintyse rašo:
Mintyse rašo:
Turiu vaikiną, ir tai yra patys nuostabiausi santykiai, kokie tik gali būti, ar bent jau kokie yra buvę mano gyvenime. Išaugau iš tų nerimtų, trumpų santykių. Esame kartu jau 9 mėnesius, ir viskas tuom tikrai nesibaigs. :>

Įsivaizduojat?
Po 24 dienų mums jau bus visi metai! : o Koks tas laikas begėdis.


Na, ir kaip Jums sekasi? :)

Kadangi man tai pirmi tokie rimti santykiai, tai būna labai labai minimalių nesusipratimų, bet dar niekada nebuvau tokia laiminga ir iki viso šito netikėjau, kad toks dalykas kaip sielų artumas egzistuoja.

Sveikinu. Iš kažkurios pusės žaviuosi tokiais jaunais, bet rimtokai įsipareigojusiai žmogeliukais. :))

Kalbant apie save tai dabar išgyvenu tokius neapibrėžtus santykius su vienu italu iš universiteto. Tiesą pasakius iki šiol nemoku įsipareigoti. Mano galvoje dar didžiuliai vėjai, žinau, kad jam manęs reikia, o man jo nežinau, todėl kartais man pačiai atrodo, kad jį tiesiog išnaudoju. Dabar gyvensim viename barake tai bus matyti kaip bus toliau.
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Antrosios pusės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 3 EmptyŠt. 10 01, 2011 9:15 pm

Plieninė magnolija rašo:
Mintyse rašo:
blue. rašo:
Mintyse rašo:
Mintyse rašo:
Turiu vaikiną, ir tai yra patys nuostabiausi santykiai, kokie tik gali būti, ar bent jau kokie yra buvę mano gyvenime. Išaugau iš tų nerimtų, trumpų santykių. Esame kartu jau 9 mėnesius, ir viskas tuom tikrai nesibaigs. :>

Įsivaizduojat?
Po 24 dienų mums jau bus visi metai! : o Koks tas laikas begėdis.


Na, ir kaip Jums sekasi? :)

Kadangi man tai pirmi tokie rimti santykiai, tai būna labai labai minimalių nesusipratimų, bet dar niekada nebuvau tokia laiminga ir iki viso šito netikėjau, kad toks dalykas kaip sielų artumas egzistuoja.

Sveikinu. Iš kažkurios pusės žaviuosi tokiais jaunais, bet rimtokai įsipareigojusiai žmogeliukais. :))

Kalbant apie save tai dabar išgyvenu tokius neapibrėžtus santykius su vienu italu iš universiteto. Tiesą pasakius iki šiol nemoku įsipareigoti. Mano galvoje dar didžiuliai vėjai, žinau, kad jam manęs reikia, o man jo nežinau, todėl kartais man pačiai atrodo, kad jį tiesiog išnaudoju. Dabar gyvensim viename barake tai bus matyti kaip bus toliau.

Wow, italas. :)
O jam sakei, jog nežinai dėl savo jausmų?
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Antrosios pusės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 3 EmptyŠt. 10 01, 2011 9:58 pm

Na bandžiau, bet vėliau nusprendžiau, kad geriau jau yra kaip yra nei būti vienai. Nelabai man tie jausmai rūpi, vėjai mano galvoje o ne jausmai. Dabar bent jau turiu su kuo praleisti laiką. :D Be to žinau, jog tai nesitęs ilgiau nei iki birželio pabaigos, kol abu būsim Lietuvoje plius smagu gauti gėlių, matyti kaip kiti į mus atkreipia gatvėje dėmesį ir pan. :)) Iš viso man patinka kai vaikinai eina dėl manęs iš proto, o aš dėl jų ne :DD
Atgal į viršų Go down
BATWOMAN
M. Mažvydas
M. Mažvydas
BATWOMAN


Pranešimų skaičius : 249
Prisijungė : 2011-03-09
Amžius : 29
Tikras vardas : Justina

Antrosios pusės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 3 EmptyAntr. 10 04, 2011 9:43 pm

Neturiu. Ne dėl to, kad nenoriu, bet dėl to, kad nėra TO žmogaus. Aplink mane tiesiog nėra tokio, kurį sugebėčiau įsimylėt. (: O atstumas man nepatinka, tad ir neieškau kažkur platesniuose vandenyse. Kartais aišku pagalvoju (tikriausiai visos mes pagalvojam) vakarais, kad norėčiau turėt tokį žmogų, bet ryte prabudus suprantu, jei nėra - reiškia nereikia (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Antrosios pusės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Antrosios pusės
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: