Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Antrosios pusės

Go down 
+21
naktibalda
Lapė.
Šokanti Geiša
BATWOMAN
mintyse
K.
WaWa
konstanta
Plieninė magnolija
Niūnė
liga
Karštas šokoladas
Tania
rašanti.
Lemon.*
Piktas Pūkis ~
Sausainis!
Liv
wanderlust
GiraffeLove
fake magic
25 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPir. 06 20, 2011 9:59 pm

Apie dabartį manau viskas priklauso nuo tavo ir nuo tos tavo simpatijos proto subrendimo, nes tipiški 12mečiai dažniasiai vis dar baidosi merginų :DD Na o jei jis kitoks, jei tau su juo gerai tada kam rūpi kitų nuomonė?...
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPir. 06 20, 2011 11:58 pm

Tai ne ne ne, su niekuo aš nedraugauju ;DD Tiesiog sakau, kad traukia, kiek šitas žodis užpildo tikrąją prasmę...
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyAntr. 06 21, 2011 12:15 am

Viskas su tuo gerai ;)) Galbūt ateityje jauną vyrą turėsi :DD
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyAntr. 06 21, 2011 5:37 pm

Agne, iš pradžių skamba keistai, bet va pagalvojau apie savo dvylikametį brolį, tada suprantu, kad visiškai čia nieko keisto. Jis jau seniai dairosi į merginas ir moka tinkamai elgtis. O jei net MANO brolis toks, tai tikrai yra daug daug labiau subrendusių tokio amžiaus vaikinų. ;p
Atgal į viršų Go down
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyAntr. 06 21, 2011 9:36 pm

Na gerai, sakykim. Mano manymu, metai visiškai neturi prasmės, kai žmonės yra susaugę, taciau dabar, kai ir mergina, ir vaikinas yra bręstantys tiek psichologiškai, tiek fiziškai, manau, metai tikrai šį tą reiškia. Vienerių, na dar gal ir dviejų metų skirtumą toleruočiau, tačiau daugiau...nežinau :)
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPen. 07 29, 2011 2:26 pm

Turiu vaikiną, ir tai yra patys nuostabiausi santykiai, kokie tik gali būti, ar bent jau kokie yra buvę mano gyvenime. Išaugau iš tų nerimtų, trumpų santykių. Esame kartu jau 9 mėnesius, ir viskas tuom tikrai nesibaigs. :>
Atgal į viršų Go down
BATWOMAN
M. Mažvydas
M. Mažvydas
BATWOMAN


Pranešimų skaičius : 249
Prisijungė : 2011-03-09
Amžius : 29
Tikras vardas : Justina

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyTr. 08 17, 2011 12:36 pm

Neturiu. Ir neieškau taip... labai intensyviai. Žmogus, kurį pamilčiau turėtų pats ateit. Nors nujaučiu, kad jis JAU atėjo. Tik viena problema - atstumas. Žinau, sakysit, kad atstumas nieko nereiškia. Bet man - paauglei, tai laaabai didelis minusiukas. Kai galim susitikt du kartus per metus. Tai jau nebe santykiai.. Čia kažkas kito ir aš su tuo nesiruošiu taikytis (: Geriau pabūsiu viena, susirašysiu su juo, nenutrauksiu bendravimo, bet ir neužsiimsiu kažkuo daugiau, kas tik draskytų širdutę (:
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyTr. 08 17, 2011 12:57 pm

Teisingai. Nes aš žudaus ir sienom laipioju. Bet kitaip nėjo.
Atgal į viršų Go down
BATWOMAN
M. Mažvydas
M. Mažvydas
BATWOMAN


Pranešimų skaičius : 249
Prisijungė : 2011-03-09
Amžius : 29
Tikras vardas : Justina

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPir. 08 22, 2011 1:31 pm

Aš bandau parodyt, kad turiu valios tam neprasidėti. Kažin, kaip išeis. (:
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPir. 08 22, 2011 2:29 pm

O aš pakentėsiu ^^.
Apsieisiu ir be antrosios pusės.
Man jau geriau neturėti jokio vaikino, negu turėti bet kokį. :D
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPir. 08 22, 2011 2:33 pm

O aš ilgai mąsčiau, permąsčiau ir supratau, kad nesu pakankamai subrendusi santykiams, rimtiems santykiams. Tokiems, kokius aš juos įsivaizduoju. Reikia leisti praeiti romantiškoms svajonėms ir tik tada bus galima nerti į gyvenimiškus santykius. Tik iš tokių gali kažkas išeiti. ;>
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptySk. 08 28, 2011 10:23 pm

Na, mane mama pagimde visa, o ne puse. :D
Jei rimtai, tai neturiu vaikino. Juk man tik 14. Esu turejus viena. Jis mane atseit labai mylejo, ten taip ir anaip. Man jis patiko. Bet, pradraugavom puse metu, ir supratau, kad as su juo daugiau pykstuosi, nei kad normaliai bendrauju. O barnius uzveldavo jis. Taigi, taip draugiskai gan issiskyrem, ir, manau, kad man tokiu metu vaikinu tikrai nereikia. Man svarbiau mokytis, veikt kazka prasmingo, nei kad susitikinet su vaikinu, kur meile, zinoma, net nekvepia. Nemanau kad tokiu metu galima rimtai myleti. Mes dar tik vaikai. O tokie ''draugavimai'' nieko gero neduoda, bent jau as taip manau.
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptySk. 08 28, 2011 10:28 pm

Na kaip. Kiekvienas žmogus invidualus, aš ir manau, kad tokia ir meilė tokiam amžiuj, bet va prieš kelias savaites pažįstama susituokė (19m.) su vaikinu, su kuriuo 8 metai draugavo. Tai pačios paskaičiuokit, nuo vienuolikos metų prasidėjo draugystė ir tikrai ne iš reikalo tuokėsi. :)
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptySk. 08 28, 2011 10:31 pm

Kažkaip dabar pamaniau... kad amžius čia nelabai svarbus. Aišku, trylikos metų panelė mažai tesuvokia, kas iš tikrųjų yra toji draugystė bei meilė. Tokio amžiaus būdama aš dar Billą iš Tokio Hotel mylėjau.:D Bet va dar prieš porą savaičių buvau tikra, kad ir penkiolikos joks panašus jausmas negali ateiti, o visgi... stovykloj nutiko taip, kaip nutiko. Bijau tai pavadinti meile, bet jausmas labai stiprus. Jis ne lietuvis, jis išvažiavo, jo nebepamatysiu- viskas užsisklendė taip gražiai ir tvarkingai, galbūt tik kiek nesmagiai. Iš esmės džiaugiuos. Nes nežinočiau, ką daryt.(:
Atgal į viršų Go down
Iev.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
Iev.


Pranešimų skaičius : 220
Prisijungė : 2011-07-04
Amžius : 29
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Ieva

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptySk. 08 28, 2011 10:47 pm

Na, well, pasakysiu dalyką, dėl kurio neturiu vaikino ir artimiausiu laiku, bent kol kas, tikrai jo neturėsiu - bijau įsipareigojimų.
Be įsipareigojimų - man labiausiai tinkantis statusas. :D Na, bet ką gali žinoti. Turiu dabar draugą, of'course Lietuvoj, su kuriuo mus sieja labai graži draugystė ir kurioje tikrai visiškai nieko netrūksta. Galbūt jis tas žmogus, kuriam atsakyčiau taip, nenorėdama supjaustyti ko nors gabalais ar subadyti šakute ;D
Na, o iš praeities yra vaikinas, kuris man buvo kaip brolis ir su laiku aš ėmiau jausti šį tą daugiau, bet keliai išsiskyrė, labai susipykom, dabar jis gyvena sau, aš sau ir nieko apie jį nebegirdžiu. Tikiuosi jis taip pat. :} Jis pats nerealiausias vaikinas. Jis tobulas. Jis mane vienintelis pilnai suprasdavo ir skaitydavo iš akių. Daug apie jį mąstau, galbūt dėl to ir neprisileidžiu prie savęs arčiau kitų. Well, laikas parodys kaip ten bus su tuo statusu ;D
Atgal į viršų Go down
http://teens.forumlt.com/
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptySk. 08 28, 2011 10:57 pm

neturiu dabar, bet noriu žmogaus su kuriuo būtų gerai, kitaip gerai negu su draugais.
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPir. 08 29, 2011 10:28 am

Neturiu (ha ha ha... Kaip ir visi ;DD), bet kažkaip vis ateina tokia mintis, kad norėtųsi poros... Aišku, pagrindinėj mokykloj abejoju, ar bebus įmanoma, nes esu šiekt tiek prisidirbus su b klase (nepagalvokit nieko blogo, tik laišką vienam vaikinui parašiau... Paskui atgavau suplėšytą :DDDD), o kitose klasėse jokio normalaus žmogaus nėra... Aišku, gal aš dar kažkiek ir per jauna toms meilėms - seilėms :DDD
Žodžiu, lauksim gimnazijos ir pamatysim... 7 ir 8 klasės beliko :D
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPir. 09 26, 2011 4:53 pm

Prisidėsiu ir aš prie vienišių. :D
Viskas priklauso nuo psichologinio subrendimo. Asmeniškai aš, būdama 14 - os, jaučiuosi be galo stipriai subrendusi. Galbūt todėl, nes bręsti pradėjau be galo anksti.. Vaikino neieškau, ankščiau daug svajojau, be galo norėjau, bet vieną dieną suėmiau save į rankas ir pasakiau: ''Viskas bus su laiku, ir kai mažiausiai to tikėsiesi..''. Dabar jo nebereikia, jaučiuosi be galo stipriai ir net nematau pagrindo meilei.
Amžiaus skirtumas man visiškai nesvarbus. Visiškai. :)) Jeigu tai tikra, gyva, žodžiais neapsakoma ir jautiesi lyg rojuje - griebk tai iš skiestomis rankomis ir išsaugok. (;
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPen. 09 30, 2011 4:01 pm

Mintyse rašo:
Turiu vaikiną, ir tai yra patys nuostabiausi santykiai, kokie tik gali būti, ar bent jau kokie yra buvę mano gyvenime. Išaugau iš tų nerimtų, trumpų santykių. Esame kartu jau 9 mėnesius, ir viskas tuom tikrai nesibaigs. :>

Įsivaizduojat?
Po 24 dienų mums jau bus visi metai! : o Koks tas laikas begėdis.
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPen. 09 30, 2011 4:29 pm

Mintyse rašo:
Mintyse rašo:
Turiu vaikiną, ir tai yra patys nuostabiausi santykiai, kokie tik gali būti, ar bent jau kokie yra buvę mano gyvenime. Išaugau iš tų nerimtų, trumpų santykių. Esame kartu jau 9 mėnesius, ir viskas tuom tikrai nesibaigs. :>

Įsivaizduojat?
Po 24 dienų mums jau bus visi metai! : o Koks tas laikas begėdis.


Na, ir kaip Jums sekasi? :)
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPen. 09 30, 2011 4:47 pm

blue. rašo:
Prisidėsiu ir aš prie vienišių. :D
Viskas priklauso nuo psichologinio subrendimo. Asmeniškai aš, būdama 14 - os, jaučiuosi be galo stipriai subrendusi. Galbūt todėl, nes bręsti pradėjau be galo anksti.. Vaikino neieškau, ankščiau daug svajojau, be galo norėjau, bet vieną dieną suėmiau save į rankas ir pasakiau: ''Viskas bus su laiku, ir kai mažiausiai to tikėsiesi..''. Dabar jo nebereikia, jaučiuosi be galo stipriai ir net nematau pagrindo meilei.
Amžiaus skirtumas man visiškai nesvarbus. Visiškai. :)) Jeigu tai tikra, gyva, žodžiais neapsakoma ir jautiesi lyg rojuje - griebk tai iš skiestomis rankomis ir išsaugok. (;
Dauguma tokio amžiaus jaučiasi stipriai subrendę, todėl nereikėtų daryti skubotų išvadų. Žinoma, ir aš teisti negaliu, nes Tavęs nepažįstu...
Džiaugiuosi, kad neieškai, nes vaikinas - ne grybas, čia galioja principas "kas neieško - tas randa".
Ir dar norėjau pridurti, kad santykiai tokiame amžiuje yra visiškai ne tokie, kokie būna tarp dviejų suaugusių ir dvasiškai brandžių žmonių. Paauglystėje norisi eksperimentuoti, viską išbandyti (žinau, nes vis dar neišaugau iš to periodo) ir tai yra puiku. Tačiau (toks neetiškas ir nelabai gražus, bet romantiškas palyginimas) meilė gyvenime būna kaip alkoholis. Paauglystėje - saldžios vynuogių sultys, jaunystėje - vynas, o visiškai suaugus (aštuoniolika metų - tik paauglystės pabaiga) - brendis. penguin
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPen. 09 30, 2011 5:46 pm

Šokanti Geiša rašo:
blue. rašo:
Prisidėsiu ir aš prie vienišių. :D
Viskas priklauso nuo psichologinio subrendimo. Asmeniškai aš, būdama 14 - os, jaučiuosi be galo stipriai subrendusi. Galbūt todėl, nes bręsti pradėjau be galo anksti.. Vaikino neieškau, ankščiau daug svajojau, be galo norėjau, bet vieną dieną suėmiau save į rankas ir pasakiau: ''Viskas bus su laiku, ir kai mažiausiai to tikėsiesi..''. Dabar jo nebereikia, jaučiuosi be galo stipriai ir net nematau pagrindo meilei.
Amžiaus skirtumas man visiškai nesvarbus. Visiškai. :)) Jeigu tai tikra, gyva, žodžiais neapsakoma ir jautiesi lyg rojuje - griebk tai iš skiestomis rankomis ir išsaugok. (;
Dauguma tokio amžiaus jaučiasi stipriai subrendę, todėl nereikėtų daryti skubotų išvadų. Žinoma, ir aš teisti negaliu, nes Tavęs nepažįstu...
Džiaugiuosi, kad neieškai, nes vaikinas - ne grybas, čia galioja principas "kas neieško - tas randa".
Ir dar norėjau pridurti, kad santykiai tokiame amžiuje yra visiškai ne tokie, kokie būna tarp dviejų suaugusių ir dvasiškai brandžių žmonių. Paauglystėje norisi eksperimentuoti, viską išbandyti (žinau, nes vis dar neišaugau iš to periodo) ir tai yra puiku. Tačiau (toks neetiškas ir nelabai gražus, bet romantiškas palyginimas) meilė gyvenime būna kaip alkoholis. Paauglystėje - saldžios vynuogių sultys, jaunystėje - vynas, o visiškai suaugus (aštuoniolika metų - tik paauglystės pabaiga) - brendis. penguin

Va, aš lygiai tokios pačios nuomonės. :)
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyPen. 09 30, 2011 8:55 pm

blue. rašo:
Mintyse rašo:
Mintyse rašo:
Turiu vaikiną, ir tai yra patys nuostabiausi santykiai, kokie tik gali būti, ar bent jau kokie yra buvę mano gyvenime. Išaugau iš tų nerimtų, trumpų santykių. Esame kartu jau 9 mėnesius, ir viskas tuom tikrai nesibaigs. :>

Įsivaizduojat?
Po 24 dienų mums jau bus visi metai! : o Koks tas laikas begėdis.


Na, ir kaip Jums sekasi? :)

Kadangi man tai pirmi tokie rimti santykiai, tai būna labai labai minimalių nesusipratimų, bet dar niekada nebuvau tokia laiminga ir iki viso šito netikėjau, kad toks dalykas kaip sielų artumas egzistuoja.
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyŠt. 10 01, 2011 12:08 pm

Mintyse rašo:
blue. rašo:
Mintyse rašo:
Mintyse rašo:
Turiu vaikiną, ir tai yra patys nuostabiausi santykiai, kokie tik gali būti, ar bent jau kokie yra buvę mano gyvenime. Išaugau iš tų nerimtų, trumpų santykių. Esame kartu jau 9 mėnesius, ir viskas tuom tikrai nesibaigs. :>

Įsivaizduojat?
Po 24 dienų mums jau bus visi metai! : o Koks tas laikas begėdis.


Na, ir kaip Jums sekasi? :)

Kadangi man tai pirmi tokie rimti santykiai, tai būna labai labai minimalių nesusipratimų, bet dar niekada nebuvau tokia laiminga ir iki viso šito netikėjau, kad toks dalykas kaip sielų artumas egzistuoja.

Labai labai dėl Jūsų džiaugiuosi. :)
Gal kaip nors ypatingai galvojate tai paminėti?
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 EmptyŠt. 10 01, 2011 12:33 pm

Muhaha, kiekvieno mėnesio 23 dieną tai ypatingai paminim. : >
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Antrosios pusės - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antrosios pusės   Antrosios pusės - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Antrosios pusės
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: