Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Muzikos instrumentai

Go down 
+8
Dream.
darom bangą~
blue.
Evelina.
naktibalda
Lapė.
Plieninė magnolija
Whita
12 posters
AutoriusPranešimas
Whita
Ezopas
Ezopas
Whita


Pranešimų skaičius : 43
Prisijungė : 2011-07-13
Amžius : 27
Miestas : Debesies kraštas, iliuzijų pasaulio pakraštys...
Tikras vardas : Vita

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyPen. 07 15, 2011 12:46 pm

Kokie mėgstamiausi muzikos instrumentai? Kieno skambesys gražiausias? O gal patys grojate?
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyPen. 07 15, 2011 1:15 pm

Nuo pat vaikstės dievinu smuiką, fleitą ir pianiną. Labai norėjau eiti į muzikos mokyklą mokytis groti smuiku, tačiau tėvai nuvedė į chorą, neskatino manęs, todėl svajonės tik ir liko svajonėmis. Vėliau bandžiau groti gitara, tačiau bandymai ir liko bandymais. Negrojau ja jau pusantrų metų. Pianinu šiek tiek mokė groti mokykloje muzikos mokytoja, pagrindus ir teorija pamenu iki šiol, tačiau prie instrumento taip pat nebuvau prisilietusi galybę laiko, todėl vargu ar dabar galėčiau ką nors doro sugroti, nebent kokį pusmetį pasipraktikavus.
Mano nuomone visi muzikos instrumentai savaip įdomūs ir patrauklūs. Norint jai groti reikia daug darbo ir kantrybės, todėl labai gerbiu muzikantus, už tai ką jie sugebėjo, o aš, deja, ne.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyPen. 07 15, 2011 1:38 pm

Kol kas išmokau groti pianinu ir gitara. Viską ką aš pasiekiu - tai pagrindai. Kai išmokstu pagrindus aš jau nebematau prasmės toliau groti, pasamonė man sako, jog ir taip moki, kam tau dar ką nors daryti?
Kvaila.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Whita
Ezopas
Ezopas
Whita


Pranešimų skaičius : 43
Prisijungė : 2011-07-13
Amžius : 27
Miestas : Debesies kraštas, iliuzijų pasaulio pakraštys...
Tikras vardas : Vita

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyPen. 07 15, 2011 6:38 pm

Aš pati mokiausi kažkada(durna mano sąvybė, kad nesugebu nieko mokytis ilgiau nei pusmetį) groti būgnais ir gitara. Na, gitara ir dabar pabrazginu, patobulėjau jau nuo tada kažkiek, bet vat apie būgnus tai ir pamiršau... O gaila...
O skamba man išties visi instrumentai gražiai, nors labiausiai vistiek linkstu prie stygynių(nepamirškim ir žmogaus balso) ir mušamųjų.
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyPir. 08 22, 2011 9:39 pm

Na, baigiau muzikos mokykla siais metais. Pianinu groju. Jau buvo taip atsibode, tas ilgas darbas, visus 7 metus. Taciau tik baigiau, ir pradejau dar daugiau groti, nors maniau daugiau niekada nesesiu prie pianino. Dabar groju ne tai kas privaloma, o tai, kas paciai patinka, ir va, dar laiko atsirado kurybai, tai bene kiekviena vasaros diena bent po valanda minkau klavisus savo malonumui, kuriu kazka vis ir panasiai.
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyTr. 08 31, 2011 6:29 pm

Mokaus groti gitara ir tiesiog dievinu šį instrumentą!
Dar patinka pianinas, saksofonas.
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyPir. 09 26, 2011 5:03 pm

Groju fortepijonu beveik metus. Visada juo norėjau groti, bet maža kažkaip tingėjau eiti mokytis, galvoje švilpė vėjas, norėjosi tik būti su draugais :)
Labai patinka saksofonas. Man jis toks gražus kaip instrumentas, o juo išgrojama muzika dar gražesnė. :>
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyPir. 09 26, 2011 6:59 pm

Mane labai užburia violončelės ir kontraboso žemi tonai, dar patinka smuiko melodijos. Iki šių mokslo metų mokiausi groti būgnais, grojimo šiokius tokius pagrindus, bet dėl laiko stokos, šiais mokslo metais būgnai buvo nustumti į šalį, gaila.
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyŠt. 04 14, 2012 12:22 pm

Vaikystėje labai norėjau groti gitara, mama sakydavo: ,,Paaugsi, galėsi mokytis''. Po kelių metų ši svajonė buvo nustumta į šalį, bet ne visiškai užmiršta. Kažkur penktoje klasėje sužinojau, kad draugė pradėjo mokytis groti gitara ir vėl atgimė mano svajonės, bet tuo metu lankiau vieną būrelį, kurio tikrai nenorėjau mesti bei papildomai anglų, tad dar ir gitarai nebeužteko nei laiko, nei pinigų. Vėl teko visą tai palikti ramybėje. Gana neseniai, prisiminusi neišsipildžiusį norą, ėmiau taupytis pinigus gitarai, tai sužinojusi mama nepareiškė didelio palaikymo, bet aš tvirtai pasiryžau išmokti groti gitara, tad taip ir padarysiu ;)

Šiaip visi instrumentai man labai savotiški ir negalėčiau pasakyti, kad tas yra geras, o tas blogas - su kiekvienu vis kitokia muzika, kuri savaip traukia.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyŠt. 06 30, 2012 1:01 am

Labai noriu gitara išmokt groti, rugsėjį įsirašysiu į būrelį, o vat prieš pačią mokslo metų pabaigą apie tai su mokytoju pašnekėjau. Reiks nušveist tą musių apšiktą dėklą ir nešt šūlion, kad suderintų ir va tada jau zirzinsiu gitarą. Taip pat dievinu būgnus, bet dėl jų nežinau ar išeis kas nors. Tikėkimės. ;]
Lankiau muzikinę, ten grojau fortepijonu, bet man jis tiek nepatiko [žinoma, išlankiau visus tuos 5 metus, nemečiau], kad dabar vargu ar ką nors pagročiau.
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyŠt. 06 30, 2012 3:54 pm

ninja


Paskutinį kartą redagavo Rudeniniai lietūs., Antr. 08 05, 2014 11:35 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
AuRevoir
Ezopas
Ezopas
AuRevoir


Pranešimų skaičius : 26
Prisijungė : 2013-04-15
Amžius : 27
Tikras vardas : Akvilė

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyPen. 01 03, 2014 3:56 pm

Pianino, violončelės, gitaros, smuiko, akordeono garsai patys gražiausi. Nors išmokt grot svajoju tik su pianinu ir gitara. Pastarasis instrumentas dabar 'sėdi' ant mano lovos, tik vis nerandu laiko prisėsti ir iškalti bent keletą akordų..
Atgal į viršų Go down
http://tsgsapaliones.blogspot.com/
Peliūkštė.
Ezopas
Ezopas
Peliūkštė.


Pranešimų skaičius : 35
Prisijungė : 2012-02-11
Amžius : 30
Miestas : Sostinė.
Tikras vardas : Loreta

Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai EmptyTr. 01 08, 2014 12:25 pm

Pianinas ir smuikas.Tobula.
Atgal į viršų Go down
http://fuera-dolor.blogspot.com
Sponsored content





Muzikos instrumentai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Muzikos instrumentai   Muzikos instrumentai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Muzikos instrumentai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Muzika-
Pereiti į: