Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai

Go down 
+23
mintyse
Whita
Šokanti Geiša
Karštas šokoladas
Tania
liga
Lapė.
rašanti.
WaWa
paulinasapnuose
Hellis
čiū čiūūū
Evergreen
Julieta
Lempoškė
endi
wanderlust
Viskozė
Plieninė magnolija
Thunder
Safyra
mazuciukiaaaa
fake magic
27 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyPir. 07 26, 2010 1:09 pm

Kokių muzikos žanrų dažniausiai klausotės? O kokių negalite pakęsti?

Dažniausiai klausausi alternative, rečiau roko, labai labai retai popso. Šiaip negaliu pakęsti popso, bet kadangi mėgstų Mika..:))
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
mazuciukiaaaa
Ezopas
Ezopas
mazuciukiaaaa


Pranešimų skaičius : 19
Prisijungė : 2010-07-28
Tikras vardas : Deimantė

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyTr. 07 28, 2010 8:08 pm

Dažniausiai Pop...Nemėgstu rocko
Atgal į viršų Go down
Safyra
Herodotas
Herodotas
Safyra


Pranešimų skaičius : 61
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Dalia

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyKv. 07 29, 2010 1:38 pm

Dažniausiai klausausi pop muzikos, nemėgstu Rocko, repo.
Atgal į viršų Go down
Thunder
Dantė
Dantė
Thunder


Pranešimų skaičius : 122
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 28
Miestas : Vilnius.
Tikras vardas : Monika

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyKv. 07 29, 2010 5:53 pm

Nekenčiu repo, hiphopo, popso (kai kurio) dievinu metalą.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyKv. 07 29, 2010 6:34 pm

Mėgstamiausio stiliausi išskirti negaliu, nes mano playliste galima rasti nuo heavy metal iki dainuojamosios poezijos. Dainoje man svarbu prasmingi žodžiai, kad muzika atspindėtu mano jausmus bei nuotaikas ir kokybiškas grojimas/vokalas, nes mane nerviškai veikia nusidainavimas.
Vienintelis muzikos žanras, kuris man nelimpa yra disco muzika, tiesiog ji mane vargina ir išvaiko visas mintis. ((:
Atgal į viršų Go down
Viskozė
Ezopas
Ezopas
Viskozė


Pranešimų skaičius : 45
Prisijungė : 2010-07-28
Miestas : Kaunas
Tikras vardas : Emilija

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptySk. 08 01, 2010 5:17 am

Bjauru, bet beveik visiškai pritariu Plieninei_magnolijai. Tik paskutinį sakinį išbraukčiau ir tą pastabą apie neigiamą poveikį turintį nusidainavimą;D Prie manęs visi gali giedoti į lankas (su manimi priešakyje, dažniausiai ;]).

P.S. Bjauru, nes nelabai mėgstu kam nors visiškai pritarti. Tuomet jaučiuosi, lyg neturėčiau nuomonės.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptySk. 08 01, 2010 1:51 pm

Dažniausiai klausausai indie stiliaus muzikos. Tai atėjo iš mano paauglystės dienų ir šiek tiek ilgokai užsiliko. Bet (!) klausau visiškai įvairios įvairiausios. Šokt mėgstu pagal disco, techno ir pop, klausyti, kai reikia įkvėpimo klausau indie, kai reikia išliet pyktį pasileidžiu alternative, o važiuojant mašina klausau radijo, kur įvairios įvairiausios dainos. Žodžiu, kitaip tariant, man patinka viskas, išskyrus metalą ir hard rocką. Tsakant, nepatinka rėkimai. Vat. Nors kai rėkia Jared Leto, tai man yra muzika. Šo.. Ha. : D
Atgal į viršų Go down
endi
Baironas
Baironas
endi


Pranešimų skaičius : 441
Prisijungė : 2010-08-07
Amžius : 30
Miestas : Kaunas. Užliedžiai
Tikras vardas : Paula

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyKv. 08 26, 2010 12:13 pm

Man, kaip ir sakė Tind. :)

tind rašo:
Žodžiu, kitaip tariant, man patinka viskas, išskyrus metalą ir hard rocką. Taip sakant, nepatinka rėkimai. Vat. Nors kai rėkia Jared Leto, tai man yra muzika. Šo.. Ha. : D

Ir repo, hiphopo, popso, alternative paklausaU.
Įvairus pasirinkimas ;)
Atgal į viršų Go down
Lempoškė
Herodotas
Herodotas
Lempoškė


Pranešimų skaičius : 64
Prisijungė : 2010-07-27
Tikras vardas : Monika Cecilija

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyKv. 08 26, 2010 6:24 pm

Nesu baisiausiai apsišvietusi muzikos stilių jūroje, tad nemėgstamiausių stilių nevardinsiu ( vien todėl, kad nevisus žinau, o ne visus žinant, mano nuomone, tiesiog beprasmiška pradėti vardinti ko nemėgstu ).
O mėgstamiausi... man patinka ir klasika, ji tokia rami, sukurianti tokią mąslią atmosferą... Ir kadangi, galima sakyti, užaugau su tokia muzika ir buvo nukreipta link tokios muzikos visad atrandu kažką klasikoje kažką ypač kai pati nežinau kokios muzikos tiksliai noriu.
Taip pat didelę dalį užima dainuojamoji poezija. Tiesą sakant link jos taip pat būvau nukreipta ir kolkas vis nenukrypstu. Kodėl? Tiesiog nežinau kodėl, tiesiog...
Dar kartais mėgstu pasiklausyti tokių dalykų kaip JS. Tai tokių truputį greitesnių dainų. Kartais patinka KOC, kai norisi ramumos.

Šiaip visad linkstu prie tokios ramesnės muzikos.
Atgal į viršų Go down
Julieta
Dantė
Dantė
Julieta


Pranešimų skaičius : 112
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 34
Miestas : Trakai-Vilnius
Tikras vardas : Eglė

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyKv. 08 26, 2010 6:30 pm

Na šiaip mėgstu Rosck ir popsa, nemėgstu hard rock ir šokių muzikos (nors dAvid Guetta patinka) :D
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyKv. 08 26, 2010 9:59 pm

Mėgstu pop, rock, repą, hip hop'ą, r&b, ypač k-pop :)
O nemėgstu electro, techno, house, death metal ir country. Fe, šitie... šiaip dar visos lietuviškos ir rusiškos muzikos negaliu pakęsti.
Atgal į viršų Go down
čiū čiūūū
Dantė
Dantė
čiū čiūūū


Pranešimų skaičius : 130
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 26

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyPen. 08 27, 2010 1:12 pm

Na nežinau,negaliu tiksliai pasakyti,tą dainą turi man pačiai patikti ir man tada nesvarbu kokia tai dainą.Pastaruoju metu klausau House,Pop,hip hop,electro
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyPir. 10 11, 2010 6:05 pm

Rokas. paprastai. Bet šiokia tokia anomalija mano muzikoje - A-ha.
Atgal į viršų Go down
paulinasapnuose
Herodotas
Herodotas
paulinasapnuose


Pranešimų skaičius : 88
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 28
Tikras vardas : paulina.

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyPir. 10 25, 2010 8:16 pm

dainuojamoji poezija. pastaruoju metu kitokios muzikos man nelabai ir reikia.:)
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptySk. 04 10, 2011 9:19 pm

Kaip ir dauguma, pagal žanrus muzikos neskirstau ir klausau įvairios.

Vyrauja pop (nors labai jau popsiškos nepatinka), hip-hop, rap, r&b...
Metalo, rocko, nelabai mėgstu, nors darau išimtį Nickelback.
Techno, electro kartais negaliu pakęst, o jei jau patinka kokios nors dainos, tai tokių tebūna vienetai.

Kadangi šokiai užima antrąją pusę mano gyvenimo, dabar per dienų dienas į mano kūną lenda tik hip-hopas.
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyTr. 06 15, 2011 4:42 pm

pop stilių ne itin mėgstu. nemėgstu tų visų "Olialia pupyčių" kurios lyg ir priklauso pop stiliui, bet to net negalėčiau laikyti pop'u. Šeip aš daugiau prie rock'o, metalo. dar nemėgstu house music. ir techno. jie gręžia man smegenis ir tuomet pasidaro bloga. sakau rimtai ;DD
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyTr. 06 15, 2011 9:53 pm

Rokas, metalas, truputėlis klasikos ir voila!
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyTr. 06 15, 2011 10:42 pm

Du mano mėgstamiausi žanrai- rokas ir klasika.
Negaliu pakęsti electro.
Atgal į viršų Go down
Tania
Dantė
Dantė
Tania


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-04-26
Amžius : 30

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyKv. 06 16, 2011 5:21 pm

Nekenciu klasikos, bliuzo, jazzo feee;D vemiu jau;D
Megstu electro, house, pop pasiklausau ir dievinu roka ir metala!!!!!
Atgal į viršų Go down
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyPen. 06 17, 2011 5:07 pm

Mėgstu- ramią liūdną muziką, roką, metalą
Nemėgstu- rusiškų, pop'so ir nygerių dainų
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyŠt. 07 09, 2011 8:37 pm

Klasikinė muzika, džiazas, regis, dainuojamoji poezija, rokas (ypač psichodelinis), metalas (dauguma roko ir metalo porūšių), kabareto, tamsiojo kabareto (dark cabaret) muzika, folkloras - tai, ko Geiša klauso su malonumu.
Visa kita - ne, ačiū.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Whita
Ezopas
Ezopas
Whita


Pranešimų skaičius : 43
Prisijungė : 2011-07-13
Amžius : 27
Miestas : Debesies kraštas, iliuzijų pasaulio pakraštys...
Tikras vardas : Vita

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyTr. 07 13, 2011 2:08 pm

Šiaip esu atvira daugeliui muzikos stilių, klausau pagrinde roko(na į porūšius neskirstysiu, per daug jau vardint tektų), esu visom keturiom už bet kokią sunkesnę(na arba ne) muziką kuri bent kažką sako(ir nebūtinai žodžiais), turi kažką viduje, turi prasmę. Tiesa dainuojamoji poezija irgi prie klausomiausių, nors jos klausyti mėgstu tik gyvai. Mano manymu tai žanras, kurį turi ne tik išgirsti bet ir pajusti, pamatyti. Kartais ir klasikos užplaukia noras paklausyti, Kartais ir kokios keistuoliškos muzikos, kurios nepriskirtum niekur...
Nepernešu pop'so, electro, nesuprantu žmonių, vadinamų didžėjais (na, didžiai ėjo, žemai smuko)ir save vadinančių muzikantais.
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyPen. 07 29, 2011 12:04 pm

Mėgstamiausi: Progressive rock, psychedelic rock, jazz fusion, experimental rock ir dar truputėlis industrial bei shoegaze. O šiaip nemėgstu klubinės, šiuolaikinės muzikos. :>
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyPir. 08 22, 2011 9:30 pm

Dievinu dainuojamaja peozija, o nekenciu popsiuko, erzina disco muzika. Taciau taip pat paklausau retkarciais ir roko :)
Atgal į viršų Go down
DrawThePain
Dantė
Dantė
DrawThePain


Pranešimų skaičius : 128
Prisijungė : 2012-10-29

Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai EmptyTr. 10 31, 2012 11:38 am

Nemėgstu operos, gal dėl to, kad jos nesuprantu.
O šiaip klausau labai daug roko, po to lietuviškas, angliškas repas neblogai sueina. Dainuojamoji poezija. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai   Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mėgstamiausi/nemėgstamiausi muzikos žanrai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Muzikos instrumentai
» Mėgstamiausi dainininkai, grupės
» Epikos žanrai
» Epikos žanrai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Muzika-
Pereiti į: