Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni

Go down 
+5
laba diena
Plieninė magnolija
wanderlust
fake magic
Hellis
9 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyPir. 08 23, 2010 9:08 pm

linksma vaikučio neapykanta pasauliui >

Spoiler:

:D

Taigi. Nežinau ar verta skaityti tą mielą rašliavą viršuj, bet pabandykit. Manęs juokas nesuima, gal kiek nostalgija, kai egzistencinė problema buvo tame, kad nerūkai su savo klasiokais. Bet ar mažai kas pasikeitė, aš beveik nerūkau ! O jeigu rūkau tai tik cigaretes arba savo šizoidines mintis, kurios smarkiai suaktyvėjo per pastaruosius metus. :D
Tiesą sakant, kai susiduri su progresuojančiomis (toli gražu ne į gerąją pusę) ligomis, kai, manai, esi subrendęs šeimai, ir tu visvien spjauni ant savo motinos veido, kai supranti, kas tas supistas taboras ir pūliuojančios venos, tada, tada kažkaip užaugi. Ir augu aš pakankamai sunkiai. Šią akimirką galiu apie save pasakyti daugiau, negu anksčiau, bet kartais vis dar jaučiuosi kažkur užstrigęs, kažkur pametęs gabalą savęs.
Rašymas?
Prabanga.
Rašau tik tada kai už papilkėjusių akių ramu ir tylu. Kai geri arbatą dešimtą kartą iš eilės SAVO NAMUOSE, ir klausaisi Sauliaus Mykolaičio be jokio preteksto. Tada aš rašau. O rašyti iš tiesų nei moku, nei kadais mokėjau. Visada labiau mylėjau bleivyzgas už pačią meilę. Logika neegzistoja, egzistuoja tik tie visi stori romanai, dešimtos klasės matematikos vadovėliai ir tėvo akys, kai paprašo išsiskalbt kojines.
Šiaip aš pakankamai draugiškas žmogus. Gal todėl, kad pradėjau suprasti, kas yra ryšys tarp žmonių, o gal tiesiog ta buka iš kažkur atsiradusi charizma ir pagirūniškos šnektos.
Esu aukštas kaulėtas objektas su pagaliau natūraliais plaukais iki pečių. Vaikštau su juodais arba mėlynais arba geltonai megztiniais, nešioju ant rankų ir kojų kerzus ir mėgstu lankytis tvartuose nes ten šalta ir nejauku.
Klausaus depresyvios muzikos. Tai čia lietuviška dainuojamoji poezija, Razausko vėjai per kelius ir Kaniavos fėjos.
Ir dar begalę kitų dalykų klausaus.
Tai va. Sveiki.



Paskutinį kartą redagavo Hellis, Sk. 11 04, 2012 1:20 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyPir. 08 23, 2010 9:25 pm

Ohoho. Panašu, kad į šitą aprašymą išliejai daug ir savęs ir savo pykčio.:) Vis dėlto jis sudomino mane. Įdomus žmogus esi, nelabai įsivaizduoju tave tarp šiuolaikinių paauglių. Džiugu. :wat: Žodžiu, sveikas.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyPir. 08 23, 2010 9:29 pm

Sveika. Gal reikėjo ramiau, taip nepykti ant pasaulio , bet tebūnie. Šiuolaikinis paauglys- turintis žalingų įpročių, tuo pačiu norintis išsiskirti bet visvien besišliejantis prie žmonių grupių, stengiasi, kad neatrodytų ar nesielgtų kvailai, bijantis "moksliuko" etiketės ir manantis, kad mokytis gėda ir nereikalinga, dažnai turintis nemažai draugų, taigi man nei vienas iš šių dalykų netinka.
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyPir. 08 23, 2010 10:07 pm

Ne, nereikėjo ramiau. Aš pati nekenčiu didumos pasaulio, tik žinai, daug kas tai laiko paauglišku užsipyrimu, tad kartais geriau patylėt. Taip, jau supratau, kad netinka:D Ir tai mane tikrai džiugina, nes jau maniau, kad normalių žmonių nebūna. Arba bent jau man nelemta apie juos išgirst. Todėl tikrai džiaugiuos, kad prisijungei prie šito forumo. čia niekada nepamaišys protingi ir išskirtiniai žmonės.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyPir. 08 23, 2010 10:40 pm

Stiprus aprašymas. ;D
Jei atvirai, tai galvojau, kad tau gerokai daugiau nei dvylika. (((:
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyPir. 08 23, 2010 11:05 pm

Nepasakyčiau, kad aš protingas. Daugiau susilaukiu tokių nuomonų kad aš visiškas kvailys. Jeigu tai ką nors pakeičia tai man neužilgo trylika :DD
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyPir. 08 23, 2010 11:47 pm

Visiškas kvailys yra tas, kuris ant kitų taip sako. Tokie kitus žmonės ir matuoja savo matu ((:
Iš tiesų aprašymas pilnas nusivylimo, jei taip galima pasakyti ((:
Beto nepasisveikinau, taigi sveikas Lukai. Aš Brigita ((: iš tiesų kol neperskaičiau, kaip ir Miglė maniau, kad tu vyresnis. ((:
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 3:55 pm

Citata :
u), mano šuo ką tik suurzgė ant manęs.
nužudei su tuo šunim :DDD taip taip,tu trauma xDD
juokauju.jei rimtai,pasirodei kietas :DD man patinka tokie
kurie "dėję".
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:03 pm

Išvaizda pakeičia tą nuomonę, kad esu vyresnis, todėl kai kurie žmonėm galvoj nesutelpa santykis maža išvaizda/didelė esybė. (apie protą ir t.t. bet ir tai abejoju ar aš jau toks vyresnis atrodau) Tai kad tas šuo išnaglėjęs visiškai.. nesu aš "dėjęs" iš tiesų labai. tiesiog gal labiau tinka "atsiribojantis". :]
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:06 pm

nu! rašo:
Išvaizda pakeičia tą nuomonę, kad esu vyresnis, todėl kai kurie žmonėm galvoj nesutelpa santykis maža išvaizda/didelė esybė. (apie protą ir t.t. bet ir tai abejoju ar aš jau toks vyresnis atrodau) Tai kad tas šuo išnaglėjęs visiškai.. nesu aš "dėjęs" iš tiesų labai. tiesiog gal labiau tinka "atsiribojantis". :]

tau dvylika ir eisi į aštuntą klasę?kada šūlę lankyt pradėjai?man dvylika ir į septintą eisiu xDDD
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:08 pm

5 metų. buvau toks žemas pyplys , mažai paskikeičiau, bent jau išvaizda :d
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:09 pm

nu! rašo:
5 metų. buvau toks žemas pyplys , mažai paskikeičiau, bent jau išvaizda :d
norėčiau fotkę išvyst ;DDD
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:16 pm

ai visvien neturiu normalių ir niekam neduodu tokių kur aš matausi kaip normalus žmogus.
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:26 pm

nu! rašo:
ai visvien neturiu normalių ir niekam neduodu tokių kur aš matausi kaip normalus žmogus.
Baik tu :D.aš čia trauma.gi niekas nesmerks jei išlįsi.davai nu!
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:28 pm

aš net neturiu normalių fotkių.
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:31 pm

nu! rašo:
aš net neturiu normalių fotkių.
Nesiparink tu taip dėl savęs :D kiekvienas turi savitą grožį,rodyk kokias turi,ir neišmozok tryda kokia nors (:
Man regis aš tave pažįstu iš vieno forumo.Nu bet pom.RODYK
flirt
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:34 pm

aš tau sakau neturiu normalių nuotraukų, reiškias neturiu nuotraukų, kuriose iš vis matytūsi mano bruožai ūgis ar dar ką. va šita tokia kaip kreditinė kortelė, viskas "labai matosi" :D


galima suprasti tik kad aš kažkoks transvestitas emo :DD dar ir tai, kad turiu ilgus plaukus :D


Paskutinį kartą redagavo Hellis, Pen. 06 22, 2012 6:35 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:39 pm

nu! rašo:
aš tau sakau neturiu normalių nuotraukų, reiškias neturiu nuotraukų, kuriose iš vis matytūsi mano bruožai ūgis ar dar ką. va šita tokia kaip kreditinė kortelė, viskas "labai matosi" :D

[You must be registered and logged in to see this link.]

galima suprasti tik kad aš kažkoks transvestitas emo :DD dar ir tai, kad turiu ilgus plaukus :D
aaaiškū tai tu pavartojęs? xDDD
aš nemanau ,kad tu transvestitas,o plaukus ir aš
galiu taip užsimest.per visą ūgį ir aš neturiu,aš nesuprantu
ko tu taip kompleksuoji?aš turėčiau kompleksuot,nes breketus nešioju :DDD
o tu.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:42 pm

tas pats tas pats. kuris sukėlę tam forumę floodo bangą ir krizę. koks žygdarbis :D aš nekompleksuoju. ;)
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 4:43 pm

nu! rašo:
tas pats tas pats. kuris sukėlę tam forumę floodo bangą ir krizę. koks žygdarbis :D aš nekompleksuoju. ;)
didvyris tu mūsų :DDD
ir nekompleksuok,nes tai kelias į savižudybę :DDD
Atgal į viršų Go down
AKILANDA
Ezopas
Ezopas
AKILANDA


Pranešimų skaičius : 49
Prisijungė : 2010-07-28

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyAntr. 08 24, 2010 5:49 pm

Temos pavadinimas nerealus ;DDDDD
labas, beje.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyTr. 08 25, 2010 1:47 pm

jei dėl ko žudytis tai jau tikrai ne dėl kompleksų. ;d
Labas :)
Atgal į viršų Go down
AKILANDA
Ezopas
Ezopas
AKILANDA


Pranešimų skaičius : 49
Prisijungė : 2010-07-28

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyKv. 08 26, 2010 3:15 pm

Beje, žinau Tave iš free hug ; D
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyŠt. 09 11, 2010 10:18 pm

Aš tave ir :D
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni EmptyTr. 04 20, 2011 7:08 pm

Lukai, Tu kartais ne iš Rokiškio? :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni Empty

Atgal į viršų Go down
 
sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 2012-06-07 arba,kai pagaliau atsitokėjau,kur nusiritau
» Kai trūksta tiek nedaug...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: