Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni

Go down 
+5
laba diena
Plieninė magnolija
wanderlust
fake magic
Hellis
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 EmptyPir. 08 29, 2011 2:59 pm

Labas :) Pamačiau, kad atsigavai (jei taip galim išsireikšt), tai nusprendžiau perskaityt tavo aprašymą... And.

Nesutinku, kad vardas Lukas niekam tikęs... Man tai jis visai nieko... (Gal būt dėl to, kad gyvenimas mano apsuptas Lukų :DDDD :P). Ir tikrai, pritarčiau Miglei, kad aprašymas toks stirpus... Ir piktokas :)
O nuotrauka... Tokia gan žavi :DD Tik va, stilius man ne iš labiausiai patinkančių, bet jau čia tavo pasirinkimas, kaip rengtis :))

So. Sveikas sugrįžęs!
P.S. Aš neleisiu Skaistės erzint :PPP

Mod. past. Gabija, užsičiaupk!
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 EmptySk. 11 04, 2012 1:33 am

va kažkaip atnaujinau :D
ir ne aš ne iš rokiškio
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 EmptySk. 11 04, 2012 2:06 pm

Labas, Lukai. Nesu pratusi rašyti aprašymuose, bet tu mane sudominai ir nusprendžiau apie tave paskaityti. Klausimas: Tau dvylika? Rimtai dvylika?
Toliau. Geras aprašymas. Toks aiškus...
Ir.. arba aš žabala, kad nerandu tavo kūrybos, ar kokis velnias...?
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 EmptySk. 11 04, 2012 5:00 pm

penkiolika man. spoilery labai labai senas aprašymas. čia tikrai yra mano pasispjaudymų, matyt tu žabala.
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 EmptySk. 11 04, 2012 7:33 pm

Aišku. Reik man akinius užsidėt, gal pamatysiu. Dar kažko norėjau paklaust, bet sklerozė lieka skleroze.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni   sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
sveiki. pagaliau - šiek tiek sveikesni
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2012-06-07 arba,kai pagaliau atsitokėjau,kur nusiritau
» Kai trūksta tiek nedaug...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: