Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tie nesibaigiantys lietūs

Go down 
AutoriusPranešimas
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Tie nesibaigiantys lietūs Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tie nesibaigiantys lietūs   Tie nesibaigiantys lietūs EmptyŠt. 05 05, 2012 6:14 pm

Vis kažko bijant ir meldžiantis, kad nesudegintų - taip leidau paskutiniuosius vakarus.
Ar nuodėmė norėti dėmesio? Ar neteisinga stengtis kažkam patikti?

Pėdsaku čia palieku mažutę dalelę savo sielos.
Praktiškai pati save užauginau. Kai buvau maža, tėvai neleisdavo vaikų pasikviesti į namus, neleisdavo lankytis kitų vaikų namuose. Tai ir sėdėdavau savo kambaryje viena, apsupta krūvos žaislų (kurie turėjo atsverti neesamą tėvų dėmesį) bei knygų. Knygos tapo mano gyvenimo mokytojais, veikėjai - vieninteliais draugais.
Ir dabar, kai esu toli nuo paauksuoto narvelio, vis beviltiškai tiesiu besparnes rankas - gal kas išdrįs susipažinti.
O susipažinti verta, galiu būti pačia geriausia drauge pasaulyje. Tačiau juk neimsi to skelbti ir reklamuoti, tiesa? Kaip tada žmonės žiūrės...
O ir dabar žiūri jie įtariai, pro įskilusį padidinamąjį stiklą, mato ne tai, kas slepiasi viduje.

Ir vis dėlto, kodėl negalima eiti per pasaulį su skelbimais, lankstinukais, reklamomis?
fairy fly Ieškau draugo. Praneškite, jei kas matėte...

Atgal į viršų Go down
 
Tie nesibaigiantys lietūs
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lietus
» išlijo lietūs karalienę

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime :: Šokančios Geišos dienoraštis-
Pereiti į: