Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Knygų išleidimas

Go down 
+9
rašanti.
WaWa
Plieninė magnolija
Ita Irisas
Karštas šokoladas
Maybe
Hellis
wanderlust
fake magic
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Knygų išleidimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas - Page 2 EmptyTr. 10 24, 2012 2:26 pm

Manau, jei norite, galite pirmiausia išleisti knygą SAU. Įdomiai apipavidalinti. Turėsite vienintelį egzempliorių, savo darbo suvenyrą - knygą.
Pasistenkite ją užmiršti, po to tik pradėkite skaityti - jei jums patiems patiks, galėsite duoti perskaityti draugams :) Gal jų patarimai, įvertinimai, atsiliepimai ir nuomonės Jus paskatins kurti ir pristatyti savo kūrinį ne tik Lietuvai, bet ir užsienio šalims.
Kituose (ir šiame, be abejo) forume radau daug NUOSTABIŲ, kvapą gniaužiančių neužbaigtų istorijų, pvz. apie beprotę mergaitę. Autorė labai gražiai aprašė vietas, sudomino skaitytoją. O jei skaitai vakarais... sunku užmgti :D Tokios istorijos tikrai vertos kitų dėmesio.

RUDENINIAI LIETŪS: Taip, tai tavo istorija


Paskutinį kartą redagavo ?, Sk. 06 09, 2013 2:14 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Knygų išleidimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas - Page 2 EmptyPen. 10 26, 2012 7:41 pm

Me.Ya - labai labai su tavimi sutinku. Tik kad biški ilgokai užtruktų tai, ne?
Em... Aš rašau apie beprotę mergaitę, tai jei tu apie mano kūrinį rašai, tai žinok pasijutau... Kitaip tariant vos ne į dangų pakilau. Bet jeigu tu ne apie mane, tai skaudžiai krisiu. Ai, nieko. 'DDD Žodž, lietuvių mokytoja mane rašytoja vadina ir mano kūrybą žada siųsti į kažkokią Vilniaus komisiją. 'DDDD
Atgal į viršų Go down
 
Knygų išleidimas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Knygų iššūkis 2013
» Rašytojai, rašymas ir knygų tema video formate

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Kūrybinis flūdas-
Pereiti į: