Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pasiūlymai

Go down 
+16
Dita
Moniccutia
Lapė.
rašanti.
Tania
Obscene
DISPLAYNAME
K.
WaWa
Sabrina
Plieninė magnolija
wanderlust
konstanta
AKILANDA
justfuckingme
fake magic
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyAntr. 11 09, 2010 8:31 pm

Ar tau, Brigita, atrašyt į pm, ar čia.. Hm.. va kur klausimas... Joke ;D Gerai, o jeigu rimtai, tai Greta savo Amerikoj prapuolė, įlindo, matyt, gan giliai, tad adminauju aš čia viena. Kaip matot, nespėju ir nerodau didelio noro. Tiesiog forumo gyvasčiai palaikyti reikėtų... aktyvesnės na ir tokios more cooperative. Dėkoju, kad priminei citatas. Dėl angelavimo, na pirma tai būtų kopijavimas (O tai twi forume sugalvojai tu?, tada ne toks jau didelis ;D) ir, kaip ir tind minėjo, mažokai aktyvių žmonių. BET, galime pabandyti, pažiūrėsim kiek atsiras norinčių (emm.. pati nedalyvaučiau), ir jeigu mažai paprasčiausiai kalėduką nutrauktume. So.. kuriu skiltį ;}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyTr. 11 10, 2010 5:16 pm

WaWa rašo:
Ar tau, Brigita, atrašyt į pm, ar čia.. Hm.. va kur klausimas... Joke ;D Gerai, o jeigu rimtai, tai Greta savo Amerikoj prapuolė, įlindo, matyt, gan giliai, tad adminauju aš čia viena. Kaip matot, nespėju ir nerodau didelio noro. Tiesiog forumo gyvasčiai palaikyti reikėtų... aktyvesnės na ir tokios more cooperative. Dėkoju, kad priminei citatas. Dėl angelavimo, na pirma tai būtų kopijavimas (O tai twi forume sugalvojai tu?, tada ne toks jau didelis ;D) ir, kaip ir tind minėjo, mažokai aktyvių žmonių. BET, galime pabandyti, pažiūrėsim kiek atsiras norinčių (emm.. pati nedalyvaučiau), ir jeigu mažai paprasčiausiai kalėduką nutrauktume. So.. kuriu skiltį ;}


Na twilighteriuose aš viską organizavau, todėl nematau čia jokio kopijavimo, jei kitais metais tą patį darai tik kitame forume ((:
Einu sukursiu pirmąją temą, su taisyklėmis. Gal pavyks kas nors iš to.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptySk. 11 14, 2010 5:33 pm

Aš norėčiau grįžti prie to Agnijos iškelto adminės klausimo. Aš manau, kad galbūt užtektų pradžiai rasti moderių, nes šiuo metu tokių kaip ir neturim. Tada moderatorius, kuris galės moderuoti visą forumą, galės atlikti kai kuriuos darbus, ir tada WaWai nereiks jų atlikti
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyPir. 11 15, 2010 8:14 pm

Hey, o ką jei pabandytume truputį pasireklamuoti facebooke?

Šiandien neyčia užtikau vieno forumo reklamą ir iškart pagalvojau kad ir Merai galbūt praverstų. Galbūt užkibtų keli žmogeliai, nes man atrodo, kad forumui labai reikia gyvybės. O kelios personos, labai užsiėmusios gyvenime, tos gyvybės nelabai sukursim.;DD Tai vat.

Ir dar pagalvojau, kad galbūt reiktų pradėti galvoti apie stiliaus keitimą? Vis tik ateina žiema ir mąstėm, kad tokiu laiku tai darysim. Duoti daugiau laiko žmonėm, kuriantiems stilių, nes nemanau, kad per naktį mes šiuo metu ką nors sukursim. ;]

Gerai, atrodo savo pasirodymą baigiau. Beje, persiprašau už antrą iš eilės postą. ;]
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
DISPLAYNAME
Ezopas
Ezopas
DISPLAYNAME


Pranešimų skaičius : 22
Prisijungė : 2010-11-06
Amžius : 30

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyPen. 11 19, 2010 8:59 pm

Stilių reikėtų keisti;> Manau čia tikrai daaaug žmogiukų yra kurie su pš gerai dirba tai galėtumėt nerealų stilių padaryt.
Ir aišku reklama, reklama, reklama. Padaryt gal naują banerį ir žiauriai prasinešt pro forumus su banerių keitimu.
Atgal į viršų Go down
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyPen. 04 01, 2011 10:38 pm

Būtinai reikia stilių keisti. Ypač spalvas sutvarkyti.
Jei nėra kam, galiu aš pabandyti tuo apsiimti :)
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 12:51 pm

Galim stilių keist, kalnus verst, tik pirmiausia išrenkam naują administratorę.
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 1:07 pm

O kas su senąja negerai?
Atleisk už klausimą, bet esu nauja, tai norėčiau sužinoti. :)
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 2:05 pm

Tikroji forumo administratorė ir įkurėja šiuo metu yra išvykusi ir forume jos nematom jau labai ilgai ir nežinia ar matysim, o Wawa turėjo tik trumpam ją pavaduoti, todėl adminės iš esmės mes išvis neturim. ;]
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 2:19 pm

Na, tai nėra ko delsti. Tegu WaWa, kaip antra administratorė, sudaro aktyvių žmonių sąrašą ir išbalsuojam tinkamiausią. :)
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 5:44 pm

Administratorius administratorium.. Pirmiausia reikia nuspręsti ar rimtai apsiimam skleist forumo idėją ir kaip patraukti naujų žmonių, nes dabar forumas kaip ir vegetuoja. :/
Atgal į viršų Go down
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 6:12 pm

Man tai forumo idėja labai patinka. Nors ir panašu į rasom.lt
Bet tokių forumų reta. Džiaugiuosi, kad tokį lobį atradau. Bet, kad taptų aktyvus, reiks padirbėti, keletą dalykų pakeisti.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 6:21 pm

Daug kas ketino čia kažką keisti ir nepanašu, kad kas gavosi.
Bet kokie tie dalykai, kuriuos reiktų keisti?
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 6:23 pm

Truputį bordų/forumų struktūrą reiktų patvarkyti. Na, ir dar stilius lieka.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 6:51 pm

Ir tu manai, kad tai įpūs forumui gyvybės?
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 6:52 pm

Gyvybės įpūs tvarkinga administracija.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 7:05 pm

Nu čia jau užstūmei.
Nėra, ką tai administracijai čia veikti.

Vėlgi, dar klausimas,kas tai struktūrai forumo blogai?

Man asmeniškai atrodo, kad forumai išvis miršta. Iš visų forumų, kadais buvusių žiauriai aktyvių dabar nežinia, kas beliko.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 7:13 pm

Nieko aš čia nestumiu, patys sakėt, kad administracijos faktiškai neturite. Jei nenorit nieko daryti, tai ir nedarykite. Ne nuo manęs čia viskas priklauso.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 7:15 pm

Mes sakėm, kad adiministaorės neturim, o ne administracijos.

Ne nu, aš nesakau, kad nenorim mes nieko daryti, bet reikia pirma žinoti ką daryti. Iš pasakymo kad reikia struktūrą ir stilių keisti tai man nebuvo labai aišku.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 7:17 pm

Turėjau omenyje sub linkus. O stilius ne itin traukia. :>
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 7:21 pm

Stilių mes ir šiaip žadėjom pavasarį keisti, kažką šviesesnio dėti.

Aš suprantu, ką tu turėjai omeny, bet man neaišku, kas ten negerai.;DDDD
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 7:31 pm

Sub linkai yra žymiai patogiau, nereikia spaudinėt kelis kartus, kad patekti kur nori. O stilius poprastis, vien dėl logo ir iconų kokybės.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 7:40 pm

Čia tipo kur kievieno boardo apačioj yra surašyti subforumai linkais?

Nu gerai, kas dėl stiliaus nematau reikalo ginčytis, juolab, kad gal aš kiek šališka. Tą stilių reiks artimiausiu metu keisti, tik reiktų jį sukurti ir gal vėl pabandyti kokį konkursą, jeigu bent du variantus surastumėm. Na, kad visi bent jau nuomonę prieš patalpinant išreikštų ir būtų galima viską koreguoti.

Bet vėlgi grįžtam prie to pačio. Adminė ir stilius nepriktrauks žmonių ir neprivers jų aktyviai gyventi forume. Smagu, kad yra veiklų žmonių, bet daryti neužtenka.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Obscene
Herodotas
Herodotas
Obscene


Pranešimų skaičius : 76
Prisijungė : 2011-04-01

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 7:45 pm

Tai čia viskas priklauso nuo mūsų pačių.
Pagrinde dalykai, kurie pritraukia, tai: narių aktyvumas, narių skaičius, normalus stilius, aktyvi administracija, idėjos, turėjimas ką pasiūlyti žmogui. Jei visa tai išpildoma, forumas tampa, kaip antrais namais. Bet visa šita labiau apsimoka vasarą daryti, kai nebūna kas veikti, vasarą. Nes dabar daug laiko užima mokslai ir visos kitos pareigos.
Nors šiaip, forumo tvarkingumas tikrai pridėtų nevieną aktyvų narį. Ir labai reklamos reiktų. Nes gan senokai ieškojau kažko panašaus, bet tik vakar radau.
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 EmptyŠt. 04 02, 2011 11:06 pm

Citata :
Man asmeniškai atrodo, kad forumai išvis miršta. Iš visų forumų, kadais buvusių žiauriai aktyvių dabar nežinia, kas beliko.

Čia ne į temą, bet panūdau pasisakyt. Man atrodo, kad forumai nemiršta, bet popsiškėja, holivudiškėja. Anksčiau tai tarsi buvo internetinė erdvė, kur renkasi protingi, įdomūs, paprasti, intelektualūs žmonės, erdvė, kur atėjęs žmogus keičiasi ir plečia savo pažinimo ratą, erdvė į kurią galima pasinerti, pabėgant nuo sudarkytos, žargoniškos kalbos ir dažnu atveju tuščių, piktų, pavydulingų žmonių kalbų, kurių dažna pasitaiko youtubėj, socialiniuose tinklalapiuose ir net spaudos atsiliepimuose. Bet ar man vienai atrodo, ar tikrai forumai kuo toliau tuo labiau įgauna šiuolaikinių lietuvių nolifirišką atspalvį?

Off-topic baigta. Mano nuomone, visa ko pradžia yra mumyse (tegul atleidžia man kalbininkai), o ne stiliuj, linkuose ir t.t. Mes pačios/patys čia nesilankom (na bent jau aš taip), tad kodėl turėtų lankytis ir dalyvauti diskusijose kiti? Dėl adminės, tai reikia aktyvios, aš, kaip matot, netinku.

Ir dar vienas dalykas, kurį svarsčiau jau senai. Man nelabai patinka pačių rašomųjų kūrinių tvarka. Narių daug, savaime suprantama, kas čia užsiregistruoja, tas kuria. Visi kelia kūrinius, visi nori būti pastebėti, jų kūriniai – pakomentuoti. Kaip aprėpt juos visus? Na taip žinau, kad dabar yra tos kelios kūrinių skaitytojos, bet versti žmones skaityti kūrinius iš reikalo?... Kažkokią priimtinesnę sistemą čia reikėtų įvesti...
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Sponsored content





Pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiūlymai   Pasiūlymai - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pasiūlymai
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Forumo naujienos ir informacija :: ATSILIEPIMAI-
Pereiti į: