Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tikrieji laiškai

Go down 
+9
Raudonasis Liūtas
Melancholija
ramona
Evelina.
Plieninė magnolija
WaWa
liga
Lapė.
Niūnė
13 posters
AutoriusPranešimas
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyŠt. 08 27, 2011 11:35 pm

Taaigi. Pagalvojau, jog atsiras šiame forume tokių, kurios norėtų susirašinėti laiškais. Padiskutuokime kuo jus tai žavi, kas patinka, o gal kaip tik, to nemėgsat, nesuprantat ir nepernešat?

Jei norite susirasti susirašinėjimo draugą rašykit savo adresą, visi adresai bus sukelti į pirmą postą. :)

Pradėsiu aš.

Pirmiausia popieriniai laiškai mane žavi tuo, jog tai apčiuopama, ne taip kaip su elektroniniais laiškais ar sms'ais. Tu gali paimti tą popieriaus lapą, matyti raides, matai pastangas žmogaus, kuris tau rašė ir tai tikrai miela. Pati anksčiau susirašinėjau su draugėmis iš kitų miestų, bet kažkaip nustojau ir dabar galvoju reik atgaivinti tą tradiciją, nustebinti jas, o prie to pačio ir sukurti šią temą. Tikiuosi atsiras tokių, kurioms taip pat tai patinka... hide


Adresai.

Marijampolė

Lina Gustaitė
Gustaičio g. 9
LT-68278
Marijampolė
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyŠt. 08 27, 2011 11:45 pm

Aš dabar susirašinėju ir taip su 7 asmenimis ir dar užsiėmu postcrossingu. Nespėju nė vaikščioti į paštą. Bet mielai padiskutuosiu.
Man labai patinka susirašinėti laiškais. Nes jie yra dalelė to žmogaus, kuris laišką parašė. Tai kažkas asmeniško, kažkas galbūt romantiško ir gražaus. Nesvarbu laiškas piktas ar ne, tai vistiek bus to žmogaus dalis. Jis laišką lietė. Laišką rašė.
Žinoma, jei reikia kažką perduoti skubiai - tam yra technologijos (telefonai, kompiuteriai ir blah blah blah), bet popieriniai laiškai, nors keliauja ir lėtai yra vistiek labai geras dalykas. Man visada smagu gauti laišką, tada man kaip mat pagerėja nuotaika ir aš nekantraudama lekiu skaityti. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 08 28, 2011 12:16 am

Oho. Net su septyniais? Pasijaučiau tinginė. O tai tau neatneša į pašto dėžutę? o.O užknistų mane vaikščiot į paštą...

Vat būtent, kai skaitai laišką žinai, jog tai to žmogaus įdėtos pastangos, laikas ir nuotaikos. Nors iš kitos pusės kai pats rašai atrodo užtrunki amžinybę, o tas žmogus tai perskaito per kelias minutes. ;D

Man taip pat patinka gauti laiškus, netgi labai. Juk tai taip smagu. :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 08 28, 2011 12:58 am

Žinoma, kad atneša laiškus į pašto dėžutę. Bet kaskart reikia eiti pirkti vokelių, pašto ženkliukų, paskui eiti atgal, laiškus įmesti į dėžutę. Palanga mažutė. Pašto dėžutė laiškams yra prie pat pašto. Kuris yra už 2 km nuo mano namų. Nedaug, bet vistiek ne 2 minutės. :D
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 08 28, 2011 11:29 am

Smsai, el. laiškai yra virtualus bendravimas, o tikruosius laiškus aš laikau realiuoju. Tu matai žmogaus raštą, tau jis pasipasakoja daug atviriau ir plačiau. Dievinu susirašinėjimą laiškais. Aišku, kartais pritingiu nueiti į paštą, nes jis supertoli nuo mano namų, bet jei noras yra, tai ir pėščiom keturiasdešimt minučių suvaikščiočiau.:D
Šiaip mano pašto dėžutė visuomet atvira laiškams, tai jei kas nori parašyti (chichi), aš labai laukiu.:DD Tik nežinau, gal per pm'ą tais adresais dalintis...((:
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 08 28, 2011 1:33 pm

O, puiki tema ;}

Kaip ir prieš tai merginos minėjo, tikrųjų laiškų rašymas žavus tuom, kad gali pajausti rašiusįjį, priešingai nei elektroniniais būdais. O ir pats siuntimo-gavimo procesas savotiškai smagus.

Ne daug gyvenime susirašinėjau laiškais. Su drauge ir Druskininkų teko, bet parašydavom maximum 5 laiškus ir vėl metus laiko tarsi nebendraudavom. Dar buvau sugalvojusi pasikalbėti su geriausiom draugėm laiškais. Buvo įdomu. Rašydavom daugiau apie tai, apie ką nekalbėdavom, o laiškus perduodavom mokykloj, susitikusios arba tiesiog atnešdavom į namus ;D

Paštas man, ačiū Dievui, maždaug 7 minutės kelio. Ligoninėje ;D

Šiuo metu bandysim pradėt laiškų paradą su fake magic. Ieškau užsieniečių, norinčių susirašinėti angliškai. Bet neatsisakyčiau pabandyti parašliavoti ir su meriečiais.

Ir pritariu ligai, adresais per pm'ą geriau dalintis.

Citata :
Lina Gustaitė
Gustaičio g

Gustaitė Gustaičio gatvėj?? Tokio paradokso dar nebuvau mačius ;DD
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 08 28, 2011 8:13 pm

Ech kaip labai aš tai mėgstu ir kaip LABAI to pasiilgau. Tikri laiškai turi tokia savitą aurą, kai skaitydavau man atsiųstus atrodydavo, kad net emocijos, kurias išgyveno man rašęs žmogus persiduoda su tekstu. Žinoma per el paštą tai padaryti taip pat nesunku, bet vien rašalu kvepiantis popierius man daug labiau patinka, nei klaviatūra subarškintos raidės.
Turėjau vieną super gerą susirašinėjimo draugę Kaune, laiškais bendravome beveik metus, buvo taip faina, gaila, kad mūsų keliai išsiskyrė. Dabar kartkarčiais susirašome per FB. Be galo norėčiau vėl rasti žmogų, su kuriuo taip nuoširdžiai apie viską galėčiau rašinėtis laiškais, net ir pačiomis asmeniškiausiomis temomis.
Taip pat turėjau vieną pen friend iš Berlyno. Susipažinome kai gyvenau jo kaimynystėje. Bendravome apie pusmetį, bet vėliau tas bendravimas nutrūko, o tėčiui pakeitus gyvenamą vietą netekau ir galimybės su juo susitikti gyvai.
Jei tik atsirastų norinčių bendrauti laiškais rašykit man į pm. Mielai tuo užsiimčiau ;)))
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyPen. 09 02, 2011 6:09 pm

Aš taip pat UŽ!
Manau tai nuostabu, ir tikrai labai įdomu. Kažkada, labai seniai ir aš susirašinėjau su trim mergaitėm iš skirtingų Lietuvos vietų, bet viskas labai seniai jau baigėsi. Dar susirašinėjau ir su vienu vaikinu :DD
Dar ir dabar turiu visus laiškus, ir kartais paskaitau..
Išties būtų įdomu vėl su kuo nors susirašinėti. Rašykite man į PM , jei kas norite bendrauti laiškais :))
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 12 18, 2011 10:14 pm

šiaip,jei norėtumėt kada užsienin nusiųst ką nors - nes man pavyzdžiui kažkaip labai patinka į kitas šalis siųst laiškus ))) - tai ką žinau,aš mielai priimu laiškus ;>
Atgal į viršų Go down
Melancholija
Ezopas
Ezopas
Melancholija


Pranešimų skaičius : 49
Prisijungė : 2011-08-11
Amžius : 29
Tikras vardas : M.

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyPir. 12 19, 2011 2:13 pm

Kadangi artėja Kalėdos, tai manau būtų tikrai labai smagu gauti kažkokį tai atviruką, o gal tiesiog kalėdinį laišką, nebūtų įdomu tokios kaip ir akcijos padaryti šia proga? :)
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyTr. 08 01, 2012 1:42 am

Susirašinėju su viena MeRiete, prima pradėjau tą reikalą, nes norėjau nustebint. Rašinėjuos tik su man patinkančiais žmonėm. Žinau kaip nustebina žmogų laiškas ir man patinka tokiu būdu juos stebinti, tik va, nesiųsčiau laiško menkai pažįstamam žmogui, nebent iš nuobodulio, nes niekaip negaunu atsakymo.
Atgal į viršų Go down
DrawThePain
Dantė
Dantė
DrawThePain


Pranešimų skaičius : 128
Prisijungė : 2012-10-29

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyPir. 12 10, 2012 4:52 pm

jei yra norinčių pasirašinėti laiškais, rašykit į pm, duosiu adresą: )
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyPir. 12 10, 2012 5:15 pm

uuu, pamenu, kaip susirašinėdavau :) būdavo fun :)
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyPir. 12 10, 2012 11:09 pm

Jeigu neturit ką veikti ir norit šiaip pasirašinėti [turiu tam puikiai tinkančio popieriaus 'DD], tai galit rašyti man. :]

Laima Jurijutė
Gailaičių km.
Nausėdų pšt.
Skuodo r.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyŠt. 12 15, 2012 12:52 pm

Labai svarbu nurodyti pašto kodą siunčiant. Nes kitaip laiško galima ir negauti. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptyŠt. 12 15, 2012 7:17 pm

tai kad ne būtinai ;D su pašto kodu tik greičiau ateina :)
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 12 16, 2012 12:03 am

Gaunu aš tuos laiškus ir be to kodo. Ir pakankamai greitai ateina. Išsiunti pvz. spalio 1, į tavo miestą ateina spalio 2 d, o tu gauni, kai paštininkė atveža.
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 12 16, 2012 1:04 pm

Aha, net ir be pašto kodo gana greitai atkeliauja. Pastebėjau tik, kad pirmieji laiškai keliavo žymiai ilgiau, o dabar kažkaip greičiau.
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai EmptySk. 12 16, 2012 4:22 pm

Laiškais susirašinėti yra be galo smagu. Jeigu kas nors iš MeRos draugijos norėtumėte su rudenėliu pasipaišalioti laiškeliais - duokit žinią į pm. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tikrieji laiškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikrieji laiškai   Tikrieji laiškai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tikrieji laiškai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: