Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Forumai

Go down 
+5
rašanti.
liga
Diūtė
konstanta
WaWa
9 posters
AutoriusPranešimas
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Forumai   Forumai EmptyPen. 04 08, 2011 7:50 pm

Ech kaip norėjau sukurt šią temą ;}

Išmintingoji wikipedia rašo:

Internetinis forumas – dar vadinamas diskusijų forumu yra virtuali vieta internete keistis mintimis ir patirtimi. Bendravimas vyksta asinchroniškai, t. y. ne realiu laiku.

Dažniausiai interneto forumas turi konkrečią temą arba jis paskirstomas į keletą temų su atskirais subforumais. Juose galima sukurti diskusijų temas, kurias susidomėję vartotojai gali perskaityti ir į jas atsakyti.


Jeigu jūs jau sėdit šiame forume, vadinasi, neesat naujokai šioje virtualioje erdvėje. Žinoma, visada būna pirmas kartas, nors manau, kad daugeliui čia esančiųjų jau ne kartą teko naudotis internetiniu forumu.

Taigi nuo kelerių metų pradėjot vaikštinėti po forumus? Koks buvo pirmasis? Kaip iš vis atradot tokį dalyką (čia tai jau kvailas klausimas ;D)?
Ką jums reiškia forumai? Ką jums jie davė/duoda? Koks forumas buvo arba yra pats pačiausias?
Klausimų paradas baigtas. Tiesiog pasidalinkime savo istorijomis apie mūsų gyvenimą forumuose ;}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyPen. 04 08, 2011 8:20 pm

Aš interneto ir kompiuterio malonumus ir šiaip tik 5 klasėj normaliai patyriau, o forumą pirmąjį man atrodo aplankiau 12 ar 13 ir tai buvo magija.ten Hario Poterio forumas. Konkrečiai kažko su HP įtemptai ieškojau ir radau.;DDD

Forumuose smagu paplepėti su bendraminčiais, padiskutuoti, pasiginčyti kada ir šiaip su naujais žmonėm susipažinti puiki vieta jie yra. Aš draugų, kurie būtų draugai ir realybėje juose neradau, bet pažįstu žmonių, kurie tokių rado. Pati per savo forumavimo istoriją esu buvusi dviejuose meetuose, to paties forumo tik. Smagi patirtis labai turiu pasakyti. Galbūt labai smagūs žmonės buvo, bet labai smagiai praleistas laikas.

Och, forumai numylėtiniai su bangom ir atkyvumu keitėsi. Iš pradžių buvo magija, vėliau twilighteriai ir dabar MeRa. Kituose ilgai neužsibūdavau.;]

Šiaip tai man tiesiog gaila, kad forumai po truputį merdėja. Pavadinkime taip, nors šis žodis galbūt ir netinkamas.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyPen. 04 15, 2011 7:23 pm

Vienas dalykas mano istoriją apie patekimą į forumus sieja su konstantos – magija.ten.lt.

Atradau forumus būdama vienuolikos. Jei tiksliau tai forumą. Magiją. Buvau neseniai gavusi internetą (taip tokiu dalyku kaip the Net pradėjau naudotis tik 11 metų) ir kažkaip atradau šią svetainę. O ten gi rašo: "Po registracijos ir paskirstymo testo Tu pateksi į vieną iš dviejų mokyklos koledžų. Susirasi naujų draugų, galėsi smagiai leisti laiką bei patirti nepamirštamų (kartais net ir labai pavojingų) pojūčių!" Tai kaip jūs manot ką aš turėjau pagalvot? Nežinojau, kas tie forumai iš vis per daiktas yra. Prasikankinusi kokį mėnesį su registracijos forma (buvo vargo su el. paštu ir šiaip naudotis kompiuteriu mokėjau taip, kaip trijų metų vaikas) šiaip ne taip patekau į forumą (tiesa, tada dar nežinau, kad ta vieta taip vadinasi ;D)
Spaudžiau pirmąjį linką, o ten išvien eina postai apie vienos forumietės (tarp kitko Dinos) buvimą ligoninėje, žodž tariasi jos aplankyt forumiečiai. Skaitau, skaitau ir absoliučiai nieko nesuprantu, gi žadėjo į Hogvarstą priimt, o kas čia? Tokios mano mintys tada buvo ;D
Bet laikui bėgant kažkaip perpratau esmę ir šiek tiek pripratau prie tada atrodžiusios tokios galybės postų, temų ir t.t. (O Magija gi tikrai labai didelis forumas)

Paskui atradau arbatą. Nežinau kaip, kada, bet kažkaip radau. Tame forume išbuvau metus, gal daugiau. Ir būtent arbata.1talk.net yra vienas iš tų forumų, kurie man patys brangiausi. Kai kuriuos žmones dar dabar randu internetinėj erdvėj, kai kuriuos bandau surast. Šis forumas tikrai buvo tapęs mano antraisiais namais, Die, kaip norėčiau ten sugrįžt...

Ir trečias forumas, kurio negaliu nepaminėt yra lttwilighters. Iš pradžių, kai dar buvau naujokė, forumas labai patiko. Visi žmonės, postai, vyraujanti atmosfera. Bet besibaigiant metams senieji nariai nebebuvo tokie aktyvūs, daug kas išsiregistravo, susidarę keletas naujokų draugų ratų, kurie dažniausiai floodindavo ir forumas tapo nebejaukus. Ir vis dėlto, negaliu likti šiam forumui abejinga, nes pragyvenau jame beveik metus ir suradau žmogų, pirmą kartą susitikdama su kažkuo, su kuo bendravau forumuose, realybėje. Colorful life beje ;D Tai vat jei būtų klausimas ką man davė lttwilighteris? Atsakyčiau Gretą.

Žinoma buvo ir kitų, kuriuose užsibūdavau kiek trumpiau: simsrevolution (Šiame tind'ę pirmą kart pamačiau ;D) , knygos.webgoo.us, snekam ir t.t.

Forumai... blah man tai vieta, kur renkasi paprasti, bet tuo pačiu ir įdomūs, intelektualūs, protingi, nuoširdūs ir mieli žmonės. Čia visus vienija tolerancija, bendravimas, galima netgi sakyti taisyklinga lietuvių kalba ;DD Nedaug kur internete, apart forumų, rašoma nosinėmis raidėmis, be jokių keiksmažodžių ir pnš.
Tai mano namai. Mokykloje, kur apsidairai, matai, gal netgi labiau jauti, tas visas merginas įlindusias į tą patį stilių, jų šnekas (aišku, ne visos tokios, bet dauguma dabartinių Lietuvos merginų, o tuo labiau Klaipėdoje...) ir pasijunti vieniša, kažkokia kitokia... Bet grįžti namo, ateini į forumą ir nusišypsai – čia visi savi ;} Čia niekam nesvarbi tavo išvaizda, visi mato tik tavo vidų (žinoma, tokį, kokį tu parodai rašydamas), čia bendravimas atviras, šiltas, o diskusijos su tolerancija. Myliu aš forumus, labai myliu ;}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Diūtė
Herodotas
Herodotas
Diūtė


Pranešimų skaičius : 57
Prisijungė : 2010-08-28
Amžius : 27
Miestas : O raktą duoti?
Tikras vardas : Goda

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyTr. 05 18, 2011 10:07 pm

Juos atradau tiksliau draugė apie juos papasakojo ir nuo tada pradėjau juose lankytis tai gal prieš kokius tris keturi metus, net dabar tiksliai nežinau net.
Tikrai esu buvusi tuokiuose, kuriuose norisi vis būti bendrauti su kitais ir RPG'inti.
Nors šiuo metu nerandu tokio forumo kuriame galima būti jaukiai, bet tikiuosi rasiu ir norėsis vis būti, bendrauti su kitais. ;)
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyAntr. 05 24, 2011 5:00 pm

Maniškis pirmasis forumas tai buvo "Tokio Hotel- Litauen".:D Tuomet aš buvau šeštokė, internete ieškojusi fanfictionų su Billu, taigi prisiregistravau nerealiai protingu nicku- kriste<3TH.:DDDDD Bet jis man visą gyvenimą kažką reikš. Šis forumas mane užaugino, atlaikė visus verkšlenimus bei seiliojimusis dėl Billo, visus nusišnekėjimus ir t. t. Tuo metu, kai prisiregistravau, kaip tik prasidėjo forumo auksinis amžius, kai tiek daug aktyvių narių buvo. Dabar jis kažkoks apmiręs, bet patys fainiausi žmogučiai vis vien likę. Nežinau, ar galėčiau juos draugais pavadinti, bet per tuos retus susitikimus būna labai smagu.(: Vienžo, dar kartu su šiuo forumu aš ir į Tokio Hotel koncertą Lenkijoj važiavau, ir jo gimtadienius Kaune švęsdavau... ir po paraliais, jis pats pirmasis. Niekuomet jo nepamiršiu, kad ir nesilankysiu jame taip dažnai, kaip kadais. Ak, tuoj apsiverksiu.:D

Maždaug dar po pusės metų užsiregistravau oficialiame Tokio Hotel fanų klube.:D Buvau jau truputį paragavusi tų forumų, tačiau čia buvo jau ne forumas, o fanų klubas.:D Iš pradžių man nelabai patiko ten, nes buvo griežtesnės taisyklės, visiškai nepažįstami ir lyg ne tokie draugiški nariai... Bet kuo toliau, tuo labiau pripratau. Dabar man LTTHFC- antri namai bei antra šeima.(: Rūpestinga ir atsidavusi prezidentė, organizuojanti fanų klubo gimtadienius, keliones į koncertus bei visų Lietuvos fanų susitikimus, aktyvūs, tolerantiški bei draugiški nariai, jauki atmosfera... ten tiesiog nuostabu. Dėka Vilniaus TH fanų susitikimų susipažinau su tokiais nerealiais žmogučiais, kuriuos drąsiai galiu vadinti draugais. Ir net per didžiuosius susitikimus, kai susirenka per dvidešimt įvairaus amžiaus merginų, nebūna jokių pykčių, nieks nesiskirsto į grupeles, o šnekučiuojamės visos kartu.(: Vienu žodžiu, tai daugiau negu šiaip forumas, tai gerų draugų iš visų Lietuvos kampelių ratas, bendraujantis internetu. Rimtai, atrodo, kad visas nares šimtą metų pažįstu.:D
Ai, šiuose abiejuose forumuose prabuvau daugiau negu dvejus metus ir tikrai nežadu jų palikti.(:

Dar esu užsiregistrabusi Panik ir Killerpilze fanų forumuose, bet jie visai neaktyvūs, o gaila, nes šias grupes taip mėgstu...:D
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyPir. 06 06, 2011 3:39 pm

ogogogogogoogo! prie forumų prilipau prieš porą metų. pirmasis buvo HOGVATSAS iš proboards.com. . . tik kad jo adreso nebeatsimenu, nes jie išsitrynė ;((
Atgal į viršų Go down
Tania
Dantė
Dantė
Tania


Pranešimų skaičius : 140
Prisijungė : 2011-04-26
Amžius : 30

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyAntr. 06 14, 2011 6:09 pm

Atradau forums gal pries 3 metus, pirmas buvo Sandros Echeverrios forumas, bet viena parse ji pavoge ir nesirupina forumu;/ ziauru as dar bandau vis DAR!! atgaivinti bet neina per ta varnalesa akiplesa...
Bet dabar esu daaaug kur;pp ir visaip pasivadinus.
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyPen. 08 05, 2011 10:42 pm

Forumai, kad ir kaip taip to nenorėčiau, užima didelę dalį mano gyvenime. Anksčiau net maniau, kad esu nuo jų priklausoma (ir nuo daug kitų dalykų), bet vėliau paaiškėjo, kad kai atsirado daugiau veiklos, visos priklausomybės neregėtai greitai išnyko;D
Pirmasis mano forumas buvo lttwilighters ir atsiradau aš jame visai nejauna. Nors prie kompiuterio daug laiko praleisdavau jau nuo antros klasės, bet forumai niekada netraukė. Galbūt todėl, kad nebuvau ypatingai kuo nors apsėsta... Taigi forumų veikla susidomėjau tik perskaičius Twilightą (gal reikėtų už tai padėkoti?), nors kitus forumus atradau tik po ilgo laiko.
Nemanau, kad forumai yra labai geras dalykas, kadangi tai toli gražu nėra tikras bendravimas. Bet tai puiki galimybė vienodų pažiūrių/pomėgių žmonėms susipažinti ir bendrauti.
Esu dėkinga forumams, kad padėjo tobulėti rašymo srityje, nes kas kitas būtų mane kritikavęs ir taisęs klaidas, jei ne forumų lankytojai?(: Tikriausiai be to niekada nebūčiau pasiekusi dabartinio savo rašymo lygio.
Su nostalgija prisimenu geruosius lttwilighterių laikus, kai ten buvo daug daug žmonių ir įdomybių. Ten prasidėjo nemažai internetinių pažinčių, nors daugelis ten ir baigėsi, bet kelios persikėlė į Skype, Facebook ir net MeRa.(:
Esu bandžiusi keletą rpg forumų, bet jie man niekaip nelimpa, nors pastaruoju metu tampa populiariausia forumų rūšimi. Vis dėlto ne man apsimetinėjimas kažkuo, kuo nesi. Dar plius nemanau, kad tai labai sveika..;D
Šiuo metu be MeRos dar lankausi Johnny Depp fanų forume, kuris mane vis traukia savo laisva ir trenkta aplinka((: Ten susirinkę patys įdomiausi žmonės visoje Lietuvoje ir jie visi labai draugiški.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyPir. 09 26, 2011 4:08 pm

Viskas prasidėjo nuo to, kad su pussesere prašnekome apie tinklalapių kūrimą. Goooglinau, ir radau daug įvairiausių forumų. Nepamenu pirmojo forumo kuriame užsiregistravau. Pamačius forumus, iškart patraukė registruotis. Foruminis gyvenimas prasidėjo nuo 12 metų. (:
...Nemėgau ir nemėgstu tų visų fanų forumų, virtualių žvaigždžių gyvenimų ir etc. Paprasti, kūrybos bei diskusijų forumai fainiausi. luw
Buvau keliuose merginų forumuose, kur diskutuojama būtent merginoms aktualiomis temomis bei klausimais. Oooo taip, ilgos mano kalbos ten pasilikdavo. freedom
Dabar dauguma forumų nyksta, arba kuriasi forumai kurie ilgai aktyvumo neišlaiko.. Šiuo metu lankausi vanilla.gettalk.net, wonder-story.lifeme.net, friends.freeforum.fm ir šiame forume. (:
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai EmptyŠt. 09 15, 2012 12:47 am

Man rodos, ėmiau dalyvauti šitoj nesąmonėj prieš du metus. Buvau 11 metų. Visiškai žalia, kaip žalios Juodojo Gnomo akys. Mėginau. Deja, tas forumas nebuvo iš tų draugiškųjų. Po to atradau draugišką forumą. Po to, dar daugiau forumų. Mano rekordas: 10 forumų, kuriuose buvau prisireginus. Per didelis krūvis, ėmiau išeiti iš forumų. Dabar liko tik keli pagrindiniai:
*MeRa
*KK
*KK
*KK
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Forumai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumai   Forumai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Forumai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: