Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 -3mirtys

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: -3mirtys   -3mirtys EmptyPir. 08 23, 2010 9:52 pm

Sabrina pakoregavo kai kuriuos žodžius ir sakinius taigi aš įkeliu jau pakoreguotą. kas čia buvo ankščiau parašyta tai esmė ta: esu dar nepribrendęs tokiam rašymui. p.s. neištryniau kai kurių tavo nuomone netinkančių kablelių.


Įžanga


Viskas vėl lėtai prasideda nuo delno . Tai kas atima iš manęs mane ir tai kas trumpam grąžina gerą gyvenimą. Vėl matau išsekusius veidus. Kodėl jie dar čia? Ai taip, juk šiandien praėjo mėnuo. Gerai, gerai žiūrėkit į mane, žiūrėkit, džiaukitės, dabar prie jūsų nestovi mano tikrieji šešėliai. Leiskit man jus apkabinti, leiskit. Ei juk tu man matyta... Mama, mama ateik pas mane.Ji prie manęs artinosi, priėjo, iš lėto, atsargiai, apkabina. Ir aš ją apkabinau. Jutau jos drėgną nugarą, juntu kvėpavimą. Dar vienas. Ir dar. Šį kartą nebetoks atsargus. Ei palaukit, palaukit nepamirškit manęs, aš ateinu. EI, kur jūs be manęs? Palaukit. Išgirdau tik kažką panašaus į "diajasaki" ir išbėgau paskui ryškėjančius šešėlius.

1

Čiupau abiems savo draugams, Benui ir Kantui, už rankų. Pradėjau juos tempti pirmyn ir tik pirmyn. Aš žinau. Kliūvu už plytelių ir vėl krentu. Kažkur turi būti mano akiniai nuo saulės. Taip spigina, kad nė paeit negaliu. Laimė, prie manęs stovi mano geriausi ir vieninteliai draugai. Ne, taip negali būti. Gali, ir dar kaip.

Kantas šiaip ne taip ištraukė savąją leteną iš manosios ir pirštu parodė į kažką.
- Jau atėjome? Ar jau? Nagi, Kantai, sakyk, ar jau? - prisimerkiau taip stipriai, kad nė saulės nemačiau, ir bandžiau įžiūrėti tai, ką dabar turėtų užstoti Kanto pirštas.
- Atėjome,- įsikibdamas man į ranką, ir paskubindamas plačiu plaštakos mostu Beną, pradėjo bėgti.

Nežinau, kiek laiko bėgome. Bet mes bėgome visai greitai, bet ilgai. Matau, kaip saulė leidžiasi, o aš stoviu ant namo stogo ir bandau pasiekti paskutinius raudonus spindulius ranka. Deje , paskutinis spindulys, kuris turėjo būti mano, vien tik mano, paskendo šviesiose, ritmingose bangose. Šoksiu į jūrą. Šoksiu. Kažin ar nuo dvidešimties aukštų namo į jūrą šokt neskaudėtų? Ne, neskaudės. Benas numatęs mano kėslus atsisuko į mane.
- Net nesvajok,-griežtu ir rimtu tonu tarė jis.
Nieko neatsakiau, tik apsikabinau jį ir žengiau už stogo slenksčio. Mes abu artėjome prie bangų šalto oro padedami.


Paskutinį kartą redagavo bulvinykas, Pir. 08 23, 2010 10:47 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPir. 08 23, 2010 10:16 pm


Kaip tokio amžiaus žmogelis, rašai pakankamai gerai:)
Kol kas pasakysiu, kad pradžia sudomino. Ir dar smalsu: Kam dedi čia savo kūrinį, jei nenori sužinoti tikslių savo klaidų?
Šiaip, jei tik norėsi mokytis, dar visą gramatiką mokykloje mokysiesi ir galėsi pats taisyti. Jei nenori laukti, galiu ir aš pataisyti. Labai daug klaidų tikrai nėra, būna ir baisiau:)

Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPir. 08 23, 2010 10:19 pm

nuomonės apie kūrinį noriu todėl ir čia dedu. na ir stiliaus klaidas, ar vaizdo sukūrimo, tik neminėkit gramatinių klaidų nes jų čia bus ir pats žinau kur jos. tingisi man jas taisyti...

Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPir. 08 23, 2010 10:30 pm

rašantis vaikinas mirkt nuostabu,nejau aš tokia senamadiška?man patinka tavo rašymo stilius,lengvai skaitosi ,ypač patiko veikėjo vardas Kantas.Sėkmės
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPir. 08 23, 2010 10:44 pm

Truputį ne ten paspaudžiau ir pasikeitė pirmasis postas, greitai turėtų susitvarkyti viskas... Atsiprašau, mano kaltė.

O dabar į temą:

Spoileryje įkėliau pataisytą. Paryškinti žodžiai laužtiniuose skliaustuose perrašyti, kaip mano nuomone geriau skambėtų. Gali nesutikti su tuo, tavo reikalas:)
Lauksiu daugiau.


Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPir. 08 23, 2010 10:46 pm

Tai jau tikrai. Kaip tokio amžiaus, tai rašai ne tik, kad pakankamai puikiai, bet tikrai puikiai. Svarbu mintys nenuobodžios, nesikartoja, o klaidos... Eh, jų visada bus pas visus, jos nelabai svarbios. Patinka, kad sakiniai trumpi, nevarginantys, tikslūs. Įdomu išvysti, ką turi paruošęs toliau. (:
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPir. 08 23, 2010 10:51 pm

Ačiū už komentarą.

2


Atsimerkiu. Prieš mano akis skuba tūkstančiai kojų. Matau ne visą vaizdą, nes kairiąją akį uždengia plaukų sruoga. Pasiremdama rankomis pakilau nuo šalto gatvės grindinio. Dirstelėjau į savo rankas. Skaudžiai nubrozdintos. Staiga vaizdai mano galvoje ėmė suktis. Kantas, Benas, jūra, šuolis. Kodėl aš dar gyva? Ir kodėl aš taip kvailai pasielgiau? Ir kur po galais, Kantas su Benu?!! Pakėliau galvą aukštyn. Prieš mane tas pats namas, nuo kurio nušokau. O kur jūra? Šaligatviu nuėjau prie laiptelių, sunkiai užlipau ir matau namą iš arti. Penkiaaukštis. Bet žinau, kad tai tas namas. Toks pats betoninis, na kaip ir visi namai... Bet juk mano atmintis nemeluoja, turiu rasti kažką, kas man padėtų jį atpažinti. Peržvelgiau namo sienas, stogą, po langais pasislėpusius kambarius, langus. Užuolaidos. Tos pačios lengvai krintančios, ryškiai žalios ir neskoningos užuolaidos. Tai tikrai tas namas.

Prisiartinau prie pat durų. Sunkių ir gąsdinančių. Gal minutę žiopsojau į duris. Pagaliau prisiartinau ir priliečiau metalinius ir šaltus mygtukus. Kodas. Koks kodas? Automatiškai vienu metu paspaudžiau kombinaciją 3-9. Tarkšt. Pastūmiau duris. Jos man lengvai pasidavė. Ha. Patekau į pilką ir šaltą laiptinę. Užlipau į laiptais. Tai pirmas aukštas. Prieš akis atsidūrė dvi tamsiai raudonos, vienodos durys su skaičiais 21 ir 22. Pasukau į dešinę. Ir pastūmiau girgždančias, tarškančias ir kitaip vaitojančias senas duris. Patekau į didelį bendrą kaip ir balkoną. Atsivėrė miesto vaizdas. Prie pat balkono, atrodo visai netoli tiesėsi platus kelias. O tolėliau tvirtai stovėjo daugiaaukščiai. Visus susiraukusius ir skubančius žmones, ir mane apšvietė nuostabus saulėtekis. Giliai įkvėpiau oro. Užsimerkiau ir vėl atsimerkiau. Negalėjau patikėti, koks nuostabus dalykas yra saulė. Ir saulėtekis. Myliu rytą. Nuleidau galvą ir ant betoninių balkono grindų pastebėjau "Mentos" popierėlį. Jis mano, aš čia buvau. Vakar vaišinau Mentu visus. Persisvėriau per platų balkono užtvarą. Ir ant žolės pamačiau savo apyrankę. Taigi aš kritau iš pirmo aukšto, ant žolės? Jokios jūros? Ką gi. Išėjau pasipiktinusi iš namo, pradėjau eiti aplink jį ratu, kol pamačiau po bendru namo balkonu, vienišą raudoną apyrankę, kaiulpienių apsuptą. Greit užsitempiau ją ant rankos ir išgirdau gurgiantį pilvą. Pakrapščiau užsegiamą tamsių džinsų kišenę ir raudau du litus ir šešiolika centų. Kokia nesąmonė. Pilvas triukšmavo dar garsiau.

Žvilgtelėjau į už kelio esančius pastatus. Užmačiau gražią aikštelę su viduryje stovinčiu dešrainių kioskeliu. Priėjau prie kelio, neapsidairydama perbėgau ir nuėjau į parką.
Prie kioskelio stovėjo vaikų eilutė. Vienas, pats paskutinis su prasegta kuprine. Atsargiai kyštelėjau ranką ir užčiuopiau piniginę. Taip pat lėtai ją ir ištraukiau. Kvailas vaikėzas plepantis su kitais tokiais pačiais nieko nepastebėjo. Grobį mikliai įsikišau į kišenę ir lėtai, lyg niekur nieko nuėjau už medžio. Atsisėdau, ir bandžiau atrodyti taip, lyg atsisėdau tam, kad pasėdėti. Prisėdau. Tankios gluosnio šakos mane visiškai užstojo. Buvau lyg po žaliu, kvepiančiu skėčiu. Greitai ir trumpai man įkando mintis. Siaubas, aš vogiu iš vaikų. Išsitraukiau vaikišką su kažkokiu animaciniu herojumi piniginę sau iš kišenės. Prasegiau ten kur turėjo būti pinigai. Radau smulkių monetų. Greitai suskaičiavau. Keturi litai ir devyniasdešimt du centai. Man laikant piniginę iškrito moksleivio pažymėjimas. Ričardas Garavičius. Gimimo data 2002-04-15. Siaubas aš apvogiau septinių metų vaiką. Tikriausiai smarkiai išraudau. Užsegiau piniginę, nieko nepaėmiau. Išlindau iš po medžio, ir mačiau tą vargšą vaiką. Jis kaip tik ieškojo piniginės, susimokėti už skaniai atrodantį dešrainį. Lėtai praėjau pro aikštę, kuri iš ties priminė parkelį. Išsitraukiau piniginę ir atsargiai atleidau pirštus. Nuėjau prie suolelio ir atsisėdau. Buvau vienui viena, pabėgusi ir su tuščiu skrandžiu. Vos tik pasigirdo nepastabaus berniuko žodžiai " va, kur piniginė " už kioskelio pamačiau mane kviečiantį ateiti Kantą.
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 12:53 am

šoko iš dvidešimtaukščio ir liko gyva?čia jau iš fantastikos skilties.lengvai skaitosi kūrinys,gal yra kiek klaidų :)
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 11:50 am

Gerai įsiskaičius suprastum, kad ji iššoko iš 1 aukšto tai tiek. :D ačiū už skaitymą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 2:01 pm

Pirmoj daly nieko nesupratau, o va antroj viskas jau aiškiau, įdomu. Tik vat, kad "įkando mintis" tikrai negali būti. Bet pats siužetas patiko. Įdomu ar ji narkomanė, kad ji matė jūra žiūrėdama į gatvę, ar tiesiog persigėrė, jog daug ko nepamena. Įdomu kodėl ji taip elgiasi ir t.t. Žodžiu, lauksiu kitų dalių.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 2:20 pm

Na, rašymo stilius pilnas veiksmažodžių. Mano lietuvių kalbos mokytoja vis sakydavo, kad veiksmažodžiai - teksto gyvintojai. Gal ir tiesa.

Patiko, kad kūrinys išlieka paslaptingas, nelabai kas dar atskleista nei apie veikėjus, nei apie tai, ką jie veikė tam name. Kol kas nieko dar negaliu pasakyt daugiau, reikia palaukti kitų dalių, kada galėsiu susidaryt geresnį vaizdą.

Sėkmės!
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 3:09 pm

Įkando mintis.. na vėliau reiks pakeisti. Iš tiesų su ja kažkas ne taip.
:) gal kažkas jau supratote, ar surpasite po šios dalies. nežinau. :D
Štai dar viena dalis, ačiū už komentarus

3

Kilstelėjau galvą. Kantas atsakė žodžiu:
- Labas Katre,- šūktelėjo jis taip, kad net krūptelėjau. Kiti žmonės nereagavo. Ant suoliukų sėdėjo kelios senyvos moteriškės ir kalbėjo apie savo kaimyno daržą, kuris mat geresnis už jų. Tikriausiai turi klausos sutrikimų. Nespėjau atsakyti, o man už nugaros atsirado Benas,- Kur buvai visą, tokį nuostabų vasaros rytą?- Benas svajingai pasižiūrėjo į mane.
- Tai aš to norėjau jūsų abiejų paklausti,- susiraukiau.
- Mes ieškojom prieglobsčio tau. Juk žinai, pabėgai iš namų. Ir taip toliau. Mes nepritariame tavo sprendimui, net labai, bet tai tavo sprendimas, o tu mūsų draugė. Žinai, turiu butuką netoli nuo čia. Tėvas jį ankščiau išnuomuodavo visokiems narkomanams, taip butas senas, ir netvarkingas, bet vis vien geriau nei nieko, ar ne?-dabar ir Kantas stovėjo man už nugaros,- Kotryna, tavęs labai ilgisi mama, šiandien su ja kalbėjausi, ji sakė viską atiduotų, kad tu sugrįžtum,- ramiu balsu prabilo Kantas.
- Pala, pala,- tu kalbėjai su mano M O T I N A,- pasibaisėjau.
- Taip, Katre, grįžk, prašau. O ir man be tavęs kieme liūdna.
- Kantai, juk supranti, kad ji mane naikina? Ar ne? Juk supranti?
- Katre, mes ir dviese gerai leistumėme laiką,- jis su skausmu į mane pažiūrėjo. Lyg sakydamas tai, kas ir taip aišku, bet lyg aš tuo netikėčiau.
- Sakydamas mes dviese, ką turi toje savo pastaruoju metu streikuojančioje galvoje?
- Aš ir tu,- kvailai į mane pažiūrėjo Kantas.
- O Benas? Kuo jis tau nepatinka?
- Benas. Jis geras bičas. Gerai, baigiam einam pavalgyti.
Vos neapsiseilėjau. Tylėjau, bet Kantas suprato iš mano veido išraiškos (kuri matyt buvo pe proto kvaila), kad valgyti tikrai noriu. Mane ir Beną jis nusivedė į piceriją ir pavaišino dviem, nuostabiom, didelėm Havajų picom. Mes trise plepėjome, nors Kantas nebendravo su Benu. Atrodo, kad jis jam neegzistuotų. Kodėl? Negi jie susipyko?
- Benai, kas jums su Kantu atsitiko?,- tyliai pašnibždėjau Benui.
- Aš jam nepatinku.
- Kodėl?
- Nežinau. Kantui, kažkas pasidarė. Beje jis nori nužudyt mane.
- Ką? Tai jis, jis...- pradėjau mikčioti.
- Ne mūsų pusėj, Katre. Reikia dingti. Kuo toliau nuo tavo motinos ir Kanto.
- Bet jis visada buvo su mumis. Net vakar. Viskas buvo gerai.
- Naktis daug ką pakeičia,- sumurmėjo pats sau.
Nežinojau ar tikėti ar ne. Negi Kantas galėjo šitaip pasikeisti? Kuo man tikėti? Benu? Ar Kantu?
- Kantai,- tyliai tariau aš,- kas vyksta tarp tavęs ir Beno?
Kantas sutrikęs tylėjo. Pagalvojęs tarė.
- O kas ne taip?
- Kas ne taip? Tu nori jį nužudyti!!!- pradėjau rėkti. Dabar į mane nukrypo visų restorano lankytojų akys.
- Katre, tu juk supranti.........,- nieko daugiau nebegirdėjau, Benas mane tempte ištempė iš picerijos, ir ėjome link stotelės. Mums teko praeiti perėją. Ėjome skubėdami, nesusikaupę. Ir mane partrenkė. Nieko nejutau. Bet aplink mane buvo daug kraujo, prisiekiu.


Nežinau kiek laiko praėjo.


Nežinau kiek jo dar praeis.


Bet aš atsimerkiau.


O Benas į mane susirūpinusiu žvilgsniu žiūrėjo. Apsidairiau. Gulėjau kažkokiame sename kambaryje. Ant kietos lovos. Pasisukau pažiūrėti į mažą langelį, mačiau ramaus rajono vaizdą. Kai atsisukau Beno nebebuvo.


Paskutinį kartą redagavo nu!, Antr. 08 24, 2010 3:50 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
laba diena
W. Šekspyras
W. Šekspyras
laba diena


Pranešimų skaičius : 162
Prisijungė : 2010-08-23
Amžius : 26
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Karolina

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 3:46 pm

Spoiler:
Nieko tekstukas (:.Tik porą klaidelių radau
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 3:48 pm

aha taisau. ačiū
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 8:37 pm

Labai toks "suskubėtas" skyrelis, sakyčiau. Įdomu, kas čia bus toliau. Ypač todėl, kad partrenkta ir, turbūt, daug kraujo netekusi Katrė nebuvo nuvežta į ligoninę. Kažkodėl man atrodo, kad Benas bus blogietis, o ne Kantas. : D
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 9:28 pm


Yra truputį klaidų, per daug pasikartojančių žodžių, kurie pagal taisykles neturėtų būti taip rašomi, bet šiandien neturiu jėgų nuodugniai tyrinėti. Jei norėsi, kada vėliau;]

O šiaip, įdomiai rašai, įtraukiančiai ir, svarbiausia, kol kas ne banaliai.
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyAntr. 08 24, 2010 10:03 pm

pamatysit kaip čia bus. ačiū
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyKv. 08 26, 2010 12:34 pm

Man įdomu kiek maždaug skyrių bus šiame kūrinyje?
Apskritai gal kai kur per daug nuskubi, kai kur nukapoji sakinius, bet kai kurios tavi idėjos man patinka. Pvz. tie žodžiai ,,įkando mintis" man patiko. Nemanau, kad turėtum keisti. Tai metafora ir ji įdomi, dar niekur negirdėta;)
Apie patį kūrinio siužetą gana sunku spręsti, nes viskas rodos yra labai sudėtinga ir tu nori daug ką išlaikyti paslaptyje. Bet man buvo nelabai aišku, kaip ji galėjo kalbėtis atksirai su Benu ir atskirai su Kantu, jei jie visi sėdėjo prie vieno staliuko? Gal aš kažko nesupratau, bet tai man sunkiai įsivaizduojama situacija.;)
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyKv. 08 26, 2010 4:44 pm

ką aš galiu pasakyti? tik tiek kad užuomenų bus daugiau, na o po kokio 8-9 skyriaus pilnai viską suprasi, tuo pačiu ir tą situaciją.. skyrių bus 10.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPen. 08 27, 2010 4:07 pm

4
Dairiausi aplink butą. Pakeičiau padėtį iš gulimos į sėdimą ir
apžvelgiau vietą. Taip, čia tas pats kuriame man leido apsistoti Benas.
Atsistojau. Medinės grindys sutarškėjo nuo mano svorio. Būstas (jei
galima tokiu žodžiu apibūdinti narkomanų landynę) buvo labai mažas. Tik
vienas kambarys. Iš kart tai supratau, nes mačiau tik dvi duris, vienos į tualetą, kitos į laiptinę. Kampe buvo kažkas panašaus į
virtuvę. Pajuodęs šaldytuvas man iki liemens, apdaužyta virtuvinė
spintelė ir mikrobangų krosnelė. Nieko daugiau. Netoli spintelės stovėjo
sudaužytas televizorius, ta pati kieta lova ir tamsi medinė spinta. Ant
žemės mėtėsi daug, labai daug visokių šiukšlių ir švirkštų. Vaizdu
nepasibaisėjau. Buvau pripratusi prie tokių. Kai dar nebuvo Beno,
turėjau nuostabią chebrą
. Su kuria praleisdavome naktis panašiai, ir
ryte rasdavome tokią pačią aplinką kaip ir čia. Deje, draugų nebeliko.
Tik aš, Benas ir nepastovusis Kantas. Nuėjau atidaryti mažo ir
vienintelio langelio. Mano nenuostabai langą reikėjo tik pajudinti ir
jis pats atsidarė. Jau ruošiausi išeiti, nes čia būsiu tik tada, kai
pasirodys lietus, ir tada kai užsinorėsiu miegoti, bet pargriuvau ant
lovos ir pradėjau mąstyti.

Kantas.
Pica.
Benas.
Perėja.
Baltas automobilis.
Kraujas.
Daug kraujo.
Aš turėčiau būti mirus.
Po galais, mane pradeda nervinti.
Atsidariau virtuvės spintelę ir išsitraukiau degtinės.

Kas
buvo likę išgėriau vienu atsikvėpimu. Gerkle nubėgo kartusis skystis.
Vėl pradėjau mąstyti. Iš kur aš žinau kur degtinė? Iš kur aš žinau, kad
čia iš vis turi būti degtinės. Virš lovos pastebėjau užrašą "Katrė +
Gintas = <3". Aš čia buvau. Viską atsimenu. Šitas užrašas rašytas
prieš... vienus, dvejus, trejus, taip trejus metus. Kai man buvo
keturiolika. Atbėgau su savo gyvenimo meile į šitą butą. Tada atėjo kiti, šventėm vieno iš kažkurio gimtadienį. Gyvenimo meilė.
Skamba juokingai. Tai kur gi dabar mano "meilė"? Nusijuokiau sienai.
Išėjau iš landynės ir nusileidau liftu trimis aukštais žemiau. Išėjus į
lauką pamačiau mažą parduotuvę, o tuo pačiu, kad esu netoli savo
namų. Pažinau šią vietą. Už tos perėjos, ir tų per daug žalių medžių,
ir dar vienos gatvės turėjo stovėti mano namas su pamišusiais
gyventojais, kitaip vadinamais tėvais. Aš jiems sugadinau gyvenimą. Ir
jie man jį gadino. Todėl ir pabėgau. Kuo čia kaltas Benas ir Kantas?
Man su jais daug geriau negu su savo kvaila "šeima". Pilvas pradėjo
gurgti taip, kad galvojau apsišiksiu. Dar stipriau negu prieš avariją.
Dabar man tikrai reikėjo pinigų. Ir ne kelių litų iš vaiko. Artinausi
prie parduotuvės. Pamačiau save stikle. Siaube. Kas šitas susivėlęs,
sudraskytas ir šašotas žmogus? Man reikia susitvarkyti. Nusprendžiau,
kad tai padarysiu iš kart po to kai pavalgysiu.

Nusisukau nuo
stiklo pamačiau einantį kostiumuotą vidutinio amžiaus vyrą. Jis buvo be
galo skubėjo kažkur, įlindęs į savo telefoną. Mano akys užkliuvo už
prabangios piniginės, bene krentančios iš kišenės. Priėjau prie
švaruolio ir "netyčia" atsitrenkiau. Jis net nepasižiūrėjo į mane, ir į
savo iškritusią, prabangiąją piniginę ant plytelių, tik kažką sumurmėjo
panašaus į "atsiprašau" ir nuėjo savais keliais.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPen. 08 27, 2010 5:40 pm

Na, įdomi dalis, tik kuo toliau, tuo labiau aš nelabai suprantu, kur viskas eina. Šiek tiek klampoka. ((: Jei ji pakliuvo į avariją - kodėl ji ne ligoninėj ir apskritai ne sutvarstyta? Kur dingo Benas? Veikėjos emocinė būsena nelabai atitinka tekstą. Mat ji būtų nors šiek tiek išsigandusi ar bent jau sumišusi. Dabar ji maždaug tokia: O, pakliuvau į avariją. Meh, man dzin. O, atsidūriau nepažįstamam bute, bet vėliau jį atpažinau. Meh, man dzin. Na, supranti, ką noriu pasakyti. ((: Nebent viskas nėra taip, kaip aš galvoju.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPen. 08 27, 2010 9:46 pm

šita istorija yra gryna NESĄMONĖ. galbūt ji nesijaudina todėl kad išpliaupė degtinės, o galbūt todėl, kad pati suvokia savo padėtį ir supranta, kad taip kartais gali nutikti.
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyŠt. 08 28, 2010 8:12 pm


Aš vieno, ko nebesuprantu, kur ritasi šis kūrinys. Koks jo tikslas ir ką pasieks. Nes kol kas rašymas vyksta, kiek pastebiu, tik kad būtų naujas skyrius.
Niekas nėra nesąmonė, tik patarčiau labiau susigyventi su istorija ir žinoti kuo viskas baigsis. Tad lauksiu tęsinio.
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptySk. 08 29, 2010 9:28 am

žinau kuom baigsis, bet iki to reikia datempti, jau yra prirašyta beveik iki galo ji.
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys EmptyPir. 08 30, 2010 1:43 pm

5 skyrius

Pavalgiau
ir nusipirkau naujų drabužių, tam kad padoriau atrodyčiau. Kažkur savo
landynėje nukišau tą vyro piniginę. Sėdžiu ant lovos ir man ramybės
neduoda sveikas protas. Ką aš čia darau? Gyvenu kaip valkata, nors tėvų
namas visai netoli. Neinu nei į mokyklą, nors tiesą sakant aš į ją ir
taip nėjau. Kas aš? Aš net ne žmogus. Na taip, aš žmogus, bet ne toks.
Aš puikiai suprantu, kad mano gyvenimas baigėsi penkiolikos metų. Tada,
kai į normalų žmogų įsispraudė tobulumo gyslelė, ir pradėjo žudyti
realybę. Bet aš, čia. Sėdžiu narkomanų landynėje, galvoju, svarstau
galimybes grįžti. Aš nenoriu. Nenoriu taip gyventi. Man nepatinka,
nepatinka:
- Nepatinka !- mano klyksmas paskendo namo tamsoje.
Užmigau ant kietos lovos, ir atsibudau su skaudančiu kaklu. Kai atsimerkiau pamačiau besišypsantį Beną ateinantį su kava.
- Labas rytas, Katre.
- Labas,- šyptelėjau, pagaliau grįžo Benas.
Po vienos dienos, aš jo pasiilgau ir aiškiai suprantu, dabar kai jį pamačiau jaučiau ne tik palengvėjimą. Aš įsimylėjau.
-
Skani karšta kava tau,- džiaugsmingai šypsojosi jis ir įdavė man į
rankas šiltą puodelį. Gurkštelėjau kavos. Skanu. Padėkojau jam.
- Katre, tikiuosi dar pasiliksi čia, prižadu daugiau niekur nedingsiu,- Benas rimtai į mane pažiūrėjo.
- Tikiuosi taip ir bus, nes be tavęs velniškai nuobodu.
Jis atsiprašomai pažiūrėjo į mane.
-
Taigi, einam pasilinksminti?- Benas kilstelėjo antakius,- vasara,
šilta, nei vieno šlapio debesies, o tu vis dar čia, šaltesniame nei
laukas bute.
- Leisk kavą pabaigt.
Benas palinksėjo galva.
Gerdama kavą žiopsojau į Beną. Ir jis į mane. Labai seniai buvau
įsimylėjusi. Bandžiau suvokti žodį meilė, bet išsiaiškinau tik tiek -
Benas. Norėjau dar pažiūrėti į tokį užsisvajojusį ir mielą Beną, bet
pamačiau, kad puoduke, liko tik kavos tirščiai. Po truputėlį šąlantį
puodelį padėjau ant virtuvinės spintelės, vėl nuėjau prie lovos, ir nuo
jos krašto pagriebiau naują palaidinę ir kelnes. Apsirengiau, Benas
nusisuko, nieko jam nesakiau, bet nepykčiau, jeigu ir žiūrėtų, kas man.
Įkišau kojas į senus batus ir su pirštais perbraukiau plaukus. Dabar
bent atpažinsiu savo atspindį languose. Su Benu išėjome į lauką.
- Nori pasimaudyti?- paklausė jis.
- Norėčiau, žinai kokį ežerą?
-
Aha, važiuosime su penkiasdešimt devintu autobusu iš tos stotelės prie
žalių kioskų, išlipsim po penkių stotelių ir atsidursim prie nemažo ir
lankytino ežero.
- Tai greičiau einam ten, kol nepražiopsojom autobuso.


Stotelės viena po kitos slinko akimis. Išlipome penktoje. Mūsų
kojos lietė kažką panašaus į rojų. Aplink mus žaliavo medžiai, kvepėjo
žolė ir žydėjo kažkokios labai gražios gelsvos gėlės. Dangus buvo
šviesesnis už pačią saulę, tokia be perstojo žydra ir maloniai gelianti
spalva. Benas mane apkabino per pečius ir vedė miškelyje pramintu taku.
Ilgai nėjom, kol atsidūrėm prie didelio, lygaus ežero. Nebuvo jokio,
visiškai jokio vėjelio.
- Atėjome,- Benas nužvelgė šviesų paplūdimio
smėlį, medinį naujai pastatytą tiltą, valtelių prieplauką, žolės
lopinėlius paplūdimiui iš kraštų ir visai nemažai žmonių.
- Kaip gražu,- lėtai ištariau.
- Nagi šokam į vandenį, baigiu ištirpti, jaučiuosi kaip vaško gabalas.
Nusijuokiau.
Nuėjome
prie vieno iš žolės lopinėlių ir įsitaisėme po medžiu. Benas iš
kuprinės ištraukė patiesalą ir apelsinų sulčių. Aš nusikračiau batais ir
nusitempiau džinsus. Benas lengvai paėmė mane ant rankų, nubėgo ant
tilto ir šoko kartu su manim į vandenį. Koks nuostabus jausmas. Jutau
vandens burbuliukus sau ant odos, vėsius bet malonius. Nesiruošiau
greitai išnirti. Pasimėgaujau visą kūną užliejančia vėsa ir tada kaip
milžiniškas banginis išnirau iš tobulo vandens.








Atgal į viršų Go down
Sponsored content





-3mirtys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: -3mirtys   -3mirtys Empty

Atgal į viršų Go down
 
-3mirtys
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Romanai-
Pereiti į: