Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Lietuva

Go down 
+9
Karštas šokoladas
rašanti.
liga
Thunder
wanderlust
fake magic
Ida
Sabrina
Plieninė magnolija
13 posters
AutoriusPranešimas
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lietuva   Lietuva EmptyPir. 08 09, 2010 10:23 pm

Tai va kažkaip užsinorėjau pakalbėti, padiskutuoti tokia tema. Ką jums reiškia šis žodis "Lietuva"?
Laikot save patriotais, ar esate iš tų, kuriems "nusispjaut" ant visko?
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyPir. 08 09, 2010 10:34 pm


Galiu sakyt, kad esu patriotė. Seniai išmokau mylėti tėvynę (ne žmones, bet laukus, miškus, orą, kuriuo kvėpuoju, žydrą dangų, čiurlenantį upelį, skrendantį paukštį...)
Nors šaukiu,pykstu, keikiu valdžią ir akivaizdžius trūkumus, tačiau nesiryžtu išvažiuoti ieškoti laimės kažkur kitur į svetimą kraštą. Svarstau, kad galbūt vertėtų bent metam ar dviem išvažiuot, bet nesiryžtu ir nežinau, kada ryšiuosi tam. Jau labai seniai supratau, kad nesu materialistė. Nors finansiniu atžvilgiu čia laiminga tikrai nesu ir dar neįsivaizduoju kada būsiu, bet dvasiškai jaučiuoti puikiai ir tai mane čia laiko.
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
Ida
Herodotas
Herodotas
Ida


Pranešimų skaičius : 58
Prisijungė : 2010-08-08
Amžius : 31
Miestas : Kaunas

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyPir. 08 09, 2010 11:40 pm

Patriotė iš manęs nelabai kokia. Kas aš per lietuvė, jei nemėgstu krepšinio, keikiu valdžią dėl ekonominės krizės, nemėgstu lietuviškos muzikos, nesidomiu kas dedasi Lietuvoje (sužinau, jei kas papasakoja).
Kol kas mano ateities planuose nėra išvažiavimo į kitą šalį, bet kas žino kaip čia bus. Mokslus žadu baigti Lietuvoje, nors buvo noras (yra ir dabar, bet mažesnis) po mokyklos pakeliauti, atrasti šalį kuri man labiausiai patiks ir joje pasilikti, tęsti kokius nors mokslus. Vienu žodžiu - įleisti šaknis.
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyAntr. 08 10, 2010 8:36 pm

Skaitau, kad pasaulis per mažas, jog būtų skirtstomas į valstybes. Kas ta Lietuva milžiniškoje visatoje? Niekas! Mes daugių daugiausiai žemiečiai, tokia save ir laikau:) Nors kartais gimsta patriotizmas, tik ne Lietuvai, o USA. Gyvenimas ne toks ilgas, kad gyventume ir kankintumėmės Lietuvoje tik dėl to, jog čia gimėm. Kam tenkintis trupiniais, kai gali turėti pyragą? Laimingas gyvenimas svarbesnis už patriotizmą.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 08 11, 2010 11:30 pm

Gal pasirodysiu ir senamadiška, tačiau vien pats žodis Lietuva man daug reiškia. Visi kam teko su manimi bendrauti ta tema žino, jog be galo didžiuojuosi būdama lietuve. Asmeniškai manęs visiškai nežavi JAV, UK ar kitų super valstybių gyvenimas. Žinoma dabar jaunam žmogui mūsų šalyje sunku, todėl ketinu studijas baigti užsienyje, o vėliau grįžti į Lietuvą ir bandyti čia įgyvedinti savo svajonę.
Gyvenime teko šiek tiek pakeliauti ir galiu drąsiai teigti, jog idealesnės vietos sau gyventi už tėvynę nemačiau. Nė už ką gyvenime nenoriu tapti viena iš tūkstančių nutautėjusių žmonių praradusių savo esmę.
Taip pat be galo gerbiu tuos žmonės, kurie myli savo tėvynę. Jie neturi būti pasiryžę aukoti gyvybę
dėl jos, bet vien žmogaus pagarba tautai ir kraštui man yra labai
svarbi. Jei jos nėra - tas žmogus mano akyse krenta labai žemai.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 08 11, 2010 11:40 pm

Tėvynė.
Jau vien pats žodis viską pasako. Esu savo šalies mergina, kad ir kaip svajočiau apie kitas šalis, jų aplankymą. Kiekvieną kartą po kelionės nebūnu niekur tokia laiminga, kaip Lietuvoje. Taip, mes vaikštome susiraukę ir taip, mes kenkiame saviems ir netgi taip, keikiame valdžią, bet nieko nedarome. Tokie jau mes esame ir tegu nutrenkia mane žaibas, jei man karštakošiai ispanai yra mielesni nei santūrūs, rimti lietuviai. Tai jau tikrai ne. Kiekviena tauta turi savų pliusų ir savų minusų, tik vėlgi, toks jau lietuvio būdas, kad savyje ir savo aplinkoj mato vien tik minusus. Plius, jaučiamas dar ir sovietinis palikimas. Miestuose nebe taip, tačiau miesteliuose ir kaimuose - uoj kaip jaučiasi. Kai išmirs visa senoji sovietinės Lietuvos karta, pasidarys lengviau kvėpuoti. Juk jaunimas dabar toks kosmopolitiškas, įves Lietuvą į pasaulį.

Žodžiu, trumpai tariant, myliu Lietuvą ir man reiktų labai ilgai pagalvoti ir pasipykti su pačia savimi, kad ją palikti ilgam laiko tarpui. (:
Atgal į viršų Go down
Thunder
Dantė
Dantė
Thunder


Pranešimų skaičius : 122
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 28
Miestas : Vilnius.
Tikras vardas : Monika

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 08 11, 2010 11:54 pm

Ida rašo:
Patriotė iš manęs nelabai kokia. Kas aš per lietuvė, jei nemėgstu krepšinio, keikiu valdžią dėl ekonominės krizės, nemėgstu lietuviškos muzikos, nesidomiu kas dedasi Lietuvoje (sužinau, jei kas papasakoja).
Kol kas mano ateities planuose nėra išvažiavimo į kitą šalį, bet kas žino kaip čia bus. Mokslus žadu baigti Lietuvoje, nors buvo noras (yra ir dabar, bet mažesnis) po mokyklos pakeliauti, atrasti šalį kuri man labiausiai patiks ir joje pasilikti, tęsti kokius nors mokslus. Vienu žodžiu - įleisti šaknis.

Panašios nuomonės. Žadu.. na, manau, kad čia baigsiu mokytis, o toliau manau reikės kažkur kažkada važiuot, nes nematau čia ateities savo.
Atgal į viršų Go down
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyŠt. 10 30, 2010 5:12 pm

Myliu Lietuvą labai. Jeik tik reikėtų, gulčiaus po tankais ar balažin kur dėl savo šalies. Gerai, gal skamba juokingai, bet aš rimtai.:D Didžiuojuosi, kad esu lietuvė ir kad šneku viena sunkiausių pasaulio kalbų. Lietuvių kalba man yra beprotiškai graži, galėčiau tiesiog jos klausytis, kaip muzikos. Klausytis lietuvių liaudies pasakų, kurias vaikystėje išties mėgau, senųjų sutartinių... Ak, tai nuostabu. O kai užlipusi ant piliakalnio žvelgiu į tamsias girias, pievas, kuriose strikinėja mažos linaplaukės lietuvės mergaitės ir krykštauja, kai iš tolumos girdžiu medžių ošimą, paukščių čiulbėjimą... Pabandykite tai įsivaizduoti. Aš beveik susigraudinau. Gerai, galbūt tokį vaizdą pamatysime retai, nes mažų mergaičių neišleidžia lakstyti po pievas, bo prisisiurbs erkių. Paimkime miestus. Vilnių. Vilniaus senamiestį. Niekuomet nevaikščiojote saulėtą dieną mažomis, vingiuojančiomis senamiesčio gatvytėmis ir nesiklausėte gatvės muzikantų, bažnyčių varpų skambėjimo? Niekuomet nebuvote nusileidę Jono Meko skersvėju prie Vilnelės kranto? Niekuomet, leisdamiesi Pilies gatve, neatkreipėte dėmesio, kaip nuostabiai atrodo Gedimino pilies bokštas ir kaip plėvesuoja Trispalvė? Juk Vilniaus senamiestis kitoks. Ir vienintelis toks Europoje. Jau nekalbėsiu apie kitus Lietuvos miestus, nes juose arba nesilankiau, arba nepažįstu jų. Bet tarkim Kaunas. Laisvės alėja, Nemuno sala... Ir nesakykite, kad Kaunas- forsų miestas. Visur šitų klounų yra.
Jeigu kada nors ir išvažiuosiu iš Lietuvos, tai tik studijuoti. Žinoma, gali būti, jog užsieny sukursiu šeimą ir grįžti jau bus sunkiau, tačiau niekuomet nepamiršiu, kad esu lietuvė, to neslėpsiu ir garsinsiu savo šalį. Turint omeny tai, kad pastaruoju metu pradėjau galvoti apie pianistės kelią, garsinti savo gimtąją šalį nebus neįmanoma.(:
Na štai. Viską išsakiau.((:
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 06 15, 2011 3:50 pm

nesu pamišusi dėl Lietuvos, tačiau vien šis kraštas, o tai yra tėvynė, man primena nuostabią gamtą: ežerus, upes, laukus, žydinčias pievas ir Žemuoges!
nežadu čia gyventi visą savo gyvenimą, noriu pabaigti mokslus, ir ištarti Lietuvai "goodbye", nes čia nebus ką veikti... bet Lietuvą, savo gimtinę myliu ;DD
Atgal į viršų Go down
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyPen. 06 17, 2011 5:11 pm

Lietuva, Lietuva mmmmm. Visų pirma tai tėvynė. Myliu Lietuvos orą, paukščius, miškus, pradėjau gerbti kalbą. Tad turbūt jog taip, aš šiokia tokia patriotė.
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 09 28, 2011 3:04 pm

O Lietuva brangi! heart
Myliu absoliučiai viską. Už Lietuvą nėra nieko geriau. Drąsiai galiu vadinti save patriote. :) Mūsų kalba pati gražiausia ir nuostabiausia. :)
Meilė savo šaliai man svarbiau už bet ką. Nesvarbu, kad galbūt kitur būtų geriau, jausčiausi laiminga ir t.t . Tokios minties man nei nekyla! Kvėpuoti savo tėvynės oru - reiškia gyventi. Žinoma, nežinai kaip pasisuks gyvenimas, galbūt teks išvažiuoti, bet apie tai aš mažiausiai galvoju. Niekur iš tėvynės! :)
Negaliu pakęsti tų žmonių kalbų, kad Lietuvoje taip blogai, maža šalis, esu girdėjusi net kalbų, jog tai užkampis, blogiausia šalis ir panašiai. Oi užverda kraujas!
Mano seneliai, tėvai lietuviai, ir aš esu Lietuvos pilietė. mint Visada tokia būsiu, mylėjau, myliu ir mylėsiu Lietuvėlę!!! :))))))
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 09 28, 2011 7:02 pm

A š n e s u p a t r i o t ė.

Visų pirma todėl, kad man krepšinis, tai tik sportas. Ne religija, ne kažkas svarbaus. Jį žiūriu tik dėl bandos jausmo. Tai vienintelis dalykas, kuriam naudoju būtent šią priežastį. Toliau manau, kad yra šalių su geresniu pragyvenimo lygiu, nei čia, taipogi ir švietimo sistema ir ne tokiu atšiauriu klimatu. Žinoma, Lietuvos gamta yra labai graži. Miškai, ežerai, upės, jūra. Visa tai nuostabu, ką jau kalbėti, kad galima Lietuvą nuo šiaurinio taško iki pietinio taško nuvažiuoti vos per dieną apie 5-6 valandas. Taip pat man patinka ši kalba, ji gal ir sudėtinga, bet graži ir skambi.
Na, įvairūs pliusai, įvairūs minusai. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
liga
Moljeras
Moljeras
liga


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-10-25
Amžius : 27
Miestas : eridanus supervoid
Tikras vardas : Kristina

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 09 28, 2011 7:20 pm

Lietuvos patriotas tai ne tas, kuris myli krepšinį. Tarkim man tas krepšinis gerklėj stovi ir aš tiesiog nekenčiu jo (bet čia jau žmogaus reikalas, mėgt ar ne), bet visvien Lietuvą myliu.(((:
Atgal į viršų Go down
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 09 28, 2011 8:05 pm

Neutron. rašo:
A š n e s u p a t r i o t ė.

Visų pirma todėl, kad man krepšinis, tai tik sportas. Ne religija, ne kažkas svarbaus. Jį žiūriu tik dėl bandos jausmo. Tai vienintelis dalykas, kuriam naudoju būtent šią priežastį. Toliau manau, kad yra šalių su geresniu pragyvenimo lygiu, nei čia, taipogi ir švietimo sistema ir ne tokiu atšiauriu klimatu. Žinoma, Lietuvos gamta yra labai graži. Miškai, ežerai, upės, jūra. Visa tai nuostabu, ką jau kalbėti, kad galima Lietuvą nuo šiaurinio taško iki pietinio taško nuvažiuoti vos per dieną apie 5-6 valandas. Taip pat man patinka ši kalba, ji gal ir sudėtinga, bet graži ir skambi.
Na, įvairūs pliusai, įvairūs minusai. :)

Klimatas tikrai nėra atšiaurus. Tikrai yra kuo didžiuotis. Keturi skirtingi metų laikai, žiemos ne tokios atšiaurios, ir vasaros ne kaip dykumos. :)
O pragyventi tikrai įmanoma. :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 09 28, 2011 8:15 pm

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
blue.
W. Šekspyras
W. Šekspyras
blue.


Pranešimų skaičius : 181
Prisijungė : 2011-09-24
Amžius : 27

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyTr. 09 28, 2011 8:18 pm

Ši vasara nebuvo šalta, lietinga. :)
Atgal į viršų Go down
poison
Ezopas
Ezopas
poison


Pranešimų skaičius : 28
Prisijungė : 2011-10-17

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptySk. 10 23, 2011 10:05 pm

Nesu kažkokia didelė patriotė, tačiau visgi myliu savo šalį. Juk čia gimiau, čia praleidau nemažai tos gilios vaikystės dienų... Tokie dalykai labai įsirėžia į širdį ir skatina susimąstyti apie tai, kokia visgi graži ta mūsų šalis yra.
Atgal į viršų Go down
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva EmptyPir. 10 24, 2011 2:20 am

kažkaip prieš išvažiuodama iš lietuvos nemaniau, kad labai pasiilgsiu. ir išvažiavus truputį stebėjausi, kad kažkaip nu nieko, netraukia taip labai atgal, kaip kitiems būna po dviejų savaičių lūžiai su visokiom ašarom ir svajonėm apie namus. bet dabar beveik du mėnesius gyvenu dundee, ir nu šiandien su draugais įsijungėm lietuviškos muzikos, tokių senų vaikystės dainų, ir kažkaip..nu, pasiilgau kauno, pasiilgau ąžuolyno, pasiilgau važiuoti traukiniu į vilnių į keistuolių teatrą, pasiilgau jūros šventės, ir pasiilgau varškės sūrelių. kas jau kas, o aš patriotė tikrai nesu, bet kažkaip vistiek. namai yra namai, turbūt.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lietuva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuva   Lietuva Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lietuva
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: