Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Lina

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Lina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lina   Lina EmptySk. 11 10, 2013 2:36 pm

Labas !
Nežinau kelintą kartą jau kuriu čia temą. Tikriausiai todėl, jog vis iš naujo atrandu save ir prieš tai buvusi tema atrodo lyg tikras melas - neatskleidžia manęs. Šį kartą rašau čia jau kaip pilnametė, studijuojanti mergina ir dėl to labai didžiuojuosi. :D Na, jei manęs dar kas nors nepažįsta - visada laukiami čia susipažinimo tikslais. 

O jei kalbant faktais : esu Lina, gimiau ir augau Marijampolėje, dabar studijuoju Vilniuje. Esu visokeriopai meno žmogus - muzika, dailė, fotografija, filmai, rašymas. Visur "įmerkiau leteną" ir viskas patiko bei tęsiasi iki dabar. Manau, jog esu priklausoma nuo serialų. Neužtektų nei kojų, nei rankų pirštų suskaičiuoti kiek jų žiūriu. Mėgstamiausi... Tikriausiai tokie, kurių nepraleidžiu nei vienos serijos ir lekiu pažiūrėti iškart jai atsiradus : Pretty Little Liars, Supernatural, True Blood, American Horror Story, Revenge, The Vampire Diaries, The walking dead.

Mėgstamiausios knygos yra serijos - nemėgstu trumpų, vienos knygos istorijų. Jei skaitau - atiduodu visą save. Pamilstu veikėjus, susitapatinu su jais, išgyvenu tai, ką išgyvena jie, tad negalėčiau ištverti tik vienos knygos istoriją. Man reikia daugiau. Todėl mano lentynoje ilsisi vien tik trilogijos ar ilgesnės serijos. Vienos iš mėgstamiausių : Sukės Stekhaus saga (True Blood), Bado žaidynės, Mirties įrankiai, Divergentės saga. Faktas kaip blynas, esu pakvaisuši dėl fantastinių knygų ir serialų. Tai - mano mėgstamiausias žanras ir bene vienintelis, kuris sugeba mane pakerėti ir įtraukti. Esu visiškai atsidavusi tik tokiai kūrybai.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Lina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina   Lina EmptyPir. 11 11, 2013 7:29 pm

Sveikutė,

Malonu čia išvysti senus veidus ;)
Atgal į viršų Go down
 
Lina
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: