Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyŠt. 06 08, 2013 5:23 pm

Atsiduodu jūsų teismui, mat nesugebu padaryti gražių kadrų. Tad noriu jūsų paprašyti, kad sakytumėte kritiką, kurios man labai reikia, kad gebėčiau tobulėti! Nuoširdžiai dėkoju.
check it out:
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyPir. 06 10, 2013 1:27 pm

Tobulėjimui vietos tikrai yra. Nuotraukos gražios, išraiškingos. :) Labiausiai patiko katinukai ir klevo lapų šaka (trečia nuo galo). Sėkmės tolimesnėje fotografijoje :)
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyPir. 06 10, 2013 9:32 pm

Brigita (jeigu galiu kreiptis į Tave vardu) - o ko nuotraukose trūksta? Būtų labai malonu ir įdomu tai sužinoti, juolab, kad esu dar tik pradedančioji, o patarimai man tik padėtų nuotraukas padaryti gražesnes ir patrauklesnes kito žmogaus akiai. Labai Tau ačiū už gražius žodžius! :)
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyPen. 06 14, 2013 12:42 pm

Okey, man dabar depresija..... Palyginus su tavo nuotraukom, maniškės kažkokios nevykėlės, o manau, jog aš fotografuoju ilgiau (?) :DD
Šiaip, pagauti labai geri momentai, nuotraukos nėra nuobodžios. O tai labai gerai ^^
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyPen. 06 14, 2013 11:04 pm

Būtų smagu išvysti tavąsias nuotraukėles, aš tik porą mėnesiųfotografuoju, tad nieko ypatingo galerijoje nerasi.. bet vistiek beprotiškai tau dėkoju! :)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyŠt. 06 15, 2013 2:18 pm

Visų pirma vardas ir yra tam, kad juo kreiptusi, todėl jauskis laisvai šiuo klausimu :) Visų antra turi žinoti, kad toli gražu nesu profesionalė. Na o kalbant apie tavo nuotraukytes tai nemanau, kad joms kažko trūksta, tiesiog matau vietos tobulėjimui ateityje. Kaip pradedančios fotografuoti panelės kadrai tikrai geri :)
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptySk. 06 16, 2013 9:03 pm

Nuoširdžiai tau dėkoju!
Atgal į viršų Go down
Saragita
Ezopas
Ezopas
Saragita


Pranešimų skaičius : 7
Prisijungė : 2014-05-24

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyPir. 05 26, 2014 11:15 pm

Oho, nuotraukos tai tikrai geros. Bet aišku yra visko, kai kur pamiršti white balance "galia" ir dažnai tai įtakoja mūsų nuotraukų grožį, pavyzdžiui toje nuotraukoje su berniuku, kuris laisto vandenį :) Lyg ir 11 nuotraukoje su katinėliu, nuotrauka būtų labai gera jei ji būtų atlikta techniškai gerai - i mean nereikėjo nukirpti ausų, man iš kart gyvas daiktas pavirsta tam tikru "invalidu", na jugi tu irgi neatrodytum gražiai jei iš tavęs atimtume nosį ar ausis ir t.t. tai dažniausiai galūnių nereikėtų nukirsti ir vaizdas įgautų tam tikro mielumo. Trečia nuo galo, nežinau, kurioje vietoje ten turėjo būti fokusas, bet jei objektyvą būtum kilstelėjusi aukščiau, pritraukusi tą vabaliukštį ir sufokusavusi ji šone, nuotrauka būtų tobula. O kai kur tiesiog perryškinta nuotrauka, kaip aš mėgstu sakyti - išdegusi, bet taip tai šauniai. Pati galiu tik tauškėti ir svaidyti pastabas, bet geriau tikrai neatlikčiau ;)
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyTr. 07 02, 2014 7:30 pm

Vaje, dabar žiūrint štai į šias pačios darytas nuotraukas kažkaip apima svetimas jausmas, tarsi tai būtų ne mano pačios fotografijos. Tikrai nuoširdžiai dėkoju už tokį išsamų ir profesionalų komentarą iš tavo pusės, Saragita. Džiaugiuosi, kad pagaliau sugebėjau išaugti iš Auto bei kiekybinio rėžimo, kuomet spragsėdavau bet kaip ir viską, kas tik pasitaikydavo akyse. Žinoma, dar reikia be galo daug praktikos šiame dalyke, tačiau pagaliau fotografiją suprantu kaip platesnę sąvoką. Anksčiau, jei atvirai, tos nuotraukos man atrodė veik nuostabios, o dabar kažkaip net ir pažvelgus į jas norisi ištrinti visas iki vienos. "Ar čia aš taip fotografavau? Nejaugi tai mano darbas?!" - nuotraukos tikrai velniškai ryškios, net akys svyla. Velnias, norisi tik užsidengti akis ir iš savęs pašaipiai pasijuokti, tačiau labai ačiū už viską! heart 
Susikūriau savo fotografijos puslapį, kuris gal ir nėra toks jau kerintis, tačiau jame galima rasti naujesnių mano fotografijų, kurios darytos su meile, nors ir kiek ryškokos. Tačiau aš nebūčiau aš, jeigu jomis nesidžiaugčiau. Kuo nuoširdžiausiai kviečiu apsilankyti: [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba EmptyKv. 07 03, 2014 2:39 pm

Rudenine, aš manau, kad tavo kadrai ir prieš tai turėjo cinkelį.
 Suprantu jausmą, kai žiūri atgal ir ausys iš gėdos linksta "aš tai supratau, kaip nuostabiausius savo darbus ?!", bet manau, jog svarbiausia tobulėjimas. Jei "turi akį", tai viskas ko reikia - praktika. Man labai patinka tavo naujesni kadrai ir tikiuosi, kad nepamirši jais pasidalinti ir čia !  hug 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba   Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba Empty

Atgal į viršų Go down
 
Rudenėlis bando įamžinti gyvenimo akimirkas fotoaparato pagalba
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pagalba
» Pagalba
» Pagalba rašymui.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kiti talentai :: Fotografija-
Pereiti į: