Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 nightmare

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
bazilika
Ezopas
Ezopas
bazilika


Pranešimų skaičius : 5
Prisijungė : 2013-05-11
Miestas : Rio
Tikras vardas : Gabija

nightmare Empty
RašytiTemos pavadinimas: nightmare   nightmare EmptyŠt. 05 11, 2013 10:27 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nemoku pradėti prisistatymų, tikriausiai šio net negalima vadinti tokiu. Gyvenimo filosofija išmokė, kad žmonėms nerūpi kaip tu atrodai, kiek tau metų ir kas esi, bet žiauri realybė parodo visai ką kitą - jie susidaro nuomonę iš pirmo žvilgsnio ar girdėtų paskalų, matytų keistai atrodančių tavo drabužių, veido bruožų... ir tos nuomonės jie nenori pakeisti.
Tiesą sakant aš dažnai nukrypstu į lankas, pradedu dėstyti savo nuomonę ir įsitikinimus kitiems, tiems kuriems tai dažniausiai nerūpi.
O aš Gabija ir šis vardas puikiai mane apibūdina, tiksliau jo reikšmė. Aš tikrai esu itin ugningo charakterio. Kandi, greitai supykstanti, savanaudiška, pasipūtusi, pikta, žiauri, nemaloni, bjauri, užsispyrusi, bet charizmatiška, išradinga ir protinga. Protas yra didžiausia gyvenimo vertybė pagal mane, dažnai tai sukelia nepasitenkinimą kitiems. Manyčiau iš tiek, kiek jau parašiau galima sakyti, jog esu savimyla. Taip, esu ir man tai netrukdo. Tarp pažįstamųjų turiu gana nemalonią reputaciją, bet ji man net kiek patinka. Visada rėžiu tiesą į akis, ir tai sakau visiškai nemeluodama, nes žmogus, tik žinodamas mano nuomonę apie jį, gali suprasti, kad jis man nepatinka ir aš neturiu jokio noro su juo bendrauti. Kandžiai pašiepiu mane erzinančius žmones, tai irgi labai juos pykdo. Geriausią draugę turiu už kokių šimto penkiasdešimt kilometrų, todėl neturėdama kam pasipasakoti dažnai rašau. Rašau apie kažką, ką susikuriu savo didžiuliame fantazijos pasaulyje. Tai, kas man atrodo nepriimtina, bet nuostabu.
Neesu viena tų merginų, kuriai svarbus louboutinų kulnų aukštis. Man patinka politologija, geografija, fizika, chemija, biologija ir labai labai - teologija, istorija, archeologija, filologija. Taip pat esu itin didelė lietuvių kalbos mėgėja, todėl dažnai taisau kitų kalbėseną. Kartais mėgėjiškai vertėjauju anglų-lietuvių kalbomis. Gyvenimui turiu aiškiai užsibrėžtą tikslą, kuris manau nepriimtinas daugeliui. Įrodysiu, jog dievas neegzistuoja, jog visi tie bibliniai dalykai yra tiesiog kažkokio protingo ir sukto žmogaus noras pasipelnyti. Dievas yra mūsų pačių siela, kuriai galime melstis ir ją puoselėti. Bet tikrai ne kažkokia nematoma dangaus būtybė, kuri sukūrė visatą.
JAV įstosiu į vieną iš geriausių pasauly universitetų, tapsiu garsi visame pasaulyje. Brangus man žmogus sakė, kad turiu vos ne visas galimybes tapti sekančiąja Geležinė Ledi. Kam tas "vos", žinau, kad būsiu... Būsiu tuo, kuo norėjau būti bene visą savo gyvenimą.
Filosofija yra vienas iš mano gyvenimo varikliukų, kalbu ne apie citatas, kurios rašomos po feisbukinių šliundrų(nėra žodžių apibūdinti joms) nuotaukomis. Man tai tiesiog kaip neatsiejama gyvenimo dalis. Dažnai ja vadovaujuosi, ne dėl to, kad pasirodyčiau kažkokia ypatinga, o kad ji man tiesiog yra protinanti.
Ačiū, jei perskaitei.
Atgal į viršų Go down
jokio skirtumo
Ezopas
Ezopas
jokio skirtumo


Pranešimų skaičius : 1
Prisijungė : 2013-06-14

nightmare Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nightmare   nightmare EmptyKv. 06 20, 2013 11:09 am

labas!
pagal aprašymą susidariau nuomonę, kad esi velniškai žavi ir įdomi asmenybė, mėgstanti viską rėžti tiesiai į akis, negražbyliaujant - tas labai pagirtina, trūksta tokių žmonių. ir, beje, manau, sutarsime, nes tikrai atradau panašių pomėgių.

Taip pat esu itin didelė lietuvių kalbos mėgėja, todėl dažnai taisau kitų kalbėseną. - aš taip pat :)
Atgal į viršų Go down
 
nightmare
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: