Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Trečias pavasario širdies dūžis.

Go down 
AutoriusPranešimas
May`
Ezopas
Ezopas



Pranešimų skaičius : 3
Prisijungė : 2013-02-03
Amžius : 25
Miestas : Kaunas.
Tikras vardas : Laura.

Trečias pavasario širdies dūžis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Trečias pavasario širdies dūžis.   Trečias pavasario širdies dūžis. EmptyAntr. 02 05, 2013 10:32 pm

Sveiki, aš esu Laura. Man kol kas 14, tačiau gegužę sueis 15 metų. Ėch, atrodau sau per sena, o norėčiau būt šešerių. Būtent tokio amžiaus kartais gali mane palaikyti, mat esu kaprizinga, tingi ir kartais per daug besišypsanti asmenybė. Be to, kad esu sunkaus ir karšto charakterio, matau savy ir gėrio. Gerąsias savo savybes įvardinčiau keliais, pabodusiais žodžiais: draugiška, linksma, svajinga. Stengiuosi savyje ugdyti tolerantiškumą ir atsakingumą, nes mano nuomone tai labai svarbu. Beje, esu visiškai paprasta, galbūt kartais neišsiskiriu iš tos pilkos žmonių masės.
Esu meninės pakraipos žmogus. Lankau Kauno dailės gimnaziją, groju saksofonu ( kartais gebu ir pianino klavišus palaužyt, galiu ir padainuot kačių ariją, jei tik reikia ), pusantrų metų lankiau dramos užsiėmimus, tačiau niekuomet lyg ir neatradau savo, kaip rašytojos, gyslelės, pakol mokykloje ėmėme rašyti rašinius. Pamenu penktoje klasėje savyje tai pastebėjau, tada galvojau, jog noriu būt rašytoja, tačiau svajonės išblėso. Nebepasitikiu savimi, kai kalba eina apie literatūrą. Turbūt kyla klausimas kodėl išvis čia išdygau. Dėl paskatinimų, dėl įtikinimų. Jei atvirai, pamačiusi pagrindinį puslapį išsigandau! Visi atrodo čia tokie išmintingi, protingi, kad net nejaukiai pasijutau... Bet galbūt aš kaip nors čia prigysiu (:
Labiausiai turbūt mėgstu būti tarp žmonių. Man mirtinai reikia žmogaus, kuriam galėčiau sakyti viską, nes turbūt kitaip išprotėčiau. Man sakė, jog esu kaip vampyras, jog siurbiu dėmesį. O tai skamba... 'D Kiekviename juoke yra dalis juoko, kaip sakoma. Galbūt vienas trūkumas ir tas, kad pernelyg greitai prisirišu prie žmonių. Jeez, kaip nemėgstu šio dalyko... Jis erzina ir mane, o vėliau ir kitus. Na, taip jau yra. I am who I am c:
Negaliu pasakyti, kad esu knygų graužikė. Kartais vos teprisiverčiu paimti nors vieną į rankas... Todėl man turbūt labiausiai patinka veiksmas ir fantastika. Be šių dviejų kriterijų knyga man pasirodys nuobodi arba bent jau neskaitysiu jos pernakt, negalėdama atsitraukti. Taip pat mėgstu knygas, kurios turi sekančias dalis. Pvz vieni iš bestseller'ių, kaip Saulėlydis, Tuneliai, Bado žaidynės ir t.t. Taip pat žaviuosi psichologinėmis knygomis ir detektyvais.
Na, nė nebežinau ką ir bepridurti. Jei kas įdomu, laisvai klauskit. Stengsiuos atsakyti (;
Atgal į viršų Go down
 
Trečias pavasario širdies dūžis.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» neišbrauk manęs iš pavasario dangaus.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: