Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Geriau

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Geriau  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Geriau    Geriau  EmptyŠt. 12 01, 2012 10:32 pm

Piktas Pūkis ~ rašo:
"Volume" rodyklė pakyla ties skaičiumi 100. Rock'n'roll'o melodija negailestingai plėšo ausų būgnelius. Ir viskas tik tam, kad negirdėti kraują kaitinančio JO klaviatūros barškėjimo. Tam, kad negirdėti, kaip JIS rašo KITAI. Kaip JIS drįsta rašyti KITAI? Kai šalia esu AŠ! Kaip JIS drįsta teigiamai komentuoti JOS nuotraukas? Kraujas akimirksniu įkaista ir ima tvinksėti kakle. Norisi trenkti ką nors, kur nors. Norisi sutikti JĄ akis į akį. Norisi išlieti pyktį ant nieko dėto žmogaus. Tikriausiai net įdomaus ir draugiško žmogaus Ir tik todėl, kad yra jausmai. O tiksliau - meilė, pavydas ir savęs nuvertinimas.

Chapter No.1 meilė
Kas yra meilė? Daug kas klausia, bet tai vienas iš tų retų jausmų, kurių nepatyręs nesuprasi ir logiškai nepaaiškinsi. Meilė yra skausmas persipynęs su visapusišku džiaugsmu. Meilė visada kelią skausmą... vienaip ar kitaip. Ir ką daryti žmogui, kuris nebegali toliau kęsti skausmo? Kaip jis gali tiesiog nusisukti nuo visko kas buvo, ką jautė, ką patyrė. Kaip pasirinkti? Iš kur žinoti KĄ pasirinkti? Iš kur žinoti ar laiko meilė ar prisirišimas? O jei meilė, ar ji gali būti tokia? Tokia skaudinanti, kankinanti ir vedanti iš proto. Klausimai be atsakymų ir tuščios pasimetusios mintys persipynusios su muzikos atgarsiais. Apima jausmas, tarsi balta tuštuma skandintu savo nematomame chaose. Ir ką MAN daryti? *...galvoja ji...* Ar pasilikti, atsiprašyti ir kentėti toliau? Ar pasiduoti, paleisti, pamiršti ir pasinerti į nežinią? Pasirinkimas neįmanomas, bet būtinas norint išlikti sveiko proto. *...JI negali pasirinkti. JI nenori eilinį kartą suklysti. JI nori būti laiminga. JI myli, bet tuo pačiu ir nekenčia. JI tik nori būti laiminga. JI pasineria į savo esybės tuštumą. JI negali ištverti sprendimo svorio. JI nenori nieko spręsti. JI tik nori būti laiminga...*

/* kilo tokia idėja, bet nežinau ar verta tęsti? Rašykit ką mano, ar jus tai suintrigavo ar kinda boring?*/


Paskutinį kartą redagavo Piktas Pūkis ~, Pir. 12 03, 2012 1:30 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Geriau  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriau    Geriau  EmptySk. 12 02, 2012 6:23 pm

Gražios mintys. Nors man dramos nepatinka, tačiau vien dėl kai kurių tavo išsireiškimų būtų verta skaityti visą istoriją. O tau - ją rašyti.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Geriau  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriau    Geriau  EmptyPir. 12 03, 2012 1:11 am

Na bandysiu tęsti ;D bet jūs nesivaržykit ir sakykit ką manot ;D
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Sponsored content





Geriau  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Geriau    Geriau  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Geriau
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Rytoj bus geriau
»  Susipažinkim geriau.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Proza :: Novelės-
Pereiti į: