Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas EmptyAntr. 11 20, 2012 9:04 pm

Vardą turiu tik vieną, bet jo labai nemėgstu, nes jis tiesiog man visiškai netinka. Žmonės dažniausiai net nenaudoja kreipinio, kažką man sakydami. Tiesiog suprantu, jei jie kreipiasi į mane. So, jei jau labai reikia, tai galite mane vadinti tiesiog Mily.

Pagal amžių ir mentalitetą esu palyginus sena jau. Galiu legaliai pirkti alkoholinius gėrimus, tabako gaminius. Ieškausi darbo, tik gaila, kad be pažinčių sunku rasti darbą labiau pagal specialybę. Na, visada yra Norfa.

Gyvenu nuostabioje ir nepakartojamoje Marijos Žemės Sostinėje a.k.a. Vilniuje. Dievinu šį miestą, nors ir esu šiokia tokia rasistė (lenkų atžvilgiu). Daugeliui labai patinka gamta, bet aš įžvelgiu grožį mieste. Ypač senamiesčio gatvelėse, upės pakrantėse, naujuose dangoraižiuose. O ką jau kalbėti apie miestą temstant, naktį ir auštant. Neapsakomas dangus, apšvietimas, prietema. Nenorėčiau gyventi niekur kitur, kaip tik miesto širdyje. Tikiuosi, jog būtent ten ir įsikursiu (dabar dar gyvenu nuosavame name gamtos apsuptyje, kuri vemti verčia mane).

Esu kinomanė. Per dieną pažiūriu bent vieną filmą, jei tik turiu laiko. Oficialiai jau esu pažiūrėjusi apie 800 filmų ir noriu pažiūrėti maždaug 700 filmų. Mėgstu įvairius filmus, išskyrus karinius, biografinius, jūrinius, miuziklus, a la rankine kamera filmuotus arba tuos "paranormal shit". Taip pat esu shopoholikė. Dievinu apsipirkinėti, nors ir taip turiu daug daiktų and mano spinta kaip atskiras kambarys ;DD bet žinoma, man to ne gana. Ir mano svajonių įrankiai kainuoja šešis šimtus litų, kaip ir svajonių lempa. Prie visų šių mėgstu/ nemėgstu turėčiau pridurti, jog dievinu valgyti. Nors žmonės pažiūrėję į mane to ir nepasakytų.

Mėgstu skaityti naktimis prie švelnios naktinės lempos šviesos, rašyti ranka laiškus draugams, vaikščioti naktį po miestą. Ir žinoma - MUZIKA. Ji neatsiejama mano gyvenimo dalis. Aš nekuriu jos, bet esu puiki klausytoja. Dažniausiai mėgstu ne muziką ne grupėmis, o individualiomis ir pavienėmis dainomis, bet štai kelios grupės, kurioms nesu abejinga: Coockoo, People in Planes, Ida Marria, Band of Skulls, Death From Above 1979, .....

Šiaip esu labai smulkmeniška, sentimentali ir išranki. Esu gan pedantiška ir perfekcionistiška, tai manau viską pasako. Taip pat esu jautri kvapams, tad nemėgstu rūkančių. Tai jų pasirinkimas, to nesmerkiu, bet tiesiog nemalonu šalia tokių žmonių būti. Vienintelis pliusas, jog tai atrodo gan gražiai. Ypač tais laikais, kai moterys rūkydavo su kandikliais. Taip pat, kartais kai laukiu ko nors, tiesiog būtų geriau užsirūkyti, nei stovėti nieko neveikiant.

Nemėgstu kai žmonės užduoda daug KVAILŲ klausimų. Pati gan greitai daug ką suprantu, perprantu, tad sunkiai pakenčiu kitų kvailumą, bet stengiuosi valdytis ir būti tolerantiška. Nemėgstu nusistačiusių žmonių. Kvaila nepriimti kitų nuomonės. Arba bent jau galima pavaidinti, kad kito nuomonė tau nėra šūdo vietoje. Dar nemėgstu, kai žmogus neturi savo nuomonės. Labai blogai, jei pasiduodi bandai. Šiaip dar nemėgstu burbeklių. Gi reik būt optimistais. Kartais gali būti blogų dienų ir tokių yra visiem, bet tikrai ne visą laiką. Reikia mokėti įžvelgti gerąją gyvenimo pusę. Vienu žodžiu - gyvenimas pilnas šūdo, bet tai nereikia dar labiau į jį gilintis.

Pagal zodiaką esu liūtas [rawr!] Bet nemėgstu vadovauti, aiškinti. Žinoma, jei reikia, galiu tai daryti, bet tikrai nesiveržiu. Esu visiškas kačių žmogus. Dievinu jas ir gerbiu. Mieliausi ir šilčiausi padarai su stipriu charakteriu. Mano natūrali plaukų spalva - mėlyna ;3

Jei dar kas įdomu - klauskit!


Paskutinį kartą redagavo Piktas Pūkis ~, Tr. 12 05, 2012 5:29 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas EmptyAntr. 11 20, 2012 9:15 pm

Na nors ir slepiesi po slapyvardžiu Milly vis tiek smalsu sužinoti tikrąjį tavo vardelį ;)

PS.
Citata :
Gi reik būt optimistais. Kartais gali būti blogų
dienų ir tokių yra visiem, bet tikrai ne visą laiką. Reikia mokėti
įžvelgti gerąją gyvenimo pusę.

Labai sutinku su šita tavo mintimi. High five!!
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas EmptyTr. 11 21, 2012 9:39 pm

Plieninė magnolija rašo:
Na nors ir slepiesi po slapyvardžiu Milly vis tiek smalsu sužinoti tikrąjį tavo vardelį ;)

PS.
Citata :
Dievinu šį miestą, nors ir esu šiokia tokia rasistė (lenkų atžvilgiu).

Labai sutinku su šita tavo mintimi. High five!!
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas EmptyKv. 11 22, 2012 2:50 pm

Plienine magnolija, highfive. O vardas mano Kamilė :)
Hellis, kiek čia rasistų ;D highfive!
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas EmptyTr. 12 05, 2012 12:53 pm

koks tavo mėgstamiausias filmas
ir
žodis?
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas EmptyTr. 12 05, 2012 5:32 pm

Filmas tikriausiai mėgstamiausias ŠIĄ akimirką.... "Eden"
O žodis tikriausiai - "Awesome" ;D
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
ramona
Moljeras
Moljeras
ramona


Pranešimų skaičius : 260
Prisijungė : 2010-09-27

Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas EmptyTr. 12 05, 2012 5:45 pm

o lietuviškas? žodis ta prasme, lietuviškas žodis?
Atgal į viršų Go down
Piktas Pūkis ~
Jane Austen
Jane Austen
Piktas Pūkis ~


Pranešimų skaičius : 312
Prisijungė : 2010-08-31
Amžius : 30
Miestas : Marijos Žemės Sostinė
Tikras vardas : Mily

Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas EmptyTr. 12 05, 2012 5:51 pm

Hm... lietuviškas.... net nežinau. Gal tada P.S. tikriausiai nesiskaito, kaip lietuviškas ;D hm... sunku sugalvoti. Žinok atvirai neturiu tokio.
Atgal į viršų Go down
http://hogas.huhohi.com/forum.htm
Sponsored content





Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas   Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Piktas Pūkis ~ ne toks jau piktas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Piktas Pūkis ~
» Piktas Pūkis su kamera

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: