Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kulinariniai šedevrai

Go down 
+11
Niūnė
Dovilė.@
Sausainis!
Julieta
Lempoškė
Ida
Plieninė magnolija
fake magic
wanderlust
K.
Sabrina
15 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptySk. 08 01, 2010 2:14 pm


Viskas apie maistą ir juo ruošimą:)
Ar dažnai sukiojatės virtuvėje? Gal turit savo ypatingą patiekalą. O gal kažkas virtuvėje nepavyko? Pasidalinkit mintimis.
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
K.
V. Mykolaitis - Putinas
V. Mykolaitis - Putinas
K.


Pranešimų skaičius : 782
Prisijungė : 2010-07-31
Amžius : 30
Miestas : Šiauliai
Tikras vardas : Kornelija

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptySk. 08 01, 2010 2:20 pm

Hm.. gaminu labai dažnai, pora kartų per dieną.
Pagrinde namie gaminu aš, bet nesiskundžiu - man patinka. (:
Gaminu viską. Labai mėgstu improvizuot. Ir šiaip kartais taip įsijaučiu, kad atrodo žinau ko ir keik reikia. Va ko labaiusiai nemėgstu tai gamint pagal receptus. Uh... tai labai labai man nepatinka, o mano mama tik taip ir gamina, todėl geriau mums kartu virtuvėj nebūt...;DDDD
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptySk. 08 01, 2010 3:12 pm

Aš esu vyriškas virėjas. Taip sakant, kiti tiksliai pamatuoja, kiek ko dėt, o aš maždaug jaučiu. Kartais sumetu prieskonius ir net neparagauju ar gerai, nes žinau. ((: Nebijau eksperimentuot ir tie eksperimentai visai puikiai gaunasi.

Mėgstu labai gaminti vokišką slash itališką patiekalą. Kur smulkiais gabalėliais supjaustytas pieniškas dešreles apkepinu ir aptušinu su įvairiomis daržovėmis pomidorų padaže ir užpilu ant išvirtų, o vėliau paskrudintų makaronų (geriausiai tinka spagečiai).

Dar skaniai gaunasi išskabtuoto pomidoro viduje įmuštas kiaušinis, pagardintas įvairiais prieskoniais ir keptas orkaitėje, folijoje.

(: Yra daug patiekalų, reikia tik fantazijos.

Brolis tai pastoviai prašo jam iškepti karštų sumuštinių, o dėdė mėgsta mano tinginį. ((:
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyKv. 08 05, 2010 12:20 pm

Šiaip negaminu.. Du firminiai patiekalai tai makaronai (padažas be abejo iš parduotuvės:DD) ir graikiškos salotos, kurių receptą atsivežiau iš Kretos:)) Niekur kitur tokių skanių salotų nesu valgiusi, todėl didžiuojuosi jomis :DD o šiaip pašaukimo kulinarijai neturiu, pagal receptą galiu pagaminti bet ką, jei tik neimprovizuoju..:)
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyKv. 08 05, 2010 1:18 pm

Gal gali pasidalinti graikiškų salotų receptu? (:
Atgal į viršų Go down
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyKv. 08 05, 2010 2:00 pm

Vienai porcijai:
2 pomidorai
2 agurkai
keli salotos lapai
truputis raudono svogūno
pagal skonį fetos sūrio (geriausiai kur būna tokiuose mėlynuose pakeliuose maximoj;DD)
žiūpsnelis juodų maltų pipirų
arbatinis šaukštelis alyvuogių aliejaus
itališkos duonos ciabatta
ir... geriausia užsigerti šaltu vandeniu;D

Viską supjaustyt stambiai ir nemaišant sudėti į lėkštę. Labai paprasta;D
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyKv. 08 05, 2010 2:18 pm

Ačiū, ačiū! (:
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyKv. 08 05, 2010 8:32 pm


Skanus Miglės įdarytas pomidoras turėtų būti:) Reiks išbandyti.
Gretos receptuką taip pat išsirašiau jau:D

Aš gaminu ir labai daug:) Visada eksperimentuoju, beveik niekada nesinaudoju receptais (tik įvairių idėjų ieškau). Tad ir patiekaluose vyrauja tmatika "ką turiu, tą sudedu":) Nebent kepu tortą/pyragą ar gaminu pagal konkretų receptą, tada pasikliauju popieriaus lapu..

Patys geriausi tokie patiekalai - daržovių apkepas su faršu, trinta pievagrybių sriuba ir karšti sumuštiniai:)))

Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyKv. 08 05, 2010 10:14 pm

O man dar labai patinka čili troškinys. Dievinu. Pirmą kartą paragavau, kai brolis (kuris puikus virėjas) padarė. Nuo to laiko karts nuo karto pasigaminu, kai finansai ir mama leidžia, nes tik aš viena šeimoj ir valgau jį. Tėtis su mama nemėgsta. Jei kas norėsit pasigamint, tai štai atradau internete receptą:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Negaliu, dabar vėl užsimaniau pamačius. : DD
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyTr. 08 11, 2010 8:49 pm

Seniau niekada virtuvėje neužsibūdavau ilgiau nei penkias minutes, o štai šią vasarą, kai visą mėnesį turėjau pasirūpinti savimi ir dar jaunesnę seserį pamaitinti pradėjau šį bei tą gaminti.
Dabar dažnai kepu dešreles su krabų lazdelėmis pavoliotas blynų tešloje, naminę picą, margą pyragą ir šiaip kas užplaukia į galvą. Mėgstu tiesiog susirasti receptą, kad ir internete ir pati jį išbandyti, kartais ir patobulinti.
Atgal į viršų Go down
Ida
Herodotas
Herodotas
Ida


Pranešimų skaičius : 58
Prisijungė : 2010-08-08
Amžius : 31
Miestas : Kaunas

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyTr. 08 11, 2010 9:14 pm

Šią vasarą mano mama išvykus į Ameriką, tad teko išmokt gamint, nes maitinti reik ir brolį ir tėtį.
Skaniausią, ką esu darius per šią vasarą buvo džiovintų vaisių pyragas. Bandžiau kepti žuvį tešloje, šnicelius bandžiau, bet tokius darant niekad neraugauju, nes aš mėsos/žuvies (išskyrus lašišą) nevalgau, tai kaip gaunasi - taip ir būna.
Pati moku pasidaryt sushi.
Gal ir galėčiau ką nors egzotiško padaryt, bet tam reikia produktų, o kai atsiranda įkvėpimas, tada nėr namie produktų, o kai juos nusiperku praeina noras kažką gamint, todėl retai ką tokio ir tedarau.
Atgal į viršų Go down
Lempoškė
Herodotas
Herodotas
Lempoškė


Pranešimų skaičius : 64
Prisijungė : 2010-07-27
Tikras vardas : Monika Cecilija

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyŠt. 08 14, 2010 9:38 pm

Paskutinysis, tiksliau vienas iš paskutiniųjų, mano buvimo virtuvėje ir gaminimo pasibaigė trimis randais ant kojos : D O kad bent būtų buvę skanu...
Gaminti nelabai moku, bet kadanors išmoksiu. Ir ne tik todėl, kad aplinkybės privers, bet ir dėl savęs. Man atrodo, kad visai smagu, kai stengies, gamini su meile ir gauni rezultatą, vertą daug daug daug!
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyŠt. 08 28, 2010 12:23 am


Hm... man reiktų tikrojo tiramisų torto receptuko. :D Itališko, ne tų europinių variacijų... Gal galit padėti? ;)
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyŠt. 08 28, 2010 12:52 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Galbūt šitas? :>
Atgal į viršų Go down
Julieta
Dantė
Dantė
Julieta


Pranešimų skaičius : 112
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 34
Miestas : Trakai-Vilnius
Tikras vardas : Eglė

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyŠt. 08 28, 2010 11:20 am

Gyvenant ne su tėvais teko dauko išmokti. PAtinka gaminti makaronus su faršu ir kiniškų padažų, bulvinį apkepą ar šiaip bulves su kefyrų :D ir pan. Kaškada dariau japonišką pyragą, reiks kada vėl pabandyti :)
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyŠt. 08 28, 2010 12:02 pm


Julieta, japoniškas pyragas? Skamba labai įdomiai. Gali gal papasakoti apie jį daugiau? ;)

Migle, jo kažkas panašaus tik dar berods ar kavos likerio ar konjako reikėtų... Man beliko vos dvi savaitės atrasti ir išbandyt:D

Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
Julieta
Dantė
Dantė
Julieta


Pranešimų skaičius : 112
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 34
Miestas : Trakai-Vilnius
Tikras vardas : Eglė

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyŠt. 08 28, 2010 12:12 pm

Na tai pyragas su obuoliais ir aguonomis :) Vietoj miltų į jį dedama manų košė :)
Šiaip tikrai skanus :)
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyŠt. 08 28, 2010 12:17 pm

Aha, esu ir aš kažkada dariusi tą pyragą, tik man gavosi kiek kartokas. : D
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Moljeras
Moljeras
Sabrina


Pranešimų skaičius : 265
Prisijungė : 2010-07-28
Amžius : 37
Miestas : Crawley, UK
Tikras vardas : Dalia

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyŠt. 08 28, 2010 1:18 pm


Geras:D reikės iššniukštinėti ir išbandyt:))

paskutiniu metu atradau naujus ir skanius sumuštinius:
riekė skrudinto batono, majonezas, truputį česnako, riekelė keptos cukinijos ir pomidoras:D
Atgal į viršų Go down
http://epigone-candid.blogspot.com
Sausainis!
Herodotas
Herodotas
Sausainis!


Pranešimų skaičius : 56
Prisijungė : 2010-09-12
Amžius : 28

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyPir. 09 13, 2010 8:56 pm

Virtuvė mano silpnoji vieta. Tiesiog netraukia manęs stovėjimas prie puodų ar keptuvės. Žinoma moku pasidaryt kažką banalaus like: išsivirt koldūnų ar pan. bet daugiau ir nenoriu mokėt, man jau geriau atsisėst į kokį kampelį, įsijungt muziką, ką nors parašliavot.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyTr. 10 20, 2010 1:36 pm

Gal kas nors bandėt kada nors gaminti prancūziškus macarons? Bijau pradėt, o ir nežinau, pagal kurį receptą geriausia daryti. Turit pasiūlymų? Atrodo štai [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
Herodotas
Herodotas
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 54
Prisijungė : 2010-09-22

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyTr. 10 20, 2010 4:54 pm

Angliškai nemoku bet kiek supratau čia kažkos recas yra gali pacekavint-[You must be registered and logged in to see this link.]
Ir čia mamukai diskutuoja ir receptų davė bet angliškų-[You must be registered and logged in to see this link.]

Pė.Es. Niekada nebijok daryti ir bandyti,na ir kas kad ir nepasisektų kitą kartą žinosi kaip tiksliau daryti , klaidas ir išeis : ))
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyTr. 10 20, 2010 7:00 pm

Kad angliškai, tai čia neproblema. Problema rasti tikrą receptą :}} Mat šis daiktas yra sudėtingas pagaminti, todėl ir baimė šiokia tokia kyla, kad išnaudosiu brangius daiktus, kad po to juos išmest į šiukšliadėžę. :}
Atgal į viršų Go down
Dovilė.@
Herodotas
Herodotas
Dovilė.@


Pranešimų skaičius : 54
Prisijungė : 2010-09-22

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyKv. 10 21, 2010 7:02 pm

Na tai taip , bet tikrą receptą rasti sunku kai tikriausiai nežinai koks ji yra , pabandyt galima , žinoma tikrai gaila bus išmesti , bet bent jau pabandei..
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai EmptyKv. 10 21, 2010 7:42 pm

Na taip. Ačiū už linkus. ;}}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kulinariniai šedevrai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinariniai šedevrai   Kulinariniai šedevrai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kulinariniai šedevrai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Diskusijos :: Flūdas-
Pereiti į: