Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Hysteria when you're near...

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Mysteria
Ezopas
Ezopas
Mysteria


Pranešimų skaičius : 6
Prisijungė : 2012-11-03
Amžius : 32
Tikras vardas : Indrė

Hysteria when you're near... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hysteria when you're near...   Hysteria when you're near... EmptyŠt. 11 03, 2012 8:26 pm

Sveiki visi, šiame forume esu naujokė, nors tikriausiai tai jau ir taip aišku...

Tiesą pasakius, net nežinau, nuo ko pradėti savo aprašymą, niekada nerašiau autobiografijos, nes tam nebuvo prasmės. Jei reikėjo kada nors prisistatyti, užtekdavo kelių paprastų žodžių, nes galvodavau, kad žmonės palaikys mane keista, jog jaučiu tam tikrus dalykus, kuriuos turėtų jausti tik vyresni, pavyzdžiui, nostalgija 1970, 1980-iesiems. Kažkada tai pasakiau ir dėstytoja tikrai palaikė mane keistuolė, bet tuo metu tikrai nenorėjau to nutylėti.

Esu Indrė, gyvenu tarp Anykščių ir Utenos prie gražaus Rubikių ežero. Aišku, ežere praleidau savo didžiąją dalį visų vasarų. Kartą vos neužmušiau draugo, tiesiogine to žodžio prasme. Bet viskas pasibaigė laimingai ir jis dėl to net nei kiek nepyko.

Studijuoju Turizmą ir viešbučių administravimą, bet savęs nematau šioje srityje. Planuoju baigus mokslus išsikraustyti į Angliją ir ten mokytis kūrybinio rašymo.

Mėgstu vienatvę. Esu toks žmogus, kuris negali ilgą laiko tarpą būti su draugėmis. Galiu apsimesti, kad man linksma, bet iš tikrųjų TROKŠTU pabūti viena ir kažką parašyti.

Jaučiuosi kitokia, nei visi žmonės.

Negaliu savo gyvenimo įsivaizduoti be muzikos. Jei ne ji, nežinau, ar būčiau visada tokia įkvėpta rašymui. Turiu ir mylimiausią grupę - Def Leppard. Pats nuostabiausias dalykas, kuris man nutiko - tai būtent jie. Jie verčia mane jausti. Džiaugtis ir verkti. Ačiū savo mamai, kuri man juos parodė kelis kartus ir pagaliau juos įsimylėjau tik per ją.

Rašyti pradėjau kažkur prieš tris metus, esu parašiusi dvi pilnas istorijas, vieną nebaigtą, kitą, kurią rašau jau du metus, bet nusprendžiau, kad turiu pailsėti nuo jos, todėl pradėjau rašyti kitą istoriją, kurią rašau ir dabar. Esu tikra, kad rašymas yra mano tikrasis pašaukimas.

Mėgstu meną ir jį praktikuoti. Bandžiau piešti, tačiau neišėjo. Esu tam negabi. Turiu akustinę gitarą, tačiau žinau tik tris akordus, o to neužtenka.

Apskritai, galiu tiek daug apie save pasakoti, bet nežinau, ką verta rašyti, o ko ne. Tad, tiesiog klauskit, o aš atsakysiu, jei kas nors neaišku. :)
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Hysteria when you're near... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hysteria when you're near...   Hysteria when you're near... EmptyŠt. 11 03, 2012 8:40 pm

Sveika :))
Iš aprašymo pasirodei tikrai pilnavertiška ir įdomi asmenybė. Keistumas nėra blogai. Tiesiog reikia stengtis, kad jo nebūtų per daug ;)
Atgal į viršų Go down
Mysteria
Ezopas
Ezopas
Mysteria


Pranešimų skaičius : 6
Prisijungė : 2012-11-03
Amžius : 32
Tikras vardas : Indrė

Hysteria when you're near... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hysteria when you're near...   Hysteria when you're near... EmptyŠt. 11 03, 2012 8:48 pm

Maybe rašo:
Sveika :))
Iš aprašymo pasirodei tikrai pilnavertiška ir įdomi asmenybė. Keistumas nėra blogai. Tiesiog reikia stengtis, kad jo nebūtų per daug ;)

Labas! :)
Džiaugiuosi, jei tokia pasirodžiau, nes kartais sunku suprasti pačią save. Čia man vos ne kaip komplimentas. :) O su tuo keistumu... Stengiuosi jį parodyti tik tada, kai tam yra tinkamos aplinkybės.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Hysteria when you're near... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hysteria when you're near...   Hysteria when you're near... EmptyŠt. 11 03, 2012 9:08 pm

Sveika. Ko draugą mušei? :D
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Mysteria
Ezopas
Ezopas
Mysteria


Pranešimų skaičius : 6
Prisijungė : 2012-11-03
Amžius : 32
Tikras vardas : Indrė

Hysteria when you're near... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hysteria when you're near...   Hysteria when you're near... EmptyŠt. 11 03, 2012 9:10 pm

Lapė. rašo:
Sveika. Ko draugą mušei? :D
Labas. Tiesiog taip išėjo. Durniavom ir nustūmiau jį nuo liepto, o tas galvą į jį trenkė ir pabuvo be sąmonės kažkur pusė minutės. Juokinga prisiminti, bet tada tikrai nebuvo juokinga. :D
Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Hysteria when you're near... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hysteria when you're near...   Hysteria when you're near... EmptyPir. 11 05, 2012 11:38 pm

Na, gaudyk tradicinį "labas".
Pabūsiu kiek tiesmuka, bet kai tik išgirstu ar perskaitau, kad žmogus laiko save keistu, kažkur giliai po mano smegenų žieve įsijungia cinizmo "knopkė" - "Taigi, turim dar vieną keistuolį, kaip ir visi kiti...". Aišku, Tavęs absoliučiai nepažįstu, bet norėčiau pažinti. Keisti žmonės - mano specialybė ir narkotikas.
Kai tik aptikau paminėtus 70's ir 80's, pamaniau, žinau tobulą vyrą Tau. :D Man pačiai nostalgija moja iš 60's - 70's, aštuoniasdešimtieji kiek per modernūs. Tas jausmas, kad gimei per vėlai... Bet nieko, atsigriebiu žygiuodama Londono gatvėmis su minia protestuojančiųjų ir panašiai. Taip sakant, jei pasaulis tau nesutvertas, susitverk tvorą ir gyvenk kaip visada norėjai. Va, pažėriau išminties.
Kokia Tavo akių spalva? Ką labiau mėgsti - gulėti vonioje ar dušą?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hysteria when you're near... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hysteria when you're near...   Hysteria when you're near... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Hysteria when you're near...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: