Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ką manote apie Merą?

Go down 
+23
Rudeniniai lietūs.
Niūnė
konstanta
Whita
Linulka
Lapė.
rašanti.
MadeByGretux
Varlytė
Karštas šokoladas
Maybe
K.
čiū čiūūū
Hellis
WaWa
Plieninė magnolija
Thunder
wanderlust
egperbrūkšnelįeuforija
butterfly@
endi
AKILANDA
fake magic
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Linulka
Herodotas
Herodotas
Linulka


Pranešimų skaičius : 70
Prisijungė : 2011-07-08
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptySk. 07 10, 2011 9:23 pm

kodėl čia taip tylu, visi tokie nedrąsus? :(miss):
Atgal į viršų Go down
Whita
Ezopas
Ezopas
Whita


Pranešimų skaičius : 43
Prisijungė : 2011-07-13
Amžius : 27
Miestas : Debesies kraštas, iliuzijų pasaulio pakraštys...
Tikras vardas : Vita

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyTr. 07 13, 2011 1:57 pm

Aš nauja ir žalia, bet kolkas atrodo ir žmonės šilti, ir gražu viskas, ir kritikos rašantiems nepamirštat. mirkt
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 1:00 pm

Linulka rašo:
kodėl čia taip tylu, visi tokie nedrąsus? :(miss):

Manau panašiai. Ir reiktu kelti aktyvumą, nes dabar vėl kažkoks pasyvumas užplaukė :))
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 1:59 pm

Pritariu labai labai.

Išsiunčiau visiems nariams elektroninius laiškus. Nežinia, kada jie atsidurs dėžutėse, bet visgi reikia kažką daryti. Tikiuosi suveiks.

Na, o mums patiems reikia eiti ir diskutuoti, kas netingi.;DDD
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 4:32 pm

Gerai, manau tam reikėtu ir naujų temų, jei užplauks mintyse kokių įdomių idėjų sukursiu :))
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 6:23 pm

O aš manau, kad reikia naujų projektų, įdomių pasikeitimų...
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 7:29 pm

Mes visada už, bet aš be minčių, jei tokių turi, tiesiog siūlyk. ;>
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 8:21 pm

Na pavyzdžiui man labai patinka forumo radijai. Tačiau kol kas mačiau tokius tik 2 iš kurių viename buvau vedėja, kitame 2 kartus dalyvė. Taip pat yra visokios atitinkamos savaitės "ekologiškos savaitės" "mergaičių savaitės", kai forumai būna išpuošiami atitinkamais "papuošalais" ir sukurtos temos specialioms diskusijomis. Galite sakyti, jog tai banalu, neorginalu, bet aš manau, jog tai vistiek gali būti smagu.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 9:38 pm

Radijas. Mmm. Visų pirma, norėčiau, kad plačiau pakomentuotum, apie kokį radiją kalbame. Nes mačiau vieną radijo kūrimo procesą, kai buvo norima sukurti tikrą radiją su fm ir panašiai, kai tas nesigavo, viskas vyko skypu, iš ko gavosi visiškas šnipštas. Na o ir šiaip man tai MeRai atrodo per daug grandioziška. Bet norėčiau, kad plačiau papasakotum.

Na, apie savaites nieko nesu girdėjusi, bet skamba visai gerai. O ta atributika, tai kurti stilių specialiai tam reiktų ar kaip? Ir temos atskiram boarde tam skirtam būtų taip? Bet šiaip ar taip norėtųsi, kad tos savaitės nebūtų kaip iš dangaus kirtusios, galbūt susijusios su rašymu kažkiek.

Aš bandžiau galvoje rutulioti mintį, kad galbūt rašymo forumas galėtų turėti kažkokių sąsajų tiesiog su literatūra ir kažką su knygom, jų aptarimu daryti, bet gal aš tiesiog per daug mėgstu skaityti.
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 11:21 pm

Skype? Are you crazy, girl? :D
Aš kalbu apie ištobulintą internetinį radiją. Pati dar nė karto nemėginau su juo dirbti, bet būtų galima išsiaiškinti visas subtilybes. Na, žodžiu tai tiesioginė transliacija, prie kurios prijungi savo mikrafoną, įjungi savo balsą ir pradedi šnekėti. Tave girdi tik tie, kurie prisijungia prie internetinio radijo, t.y. jei duosime link'ą tik MeRai, vadinasi tik MeRos gyventojai radiją ir girdės. Vienu metu radijo eteryje gali kalbėti daug žmonių, tad vedėjų vienu metu gali būti net keli. Taip pat per Skype programą vistiek galima prijungti ir kitus klausytojus, bei pakalbinti juos, kas būtų dar šauniau! Galėtumėme susitarti dieną, ją apipavidalinti ir ką nors padaryti, paplepėti, padiskutuoti, leisti daug šaunios muzikos atsipalaidavimui, intelegentiškumui ir t.t.

Something like that.

Ar papasakojau plačiau? Klausk, aš pati viską puikiai įsivaizduoju, tačiau, kai tai ne mano fantastinė istorija, aš jos aprašyti nelabai galiu.

Next question:

Taip, savaitėms papuošti reikėtų naujo stiliaus. Vienai savaitei, paskui pakeistumėme į senąjį. Tai būtų savaitės "papuošalas". Ir temos jei norite gali būti atskirame boarde. Taip būtų paprasčiau, nes pasibaigus savaitei, boardą galima suglamžyti į kreivos formos rutuliuką ir mesti jį į šiukšlinę/archyvą. Aš tik pateikiau savaičių pavyzdžių, žinoma, kad iš dangaus kritusių savaičių nereikėtų. Aš tai pvz visai nenorėčiau dalyvauti kokioje nors "Nagrinėkime virškinimo ir šlapimo sistemas" savaitėje. Būtų tiesiog nemalonu.
Ir baugu.
-.-

-
WELL.
Tai rašytojų forumas.
KNYGOS YRA PARAŠOMOS.
Taigi kalbėtumėme apie rašytojus.
PANAŠIUS Į MUS!
Taigi įdėja gera! zen


((Nieks manęs nesupranta. Tam taram tam taram. Nekreipkit dėmesio. Mijai, Emilijai maišos protas.))
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 11:42 pm

Man patinka radijo idėja. Nors manau, kad Mera vis dėlto per mažas forumas.
Bet iš ties ten būtų galima kalbinti geriausius forumu rašytojus (net užduoti klausimus apie jų kūrinius!) ir leisti muzika, kuri įkvėptų! Tai būtų labailabai faina. bee
Beeet, visgi reikia, kad čia būtų bent kokiu šimtu daugiau žmonių.
O beje, man čia taip ne į temą kilo klausimas - kada Meros b-day?(paklausė debilė, kuri pati ir sukūrė Mera:DDD)
Dėl tų teminių savaičių tai na.. idėja įdomi, bet manau jei dar reikia kokio nors kabliuko, kurio pati neišmąstau.
Vat tokios mano mintys. superman
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyKv. 07 14, 2011 11:54 pm

Taigi nebūtina visos dienos tam radijui. Jei manote, kad MeRai jis atrodo per Didelis, galima juk ir porą, o gal tik trejetą valandų pasikalbėti. Na, vistiek...

Kabliuką galima užkabinti dovanojant prizus ir dalyvaujant konkursuose. Ha ha ha!
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyPen. 07 15, 2011 10:19 am

Na vat, aš ir turėjau omeny, kad internetio radijo kūrimo procesą aš mačiau twilighteriuos. Ir jiems nieko neišėjo, nemokėjo instaliuoti ar dar ten kas ir girdėjau, kad leisti muziką reikia licenzijos. ;> Bet čia tik nuogirdos, taigi jeigu tu žinai plačiau - nesiginčysiu. ;DDD Na, nežinau, galbūt ir galėtumėm pabandyti, juk niekas per galvą neduos. Tik reiktų galbūt kokią apklausėlę padaryti, bet vat, kas apsiimtų visu pagrindiniu darbu?

Tai vat aš tą kabliuką savaitėms ir turėjau omeny, kad kažką su rašymu, knygomis, bet viskas būtų per daug siaura, savaime aišku. Ką tu čia padiskutuosi.;DD

Na kažin ar būtina būtų mesti tą boardą šiukšlynan, jei viskas pavyktų, tai galbūt kartas žmonės ir užsuktų ten vėliau. Tiesiog, būtų lengviau susigaudyti, jei būtų atskiras boardas.

Šiaip ar taip, įdomi mintis, eikiaplačiau ją apmastyti. ;>

P.S. Greta, vat atsakymas.;DD
Citata :
Forumas buvo įkurtas 2010.05.09, 11:51. Įkūrėja - Colorful Life (Greta.)
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyPen. 07 15, 2011 1:31 pm

Citata :
Tik reiktų galbūt kokią apklausėlę padaryti, bet vat, kas apsiimtų visu pagrindiniu darbu?

Apklausą padarytumėte jūs, pagrindiniu darbu apsiimčiau aš. Žinoma dėl boardų, tai vistiek juos sukurtumėte jūs, nes aš, neturėdama admin panel, nieko ir nepadarysiu. :D

Savaitėms aš turiu gerą įdėją susijusią su rašymu, bet jei dabar išklosiu viską, nebebus įdomu. Na, jei susidomėjot rašykit.

Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyPen. 07 15, 2011 2:26 pm

Kad radiją girdėtų ir kiti ne tik tavo tinklo "Zebra" arba "Teo" ir pan. žmonės, reikia eiti į savo interneto tinklą ir susimokėt kažkiek tai pinigėlių, kad įdiegtų išorinį daikčiuką, dėl kurio tave galėtų girdėt visi kurie nori.
Jei leisti muziką - už tai irgi reikia mokėti, tačiau manau, jog jei niekas neįskūs iš čia esančių, tai nieks ir nesuuos apie leidimą... Žodžiu pirmiausia reiktų dėl pinigų sutart ir kas tuo užsiims, ėjimu, tarimusi ir pan.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyPen. 07 15, 2011 3:01 pm

Ui ne. Yra kita programa, nemokama.
http://www.radijas.fm/lt/muzikos-naujienos/muzika-kompiuteryje/kaip-suinstaliuoti-savo-internetine-radija/
Abejoju, kad reiks ką nors mokėti, bent jau niekada niekas nemokėjo, kurie rengė tuos radijus, taigi nepergyvenkit. Viskas yra įmanoma, svarbu kad būtų noro.
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Niūnė
*
*
Niūnė


Pranešimų skaičius : 225
Prisijungė : 2010-08-27
Amžius : 29
Miestas : Marijampolė / Vilnius
Tikras vardas : Lina

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyPen. 07 15, 2011 4:52 pm

O, pirmą kartą girdžiu, taip visi vis gąsdindavo ir atmušdavo šią idėją, kad reiks mokėt.
Na noro manau yra, tik reikia imtis to. :)
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyPen. 07 15, 2011 9:35 pm

Tai aš apie organizavimą tai apie radiją ir kalbėjau. ;>Savaitės tai neturėtų būti labai sunku. Pasidalinam darbus ir viskas. O vat prie radijo tai aš nagų nekišu. Smagi mintis, bet palieku ją labiau prityrusiem. O idėją tą su rašymu savaitės, jei gali mestelk man į PM. ;>
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyAntr. 08 30, 2011 6:45 pm

na, nežinau. užklydau temon, tad pakometuosiu. ^^
visų pirma , MeRa yra:
visokeriopiškiausiaišauniausiasrašytojųforumasindahoūlpasaulis!!!
man patinka šilti, bendraujantys žmogučiai:)
jūsų forumas geriausias!:DD
xoxo
:D
Atgal į viršų Go down
mintyse
Hansas Kristianas Andersenas
Hansas Kristianas Andersenas
mintyse


Pranešimų skaičius : 454
Prisijungė : 2011-07-29
Amžius : 30
Miestas : Vilnius.

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyAntr. 08 30, 2011 6:59 pm

Aaaa, sutinku su deguonimi!

Labai nedaug forumų man yra taip prigiję, kad lankyčiausi dažnai. : >
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyAntr. 08 30, 2011 7:57 pm

Prisimenant, koks forumas buvo nudvėsęs, beveik tikrąją šio žodžio prasme, dabar čia yra labai šilta. Bent jau man - labai labai šilta. Ir vėl darausi priklausoma nuo forumų. Tiksliau nuo vieno forumo - MeRos ;}}}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyTr. 09 07, 2011 8:24 pm

Vos trumpama užsukau čia ir radau pykčius. Liūdna.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyŠt. 03 17, 2012 11:41 pm

Sūnus paklydėlis grįžo namo. Bent trumpam.
Čia puiku! Grupės, koledžai, įdomios spalvos, grupės, žmonės. Puikiai pasidarbavot!
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyAntr. 04 03, 2012 2:27 pm

Jėgelė. :D Faina čia. Gražu čia. Jauku čia. Pristigau žodžių čia. :D
Atgal į viršų Go down
AuRevoir
Ezopas
Ezopas
AuRevoir


Pranešimų skaičius : 26
Prisijungė : 2013-04-15
Amžius : 27
Tikras vardas : Akvilė

Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 EmptyPen. 05 03, 2013 9:18 pm

Reikėjo šiek tiek laiko įsidrąsint, vis užeidavau apsižvalgyt. :D
Iš tiesų, atrodo labai jaukus ir draugiškas forumas. ^^
Atgal į viršų Go down
http://tsgsapaliones.blogspot.com/
Sponsored content





Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką manote apie Merą?   Ką manote apie Merą? - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ką manote apie Merą?
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» GOD, MeRa and all people, who "lives" here!
» Kakavinis Rytas su MeRa
» Apie gyvenimą
» Šis tas apie... Dream.
» Apie ką galvoji?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Forumo naujienos ir informacija :: ATSILIEPIMAI-
Pereiti į: