Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 išlijo lietūs karalienę

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

išlijo lietūs karalienę Empty
RašytiTemos pavadinimas: išlijo lietūs karalienę   išlijo lietūs karalienę EmptyŠt. 06 30, 2012 3:27 pm

Tuščia.


Paskutinį kartą redagavo Rudeniniai lietūs., Pen. 07 04, 2014 5:29 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

išlijo lietūs karalienę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: išlijo lietūs karalienę   išlijo lietūs karalienę EmptySk. 11 04, 2012 3:39 pm

Pakeistas aprašymas. :)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

išlijo lietūs karalienę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: išlijo lietūs karalienę   išlijo lietūs karalienę EmptySk. 11 04, 2012 5:03 pm

Išsamus aprašymas, smagu, jog kūrybą laikai viena iš savo stichijų :)
Sėkmes forumo gyvenime!!
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

išlijo lietūs karalienę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: išlijo lietūs karalienę   išlijo lietūs karalienę EmptySk. 11 04, 2012 6:23 pm

Dėkoju, Brigita! Taip, manau, jog ateityje pasiseks ką nors įdomaus parašyti, nes tai, ką rašau dabar yra tiktai labai (pa)prastos rašliavos. Su amžiumi ateis ir naujas žodynas, patirtis ir netgi protas, sakyčiau.:)
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

išlijo lietūs karalienę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: išlijo lietūs karalienę   išlijo lietūs karalienę EmptySk. 11 04, 2012 6:49 pm

Practise make it perfect!
Kurk ir tobulėk, viskas ateina su praktika ir amžiumi, kai bręsta žmogaus asmenybė, keičiasi požiūris į tai kas vyksta aplinkui, imama viską matyti kitu kampu. Svarbiausia neprarask noro kurti :)
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

išlijo lietūs karalienę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: išlijo lietūs karalienę   išlijo lietūs karalienę EmptySk. 11 04, 2012 7:14 pm

Man tavo aprašymas patinka net labiau nei buvę kūrinėliai, kuriuos anksčiau viešinai (nepyk). 13 metų? Tu, matyt, genijus! Dabar galvoju, jog jei aš būčiau buvusi tokia pat protinga kaip ir tu, galbūt būčiau visai kitoks žmogus. Tobulesnis.
Beje, tu anksčiau buvai oxygen? Nebesigaudau nick'uose. :)
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

išlijo lietūs karalienę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: išlijo lietūs karalienę   išlijo lietūs karalienę EmptySk. 11 04, 2012 7:48 pm

@Brigita - Pasistengsiu nesustoti mokytis bei tobulėti ir neprarasti noro kurti! Dėkoju Tau! :)
@Skaiste - O kodėl turėčiau pykti? Aš netgi be galo džiaugiuosi, jog Tau tikrai patiko manasis aprašymas, nes dauguma jų (na tie, kuriuos aš sukurpiu) gaunasi visiškai nuobodūs ir nė trupučio neįdomūs.:) Baiki juokus, nesu aš joks genijus, tiesiog vis dar pati nesuprantu kas su manimi vyksta.. Taip, būtent aš ir buvau deguoniu, tačiau kaip pastebėjai, gan dažnokai keičiuosi savo nick'ą, todėl dauguma veikiausiai susipainiojo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





išlijo lietūs karalienę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: išlijo lietūs karalienę   išlijo lietūs karalienę Empty

Atgal į viršų Go down
 
išlijo lietūs karalienę
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lietus
» Tie nesibaigiantys lietūs

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: