Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Skraidančio delfino išpažintis.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

Skraidančio delfino išpažintis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Skraidančio delfino išpažintis.   Skraidančio delfino išpažintis. EmptyTr. 04 18, 2012 2:08 pm

Aš jaučiuosi keistai. Prisistatymai nėra mano stiprioji dalis. Dažniausiai,kai tai reikia daryti aš apsimetu debile ir kas penkias sekundes kartoju :"Eemm..Nu tai va...".
Taigi,esu paprasta mergaitė,kurią pažįstami vadina Delfe ir kuri nieko daugiau neveikia tik svajoja ir kvailioja. Kvailiojimai dažniausiai apsireiškia būnant su draugų kompanija,nes aš nenoriu,kad jie pažintų kas aš išties esu. Dėl to žmonės dažniausiai susidaro blogą nuomonę apie mane. "Pakvaišus,linksma,nuolat besišypsanti ir dar šiaip beprotė"-taip apibūdintų mane kiekvienas,kas yra nors kartą mane matęs. Bet aš ne tokia. Esu niurzganti paauglė,kuri mėgsta rašyti ir nori kažkur pritapti.
Kartą yra buvę pavykę tai padaryti viename forume-su žmogeliais iš jo bendraudavau linksmai ir nesivaržydama. Aišku buvo ir tų,kurie manęs nesuprasdavo,bet svarbiausia-buvo kažkas su kuo galėjau pasijuokti iš įvairių smulkmenų.Vėliau tas forumas išsitrynė,o ir buvę susirašinėjimo draugai atrodė kažkokie svetimi...
Mokiniai iš mano mokyklos-visi pasipūtę padlaižiai,kuriems rūpi tik jų populiarumas ir reputacija. O man tai yra paskutinėje vietoje. Dėl to ir tenai nepritampu.
Tikiuosi bent jau čia atrasti bendraminčių. :)



Atgal į viršų Go down
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Skraidančio delfino išpažintis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skraidančio delfino išpažintis.   Skraidančio delfino išpažintis. EmptyTr. 04 18, 2012 5:07 pm

Sveika prisijungusi.
Na, tikiuosi netruksi įsitikinti, kad šitas forumas yra ganėtinai šiltas ir draugiškas tiek seniems, tiek naujiems žmogučiams.
Nuo savęs galiu pridėti, kad man primeni trapaus krištolinio delfino skulptūrėlę.
Nekantrauju pasinerti į tavo kūrybą. ballon
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Skraidančio delfino išpažintis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skraidančio delfino išpažintis.   Skraidančio delfino išpažintis. EmptyTr. 04 18, 2012 5:52 pm

Šaunu, kad prisijungei.
Taip pat laukiu tava kūryboh... .DDD
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

Skraidančio delfino išpažintis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skraidančio delfino išpažintis.   Skraidančio delfino išpažintis. EmptyTr. 04 18, 2012 6:04 pm

Sveika, tikrai manau, kad čia surasi bendraminčių ;) Iš pirmo žvilgsnio pasirodei jautrus ir mielas žmogeliukas [mano galva, tai nėra blogai] ;D
Atgal į viršų Go down
Skraidantis Delfinas
Ezopas
Ezopas
Skraidantis Delfinas


Pranešimų skaičius : 38
Prisijungė : 2012-04-18
Tikras vardas : Augustina-Marija.

Skraidančio delfino išpažintis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skraidančio delfino išpažintis.   Skraidančio delfino išpažintis. EmptyKv. 04 19, 2012 5:48 pm

Šokanti Geiša > Sveika.Na,kiek čia buvau,spėjau įsitikinti,kad žmonės čia ganėtinai draugiški :)
Ice cream. > :))
Dream. > Labas,aš taip pat tikiuosi jų čia surasti :)) Dėl jautrumo tai atspėjai. Tikrai esu jautri,tik dažnai tai būna blogas dalykas. Dėl mielumo-nežinau. :D Bet labai smagu,kad tau pasirodžiau miela (:
Atgal į viršų Go down
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

Skraidančio delfino išpažintis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skraidančio delfino išpažintis.   Skraidančio delfino išpažintis. EmptyPen. 04 20, 2012 7:01 pm

Ką jūs čia šnekat, čia visi mieli. Tik nereikia. .DD
Visi tokie mylačkos, cacukai, žvengučiai ir t.t.
Nu, kai kurie gal ir ne in REAL LIFE, bet čia tai jo n.n
Vo ypacai mieli visokie skraidžiojantys delfinai, plieno magnolijos mėlynosios pelargonijos, šokinėjančios geišukės ir t.t. .DDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Skraidančio delfino išpažintis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Skraidančio delfino išpažintis.   Skraidančio delfino išpažintis. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Skraidančio delfino išpažintis.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mergaitės išpažintis.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: