Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 insane. different. supermaniac.

Go down 
+3
Žalias katinas
Liepsnų mergaitė
Perforated Light.
7 posters
AutoriusPranešimas
Perforated Light.
Ezopas
Ezopas
Perforated Light.


Pranešimų skaičius : 16
Prisijungė : 2011-08-18

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptyŠt. 02 18, 2012 12:05 am

"Ji gimė tolimų širdžių plakimo ūžesy"
gimė vaikas, augęs keistoj šeimoj, užaugo keistas ir dabar yra keistas. moteriškosios lyties atstovė. ne labai dailiai sudėta, stabaus sudėjimo, dėl to per daug nekvaršinanti sau galvos, mėgstanti keistus dalykus, gerą muziką, žmones, keistus žmones. jai dažnai į galvą šauna visokios mintys. ir tasai sakinys "ji gimė tolimų širdžių plakimo ūžesy" šovė į galvą šeip sau. šitas vaikas kartais rašo, tik dažnai neįvertina to ir viska panaikina, ištrina, iš atminties, popieriaus, wordo lapų.






"Visą laiką ji laukė paguodos, bet tas žvėris gyvenantis many, vis nesugebėjo viso to priimti"


šis sakinys, visi sakiniai, tarp skliaustelių, kablelių, taškelių, kabučių, dvitaškių ar kitokių skyrybos ženklų šauna man galvon iš karto. neplanavau nieko. Deta prašė susikurt biografiją, štai kuriuos, Žaliojo Katino garbei. nemoku kurt biografijų. ši kitokia nei visos. gal pradėsiu nuo įvado apie save. mano vardas Ema, pilnas vardas Ema Marija Viktorija, bet visi mane vadina Katinu, Katuku, Katinuku, Emute, Mute. Vadinkit ir jūs jei norit. Jei nenorit, nevadinkit. man eina 15liktieji paaugliškieji metai. kitaip sakant, dabar man 14, birželio 26 dieną, 22:57h sueis 15lika metų. gyvenu kaime, kuriame baigiu supūt. ir taip gyvenimas pilnas mėšlo, dar tas kaimas mane smaugia. vasarą kraustaus kitur tikriausiai. kad ir koks bėdų mano gyvenimas pilnas, po velnių, sugebu jame matyt šviesą, ir tokią šviesą, kad blogiem žmonėm kurie nori man pakenkt tai degina akis.


"Stovėdama bedugnės pakrašty, ji visą laik karotojo "nagi, skrisk, prašau, nuskrisk" ir vėl atradus šviesią viltį nenukrist, bet skrist, ji išgirdo tyliajam sielų šlamesy aklos žmogėdros riksmą"


mano pomėgių, mėgstamos veiklos ar užsiėmimų ratas arba nedidelis arba be galo milžiniškas. dabar, kai pagalvojau, kad rašysiu pomėgius, pagalvojau, KĄ RAŠYT? na, bet kadangi jau pradėjau tai išvardinsiu.
pomėgiai:
muzika,muzikos klausymas, dainavimas, filmai, serialai, knygos, skaitymas, rašymas.. pastaba: jei ką parašau, tai man aišku nepatinka ir aš tai pradanginu, ištrinu, iš atminties, popieriaus, wordo ar kitko, nes tiesiog atrodo beviltiška, ir aš bijau kritikos, bet neseniai pradėjau ją priimt ir man visai sekas. taigi . toliau. ...psichologija, gyvūnai, romantika, vasaros/pavasario/rudens vakarai, žiemiškas sniegas, vasaros naktys, vasaros/pavasario rytai, dienos žinoma, lietus, žvaigždžių stebėjimas nuo stogo, gulint pievoj ar belekur kitur, geri žmonės, kieti žmonės (kieti ne ta tikrąja kietąja prasme), jūra, saulėlydžiai, saulėtekiai, karamelinė/happycows/withnuts milka (MMMMMMM) , pieniškas šokoladas, arbata (mėtinė <3333 vaisinė, žalia, juoda su pienu), makaronai su sūriu (omnomnom) .. ai, oi, nuo pomėgių perėjau ant mėgstamų dalykų. nu nieko. nu tai tęsiu... grojimas gitara (nedaug moku bet YAY , man sekas) ir šeip tai jau pamečiau mintį ką norėjau vardint toliau.


"muzika mano galvoje, kaip heroinas Tavo venose"


grupės/atlikėjai, kurių klausau:
30 STM, 3 Doors Down, Sia, Adele, CocoRosie, Cranberries, Angus & Julia Stone, Damien Rice, Damien Fernandez, White Stripes, Michael Jackson, Whitney Houston, Amy Winehouse, Marilyn Manson, Get Scared, Black Veil Brides, Asking Alexandria, La Roux, Ellie Goulding, Deadmau5, Skrillex, Lana Del Rey ir dar daug gerų mano mėgstamų kurių mano atmintis atskenuot dabar nesugeba nes ausinėse skamba CocoRosie - Turn Me On.


"ir kai ir kai javų laukuos vaikai paklydę šaukė Tavo vardą, miegodama amžinu miegu, aš supratau, kad draugus ir artimus prarast man buvo daug skaudžiau, nei atiduoti sielą velniui, didingam šėtonui be širdies "


esu tokia, kuri kitais rūpinas labiau nei savimi pačia. stengiuosi viską padaryti taip, kad kitiems įtikčiau, nenoriu, stengiuos neskaudint žmonių, su jais nesipykti. vieną akimirką galiu įsipliekst kaip degtukų namelis perbrauktas per degtukų dėžutę, kitą akimirką sėdėt rami, lyg medtuojanti, kaip buda, dar galiu bū linksmuolis vaikas, kuriam nuotaikos nesugadins net pats pikčiausias pasauly žmogus, ir galiu būt romantiška kūrybinga asmenybė, kuriai kaip dabar, minčių lietus vis plauna galvą, skalauja protą ir nesugebu sudėt nei vieno protingo sakinio. esu keturi žmonės viename. ne, neapgaudinėju, ne, neturiu blogų kaukių, tik esu kaip koks ratas, kuris sukasi, ir keturis kartus visą laiką sustoja ištisai kiekvienoj stotelėj. stotelės yra skirtingos. jos yra keturios. greitai užsideganti, bet greit atvėstanti, nemokanti ilgai pykti. rami, medituojanti, gyvenanti savo ramybės oazėje. linksma, džiugi, maloni, visus mylinti. kūrybinga, bandanti save atrasti, vis bandanti ir nenustojanti. šeip, visose keturiose stotelėse išliekanti savimi, mylinti gerus draugus, pačius geriausius kurių yra nedaug ir priimanti įšūkius.


(dažniausiai mano biografijos būna pilnos smailų, nerimtos, dažniausiai jose nežinau ką pasakyt. čia kažkaip kitaip.)

ačiū už sugaištą laiką

-Katinukas
Atgal į viršų Go down
Liepsnų mergaitė
Herodotas
Herodotas
Liepsnų mergaitė


Pranešimų skaičius : 56
Prisijungė : 2011-06-23

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptyŠt. 02 18, 2012 12:13 am

fall in love love yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Atgal į viršų Go down
Perforated Light.
Ezopas
Ezopas
Perforated Light.


Pranešimų skaičius : 16
Prisijungė : 2011-08-18

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptyŠt. 02 18, 2012 12:28 am

thanks ya, darling, love ya too [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Žalias katinas
Ezopas
Ezopas
Žalias katinas


Pranešimų skaičius : 31
Prisijungė : 2012-02-17

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptySk. 02 19, 2012 8:39 pm

Emaaa!
Love ya, ačiū už viską. :3
(hug)
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptyTr. 02 22, 2012 7:49 pm

Aprašymas super!
Atskleidžia kokia įdomi ir kūrybinga asmenybė esi :))
Taai vat, malonu susipažinti, aš Evelina happy
turime daaaaaaaaaug panašumų, tai džiugina. ( pvz: 30 STM!!!! :** )


Sėkmės šiame forume! mirkt
Atgal į viršų Go down
Perforated Light.
Ezopas
Ezopas
Perforated Light.


Pranešimų skaičius : 16
Prisijungė : 2011-08-18

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptyPen. 03 16, 2012 5:34 pm

Žalias katukau , [You must be registered and logged in to see this image.] ya too, no problemo sis.
Emma, uoj, kaip ačiūūū. ^^ Man irgi malonu (wave) rimtai? jayyyy, taip smagu atrast žmonių kurie kažkiek panašūs vieni į kitus ^^
Dėkui !
Atgal į viršų Go down
Peliūkštė.
Ezopas
Ezopas
Peliūkštė.


Pranešimų skaičius : 35
Prisijungė : 2012-02-11
Amžius : 30
Miestas : Sostinė.
Tikras vardas : Loreta

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptyPen. 03 16, 2012 8:34 pm

O tu Dieve,kaip man patiko tavo aprašymas ;))
Aš Loreta,malonu susipažinti :)
Atgal į viršų Go down
http://fuera-dolor.blogspot.com
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptySk. 03 18, 2012 12:06 am

Ema! Taip ir galvojau, kad čia tu, seserie! :D
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Raudonasis Liūtas
Maironis
Maironis
Raudonasis Liūtas


Pranešimų skaičius : 706
Prisijungė : 2012-03-28
Amžius : 25

insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  EmptyAntr. 04 03, 2012 2:19 pm

Perforated Light. rašo:
Žalias katukau , [You must be registered and logged in to see this image.] ya too, no problemo sis.
Emma, uoj, kaip ačiūūū. ^^ Man irgi malonu (wave) rimtai? jayyyy, taip smagu atrast žmonių kurie kažkiek panašūs vieni į kitus ^^
Dėkui !

Foruose visuomet pilna panašių žmogų, nes juk tam ir skirti forai suburti panašius žmogus į one place.
Sooo... Džiugu susipažint su tavim. Nuotaikos kaitaliojasi kaip metų laikai, a? (rowl) Ir man taip būna. Pvz.: this morning. Nesileiskim į smulkmes, gi šnekam apie tavim. Čia radau smailą, mano manymu, tave atitinkantį ---> [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





insane. different. supermaniac.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: insane. different. supermaniac.    insane. different. supermaniac.  Empty

Atgal į viršų Go down
 
insane. different. supermaniac.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: