Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Žalias katinas, miau

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Žalias katinas
Ezopas
Ezopas
Žalias katinas


Pranešimų skaičius : 31
Prisijungė : 2012-02-17

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 5:03 pm

Mama - anarchija, tėvas - pankrokas, gimimo vieta - tolimasis Bankokas.
MIAU.

Šiaip ne, negimiau Bankoke ir tuo labai džiaugiuosi. Man patinka mano mažas miestelis, su sava istorija ir įdomiais žmonėmis. Be to, žmonės ten klausosi geros muzikos. Žinoma tikrai ne visi, bet yra tokių, kurių širdys plaka būgnų ritmu, kiti iš rankų nepaleidžia gitarų, treti - dainuodami atiduoda visą save.
MIAU.
Aš pati irgi esu žmogus, negalintis be muzikos. Ji visada aplink mane arba bent jau mano mintyse. Mėgstu dainuoti, nors to daryti nemoku. Mėgaujuosi tuo, kad galiu groti su nuostabia kompanija - keliais vyrukais, kurie turbūt nerealiausi mano pažįstami žmonės. Tikrai.
MIAU.
Vardu esu Odeta, bet man pačiai tai keistas vardas. Nežinau kodėl, bet nesusigyvenau su juo per visą savo gyvenimą. Tiesa, gana trumpą - šia žeme vaikštau tik keturiolika metų. Per visus tuos metus, šimtus kartų vasaros naktys buvo užpildytos nuoširdžiais pokalbiais, mėtų arbata rankose ir dainuojamąja poezija. Tiesa, dienas visad leidžiu triukšmingiau - su pankroku ar sunkiuoju metalu, daugybe juoko ir visko, visko, visko.
Kiekviena diena - naujas puslapis mano gyvenimo knygoje, kurioje tarp rutinos karts nuo karto įsimaišo kažkas nuostabaus.
MIAU.
Esu svajotoja. Nuo pat vaikystės vis svajodavau apie tobulą pasaulį, kuriame nebūtų bereikalingų žudynių, gyvuotų meilė ir taika. Galvodavau apie tai, kaip galėčiau pakeisti dabartinį pasaulį. Dabar irgi svajoju apie tą patį, tačiau suprantu, kad viena pasaulio nepakeisiu.
Liūdna, kad gyvenu pasaulyje, paveiktame popkultūros. Individualybė - retenybė, drąsa - tuo labiau.
MIAU.
Miegui dažnai nerandu laiko, o jei jau miegu, tai pataluose praleidžiu 4-5valanadas per parą. Be to,
naktis yra magiškas laikas, naktį geriau rašosi, geriau piešiasi, geriau bendraujasi ir galų gale naktį skanesnė arbata. Taip pat, aplanko įdomesnės mintys. Kad ir apie mėtų plantacijas.
Žinot, tokią plantaciją turėt būtų visai neblogai. Galėčiau ten sėdėti su gitara rankose ir šaltai alsuoti mėtom. Dievinu mėtas. Turbūt nuolatinis mėtų arbatos gėrimas ir mėtinio šokolado valgymas paveikė kasdienes mintis. Mano galvoje lietus. Alchemija. Gitaros skambesys. Šimtai eilučių iš dainų. Begalė visko.
MIAU.
Kai įjungiu rėžimą 'man nerūpi ką apie mane manai', daug kam atrodo, kad gyvenu tik sau ir man nusispjaut ant kitų. Nė velnio. Tiesiog nekreipiu dėmesio į laido riterius ar tiesiog mažvaikius, nesugebančius argumentuoti savo nuomonės.T ie, kas mane labai gerai pažįsta, žino, kad kitais rūpinuosi labiau negu savimi.
MIAU.
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 5:42 pm

Sveika atvykusi į Merą!
Įdomus aprašymas ir įdomi asmenybė atrodai. ;>
Gal galima vardą sužinoti?
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Žalias katinas
Ezopas
Ezopas
Žalias katinas


Pranešimų skaičius : 31
Prisijungė : 2012-02-17

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 5:43 pm

Sveika. Na, minėjau, jog esu Odeta. :}
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 5:45 pm

Sveika ;) Tikrai įdomus aprašymas ir šiaip nemažai panašumų aptikau. Smagu matyti dar vieną žmogeliuką šiame forume ;D
Atgal į viršų Go down
Žalias katinas
Ezopas
Ezopas
Žalias katinas


Pranešimų skaičius : 31
Prisijungė : 2012-02-17

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 5:49 pm

Sveika. Kokie tie panašumai? :}
Atgal į viršų Go down
Dream.
Dantė
Dantė
Dream.


Pranešimų skaičius : 143
Prisijungė : 2012-01-31
Amžius : 26

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 6:01 pm

Na, muzika [čia turbūt daugeliui tiktų]. Taip pat esu svajotoja, nemiegu naktimis.
Citata :
kitais rūpinuosi labiau negu savimi
šitą irgi taikau sau. Na, amžius nepriskiriamas prie panašumų ;) O dar ta mėtų arbata...
Atgal į viršų Go down
konstanta
*
*
konstanta


Pranešimų skaičius : 599
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Justė

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 6:37 pm

Atsiprašau už žioplumą.;D Dar perskaičiusi vardą kaip tik galvojau, kad lyg ir sanatorijoj kažkada girdėjau tokį.;DD Žodžiu užsimaniau kažko paklausti ir kažkaip susišvietė, kad vardo nebuvo.;D
Atgal į viršų Go down
http://justeworld.blogspot.com/
Perforated Light.
Ezopas
Ezopas
Perforated Light.


Pranešimų skaičius : 16
Prisijungė : 2011-08-18

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 7:04 pm

Detaaa! Tu fainas fainas žmogauuu. Labas. (hug) po to ir aš eisiu bio kurtis nes prašei (sun)
Atgal į viršų Go down
Žalias katinas
Ezopas
Ezopas
Žalias katinas


Pranešimų skaičius : 31
Prisijungė : 2012-02-17

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 7:22 pm

Ema! (hug)
Dėkuiii, tu taip pat labai faina. :3
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau EmptyPen. 02 17, 2012 10:45 pm

Labas, labas :)) Taigi taigi kaipgis.. sveikinu atvykus. Spaudžiu ranką už nemiegojimą ir kūrybą naktim - esu tokia pati.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Žalias katinas, miau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalias katinas, miau   Žalias katinas, miau Empty

Atgal į viršų Go down
 
Žalias katinas, miau
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: