Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 darom bangą~

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 6:31 pm

Labą vakarą tariu jums. Iki šiol tik šiaip taip šniukštinėjau MeRa, o štai pribrendo laikas aprašymui. Užklydau čia, galima sakyti, šiaip. Netyčia. Šmirinėjau po forumus, ieškojau, kuris mane patrauktų. MeRa patraukė savo logu. Aš nežinau, man taip kažkaip būna, kad jeigu pamatau profesionaliai pagamintą forumo logą jis man visuomet atrodo išprusęs. Šį, kaip ir kol kas kiekvieną kartą, mano nuojauta pasitvirtino. Išprusęs šis forumas atrodo savo vartotojais, jų kūrybingumu, aukštesniais asmenimis (administratoriais, moderatoriais, etc.), kurie man jau ne viename forume matyti.

Bet juk negalėjau užsiregistruoti aš į šį forumą vien dėl to, kad jis man tiesiog išvaizdus pasirodė. Turėjau atitikti temą (rašymo, kūrimo). Galima sakyti, atitinku. Kažkada seniai (na, gal nelabai seniai, prieš kokius metus, dvejus) pradėjau rašyti tokią vieną istoriją. Šiame forume kol kas jos nepublikuosiu, nes nėra tiek istorijos sukurta, kad galėčiau sudominti. Pagyvensim, pamatysim. Gal pasieks mane kokia mūza ir mintys pradės lietis fontanais ir kriokliais. Kad ir kaip ten bebūtų, kol kas tiesiog
„blatinuosi“ prie kūrėjų gretų.

Jeigu kalbant apie save, gyvenu Klaipėdoje jau penkiolika metų. Jau ne už kalnų sukaks šešiolika. Už tokių drūtų 9 kalvelių. Kopiu, kopiu aš į tą šešioliktąjį su milžiniška viltimi, kad tie metai bus tiesiog pasakiški. Giliai širdy žinau, kad jie bus anaiptol nepasakiški, bet pasvajoti galima. Taip, naivoka aš. Mane kažkada draugė įvardino kaip Miss Naivumas. Nežinau, ar juoktis, ar verkt.

Mokausi „Ąžuolyno“ gimnazijoje, kol kas 10 klasėje. Jeigu yra čia ąžuolyniečių, praneškit, pabendrausma. ;) Jeigu ir šiaip esat faini - rašykit, galėsim labai fainiai pabendraut. Jeigu ir nefaini esat - rašykit, pabendrausim vistiek.

Mėgstu aš labai daug dalykų. Daug dalykų ir nemėgstu, seems legit. Pastaruoju metu labai pamėgau mėtų arbatą. Ji tokia pasakiška. Taip apmėtina visą ertmę burnos. Mėgstu dainuoti, nors ir žemą balsą turiu, bet kartais gerai pavarau. Mėginau į chorą eit, bet nepatinka man bandoj dainuot. Man gražiau soliniai balseliai, su tokiu ramiu back`u. Džiazas, bliuzas, funkas, r`n`b man patinka. Aišku reikia kartais tūsuose pa-tūctūc-int, ten jau ir pagal popsiuką pašoku. Bet čia kartais, kai stogs nuvažiuoj.

Klauskit klausimų, klausau jūsų, jeigu kas įdomu apie mane, jei ką sudominau. :)


Paskutinį kartą redagavo darom bangą~, Pir. 01 09, 2012 7:52 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 6:44 pm

Sveiki :D
Aš irgi mėgstu mėtų arbatą... geriu ją net be cukraus x)
Ir neblogas parašas ;D so true~
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 6:48 pm

Aš kaip pastebėjau daug kas ją mėgsta, pasirodo čia aš geriausius dalykus paskutinė sužinau :D
Čia viena iš (tik) kelių geresnių citatų išrinktų iš Salinger „Rugiuose prie bedugnės“. Šiaip, man ji visiškai nepatiko.
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 7:43 pm

Geriau vėliau nei niekada ;D
O "Rugiuose prie bedugnės" aš niekada net nebanžiau skaityti. Ne mano skonio knyga x) Bet citata vistiek gera. Mėgstu kaupti geras citatas ir šiaip posakius :)
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 7:47 pm

Teisingas požiūris.
Na, man skaityti reikėjo. Tai skaičiau, galima sakyti, per prievartą. Aš taip pat mėgstu, vistiek kažkuria prasme praturtėji.
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 7:50 pm

Na man irgi reikėjo. Tačiau reikia, tai nereiškia taip ir darau xD
Mhm, arba kartais ir pasijuoki (iš linksmesnių citatų):)
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 7:55 pm

Na, žinai. Aš jau seniai buvau apie tą bedugnę girdėjus, kad visi ją skaito, kad liaupsina, kaip visiems patinka ir panašiai. Ir pati buvau pradėjus vieną kartą, bet nebaigiau. O dabar perskaičiau, ir nusivyliau labai.
Tiesa, būna ir tokių. Apskritai, man patinka tas jausmas, kai skaitai ir nusijuoki, bet iš šono atrodai kvailai :D
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 8:15 pm

Na turbūt ne mūms suprasti, kas ten visiems toje knygoje taip patinka. Čia kaip Heroinas. Atseit žiauriai geras, bet perskaičiau tik vargais negalais- daugiau iš inercijos x)
Kvailai, tai kvailai x) ypač jei viena sėdi kur nors viešumoje x)
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 8:29 pm

Ne.. Heroinas man patiko. Gal buvau per jauna jį skaityti, gal tas pats amžius kai išgirsti dalelę dalykų, minimų toj knygoj ir pradedi kikenti, žinai, smalsumas. Dabar perskaičius, matyt, nuomonė pasikeistų.
Aha, viešumoj iš vis ne kas!:D
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 9:05 pm

O man ten kaip tik nebuvo nieko juokingo, tik kažkokie perspausti ir netikroviški, beveik sušaržuoti veikėja... bet aš irgi jau seniai skaičiau, tai nežinau, kaip atrodytų dabar :)
Tokiais atvejais belieka apsimesti, kad užpuolė kosulys,lol x)
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyPir. 01 09, 2012 9:37 pm

Ne, aš nesakau, kad ten buvo daug labai juoktis kur. Tiesiog ne juoktis, o krizent, nes buvo keistų vietelių, tai tiek.
Aha, ir pradedi kosčiot kaip metus bronchitu sergantis. :D
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyAntr. 01 10, 2012 12:18 am

Sveika. Aš ėgi būsiu faina buvusi ąžuolynietė. :)))
Atgal į viršų Go down
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyAntr. 01 10, 2012 2:59 pm

Tai aš supratau :) O tai jei Rugiouse nepatiko, Heroinas buvo visai nieko, tai kokios knygos LABAI patinka? :)
Aha, dvigubai gerai- ir juoką užslepi, ir dar vietos aplinkui atsiranda, kai visi išsigąsta, kad kokia baisybe neužkrėstų tas kostantysis x)
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyAntr. 01 10, 2012 8:04 pm

Šokanti Geiša, aaaa, kaip faina:)) Ką dabar mokais? Kelintais baigei?

Evergreen, nežinau. Kažkaip dar neatradau savojo stiliaus, kai knygos labailabai kabintų. Žadu greitu metu skaityti Millennium trilogiją, va ten turi būti jėga. Tikiuosi bus visiškas šedevras. (Bent jau amerikiečių filmas man buvo vienas iš tokių)
Autoriai knygų visai nesąmoningai tokį gerą darbą padaro;)
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyAntr. 01 10, 2012 8:14 pm

Hmm, aš filmo nemačiau, bett knygas bandžiau... man nepatiko xD na bet aš išranki knygoms, tai čia nieko nesako x)
Taip. Būtent todėl skaityti knygas naudinga x)
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyAntr. 01 10, 2012 8:17 pm

Nepatiko, kodėl nepatiko?;o Pabandyk filmą pažiūrėti. Gal susižiūrės visai kitaip nei man, o gal ir patiks;)
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyTr. 01 11, 2012 12:28 am

Pernai baigiau. Turėjau dar "kabėt" antram aukšte ant sienos. :D
Dabar tarptautinius santykius studijuoju, diplomatė būsiu, kai užaugsiu. (linksi)
O apie ką tamsta svajoji?
Atgal į viršų Go down
darom bangą~
Ezopas
Ezopas
darom bangą~


Pranešimų skaičius : 29
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 27
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Kristina.

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyTr. 01 11, 2012 3:09 pm

Tai čia '11 gaunasi? :D Reiks paieškot;p Kurioj tu klasėj buvai?
Oho, kaip įdomiai. Kodėl čia taip pasirinkai?
Nežinau, ar svajoju, bet domina chemija, visa laboratorinė veikla. :)
Atgal į viršų Go down
http://filmaiknygos.wordpress.com/
Evergreen
Herodotas
Herodotas
Evergreen


Pranešimų skaičius : 72
Prisijungė : 2010-08-26
Amžius : 30
Miestas : Raseiniai
Tikras vardas : Auksė

darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ EmptyTr. 01 11, 2012 3:52 pm

Filmą reikės kada pažiūrėti, bet mano to-watch filmų sąrašas labai ilgas :D Kažkaip retai žiūriu. O dar kitas metais tiiiiek filmų pagal geras knygas išeina... Paskęsiu :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





darom bangą~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: darom bangą~   darom bangą~ Empty

Atgal į viršų Go down
 
darom bangą~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: