Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Evelina

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

Evelina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Evelina   Evelina EmptySk. 10 23, 2011 6:17 pm



Sveiki visi :*

Esu Evelina, man 16 metų. Gyvenime vadovaujuos viena taisykle - Šypsokis ir gyvenimas šypsosis Tau. Nors, reikia pripažinti, tai toli gražu ne visada pasiteisina.. :) Gerbiu žmones, kurie gyvena kiekviena akimirka, džiaugiasi gyvenimu, kažko siekia. Gerbiu tuos, kurie nors ir suklumpa, tačiau sugeba atsitiest ir toliau keliauti pirmyn, tolyn į gyvenimą. Iš klaidų mokamasi, tai tiesa. Myliu gamtą. Retas pastebi, bet Ji mums teikia tokį grožį, stebuklingą, nepaprastą grožį. Kai man būna sunku, "bėgu" , būtent, į gamtą. Ji įkvepia man tikėjimo ir vilties, joje aš atsigaunu, suprantu, kad po galais, viskas yra gerai, labai gerai, nėra dėl ko liūdėti!

Dievinu muziką. Nesiklausau banalios, dainoje man svarbiausi perteikti jausmai, prasmę turintys žodžiai.
Mėgstu svajoti.
Dar dievinu gerus filmus. Tokius , po kurių sėdi ir galvoji - woow, čia taip bent! Jie verčia tave susimąstyti ir kažką palieka po savęs. Nesvarbu liūdesį, džiaugsmą, pyktį, skausmą ar šypseną.
Mėgstu skaityti. Mėgstu pasinerti į '' tą, kitokį pasaulį '' ir pamiršti kasdienius rūpesčius.
Neatspiriu šokoladui, puodukui karštos mėtų arbatos, aviečių uogienei, saldumynams, sūriam maistui.
Laisvalaikiu groju gitara.
Aš myliu ją! Man patinka jos skleidžiamas garsas, dainos akordai. jos kvapas, žodžiu viskas!
Mane žavi lietus. Gera klausytis jo barbenimo į stogą ar stebėti lietų pro langą.
Rašau. Svajoju kada nors išleisti knygą. Daug šaltų rudens vakarų leidžiu šitaip - Karštas puodelis arbatos ir tuščias lapas gilioms mintims išlieti.

Neseniai atradau dar vieną pomėgį - fotografiją. Man tai labai labai patinka.

Dar svajoju, kad kadanors tapsiu gydytoja. Jau matau save, vilkinčia baltu chalatu, einančia ligoninės koridoriu. Būčiau labai rūpestinga ir kantri gydytoja, globočiau ir mylėčiau kiekvieną savo pacientą. Tačiau bijau, kad tai.. ir liks tik mano svajone..

myliu labai: 30 Seconds To Mars, saulėlydžius, kavą, jūrą, vasarą, savo tėvus, krepšinį, Martyną Pocių! :**

nekenčiu: virtų morkų (!), nenuoširdžių žmonių.

Tai va. tokia aš esu. šiek tiek pašėlusi, romantikė, gal kiek naivoka.

Tiesiog - Evelina. :)





Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Evelina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelina   Evelina EmptySk. 10 23, 2011 7:35 pm

Kodėl bijai, kad tavo svajonės ir liks svajonėmis?
Manau, nuostabu, kai žmogus yra arti gamtos, ją jaučia, joje būna ir jos neniekina. Aš asmeniškai myliu gamtą, galbūt tik jos grožį, bet nemėgstu jos gyventojų - vabalų, vabzdžių, kirmėlių...

Na, šiaip ar taip, sveika atvykusi!
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Šokanti Geiša
*
*
Šokanti Geiša


Pranešimų skaičius : 619
Prisijungė : 2010-08-24
Amžius : 31

Evelina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelina   Evelina EmptySk. 10 30, 2011 2:24 pm

Sveika, Evelina. Malonu, kad čia užsukai.
Optimistiškiau žiūrėk į pasaulį. Jei ant lapo lieji gilias mintis būdama tokia jauna, tai niekas nesutrukdys tau tapti gydytoja, jei tik pati to norėsi. :)
Romantika ir naivumas - štai ko labai pasigendu žmonėse. Dar labiau - nuoširdumo.
Laukiu nesulaukiu, kada galėsiu susipažinti su tavo kūryba. heart
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

Evelina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelina   Evelina EmptyPir. 11 21, 2011 9:12 pm

Neutron - gydytojos profesija, kaip žinia yra labai sudėtinga. O.o O atvirai, mano svajones žlugdo nekokie pažymiai iš chemijos ir matematikos. :DD Žiauuru. :DD Ir dar kažkokia baimė, visiškai tvirtas apsisprendimas dėl ateities. na žinai, ar tikrai tai mano profesija, vistiek mokytis reikėtų ilgai, daug. ne juokai. bet žinau, jei rimtai apsispręsiu, reikės tik tikėti savimi ir man tikrai pavyks! (: Taaaip, aš taip pat sutinku su tavim , kad nuostabu, kai žmogus yra šalia gamtos, beeet nesu taip nusiteikus prieš tuos mažiuosius miško gyventojus... (:

Šokanti Geiša - Labas! :) Ačiū, ačiū , labai sutinku su Tavim! Tereikia tikėti savimi ir ... viskas bus gerai. (: Greitu metu žadu įkelt savo kūrybos!
Atgal į viršų Go down
Chizuru
Ezopas
Ezopas
Chizuru


Pranešimų skaičius : 15
Prisijungė : 2011-11-19
Amžius : 28
Miestas : Vilnius, Trakų Vokė
Tikras vardas : Ieva

Evelina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelina   Evelina EmptyPir. 11 21, 2011 9:31 pm

Žinai kaip sakoma:
,,Ateitis priklauso tiems, kurie tiki savo svajonių grožiu.''
O įdėjus pastangų ir noro, ir blogiausi pažymiai gali
ryškiai pasikeisti. ;)*
Atgal į viršų Go down
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

Evelina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelina   Evelina EmptyTr. 11 23, 2011 7:07 pm

Taip taip, sutinku su Tavimi. Bet.. Ieva, taip pasakei, lyg aš nesimokyčiau ir nesistengčiau, bet Tu gi žinai, kad taaaip nėra... (: Aš stengiuos, tiesiog.. negaliu suprasti.ir viskas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Evelina Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelina   Evelina Empty

Atgal į viršų Go down
 
Evelina
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: MERA :: Susipažinkime-
Pereiti į: