Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Knygų išleidimas

Go down 
+9
rašanti.
WaWa
Plieninė magnolija
Ita Irisas
Karštas šokoladas
Maybe
Hellis
wanderlust
fake magic
13 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
fake magic
L. Tolstojus
L. Tolstojus
fake magic


Pranešimų skaičius : 604
Prisijungė : 2010-05-09
Miestas : Berlin

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyPen. 07 30, 2010 9:35 pm

Diskusijos apie knygų leidimą.
Atgal į viršų Go down
http://prideofpink.tumblr.com/
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyPen. 07 30, 2010 9:48 pm

Tikriausiai kiekvieno rašančio žmogaus svajonė yra išleisti knygą. Bet juk tai velniškai brangu! Na, nebent esi jau kažkiek žinomas žmogus, tai turi šanso pakliūti į valstybės finansuojamų autorių sąrašiuką. Ką aš jums dabar pasiūlysiu galbūt nėra pats geriausias būdas „leisti“ knygas, tačiau tai jau šis tas link to, o ir rankose galėsit laikyti savo paties/pačios knygą. Normalią!

Šis stebuklas vadinamas skaitmenine spauda ir mažų tiražų spaustuve. Tai labai populiarus dalykas užsienyje, na, o Lietuvoje tai atsirado visai neseniai. Taip neseniai, kad kol kas radau tik vieną spaustuvę, kuri užsiima mažais tiražais. Tai Kaune įsikūrusi Smaltijos spaustuvė.

Kaip veikia šis dalykas? Paprasčiausiai jūs nusiunčiate užklausą dėl kainos. El. laiške parašot, kiek knyga turi puslapių, ar ji spalvota, ar ne, koks viršelis, na, basic stuff. Jums atsiunčia atsakymą, kiek kainuotų vienas egzempliorius. Man, pvz, buvo 18 litų. Taip, taip. TIK 18LT ir aš jau turiu knygą savo rankose. (na, neturėjau, nes neužsisakiau, mat redagavimo darbai daug užtruko su mano perfekcionizmu, bet esmę supratot)

Kokie minusai? Na, turbūt tai, kad knygos nematys platusis pasaulis, nebent užsakysit kelis egzempliorius ir „prastumsit“ juos draugams, bendraklasiams ar šiaip praeiviams gatvėse. Tačiau turėti tikrą materiją savo rankose, kurią sukūrėt jūs patys, yra kažkas nerealaus.

Daugiau informacijos ir visi el. paštai:

http://www.spausdiname.lt/

Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyPir. 08 23, 2010 2:30 pm

Ateityje prisiminsiu šį pasiūlymą.
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 01 06, 2011 3:08 pm

Oho, įdomi informacija. Reikėtų pasinaudoti :)
Atgal į viršų Go down
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 01 06, 2011 5:37 pm

Pasinaudojau. Prieš šias kalėdas (trys mėnesiai atgal) , užsakiau 10 egzempliorių, tai atspausdino.. smagu buvo dovanoti artimiems žmonėms ;D
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 01 06, 2011 6:12 pm

Gal gali papasakoti plačiau? Kaip kokybė? Ar greitai atspausdino? Kaip su viršeliu? :}
Atgal į viršų Go down
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyPir. 01 17, 2011 6:46 pm

Tai vat, kokybė man patiko, atvirai sakant pasijaučiau lyg laikyčiau rankose kokios Almos literros knygą. Atspausdino.. nu kaip, 3 mėnesiai. su viršeliu tai aš dariau taip, savo nuotrauką įmečiau kokybišką ir iš jos man viršelį padarė
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyPir. 01 17, 2011 8:45 pm

Oho, trys mėnesiai.. Kalbėjau su Vilniuje esančios spaustuvės darbuotoja, tai sakė, kad pas juos per savaitę padaro. Na, bet kiekvienoj vietoj skirtingai. Ačiū, kad pasidalinai info. (:
Atgal į viršų Go down
Karštas šokoladas
W. Šekspyras
W. Šekspyras
Karštas šokoladas


Pranešimų skaičius : 183
Prisijungė : 2011-01-05
Miestas : Kaunas

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyAntr. 01 18, 2011 5:36 pm

Matai, aš buvau užsakiusi 10 egzempliorių tai matyt todėl taip pakankamai ilgokai ir teko laukti. Bet sulaukusi, rezultatu tiesiog atsidžiaugti negalėjau (:
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyAntr. 01 18, 2011 6:18 pm

Gal gali įmesti keletą nuotraukų? :}
Atgal į viršų Go down
Maybe
E. M. Bronte
E. M. Bronte
Maybe


Pranešimų skaičius : 575
Prisijungė : 2011-01-06
Amžius : 24
Tikras vardas : Gabija

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyAntr. 01 18, 2011 6:57 pm

O gal žinot kokių Klaipėdos leidyklų?
Atgal į viršų Go down
Ita Irisas
Ezopas
Ezopas
Ita Irisas


Pranešimų skaičius : 4
Prisijungė : 2011-03-17
Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Elžbieta

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 03 17, 2011 9:58 pm

Žinau, kad galima ir toms paprastoms leidykloms siųsti rankraščius ir kartais tokios leidyklos už jų pačių pinigus išleidžia knygas. Tačiau aišku ne kiekviena, o tas patikusias, o ir užtrunka tai. Pažįstamas vienas taip sugebėjo prastumti savo knygą, bet dar tik neseniai buvo suredaguota, o išleisti turėtų maždaug vasarą. Pati nedrįsčiau siųsti nieko savo, o šiaip ir jokio ilgesnio veikalo neturiu pabaigusi.
Atgal į viršų Go down
http://po-lasa-po-lasa.blogspot.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 07, 2011 2:41 pm

Manau, kad geriausios leidyklos ''garnelis'', ''obuolys'', ''vaga''...
Man nepatinka ypač ''tyto alba'', nes vis leidžia ir neturi gero vert.
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 07, 2011 4:25 pm

MeyHey* rašo:
Manau, kad geriausios leidyklos ''garnelis'', ''obuolys'', ''vaga''...
Man nepatinka ypač ''tyto alba'', nes vis leidžia ir neturi gero vert.

Drįsčiau paprieštarauti dėl leidyklų. Pvz. "Obuolys" leidžia grynai popsines knygas, kurios dabar ant bangos, be to beveik visos knygos užsienio autorių. O "Tyto Alba" leidžia ne tokius populiarius kūrinius, labiau orientuotus suaugusiems ir žinoma, kad be ko ši leidykla leidžia lietuvių rašytojų kūrinius, o ne vien užsienio.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 07, 2011 4:49 pm

Obuolys iš ties yra popsinė leidykla. Jie turi klaikius vertėjus, kurie net nebaigę vertėjo specialybės ir daro tūkstančius loginių klaidų. O ir knygas leidžia tokias šiaip sau.. Man geriausia Alma Littera.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 07, 2011 4:52 pm

Ar neskaitai? Aš sakau, kad geriausios ''garnelis'', ''obuolys'', ''alma littera'', ''vaga''...
''Vaga'' vien dėl Alan Bradley knygos ''Sladumas pyrago dugne'' patink.
Atgal į viršų Go down
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 07, 2011 4:54 pm

Tai kad perskaitėm, jog tau Obuolys patinka, o mes argumentuojam savo skonį, kodėl mums jis nepatinka ir tiek. Nepykim. (:
Atgal į viršų Go down
Plieninė magnolija
*
*
Plieninė magnolija


Pranešimų skaičius : 1402
Prisijungė : 2010-07-29
Amžius : 31
Miestas : Šambala
Tikras vardas : Brigita Margarita

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 07, 2011 4:56 pm

MeyHey* rašo:
Manau, kad geriausios leidyklos ''garnelis'', ''obuolys'', ''vaga''...
Man nepatinka ypač ''tyto alba'', nes vis leidžia ir neturi gero vert.

Skaitau ir nesutikau su tavo nuomone dėl "Obuolio" leidyklos. Be to pirmame poste tu nepaminėjai Almos literos. O ir šiaip iš vienos knygos nelabai galima spręsti apie leidyklą. :DDD
Asmeniškai man svarbu knyga, o žinojimas, kad ją išleido ta ar ana leidykla manęs visai nešildo.

Peace and Love
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 07, 2011 5:00 pm

Man - galima. Aš už savo nuomonę LOL
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 07, 2011 7:34 pm

Kaip jūs iš vis žinot kokią knygą kokia leidykla išleido? ;D (Suprantu, kad parašyta ant knygos (;DD), bet vaje, kad aš į tai nors kartą atkreipčiau dėmesį.. ;D) Tipo skiriasi leidyklų leidimai? O tai, kai pavyzdžiui, aš skaičiau vieną knygą... Nora Roberts – Morganos kryžius, joje rašymo stilius buvo labai prastas. Labai dažnai kartojosi tie patys įvardžiai ir pnš. Aš maniau, kad tai rašytojos kaltė, o tai gal vertėjo?
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
wanderlust
*
*
wanderlust


Pranešimų skaičius : 1366
Prisijungė : 2010-07-27
Amžius : 33

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyKv. 04 14, 2011 10:59 am

Matai, leidykla nusiperka knygos teises, todėl kita leidykla negali jos leista. Kitaip tariant, viena knyga negali būti leidžiama dviejų skirtingų leidyklų. :] O dėl įvardžių pasikartojimo, tai anglų kalboje jie neišvengiami, nes ten sakinio struktūra visuomet reikalauja veiksnio ir tarinio. Lietuvių vertėjo užduotis yra taip išversti tekstą, kad pritaikyti jį lietuviškam skaitytojui, kuris pripratęs prie beasmenių sakinių ir vietomis kapotų konstrukcijų. Neveltui vertimas studijuojamas magistre - tam reikia pasiruošti ir turėti kompetencijos. O kai verčia bet koks žmogus, mokantis anglų kalbą, tai... Obuolys dažnai samdo studenčiokus ir nebūtinai studijuojančius tą kalbą iš kurios reikia versti, todėl, kad jiems mažiau mokėt reikia. Tai taip ir nukenčia kokybė. :]
Atgal į viršų Go down
rašanti.
M. Mažvydas
M. Mažvydas
rašanti.


Pranešimų skaičius : 226
Prisijungė : 2011-06-03
Amžius : 29
Miestas : in your dreams.
Tikras vardas : Šarlotė ^^

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptySk. 06 05, 2011 6:23 pm

man tai pavyzdžiui "Obuolys" irgi nepatinka. nė viena knyga, skaityta būtent šitos išleistos leidyklos nebuvo "gera". Nesakau,kad neįdomi, papraščiausiai visiškai neišreikšta kokia nors mintis.. perskaičiau angliškus variantus, tai tie tikrai tiesiog žymiai geresni už tą lietuvišką "Obuolio" leidyklos išleistą knygą.
Atgal į viršų Go down
Lapė.
S&M.
Lapė.


Pranešimų skaičius : 1460
Prisijungė : 2011-03-31

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyTr. 06 15, 2011 3:56 pm

ewigkeit rašo:
Tikriausiai kiekvieno rašančio žmogaus svajonė yra išleisti knygą. Bet juk tai velniškai brangu! Na, nebent esi jau kažkiek žinomas žmogus, tai turi šanso pakliūti į valstybės finansuojamų autorių sąrašiuką. Ką aš jums dabar pasiūlysiu galbūt nėra pats geriausias būdas „leisti“ knygas, tačiau tai jau šis tas link to, o ir rankose galėsit laikyti savo paties/pačios knygą. Normalią!

Šis stebuklas vadinamas skaitmenine spauda ir mažų tiražų spaustuve. Tai labai populiarus dalykas užsienyje, na, o Lietuvoje tai atsirado visai neseniai. Taip neseniai, kad kol kas radau tik vieną spaustuvę, kuri užsiima mažais tiražais. Tai Kaune įsikūrusi Smaltijos spaustuvė.

Kaip veikia šis dalykas? Paprasčiausiai jūs nusiunčiate užklausą dėl kainos. El. laiške parašot, kiek knyga turi puslapių, ar ji spalvota, ar ne, koks viršelis, na, basic stuff. Jums atsiunčia atsakymą, kiek kainuotų vienas egzempliorius. Man, pvz, buvo 18 litų. Taip, taip. TIK 18LT ir aš jau turiu knygą savo rankose. (na, neturėjau, nes neužsisakiau, mat redagavimo darbai daug užtruko su mano perfekcionizmu, bet esmę supratot)

Kokie minusai? Na, turbūt tai, kad knygos nematys platusis pasaulis, nebent užsakysit kelis egzempliorius ir „prastumsit“ juos draugams, bendraklasiams ar šiaip praeiviams gatvėse. Tačiau turėti tikrą materiją savo rankose, kurią sukūrėt jūs patys, yra kažkas nerealaus.

Daugiau informacijos ir visi el. paštai:

http://www.spausdiname.lt/


Pirmą kart apie tai girdžiu. Atrodo labai gundančiai!
Atgal į viršų Go down
http://marionetteofharmony.blogspot.com
Evelina.
Dantė
Dantė
Evelina.


Pranešimų skaičius : 102
Prisijungė : 2011-08-09
Amžius : 28
Miestas : Vilnius
Tikras vardas : Evelina

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptyTr. 12 07, 2011 7:09 pm

Neutron. rašo:
ewigkeit rašo:
Tikriausiai kiekvieno rašančio žmogaus svajonė yra išleisti knygą. Bet juk tai velniškai brangu! Na, nebent esi jau kažkiek žinomas žmogus, tai turi šanso pakliūti į valstybės finansuojamų autorių sąrašiuką. Ką aš jums dabar pasiūlysiu galbūt nėra pats geriausias būdas „leisti“ knygas, tačiau tai jau šis tas link to, o ir rankose galėsit laikyti savo paties/pačios knygą. Normalią!

Šis stebuklas vadinamas skaitmenine spauda ir mažų tiražų spaustuve. Tai labai populiarus dalykas užsienyje, na, o Lietuvoje tai atsirado visai neseniai. Taip neseniai, kad kol kas radau tik vieną spaustuvę, kuri užsiima mažais tiražais. Tai Kaune įsikūrusi Smaltijos spaustuvė.

Kaip veikia šis dalykas? Paprasčiausiai jūs nusiunčiate užklausą dėl kainos. El. laiške parašot, kiek knyga turi puslapių, ar ji spalvota, ar ne, koks viršelis, na, basic stuff. Jums atsiunčia atsakymą, kiek kainuotų vienas egzempliorius. Man, pvz, buvo 18 litų. Taip, taip. TIK 18LT ir aš jau turiu knygą savo rankose. (na, neturėjau, nes neužsisakiau, mat redagavimo darbai daug užtruko su mano perfekcionizmu, bet esmę supratot)

Kokie minusai? Na, turbūt tai, kad knygos nematys platusis pasaulis, nebent užsakysit kelis egzempliorius ir „prastumsit“ juos draugams, bendraklasiams ar šiaip praeiviams gatvėse. Tačiau turėti tikrą materiją savo rankose, kurią sukūrėt jūs patys, yra kažkas nerealaus.

Daugiau informacijos ir visi el. paštai:

http://www.spausdiname.lt/


Pirmą kart apie tai girdžiu. Atrodo labai gundančiai!



Mmm, man taip pat.. Būtų nuostabu!
Atgal į viršų Go down
Rudeniniai lietūs.
E. M. Remarque
Rudeniniai lietūs.


Pranešimų skaičius : 505
Prisijungė : 2011-08-08
Amžius : 25
Tikras vardas : Simona

Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas EmptySk. 12 11, 2011 7:06 pm

ewigkeit rašo:
Tikriausiai kiekvieno rašančio žmogaus svajonė yra išleisti knygą. Bet juk tai velniškai brangu! Na, nebent esi jau kažkiek žinomas žmogus, tai turi šanso pakliūti į valstybės finansuojamų autorių sąrašiuką. Ką aš jums dabar pasiūlysiu galbūt nėra pats geriausias būdas „leisti“ knygas, tačiau tai jau šis tas link to, o ir rankose galėsit laikyti savo paties/pačios knygą. Normalią!

Šis stebuklas vadinamas skaitmenine spauda ir mažų tiražų spaustuve. Tai labai populiarus dalykas užsienyje, na, o Lietuvoje tai atsirado visai neseniai. Taip neseniai, kad kol kas radau tik vieną spaustuvę, kuri užsiima mažais tiražais. Tai Kaune įsikūrusi Smaltijos spaustuvė.

Kaip veikia šis dalykas? Paprasčiausiai jūs nusiunčiate užklausą dėl kainos. El. laiške parašot, kiek knyga turi puslapių, ar ji spalvota, ar ne, koks viršelis, na, basic stuff. Jums atsiunčia atsakymą, kiek kainuotų vienas egzempliorius. Man, pvz, buvo 18 litų. Taip, taip. TIK 18LT ir aš jau turiu knygą savo rankose. (na, neturėjau, nes neužsisakiau, mat redagavimo darbai daug užtruko su mano perfekcionizmu, bet esmę supratot)

Kokie minusai? Na, turbūt tai, kad knygos nematys platusis pasaulis, nebent užsakysit kelis egzempliorius ir „prastumsit“ juos draugams, bendraklasiams ar šiaip praeiviams gatvėse. Tačiau turėti tikrą materiją savo rankose, kurią sukūrėt jūs patys, yra kažkas nerealaus.

Daugiau informacijos ir visi el. paštai:

http://www.spausdiname.lt/


gal netgi žaviai skamba kaip dovana Šv. Kalėdų progai. : )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Knygų išleidimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų išleidimas   Knygų išleidimas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Knygų išleidimas
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Knygų iššūkis 2013
» Rašytojai, rašymas ir knygų tema video formate

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kūrybos dirbtuvės :: Kūrybinis flūdas-
Pereiti į: