Mes Rašom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes Rašom

Tavo kūrybos namai
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Naktibaldos kadrai

Go down 
+7
Šokanti Geiša
Obscene
BATWOMAN
fake magic
blue.
Lapė.
naktibalda
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
dhah
Ezopas
Ezopas
dhah


Pranešimų skaičius : 26
Prisijungė : 2012-01-08

Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibaldos kadrai   Naktibaldos kadrai - Page 2 EmptyPir. 01 09, 2012 3:40 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] - iš visų labiausiai patiko ši
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibaldos kadrai   Naktibaldos kadrai - Page 2 EmptyPir. 01 09, 2012 4:03 pm

ačiū :))
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibaldos kadrai   Naktibaldos kadrai - Page 2 EmptyKv. 04 05, 2012 9:52 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
WaWa
*
*
WaWa


Pranešimų skaičius : 902
Prisijungė : 2010-05-12
Amžius : 28
Miestas : Klaipėda.
Tikras vardas : Agnė.

Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibaldos kadrai   Naktibaldos kadrai - Page 2 EmptyKv. 04 05, 2012 11:08 am

Oh jau buvau pasiilgus išsamaus nuotraukų komentavimo.

Nepriimk mano nuomonės už gryną pinigą, į visas foto žvelgiu iš silpno mėgėjo pusės.

Priešpaskutinis kėlimas.
1) Įdomus kadras, žaisminga, daug spalvų. Šventinė akimirka, galbūt kabintis galima tik prie to, kad be užrašo sunkiai suprasčiau, kas nuotraukoje, tačiau tas nesuprantamumas šiuo atveju nėra minusas.
2) Šitoj kokybės labai pasigedau. Spalvos blankios, o eglė lyg ir nušiurusi atrodo.
3) Neesu tokių nuotraukų mėgėja, bet vėlgi spalvingas, gražus kadras. Tiktų backround'ui.
4) Šitos, tavo vietoje, nebūčiau dėjusi. Tiesiog ji labai panaši į treičiąją, o panašių nuotraukų bent jau vienam kėlime reikėtų vengti, nebent kuri seriją. Be to šios kokybė žymiai prastesnė.
5) Vėl gi spalvinga, tik šviesos atrodo čia daugiau. Trūksta šiek tiek man pagrindinio objekto, atrodo, lyg žiūrėtum į vientisą masę.
6) Įdomiausia ši. Vėlgi foninė nuotrauka, bet kažkuo patraukia akį.

Paskutinysis:
1) Liuks diafragma ir fokusavimas. Nuostabiai tinka spalvos. Tačiau man nepatiko kampas. Nukirpai taip negailestingai tą antrą uogą, o vietos kairiojoje pusėje dar daug.
2) Įdomus kadras, traukia akį. Kaip suprantu ta žalia čia dirbtinai išgauta spalva, taip? Ir kampus per programą užlenkei? Jei taip, aš prefer'inčiau be tų užlenkimų.
3) Patiko spalvos, bet pats kadras truputį buitiškas. Rakurso kitokio norėtųsi, pabandyk įsivaizduoti kaip atrodytų kadras, jei būtum nufotografavusi iš apačios, nuo bėgių.

Gana įdomiai, kai kur kokybės trūksta, kai kur šio, kai kur ano, bet visuma man patiko ;}
Atgal į viršų Go down
http://wawagnija.blogspot.com
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibaldos kadrai   Naktibaldos kadrai - Page 2 EmptyTr. 06 13, 2012 10:46 am

Labai ačiū.
senokai nepildžiau šios galerijos, tai pats laikas dabar :)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Hellis
Moljeras
Moljeras
Hellis


Pranešimų skaičius : 278
Prisijungė : 2010-08-23
Tikras vardas : lukas

Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibaldos kadrai   Naktibaldos kadrai - Page 2 EmptySk. 06 24, 2012 8:00 am

pažiūrėjau visas nuotraukas, nieko blogo, šiaip yra neblogų idėjų, bet kai pamačiau paskutines supratau galutinai, kad tau smarkiai gelbėja nuostabus fotikas. smarkiai
Atgal į viršų Go down
naktibalda
W. Šekspyras
W. Šekspyras
naktibalda


Pranešimų skaičius : 168
Prisijungė : 2011-08-18
Miestas : Alytus.
Tikras vardas : Rūta.

Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibaldos kadrai   Naktibaldos kadrai - Page 2 EmptyAntr. 09 04, 2012 3:38 pm

ačiū. o fotikas paprastas, tik objektyvą pasiskolinus buvau. :)
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naktibaldos kadrai   Naktibaldos kadrai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Naktibaldos kadrai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» naktibaldos eilės
» Pirmieji naktibaldos ir jos pakvaišusios draugės bandymai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mes Rašom :: Kiti talentai :: Fotografija-
Pereiti į: